Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:41 09.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Педагогика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: "Оплакванията" на Оро или "Диктатура на простака"нови [re: sofianka]  
Автор ssonia (амазонка 0,1)
Публикувано04.02.04 20:21



Това за крещенето го казах с ирония, т.е. колкото и да е странно, и да съм глупава - ясно ми е, че с крещене няма да му помогна.
Лекс му каза най-чистосърдечно как може да реши проблема, но биде нападнат и отхвърлен!

ааа, значи той иска нещо? е аз това питах - как може да иска нещо от хора, които са на по-ниско ниво от него. какво могат да му дадат?! смешно е.
Останах с такова впечатление, може и да греша за по-ниското ниво, разбира се.




Тема Re: "Оплакванията" на Оро или "Диктатура на простака"нови [re: ssonia]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано04.02.04 20:29



Те бе те вълнува въпроса с нивата, но да кажеме от където и да ни гледа, било по-ниско било по високо , мислиш ли че той се обръща към нас за помощ, след като никой не е в състояние да му помогне(разбира се не заради нивАта)



Тема Re: Пак разсъждаваш първосигналнонови [re: sofianka]  
Автор Kaily (неизбежна)
Публикувано04.02.04 20:46



Писах, че ако Оро искаше да оправи проблема, за две години да го е оправил.
Ти времето за нищо го нямаш, май?
Така и Лексо сравни с единствената му жалба срещу Оро с 2-год. хленчения на Оро.
Който иска, за две години намира начин.
Аз с Дейта повдигнах тема веднъж явно и рязко и много се надявам да е осмислила поведението си, което не се дължи на мен, а на нейни лични предпоставки и лично отношение към мен.
Ако не го е преосмислила, а само така е казала, ще намеря друг начин. Вервай ми.
Но две години няма да хленча от нея.

"Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече." Айнщайн


Тема Re: "Оплакванията" на Оро или "Диктатура на простака"нови [re: Neon]  
Автор Kaily (неизбежна)
Публикувано04.02.04 20:50



Е, не е лошо отвреме навреме да привличат не само хакер, ами и други външни събития около себе си. Няма само хакерът да им натрива носа.
Пък и има хора, които много им се връзват, за тях не ти ли е жал.


"Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече." Айнщайн


Тема Re: "Оплакванията" на Оро или "Диктатура на простака"нови [re: sofianka]  
Автор ssonia (амазонка 0,1)
Публикувано04.02.04 20:57



Не знам защо се обръща към нас тогава - най-вероятно, за да покаже проблем, който е заплаха за всеки. Повече щеше "да хване дикиш" обаче, ако той поставяше този проблем, не от свое лице, а за да помогне на някой друг, който е пострадал. Все едно.
Има и още нещо - за да ти отмъщава някой толкова време и да ти налага така нагло своята сила, да те подчинява на нея - все има някаква причина. Каквото си посял - това ще пожънеш - грозно е, но това често се случва.



Тема Re: "Оплакванията" на Оро или "Диктатура на простака"нови [re: ssonia]  
Автор Neon (новак)
Публикувано04.02.04 20:57



или за да провери, колко човека като него изпитват същото като четат писанията на оро. е има, не е като да няма.



Тема Re: Пак разсъждаваш първосигналнонови [re: Kaily]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано04.02.04 20:59



тука някой каза -вътрешната нагласа... та така ако не си смениш ти твойта нагласа, положението с деити даже ще стане по-страшно , независимо дали премръкваш като коте всеки ден или като тарзан един път на година....пусна го тука да го четеме всички нали? за какво, да вземеме страна , да организираме съд или какво, да те изслушаме , да те разбереме, да ти одобриме реакцията, да и направиме забележка на нея, или може би както стана по надоло на въпрос искаше помощ и съдеиствие.



Тема Re: "Оплакванията" на Оро или "Диктатура на простака"нови [re: Neon]  
Автор ssonia (амазонка 0,1)
Публикувано04.02.04 21:02



Ах, тииии!



Тема Re: "Оплакванията" на Оро или "Диктатура на простака"нови [re: Neon]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано04.02.04 21:03



Щом и ти пишеш в темата му-това е много има



Тема ...хай, ВлаК, аз съм вагон... [re: BлaK]  
Автор Cфaйpa (минаващ)
Публикувано04.02.04 21:04



...навързах се на влакчето...на (Х)оро-то, де...

...Оро - на 62 (според изчисления)...
...ВлаК - на (около) 52...
...аз - на.....няма да кажа на колко...

...аз не знам какво точно в мрънкането на оро Ви е засегнало като българин, ама да Ви попитам...(говоря на Вие, защото сте по-възрастен от мен, а един егрегор ме е научил на verecundia aetatis)...

Вие като се засягате на национална чест, що не пишете с българската азбука, бе!!...

..оро твърди, че е в норвегия, но поне мрънка на български...
..а Вие Вашето засегнато национално достойнство го изливате на латиница...

...срам ли Ви е, господин ВлаК, да пишете на кирилица?...
...или се намирате в неотоплен клуб, пълен с геймъри?...



дживгар кюца барабинци на дирек




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.