Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:04 03.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Педагогика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Разбрах те,нови [re: nbb]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано07.11.03 00:01



Приятелка си ми , харесвам те и те обичам и затова ше ти отговоря честно какво си мисля по въпроса
Значи, вас докато ви сърби се почесвайте, нищо лошо няма в това, дори мъдрите казват че това е висша форма на обмяна на енергии. Сексът е зраве и живот, аз не го отхвърлям с предишните си думи.
Така че не бързайте, то само ще дойде.
Малко хора сме тази вечер-да не би да се почесват другите?

^ Всеки път отклонява.^


Тема Re: Предложениенови [re: ПЪTниk]  
Автор publika ()
Публикувано07.11.03 00:06



...ох, ПЪТник...какво огромно поле за разговор е това..., знам, че и романи можем да изпишем по темата, защото както ти виждаш сигурно някакви противоречия и не до там издържани мисли в моя постинг, така и аз в твоя виждам,....но пък съм убедена, че можем да стигнем до едно относително единомислие и това ще стане само ако се слушаме внимателно и правим някакви "крачки" един към друг..., но нашето единомислие, няма да е единомислието на някой друг..., а за него също трябва да има място в клуба..., и както искаме от него да направи своите крачки към нас, така и ние ще трябва да направим нашите към него...
...не ми се вижда точно да се съобразяваме само със себе си...
...и не ми казвай, че който иска може да си пуска и обсъжда сериозни теми в клуба..., защото всяка сериозна тема наистина на 3-тия постинг се превръща в несериозна, само поради факта, че една част от хората са решили само да се разтоварват и забавляват тук..., освен това, сериозните теми започват да изглеждат нелепо...сред гмежта от ...., абе няма да цитирам защото винаги има някой, който се чувства "ощипан", а не искам....
...разбери ме правилно..., не съм изобщо против шеги, задявки, флиртове и други забавления, вулгаризмите не обичам, но също мога да приема в умерени дози...не бих искала клуба да се превръща в място студено, скучно и академично(то и няма как да стане такова)...просто търся приемлив за всички баланс, така че всички, които искат да идват тук да се чувстват удобно и добре...и да намират по нещо и за себе си......много ли е?



Тема Re: Предложениенови [re: ПЪTниk]  
АвторKУPниk (Нерегистриран)
Публикувано07.11.03 00:10



ООООу!
Отнасяме се с другия сякаш Е на висотата,на която Искаме или сме Решили,че трябва да бъде т.е.да бъде някой друг,според нас,в положителен аспект де щот сме възвишени,добронамерени,сложни и пр.,да израсте де,т.е. съобразно нашите очаквания,удобства и пр.На кво ти прилича?
Ама да де с добри намерения!Ами ако просто Е и няма нужда да се хабиш?Ами....?
Ти така ли правиш?



Тема Re: Чиба гнидо, ПУТник,нови [re: ПЪTниk]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано07.11.03 00:13



Говори ЕДИНСТВЕНО И САМО ОТ СВОЕ ИМЕ ДОСАДНА ГНИДО !!!
Такова животно "ние" няма и не съществува.
Оро не ти е никакъв приятел, никога не е бил и няма да бъде.

Ти си едно безгръбначно влечуго, което преследваш Оро от години да сложиш капак на всяка негова дума и мисъл и пълното отсъствие на всякакво самоуважение те прави отвратителен и жалък плямпаджия - ПУТкин!!!
Мелиш ли мелиш....като 300 свищовски баби-клюкарки......




Тема Re: Предложениенови [re: publika]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано07.11.03 00:22



Разминаваме се с теб в някои неща.
Разкажи ми ако ще и киломитрично какво според теб е важна тема и неважна тема? Защо, как, кое-всичко за приликите и разликите.
За мен всички теми са еднакво важни и няма неважна тема написана от човек.

^ Всеки път отклонява.^


Тема Re: Нашествието на навлеците-гнидинови [re: Spiny]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано07.11.03 00:22



Отново сбърка - но това се случва с теб хронически.....

Тоя свищовски шушумиго, преследва Оро повече от 3 години и се лепва за всяка негова дума - ЗАЩОТО ИЗБИВА КОМПЛЕКСИ ЗА МАЛОЦЕННОСТ

Игнорирах го с месеци - не помага.....ГОНИЛ СЪМ ГО С КАКВИ ЛИ НЕ НАЧИНИ КАТО НАЙ-ДОСАДНА МУХА ИЛИ КОМАР - ДОБИЧЕТО НЕ ВДЯВА И НЕ ВДЯВА. ЗАЩОТО Е ЗОМБИ. ЗАЩОТО Е МАЗЕН ПЛУЖАК БЕЗ ГРЪБНАК И МОРАЛ.
И ЗАЩОТО РОВИ и РОВИ - ДА ТЕ ВБЕСИ.......това му е играта на психопата-комплексар


ТАКИВА НАВЛЕЦИ-КЪРЛЕЖИ ОТРАВЯТ НАЙ-МНОГО АТМОСФЕРАТА В КЛУБОВЕТЕ И МОДИТЕ ТРЯБВА ПРЕДИ ВСИЧКО ТЯХ ДА ТРИЯТ !!!


ОТВРАТИТЕЛНА НАПАСТ СА !!!!!!!




Тема Re: Чиба гнидо, ПУТник,нови [re: Opo]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано07.11.03 00:31




И дори Спини си помисли че може да ти се помогне!
Нали сега общуваме с теб приятелю, какво повече искаш от мен.
Ако не ме харесваш не ме чети и не ми пиши. Аз чак толкова ли съм смахнат та да си пиша сам.
Аз мисля че на теб ти е хубаво така да си говориш с мен и да ме наричаш с такива галени имена и за това ти позволявам тази твоя волност.
Кой друг би те търпял така да му говориш освен истински приятел и достоен човек какъвто съм аз с теб.
Сега пък ме нарече баби клюкарки
Страхотен си приятелю.
Не искам да ядосваш бабите.

^ Всеки път отклонява.^


Тема Re: Нашествието на навлеците-гнидинови [re: Opo]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано07.11.03 00:35



Само да уточня няколко неща.
Първо не може да е хронически защото е от снощи.
Второ аз вече не съм свищовлия, а софиянец.
Моля не не прииначавай фактите?

^ Всеки път отклонява.^


Тема Re: Нашествието на навлеците-гниди-плужацинови [re: lmBlack]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано07.11.03 00:39



Тема Re: За мъжките курветини........ [re: lmBlack]
Автор Opo (Нерегистриран)
Публикувано 18.09.03 23:29

Мъжете наричат някои жени "курви".......не защото имат нещо против да полегнат с някоя от тях....а заради манталитета им. Заради липсата на морал.
А Оро казва:
"Във всеки мъж живее една курвичка - гадна, подла, злобна и без морал и етика"
Да изпитваш каквото и да било удоволствие от това че си в състояние да ядосаш или вбесиш някого е присъщо на малките деца - те си отмъщават по този начин на родителите за терора и налаганите ограничения. Защото са беззащитни.
Също малоумните - те пък защото не могат да намерят по-интелигентен начин за забавление......


Когато тук във виртуалния свят кажеш на един нормален човек с достойнство и самоуважение: "Не ме интересува твоята личност. Не ме занимавай със себе си повече!" - той разбира от раз и те оставя.
Когато кажеш същото на един селянин от варненските села или от друга област / става дума за Черния и Абетор - хайдуката/ нищо не достига в затъпялата им от простотии тиква и се юрват да те преследват като хрътки, като кърлежи, като гниди....пишейки идиотщини след идиотщини. Като пубери с неизживяно детство.....

Оро им гледа сеира и изпитва..................състрадание...Много са зле....ама много......








Тема Re: Нашествието на навлеците-гниди-плужацинови [re: Opo]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано07.11.03 00:50



"Не ме интересува твоята личност. Не ме занимавай със себе си повече!"

^ Всеки път отклонява.^



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.