Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:56 11.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Педагогика
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: "Оплакванията" на Оро или "Диктатура на простака"нови [re: Neon]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано04.02.04 21:46



не не става дума за лекс тука. цитирах думите ти в пряк смисъл. това което ти каза за темата му и него понагоре



Тема Re: Софиянонови [re: sofianka]  
Автор Kaily (неизбежна)
Публикувано04.02.04 21:46



Оро две години пуска тема за хакер, дето го нервира и ти се обяви в негова защита. А мен питаш що съм пуснала веднъж тема за същество, което ме дразни също от две-нали тя твърди, че е от толкоз в клубовете?
Странен човек си, Софияно.

"Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече." Айнщайн


Тема Re: "Оплакванията" на Оро или "Диктатура на простака"нови [re: sofianka]  
Автор Neon (старо куче)
Публикувано04.02.04 21:48



е да де, интерпретацията, за нея говоря
все пак да ти кажа, очаквам повече от жените като става дума за усещания, а напоследък сте доста объркани, да не кажа друго. едни такива странни ги вадите от цилиндъра, че направо шашкате. то такова обобщение май по-добре в темата на каили за политиците щеше да стои ама нейсе. или да не го бях споменавал



Тема Re: Ти ако си падаш Соломон, изслушай и двете странови [re: Cфaйpa]  
Автор Kaily (неизбежна)
Публикувано04.02.04 21:54



Когато направих клуба си, Оро беше добре дошъл. До степен да влезе Леос и да се изхили-Така, така, сега остава да поканиш и Мульо и фиестата в клуба ти ще бъде пълна.
Оро написа няколко ценни теми, след което мина на въртележката за учителя си, която е втръснала отдавна на всички. Затова се появи и хакера.
За сведение-аз съм трила една тема мисля през цялото време и то беше по молба на читатели-от никому неизвестен анонимко.
Не трия и не използвам това си право. Оро пък никога не съм трила-но не съм и чела.
Появи се хакера след него и започна да го трие. Той ходи по него из целия ДИР и никой не е успял засега да се справи. Аз с моите умения компютърни пък съвсем.
Опитах се да защитя Оро, че даже хакерът се ядоса и се изтипоса с моя ник , с модераторския знак и даже с (горска поляна) в скобките. .
Тогава само се ядосах и му казах да си ходи с ника ми, щом му е гот, ама горска поляна да се не изтипосва, ако толкова му е кеф, да се кръсти ливада. може и некосена.
Хакерът се изхили също и оттогава не се е появявал официално в клуба.
А кога Оро е писал там, кога оня го е трил-не знам и не гледам.
Впрочем, точно по времето, по което се опитах най-добросъвестно да защитя Оро, той се скри зад полите ми и започна да замеря хакера оттам с думи.
Е тогава вдигнах ръце и от него.
Та моите правила продължават да бъдат да не трия никого. Ама хакер няма да гоня, още повече че и не знам как-а и другите модератори не знаят.

"Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече." Айнщайн


Тема Re: Софиянонови [re: sofianka]  
Автор Kaily (неизбежна)
Публикувано04.02.04 22:03



Не казвам нищо за мотивите на Оро, говоря за начина му на справяне.
Софияно, а недей и ти с двоен стандарт, верно...щото Оро пищи от 2 години, а ти мен ме питаш що съм пуснала веднъж тема.

"Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече." Айнщайн


Тема Re: "Оплакванията" на Оро или "Диктатура на простака"нови [re: Neon]  
Автор Kaily (неизбежна)
Публикувано04.02.04 22:15



И ти по-полечка с обобщенията за всички жени де. Софияна да не е всички.

"Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече." Айнщайн


Тема Re: "Оплакванията" на Оро или "Диктатура на простака"нови [re: Opo-roнeн и тpит oт]  
Автор lex (..рохирим..)
Публикувано04.02.04 22:21



От това разбирам, че ти нямаш намерение да се обърнеш към полицията и ще продължаваш да ОБВИНЯВАШ хакера в клубовете.... т.е. ти искаш да получиш обществена подкрепа и народът в дир.бг да се надигне и да те защити.... на мен това ми звучи още по невероятно отколкото теб те изненада оживения дебат в темата ми.

В един предишен постинг ти каза, че модератора май бил престанал вече да те закача, така ли е?

А и нека да разясня как става броенето на четящите в една тема.
Всяко едно влизане в темата и всяко едно отваряне на всеки един постинг в нея регистрира това всеки път като нов човек.... т.е. някой е написал тема и в нея има 100 съобщения... Ти, влизайки веднъж в темата си се регистрирал веднъж като човек чел темата.... но отваряйки всяко едно от стоте съобщения то тогава това ще се регистрира като нов човек отворил темата и дефакто един човек прочел 100 постинга в една тема ти го регистрира като 101 човека влизали.... А ако този човек е отговорил на всичките 100 постинга, тогава това ще се регистрира като 200 човека прочели темата.

Така, че поохлади малко хвалбите си за хилядите четящи темите те.
Най-много 50-60 човека да са ги чели... а дори и това ми се вижда много.

"Не ме лъжете - аз ги виждам отсъстващите!"


Тема Re: Софиянонови [re: Kaily]  
Автор d8a (terminatorka :))
Публикувано04.02.04 22:28



"същество, което ме дразни също от две-нали тя твърди, че е от толкоз в клубовете?"

Нали до вчера твърдеше, че не си спомняш за мен отпреди остомври 2002?! Тогава много странно нещо се получава - дразниш се 2 години от същество, което не помниш 1/3 от това време??? Къде тогава е проблема - в съществото или в твоето отношение към него?



Тема Re: Софиянонови [re: d8a]  
Автор Kaily (неизбежна)
Публикувано04.02.04 22:39



В интерес на истината аз те помня, откак нададе вой срещу клуб Процесинг.
Така че съм склонна да смятам, че си от година тук.
Но понеже ти твърдиш, че си от две и понеже аз от тип хора като теб винаги неизменно се дразня, значи се дразня, откак си се появила. Щом казваш две-две да са.

"Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече." Айнщайн


Тема Re: Софияно [re: Kaily]  
Автор d8a (terminatorka :))
Публикувано04.02.04 22:43



Това само доказва колко си злопаметна. Не помниш нищо, докато не стане нещо, което не ти изнася. Това ако не е злопаметност не знам какво друго може да бъде :))))

"понеже аз от тип хора като теб винаги неизменно се дразня, значи се дразня, откак си се появила." - няма нужда от коментар на това обобщение




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.