Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:08 21.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Педагогика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Всички сме свободни.....  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано26.10.03 19:59



един линк за Trismeglist и всички:







Тема Re: Всички сме свободни.....нови [re: Opo]  
Автор Trismegist (nov v kluba)
Публикувано26.10.03 22:30



Хей,братчед.Не си мисли,че не съм си понасял досега последствията.Не си мисли,че не те разбирам,като ми говориш.Може да съм бунтар,но това е нещо,по-осъзнато от бунтарство.Аз знам срещу какво се "бунтувам и го правя целенасочено".Може би,ще ти го обясня така:
Не е виновно детето за постъпките си,защото не ги осъзнава.
И аз не съм виновен,защото се научих да бъда като дете и да не осъзнавам,когато пожелая.Това не са философии.Аз го правя,контролирам тази "лудост".И понякога се случват неща извън онези взаимовръзки,за които ми говориш!Наричате ги чудеса!Но мисълта,че са чудеса,ви пречи да ги правите.Ето това си загубил от младините си.Възпитали са те,че си слаб човек и са те наказвали за всичко.Детето е най,големия мъдрец,но намесата на родителите му отнема мъдростта и то познава доброто и злото.Аз не съм луд.Ако ме срещнеш на улицата,няма да ме различиш по-нищо!Знам,че тези неща са опасни за психиката на повечето хора,но аз доста се страхувам,за да допусна полудяване.Страхът ми е защитната реакция,но мога да го изключвам ако пожелая.
Ще помогна на хората,да се усвободят от страховете си!



Тема Re: Всички сме свободни.....нови [re: Trismegist]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 00:25



Има само едно робство и....всички останали са последица от него.
Робството на Илюзията. И нейния най-мощен инструмент е човешкия ум. Той доминира над света и над всеки индивид - без да го осъзнава дори. Той кара всеки да търчи подир илюзиорно щастие и да препуска като бездомно куче търсещо своя дом Своят Истински Дом.
Но този дом не е отвън. Той е вътре в нас. И само, който го е открил узнава от личен опит чрез едно Изживяване що е то "Истината". Не на теория а на практика. Когато човек влезне в контакт с тази Сила или Истината или Вечността - кой както го нарече.......Тогава спира времето и пространството.
Спира вечното препускане на мислите и ума - настъпва Съвършена Тишина и Мир. Едно измерение а не две. Единство а не дуализъм. Пълна Хармония и Блаженство.
Търсенето на този Дом в нас е основната и най-важна причина да ни бъде даден този живот. Всичко друго е....само игри....и борби...за нищо. Докато не го намери човек - няма да намери Истинско щастие и Мир никъде.......
На мен и на милиони по света този път навътре ми бе показан от






Това е Истинското Освобождение!!!



Тема В този клуб...нови [re: Opo]  
Автор abettor (Ковалски)
Публикувано27.10.03 03:20



...ли си се преместила, въшко?



Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Re: В този клуб...нови [re: abettor]  
Авторyчeничka (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 04:16



Той не е въшка.
Той е педофил.
Въх - дърт мераклия.




Тема Re:Нема да обиждаш просветения дедо Оро.нови [re: abettor]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 06:14




Ти виждал ли си просветена въшка?
Ти виждал ли си просветен парцал, ти чувал ли си за такива неща?
................................Как така, смееш да наричаш Оро - въшка бе?
"На мен и на милиони по света този път навътре ми бе показан от

Prem Rawat"- я го виж какво пише той?
Той е владетел на Пътя, той е владетел на истината....и не само той!
" На мен и на милиони по света ......Prem Rawat"
А те-"ТОЙ И МИЛИОНИТЕ" ще сътворят още милиони такива....и ти може да си между тях...хи хи х их и
Не заставай на пътя си, между себе си и истината!
Застани на друго място....сатана!!!!



Муле-най после, беше изваден единствения коз:" На мен и на милиони по света този път навътре ми бе показан от ....Prem Rawat " И кво от това?




Тема Re: В този клуб...нови [re: yчeничka]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 06:18




Не те е срам!
Да приказваш и да мислиш така, за Оро...!!!!

"На мен и на милиони по света този път навътре ми бе показан от

Prem Rawat "

Той е Учител твой...въх....


Муле-Изберете, дали искате да приличате на този 75 годишен емигрант! Ами, ако сте като него вече, но не знаете това?И кво от това!



Тема Re: В този клуб...нови [re: abettor]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 14:04



Гнидо, май ще се наложи да попиша в клуб "Право" и "София" за да разкажа на хората що за дрисльо си. Нищо че си баннал този компютър......има и други...



Тема Re: Всички сме свободни.....нови [re: Opo]  
Автор Дyx (Син наВетровете)
Публикувано27.10.03 14:49



Да си жив приятелю



Тема Заповядай...нови [re: Opo]  
Автор abettor (Ковалски)
Публикувано27.10.03 16:55



...можеш да ползваш компютъра на приятеля си Prem Rawat .
Народът чака да го зарадваш с някоя нова идиотщина и някоя нова гола кака.


Вече имам една сбъдната мечта...


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.