Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:22 09.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Педагогика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: Предложениенови [re: ПЪTниk]  
Автор SpinyМодератор (сигурен)
Публикувано06.11.03 21:55



Привет.
Ако прочетеш и моя "дълъг текст" ще разбереш, че аз помагам на Spiny и не съм той .
Първият цитат ти го пуснах точно заради това, което ти казваш за разбирането на думите. И не случайно го спрях на това:
6:46 И защо Ме зовете, Господи, Господи! и не вършите това, което казвам?

А втория цитат към теб го пуснах за да не вземеш първия 1:1 във всичките му точки, а да видиш, че се преценява ситуацията!

Мога да пусна и трети, който ми идва наум в момента, но мисля, че няма нужда все пак. Дали си ме разбрал сега?

Като го анализираш, всяко важно нещо става незначително-както животът изглежда нищо пред смъртта.

Редактирано от Spiny на 06.11.03 21:59.



Тема Re: Предложениенови [re: lmBlack]  
Автор SpinyМодератор (сигурен)
Публикувано06.11.03 21:56



Аха, много добра преценка!

Като го анализираш, всяко важно нещо става незначително-както животът изглежда нищо пред смъртта.


Тема Re: Предложениенови [re: Spiny]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано06.11.03 21:58



Няма да споря никога вече с теб.
Казах си мнението за цитатите-сега тук тези цитати нищо не струват.
За второто, което сега видях ще кажа че Исус , Исус е имал право всичко да си позволи.
Никога не забравяй, че ние с теб не сме Исус!
Когато се научим да лекуваме, възкресяваме мъртви, чак тогава ще имаме право да гоним и съдим хората.
Ти знаеш , че аз зная кой си.
Искам да ти кажа че те подкрепям в опита ти да направиш нещо за клуба.
Истински ти го желая и съм готов да ти помогна с каквото мога.
Но, искам да знаеш че ако се наложи да избирам между моята истина и твоята аз винаги ще избирам моята. За сега както се вижда твоята истина не пречи на моята и аз се чувствам прекрасно тук с вас, с теб.
Така че можеш да разчиташ на мен.
Поздрави, Спини!

^ Всеки път отклонява.^

Редактирано от ПЪTниk на 06.11.03 22:01.



Тема Мнениенови [re: Spiny]  
Автор nbb (весела)
Публикувано06.11.03 22:01



За мене е без значение дали темата е истинска, т.е. дали авторът наистина има проблем или поставя темата, за да види кой какво ще каже по поставения въпрос. Интересуват ме гледни точки, а не кой какво е казал.
Струва ми се, че няма нужда от модератор. Всички сме хора с претенции, би трябвало да можем сами да си слагаме спирачки. Иначе , който реши да прави лошо на клуба, няма спирка - и десет модератора не са в състояние да го озъбтят.
Макар че издигането на кандидатурата на Homo Ludens * беше шега от моя страна, бих го подкрепила, ако реши да заеме този пост, щом повечето хора от клуба смятат, че е нужен модератор на клуба.



Тема Re: Мнениенови [re: nbb]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано06.11.03 22:07



Така лииии? И онова там дато той със седем жени.... и то ли беше шега?
Значи той със седем пък аз да се оправям с Оро.
Няма да я бъде вашата дето сте я намислили.
Хитри сте вие хитрииии. Седем жени...един път седмично ти се пада да готвиш
То тук ако ще я караме на интереси по добре да стане Оро модератор.
Ще ви даде той един път седмично, аха?

^ Всеки път отклонява.^


Тема Re: Предложениенови [re: ПЪTниk]  
Автор SpinyМодератор (сигурен)
Публикувано06.11.03 22:09




При това изречение "Никога не забравяй, че ние с теб не сме Исус!" просто ме засърбяха ръцете за друг трети цитат, извини ме .
6:40 Ученикът не е по-горен от учителя си; а всеки ученик, когато се усъвършенствува ще бъде като учителя си.
... Вземи кръста си и ме следвай.


Поздрави, ПЪТник .

Като го анализираш, всяко важно нещо става незначително-както животът изглежда нищо пред смъртта.

Редактирано от Spiny на 06.11.03 22:09.



Тема Re: Предложениенови [re: Spiny]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано06.11.03 22:13



Знам доста, но нищо не ми гарантира, че когато считам , че реално има тази нужда, очакванията ми ще се оправдаят, нито имам достатъчно необходимото количество информация.
Каквото и да кажа, ще те разубеждава повече и повече, а честно нямам това за цел. Не , че няма да е истина, не че ще съм пристрастен, просто нещата стоят точно така и никак не са романтично идеалистични, или алтруистични.
Затова предпочитам да замълча.



Тема Re: Предложениенови [re: Spiny]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано06.11.03 22:17



Ха ха ха ... Какво ?! Четкаш ли ме или така ми се струва ?



Тема Re: Предложениенови [re: lmBlack]  
Автор SpinyМодератор (сигурен)
Публикувано06.11.03 22:23



Не бе, съгласявам се с теб в мнението ти за хакера . Ако четкам теб, то и себе си четкам значи .

Като го анализираш, всяко важно нещо става незначително-както животът изглежда нищо пред смъртта.


Тема Браво, ПЪТник,нови [re: ПЪTниk]  
Автор nbb (весела)
Публикувано06.11.03 22:27



разочароваш ме. Вие, мъжете само за ядене ли мислите ? За толкова сериозни неща говорим, а на тебе готвене ти е в главата.
Я чакай, чакай, какво ще дава Оро веднъж седмично ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.