Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:01 02.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Педагогика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Кой те пита?!нови [re: Ginger.]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано06.11.03 11:13



Ако се опитате да прочетете написаното и да го обмислите...
Не, няма смисъл. Извинявайте.

МИСЛЯ, ЗНАЧИ ИМА ПРОБЛЕМИ


Тема Re: Предложениенови [re: Spiny]  
АвторAy,ти (Нерегистриран)
Публикувано06.11.03 11:19



1. Какво е определението за "гавра" в случая? Писане на "фалшиви теми" от админи и модератори под други никове?
Обиди?
Изнасяне на лична информация?
Забавление с използване на различни прякори /повече от които разпознаваеми/? Кой ще е Великият Съдник, който да отреже в такива случаи: това е безобидна шега, а това - подигравка?
2. Ще има ли списък с привилегировани юзъри, на чиито гаври ще се гледа с едно оченце?
Или с черни очилца -.
3. И тук ми се иска да попитам дали истинският Спайни е трил и модерирал, или някой с неговия лог?
Обаче е безсмислено.

В края на краищата, както е досадно да виждаш по незнамси колко пъти предложения за регламент, така е отвратително и да четеш квалификации за автора им.
Може за Джинджър това да е нещо ново и свежо, тъй като тя е по-отскоро в клуба, но аз се мотая тук вече година и кусур и виждам все едно и също. Едни и същи хора, разсъждаващи по високи материи, обаче не пропускащи да кълват, и то с кеф, тия, които са си набелязали, или тези, които не им изнасят.
Или просто за да си направят харашото.



Тема Re: Предложениенови [re: Ay,ти]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано06.11.03 11:24



А ти от тези ли си:
Едни и същи хора, разсъждаващи по високи материи, обаче не пропускащи да кълват, и то с кеф, тия, които са си набелязали, или тези, които не им изнасят.
Или просто за да си направят харашото



Всяка дума може да носи всякакъв смисъл.

Редактирано от Marina на 06.11.03 11:26.



Тема Re: Кой те пита?!нови [re: Opo]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано06.11.03 11:29



Абе стига си ме преследвал бе ПСИХОПАТ! Ще викна Сестра Бланка да те прибере, айде успокой се!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re: Предложениенови [re: Ay,ти]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано06.11.03 11:37



Хе, че аз пиша от една година и...........да сметна-три месеца..........не съм "бебе клубар".
Но това не зна4и, 4е не си права, да оби4а, свежите неща, сега на мода е оранжевото.......много свежо, дали да не сменя цвета ника си.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Прав си.нови [re: tchupakabra]  
Автор nbb (весела)
Публикувано06.11.03 12:09



Написаното е много хубаво. Само да можеше и самият Оро да го спазва.



Тема Re: Предложениенови [re: Ay,ти]  
Автор Lili_Лили (ентусиаст)
Публикувано06.11.03 12:15



СУПЕР е написано!
Аз ще съм в черния списък, number 1 при това



Тема Re: Предложениенови [re: Marina]  
Автор Hoвaroдин ()
Публикувано06.11.03 12:24



Ти за въплътена невинност, за пишеща справедливост и за четящо възмущение не си ли чувала? Зарежи!



Тема Re: Предложениенови [re: Hoвaroдин]  
Автор SpinyМодератор (сигурен)
Публикувано06.11.03 12:54



Ако не си - виж Новагодин
и ще разбереш какво е това!
До скоро!

А защо психиатрите трябва да носят медицинско облекло?

Като го анализираш, всяко важно нещо става незначително-както животът изглежда нищо пред смъртта.


Тема Re: Предложениенови [re: Spiny]  
Автор Hoвaroдин ()
Публикувано06.11.03 13:13



Само дето не разбрах що аз съм адресатът на тоя постинг, но нейсе...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.