Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:15 09.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Педагогика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: Предложениенови [re: ПЪTниk]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано07.11.03 18:51



Да, тя ми е подарък.
Само сигнатурата ли ми е хубава?


Всяка дума може да носи всякакъв смисъл.


Тема Re: Предложениенови [re: Homo Ludens*]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано07.11.03 23:06



"Ако има РЕГЛАМЕНТ, от значение ли е личността на модератора?

в един по-краен случай - може ли модерирането да се възложи на машина (компютърна програма)? "


1. Личността на мода е от първостепенно значение! Никой регламент не може да покрие всички аспекти на.......евентуалната човешка лудост и да ги елиминира......Модът трябва да е преди и над всичко ОБЕКТИВЕН И НЕУТРАЛЕН - БЕЗПРИСТРАСТЕН. А в клубове като този и да има изявен интерес и принадлежност към материята и тематиката на клуба. Също трябва да приеме и носи с достойнство ролята на ПОМИРИТЕЛ - балансираща роля в клуба.
Не е лесно, а?

2. Не не може модерирането да се повери на машина или комп програма.
Както съществуването на светофари и пътни знаци не е гаранция за сигурен транспорт.......





Тема Re: Предложениенови [re: lce tea]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано07.11.03 23:28



"Tova zvuchi logichno, no v sushtoto vreme pokazva che za teb kluba e obekt koito triabva da se nagodi kum tvoite stranni (za kluba) razbirania - tova e nahalstvo... Kluba e sistema, otdelena ot obshestvoto, sus svoi pravila za sashtestvuvane, koito niamat nishto obshto s.... demokracia (otkude ti doide puk tova v glavata...)

б/ това, че преценявам ситуацията като абсурдна, патологична, нечовешка и отвратителна доказва, че съм от малцината с по-развит интелект /слава Богу не съм единствен!/ от тези на които и така им е добре - т.е. стадото.

Situaciata e 100% absurdna, ako se pogledne ot gledna tochka na demokraciata. No tuk NIAMA demokracia i niama da ima zashtoto ne sme v realnia sviat. Ako si inteligenten - shte razberesh tova elementarno neshto.


1. Говорейки за Демокрация дължа да те информирам за факта, че понятието "частична демокрация" не съществува. Като форма на управление и човешки отношение има страни в които има демокрация и ТОВА ЗАСЯГА ВСИЧКИ ОБЛАСТИ НА ЖИВОТА БЕЗ ИЗКЛЮЧЕНИЕ и други в които няма демокрация а има диктатура напр. Виртуалния свят в никой случай не е извън човешкото общество и аз лично съм убеден, че се появи и съществува за да помогне на хората в тяхната еволюция и развитие - А НЕ ЗА ДА ДЕГРАДИРАТ !!!Път назад към примитивното няма!!!!
Ти не можеш да седнеш и тълкуваш демокрацията като някаква нов вид диктатура и ограничение на човешките изяви, с/у която трябва да се борим и да се избягва...."za teb kluba e obekt koito triabva da se nagodi kum tvoite stranni (za kluba) razbirania - tova e nahalstvo... Kluba e sistema, otdelena ot obshestvoto, sus svoi pravila za sashtestvuvane, koito niamat nishto obshto s.... demokracia (otkude ti doide puk tova v glavata...) " Демократичвните принципи не са " МОИ странни разбирания " о принципи признати в цял свят .....Ти и тези, които налагат недемократични диктаторски методи на анархия, простотия, първобитни злоби и заяждания и интриги и малоумие, които принадлежат на отдавна отминали епохи сте изключение от правилото.

Отделих ти прекалено много време, но го сторих за всички, които може да го прочетат и се замислят...

А ако бях мод щях да приложа тази точка от моя Регламент към теб и ако продължаваш да упорствуваш - да те трия.

Ето чети:

"4. Изказвай мнения само по мнения, а никога за автора им. Пиши за написаното, а не за написалият го. Защото, когато се заловиш да съдиш
един непознат човек и категоризираш един автор – единственото, което ще се получи на практика е да се изложиш пред света със своето собствено виждане, личност и крайно субективно отношение и начин на мислене. Какъв е на практика автора – си остава загадка за теб.
5. Никога не се залепвай за някого и не го преследвай според идеята:
“Каквото и да кажеш ще го нападна, подиграя, оборя и отхвърля!”
..................
........................






Тема Re: Предложениенови [re: Opo]  
Авторlce Tea (Нерегистриран)
Публикувано08.11.03 05:00



Ти хем искаш някой да си говори с теб, хем ще ме триеш. Вместо да се радваш, че някой говори по същество с теб вместо да те заебава, ти се дървиш.

>>има страни в които има демокрация и ТОВА ЗАСЯГА ВСИЧКИ ОБЛАСТИ НА ЖИВОТА БЕЗ ИЗКЛЮЧЕНИЕ и други в които няма демокрация а има диктатура напр.

Клубът е независим от страна, режим и обединява хора с еднакви интереси от целия свят, знаещи български. Аз не позволявам някой да ми насажда каквито и да били разбирания, били те демокрация, фашизъм или брътвежите на ЖУ. Ти още малко като Джордж Буш ще ми налагаш демокрация с война - кой си ти бе сульо.

>> за да помогне на хората в тяхната еволюция и развитие - А НЕ ЗА ДА ДЕГРАДИРАТ !!!

Деградирането е демократичното право на всеки.

>>Ти и тези, които налагат недемократични диктаторски методи на анархия, простотия, първобитни злоби и заяждания и интриги и малоумие, които принадлежат на отдавна отминали епохи сте изключение от правилото.

Спазвай правило 4, прост малоумнико глупак с глупак


Ако не ти харесва - я марш!




Тема Re: Предложениенови [re: ПЪTниk]  
Автор publika ()
Публикувано08.11.03 15:05



...хайде да оставим за малко цитирането на тези текстове, защото аз мисля, че ги разбирам и споделям напълно, както мисля, че и с теб е така, но и двамата знаем, че понякога затягаме връзките на личността си, и не вярвам да отречеш, че и с теб е така...особено когато се чувстваме раздразнени, засегнати, застрашени, отхвърлени, неразбрани...тогава сякаш се втвърдяваме(слагаме броните), опитваме се да станем непроницаеми и устойчиви...за да се предпазваме...не че го мисля за правилно...мисля го за инстинкт за самосъхранение..., рефлекс някакъв...да се хванеш или опреш на нещо...

...абсолютно съм съгласна с теб ПЪТник..., и никога не съм била за триене, заключване и ограничаване(защо все ми приписваш несъществуващи думи и вини? :-))...виж самоограничението, самоконтрола и компромиса са съвсем други теми...
...все пак да те питам, ти лично как разгадаваш някого, когато подхождаш към него все с едни и същи средства?...и тези средства са си твои, плод на собствената ти личност и въображение, които нямат много общо с човека който разгадаваш...
...ако твоите средства не се променят и човека срещу теб няма да се променя кой знае колко..., както и обратното...
...това, че си ясновидец не ти ли пречи малко?, и не виждаш ли само собствените си представи за човека, а не самия човек...?...и не ти ли позволяват да виждаш само това, което можеш да видиш..., а то е човека измислен от теб...
...представи си само...



Тема Re: Ама Спининови [re: nbb]  
Автор SpinyМодератор (сигурен)
Публикувано08.11.03 15:19



спини не може да скача с парашут...
забранено му е

Като го анализираш, всяко важно нещо става незначително-както животът изглежда нищо пред смъртта.


Тема Re: Криворазбраната "свобода"......нови [re: lce Tea]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано08.11.03 17:16



.......от страна на хиляди българи е основната причина за дереджето в което се намира държавата и бедственото им положение.
Привържениците на пълната Анархия - вярвайки че е еднозначна със "свободата" не се усещат, че всъщност налагат нова диктатура: "Диктатурата на простака, на първобитното, на нецивилизованото, на праисторическото....а безумното" Тази диктатура е още по-лоша от комунистическата.....защото води към разруха.....пълна разруха!

1. Говорейки за Демокрация дължа да те информирам за факта, че понятието "частична демокрация" не съществува. Като форма на управление и човешки отношение има страни в които има демокрация и ТОВА ЗАСЯГА ВСИЧКИ ОБЛАСТИ НА ЖИВОТА БЕЗ ИЗКЛЮЧЕНИЕ и други в които няма демокрация а има диктатура напр. Виртуалния свят в никой случай не е извън човешкото общество и аз лично съм убеден, че се появи и съществува за да помогне на хората в тяхната еволюция и развитие - А НЕ ЗА ДА ДЕГРАДИРАТ !!!Път назад към примитивното няма!!!!
Ти не можеш да седнеш и тълкуваш демокрацията като някаква нов вид диктатура и ограничение на човешките изяви, с/у която трябва да се борим и да се избягва...."za teb kluba e obekt koito triabva da se nagodi kum tvoite stranni (za kluba) razbirania - tova e nahalstvo... Kluba e sistema, otdelena ot obshestvoto, sus svoi pravila za sashtestvuvane, koito niamat nishto obshto s.... demokracia (otkude ti doide puk tova v glavata...) " Демократичните принципи не са " МОИ странни разбирания " a принципи признати в цял свят .....Ти и тези, които налагат недемократични диктаторски методи на анархия, простотия, първобитни злоби и заяждания и интриги и малоумие, които принадлежат на отдавна отминали епохи сте изключение от правилото.


"Клубът е независим от страна, режим и обединява хора с еднакви интереси от целия свят, знаещи български. Аз не позволявам някой да ми насажда каквито и да били разбирания, били те демокрация, фашизъм или
1. По силата на здравия разум клуба ТРЯБВА ДА ОБЕДИНЯВА ХОРА С ЕДНАКВИ ИНТЕРЕСИ КЪМ ПСИХОАНАЛИЗАТА И ПСИХОТЕРАПИЯТА ОТ ЦЯЛ СВЯТ!
Нещо неясно? Нещо недоразбрано? Нещо трудно за схващане?
2. Ти не позволяваш някой да ти насажда каквито и да било разбирания.....

Аз също! Аз също! Аз също!


Не позволявам да ми натрапват и насаждат "Диктатурата на простака" нито "Диктатурата на мутрите" нито "Диктатурата на Анархията и Безумието" нито "Диктатурата на глупака" нито "Диктатурата на комплексара".....и др. диктатури......


Кой крив, кой прав......разумните да преценят.....



Тема Re: Ама Спининови [re: Spiny]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано08.11.03 17:34



Защо ти е забранено?


Всяка дума може да носи всякакъв смисъл.


Тема Re: Ама Спининови [re: Marina]  
Автор SpinyМодератор (сигурен)
Публикувано08.11.03 17:40



за да оцелее

Като го анализираш, всяко важно нещо става незначително-както животът изглежда нищо пред смъртта.


Тема Re: Ама Спининови [re: Spiny]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано08.11.03 17:45



Кой, Спини ти забранява разни неща грижейки се за оцеляването ти?


Всяка дума може да носи всякакъв смисъл.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.