Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:58 29.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Педагогика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема .Нов клуб.  
Автор Oro! (бългarin)
Публикувано15.09.03 00:07



Мисля да предложа създаване на един нов клуб “Експеримент” или “Нов стандарт” “Една идея” или “Нивото на Оро” или нещо от сорта. Клубът ще има за цел да предложи, осигури и развие един нов модел на общуване…… Модератор ще бъда аз, защото имам и възраст и опит и участие в клубовете поне 3 год. И съм наясно какво предстои да се направи.
На първо време може да се даде един изпитателен срок от 3 месеца.

Регламента ще почива на следните положения:
Добре дошли в новия клуб. “……..”
Това е идеята за един експеримент, която ще се опитам да пробвам тук.
Каква идея? Да се направи поне един клуб, в който нивото на общуване да се повдигне с общи усилия и разбиране като се елиминират всички излишни елементи като заяждане, осъждане, директни нападки, цинизми и вулгарен език и всичко, което пречи на демократичното право на всеки юзър да сподели и обсъжда мнения. Регламента ще е прост и ясен и скоро ще се убедите, че е напълно приемлив. Модератора няма да изтрие нито една дума – без да даде ясно обяснение защо го е сторил и нарушението на коя точка от регламента е нарушена. Целта е да се създаде един клуб за спокойно и интелигентно общуване без определена тематика и ограничения. Но това няма да е клуб за запознанства, флиртове и празен чат за убиване на времето – вече има достатъчно клубове за това.
Нека заедно създадем един модерен и интересен клуб за културно общуване .

Който харесва идеята нека даде своя глас в клуб: ”Предложения за нови клубове”

Приятелски: Оро

Несериозни мнения и лигавене си спестете този път……


"Разменяй а не отменяй становища!" "Глупостта е сляпа за своята глупост!"Оро


Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Oro!]  
АвторAГAPTA (Нерегистриран)
Публикувано15.09.03 00:11



Оро,подкрепям те!

"Новото мислене" не е лошо.



Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Oro!]  
Автор vivality (непознат)
Публикувано15.09.03 00:18



Тъй като не бях прочела точно инструкциите първия път се наложи да ги прочета, СЛЕД като вече си дадох мнението не където трябва! Затова сега се повтарям - добра идея, дано да просъществува!



Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Oro!]  
Авторpe6o (Нерегистриран)
Публикувано15.09.03 00:19



golem idealist si pi4. abe razbiram ideqta ti, ama spored men e neprilozhimo v internet. pone ne kato klub na obsta tematika.

det se vika, whatever turns you on



Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Oro!]  
Авторmerrick (Нерегистриран)
Публикувано15.09.03 00:21



Podkrepiam te oro



Тема Или пък... :)нови [re: Oro!]  
Автор lex (..безсмъртен..)
Публикувано15.09.03 02:23



Предлагам клуба да се казва "Културно общуване"... доколкото разбрах темите там нямат значение, а значение е начина на общуването.
Нещо като ВИП клуб.

Следващата стъпка ще бъде клуб "Академично общуване"... който ще бъде хептен ВИП

А защо не и "Божествено общуване"...... добре звучи, а?

"Ще преведа човечеството през отрязъка време на тъмните сили"


Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Oro!]  
Автор oтвopeнa (open-minded)
Публикувано15.09.03 03:29



Харесва ми идеята. Защо да не се пробва?...

Писна ми да чета псувни!

Истината боли един миг,
лъжата - много по-дълго.


Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Oro!]  
Авторзa (Нерегистриран)
Публикувано15.09.03 08:47



Предлагам новият клуб да се казва "Клубът на Мунчо"



Тема Re: .Нов клуб.-as sam zaнови [re: Oro!]  
Авторmoderator (Нерегистриран)
Публикувано15.09.03 11:19



АС САМ ЗА
БРАВО ОРО МОЖЕ БИ НИАМА ДА САМ МНОГО
НА ВИСОКО НИВО..НО СМИАТАМ ЦЕ ЦЕСТО
СТЕ ВЛИЗАМ В ТАКА КЛУБ
идеиата е идеална и дано те подкрепиат и другите
шза което малко се самниавам]
as sam za...ZAzaZA



Тема Re: .Нов клуб.-as sam zaнови [re: moderator]  
АвторPAK AS (Нерегистриран)
Публикувано15.09.03 11:20



I NAI GOTINOTO E
ZA TOVA CE MODERATORA NIAMA DA TRIE BEZ PRICINA ,,.
AKO TYI SE OSASTESTVI
NIAMA DA IMASC CENA....ZA TAKAV KLUBA SAM SAS DVETE RACE GLASYVAM ZAZAZA



Тема Re: .Нов клуб.-as sam zaнови [re: PAK AS]  
Автор acoustic (новак)
Публикувано15.09.03 11:58



и аз съм ЗА, не са ми приятни заяжданията на каквато и да било тема.
УСПЕХ!



Тема Re: .Нов клуб.-as sam zaнови [re: acoustic]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано15.09.03 12:54



Може би за име на клуба може да послужи "Завръщане" ?
В смисъл завръщане на добрите маниери, които съществуваха при откриването на клубовете преди да се опорочи всичко.....



Тема Re: .Нов клуб.-as sam zaнови [re: Opo]  
Авторmoderator (Нерегистриран)
Публикувано15.09.03 13:28



ILI VAZRAGDANE...



Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Oro!]  
Авторza (Нерегистриран)
Публикувано15.09.03 13:42



zazazazazazazazazazazazazzazazzazazazazzazazazazazazzazazza



Тема "Изолаторът" го кръстете направо.нови [re: moderator]  
АвторKapлykoвo (Нерегистриран)
Публикувано15.09.03 14:54



Или Диспансерът.
Не усещате ли, че сами се унижавате така.



Тема Re: "Изолаторът" го кръстете направо.нови [re: Kapлykoвo]  
Автор acoustic (новак)
Публикувано15.09.03 18:59



Въпрос на виждане, ти ако ще се чувстваш унижен просто не влизай!




Тема Глупостинови [re: Oro!]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано15.09.03 19:24



Първо в текста ти има някои ... неточности. Цитирам:
1 "Целта е да се създаде един клуб за спокойно и интелигентно общуване без определена тематика и ограничения."
2 "Клубът ще има за цел да предложи, осигури и развие един нов модел на общуване"
3 "Модератор ще бъда аз ... Регламента ще почива на следните положения:"

[1] влиза в противоречие с [2] и [3] защото:
А) Ако целта на клуба е да предложи нещо ([2]) не би бил клуб без тематика
Б) Ако в клуба има регламент и модератор който да следи за спазването му ([3]) то това няма да е клуб без ограничения.

Ако искаш да направиш това, което казваш искаш да направиш, тогава стани модератор във вече съществуващ клуб и действай.




Тема Re: Глупостинови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Авторmoderator (Нерегистриран)
Публикувано15.09.03 22:10



darven filosof ti znaesc samo da otricasc
i za moia klub det predlogix za klub obiavi kaza ce bil tap i nenugen
ami ili dai ideia ili nedei vliza v toz klub...



Тема Re: Глупостинови [re: moderator]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано15.09.03 22:29



Не съм нарекал твоети предрожение тъпо. Там ти отговорих.
А, напротив, знам и да подкрепям. Но не мога да кажа на черното бяло сега - така виждам нещата, така пиша.




Тема Re: Глупостинови [re: ДъpвeнФилocoф]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано15.09.03 23:07



Виж, този текст е само за обща информация или направление - написах го без да го обмислям много, набързо.
Когато седна да правя "Регламент за участие в клуба" - всичко ще бъде кристално ясно дори и за най-големия глупак.
До там да се стигне.....



Тема Re: За!нови [re: Oro!]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано15.09.03 23:09



Чувствам се длъжен да подкрепя моя добър приятел Бате Оро за създаването на клуб "Нивото на Оро". Този виден юзер на дира заслужава да се създаде клуб носещ неговото име. Като един от доаените на клубовете в Дир.бг той е носител на ценни идей, теми и постинги, изтъкани от съвършенство на багри, мъдри мисли и особено ценни изразни средтсва .
Гласувам за теб Бате Оро, две ръце и един крак( ако вдигна другия ще падна, иначе и с него щях да гласувам ), но за теб приятелю Оро какво ли не бих направил ! Подкрепям те изцяло !
Ох! Ето на, паднах от стола !



Тема И с трите си крака....нови [re: lmBlack]  
Автор abettor (почти бракуван)
Публикувано16.09.03 09:12



... да гласуваш "гнидички" като теб няма да бъдат допускани в новия клуб. Ти какво? Мислиш, че сме забравили как фрустрираше б/ч/д Оро докато беше мод в психото?
А сега на приятел се правиш.
Само с едно съм напълно съгласен с теб - темите на Оро са изтъкани от багри.



Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Гласувам ЗА + новите минови [re: Oro!]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано16.09.03 10:23



бикини Ла Перла, надявам се това да се брои за два гласа.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Oro!]  
Автор _lilith_ (Себедарителка)
Публикувано16.09.03 10:49



Аз съм "за" новия клуб, който предлагаш. Надявам се да не се превърне в една обща говорилня, каквато е съдбата на клубовете тук. Имаш подкрепата ми.

ИСТИНАТА ПРЕДИ ВСИЧКО!!!!!!


Тема Re: .Нов клуб.нови [re: _lilith_]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано16.09.03 12:00



Всичко още е на нивото "идея" но определено в новия клуб ще се лансират по-задълбочени теми с всеобщочовешко значение във всички области на живота.
Клуба не трябва да се превръща в квартална кръчма за празен чат и убиване на време / по най-садистичен начин.....ха ха ха/ Мисля си дали "Оазис" не е подходящо име за такъв клуб? Един клуб за почивка и разтоварване от светския стрес и проблеми. С по-духовно съдържание.....и отношения на ниво.
Ще видим...

Нека поне му дадат право на живот до Нова година....



Тема А защонови [re: Opo]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано16.09.03 12:03



А защо ти е нов клуб за да докажеш, че може да съществува интелигентно общуване? Няма ли да е по-добре да си модератор на вече съществуващ? Ако си модератор има два клуба видими само за модератори, администратори естествено и хакери по "състоянието на нещата". Та там може да си обсъждаш и коментираш по-общи и етични проблеми, въпреки, че "за прехвалени ягоди с голяма кошница не се ходи"




Тема За!нови [re: Oro!]  
Автор Цap Изpoд ((XVIII))
Публикувано16.09.03 12:14



Идеята не е глупава. Подкрепям те.
Жалко, че няма да мога да участвам в новия ти клуб :(. Трябва да си сменя ника, което накърнява чуството ми за свобода (това са рисковете на един такъв клуб) и освен това съм привърженик на "свободния" начин на изразяване.



Тема О' Азиснови [re: Opo]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано16.09.03 13:32



страхотно име...........няма що, като на чалга клуб.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Oro!]  
Автор Aлeдap (демон)
Публикувано16.09.03 13:50



Аз съм против. Ти ли ще си мярката за възпитание? Ти си сектант.

Оформяне на висша класа, ВИП, бля-бля, хайл модератора и т.н.

Aledar~


Тема Той не знае.....нови [re: Ginger.]  
Автор abettor (почти бракуван)
Публикувано16.09.03 21:25



.... той не е в България....
... той чалга не слуша....
... Азис не познава....
.... българска не говорил...



Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Aлeдap]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано16.09.03 21:47



Толкова ти е ума - толкова си написал......

Оро никога не е бил сектант и няма да стане - гарантирано!



Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Opo]  
АвторVUZMUTEN (Нерегистриран)
Публикувано16.09.03 22:12



A TOVA KAKVO E BE SEKTANTINO?
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Cat=122&Board=pedagogika&Number=1940121241&page=0&view=collapsed&sb=5&part=



Тема Re: .Нов клуб.нови [re: VUZMUTEN]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано17.09.03 01:30



[green....".Аз предлагам на хората един практичен начин да се отправят вътре в себе си и да намерят там този мир. Това не е философия. То е един подарък. Той не може да се купи нито продава. Аз не казвам, че съм пророк или че съм тоя или оня. Но ако ти искаш да постигнеш мир в своето сърце, ако искаш радост в сърцето си, аз ти предлагам един инструмент за влизане вътре в себе си, да се свържеш и да изпиташ. Аз имам способността и тази привилегия, да мога да предложа на хората тази възможност да почувствуват спокойствие, радост и мир. И всяко човешко същество e способно да може да почувствува този мир. Аз казвам на хората, че ако те търсят мир и спокойствие, единственото място, където могат да ги намерят е вътре в тях. За отиването в това “вътре” аз мога да помогна. Аз се опитвам да ги вдъхновявам да търсят собствената си жажда. Някога, когато си бил много, много малък ти си дал на себе си едно обещание: “Аз ще бъда щастлив, доволен и изпълнен !” И може би е време да се върнеш към това обещание и да решиш: “Да, аз искам щастие в моето съществувание, в моят живот аз искам да бъда изпълнен!”
И ако има хора, които искат нещо такова – аз мога да им помогна.
Моят начин за помагане се състои преди всичко в това, че допринасям да намерят вътре в тях тази жажда за щастие, за радост. И когато човек я намери в себе си, следващата крачка е да слуша. Да слуша своето вътрешно същество, да слуша думите ми и тогава да премине на пътя за откриване на себе си, един път който води към Познанието. "

Как си с връзките с главния мозък? Къде видя "секта" или "сектанство"?
Сектата е нещо като клон на една религия. А тук няма ни религия, ни учение, ни философия ни секта ни нищо......




Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Opo]  
Автор Aлeдap (демон)
Публикувано17.09.03 12:17



Нарекох те сектант във връзка с няколкото мейла, които разменихме през пролетта на 2001 година. Ти не си спомняш, но аз помня. В тях се говореше за Великия Учител:))) и помощта, която той може да ми окаже, за да "прогледна". Нямам навика да обиждам безпричинно.
Против съм да се образуват привилегировани "аристократични" класи в дир-а, при това водени/ръководени от човек, който отдавна се е доказал като неуравновесен психически и с параноични отклонения. Самият ти реагираш на обида с обида, което противоречи на идеята на подобен клуб и подронва основата й. Модераторът на подобен клуб следва да е пример за подражание и мерило за участниците, а ти самият не отговаряш на изискванията. Самата скромност на изказването 'модератор ще бъда аз' ясно показва що за душичка таиш.
Оро, жал ми е за теб. Не мога да повярвам, че мъж на твоята възраст е толкова изпаднал - велик нет-демократ и аристократ, бунтар, ужас. Погледни се отстрани и разбери най-сетне, че светът не се върти около теб, не си мярка за нищо освен за самия себе си. Каква демокрация е обособяване на ВИП класи?

Aledar~


Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Aлeдap]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано17.09.03 13:45



"Нарекох те сектант във връзка с няколкото мейла, които разменихме през пролетта на 2001 година. Ти не си спомняш, но аз помня. В тях се говореше за Великия Учител:))) и помощта, която той може да ми окаже, за да "прогледна". Нямам навика да обиждам безпричинно."
Спомням си добре. Виж, понятието "Велик Учител" не е за всеки. За тези, които не са получи Познанието /т.е. техниките, които позволяват влизането в себе си и откриване на това най-Вълшебно Изживяване/ той е един най-обикновен човек, който говори ........странни неща може би. За мен и за милиони по света - Той е някой с най-главна буква....
Но важното тук е да се схване какво предлага Той и дали има допирни точки с религии, секти, догми, философии и всичко съществуващо в тази област. Защото това, което се предлага е ЕДИН ПРАКТИЧЕСКИ МЕТОД ЗА СЪБИРАНЕ НА КОНЦЕНТРАЦИЯТА НА СЕТИВАТА НАВЪТРЕ ВМЕСТО НАВЪН. Това е всичко. Дори не е необходимо да си вярващ или да си променяш начина на живот и се отказваш от каквото и да било. Прем Рауат е световно признат за усилията си за възвръщане на мира на земята. Защото когато дори един човек открие мира в себе си - пропорцията се променя на световен план. Един човек повече щастлив - променя баланса в света.

"Нямам навика да обиждам безпричинно. "
Нима?
Сигурно често го правиш без да се усетиш, всеки го прави.....Въпроса е "какво наричаш причинно и безпричинно" Това, че някой не мисли като теб - най-често се явява достатъчна причина да го обидиш.....И обратното.....

"Против съм да се образуват привилегировани "аристократични" класи в дир-а, при това водени/ръководени от човек, който отдавна се е доказал като неуравновесен психически и с параноични отклонения. Самият ти реагираш на обида с обида, което противоречи на идеята на подобен клуб и подронва основата й. Модераторът на подобен клуб следва да е пример за подражание и мерило за участниците, а ти самият не отговаряш на изискванията. Самата скромност на изказването 'модератор ще бъда аз' ясно показва що за душичка таиш. "
Оро е преследван от година и повече от един психопат-комплексар, който ме клонира, писа цинизми и простотии от мое име и направи невъзможно да си ползувам ника "Оро". В този ник бях писал "коректен" и не веднаж съм обяснявал как разбирам аз тази дума. Ето пак:
" Говори с китаеца на китайски, с англичанина - английски, с интелигентния - интелигентно, с простака - просташки !!! За да те разберат!!! Затова използувам същия език и приоми на този, който ме напада."

Сега внимавай:
Оро е достигнал до едно "прозрение" за създаване на нормални човешки отношения и избягване на тъпи конфликти и борби в клубовете. Оро го нарече "Златното правило" и то бе трито бясно от модератори, хакери и кой ли не....бе оплюто и отвъргнато. Ето го:
"Пиши своето мнение по едно мнение а не за автора му. Пиши по писаното а не за писателя. Защото не знаеш какъв човек имаш насреща и всеки опит да му лепнеш една присъда - ХАРАКТЕРИЗИРА ЕДИНСТВЕНО ТЕБ И ТВОЕТО НИВО НА СЪЗНАНИЕ. И можеш да станеш за смях пред целия свят."

"......човек, който отдавна се е доказал като неуравновесен психически и с параноични отклонения."
Това, което си написал е отражение на твоите мисли резултат от ТВОЕТО ЛИЧНО ИНДИВИДУАЛНО ПРЕЧУПЕНО ПРЕЗ ПРИЗМАТА НА ТВОЕТО ВИЖДАНЕ НА НЕЩАТА мнение. Което не е необходимо да е коректно и миродавно. Не съди! Това е принципа!

Това за "аристократичните класи " е също плод на твоя ум.
За мен лично:

Няма нищо по-природно, по-естествено, по-човешко от това да се срещнат двама или повече души и да изпитат радост от този контакт /вижте как 2 кучета се срещат - просто обезумяват от радост/ Да разменят своите мисли, схващания и разбирания и опит в една атмосфера на ДОБРОЖЕЛАТЕЛСТВО, УВАЖЕНИЕ ЕДИН КЪМ ДРУГ И ИСКРЕН ИНТЕРЕС.

"Погледни се отстрани и разбери най-сетне, че светът не се върти около теб, не си мярка за нищо освен за самия себе си. Каква демокрация е обособяване на ВИП класи?"

Никой не може да се види отстрани като зрител, преди да елиминира ЕГО-то си. Оро може да го прави. Ти не. Не зная нищо за ВИП класи.....не живея в БГ от 24год. Относно демокрацията ще ти кажа нещо:

Демокрацията в БГ е прощъпулник-бебе още.....и твърде много погрешни схващания съществуват за нея. За мнозина това е анархия или слободия...."Да говориш на един българин за демокрация е все едно да говориш на един африканец от Сахара за.....сняг" Утопия.....



Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Opo]  
Автор Aлeдap (демон)
Публикувано17.09.03 13:56



Мисля, че с този твой постинг спорът беше разрешен.

"Спомняш си добре" за мен ли? Аз съм жена, нещо, което не си спомняш, и затова се обръщаш към мен в мъжки род. Това не е подробност... която можеш да забравиш.
Не ми е ясно също така защо се обръщаш към себе си в трето лице. Ти "ние" ли си?

Казваш да не съдя, но това не ти пречи да наричаш някого, когото не познаваш, "психопат-комплексар".

"Това, което си написал е отражение на твоите мисли резултат от ТВОЕТО ЛИЧНО ИНДИВИДУАЛНО ПРЕЧУПЕНО ПРЕЗ ПРИЗМАТА НА ТВОЕТО ВИЖДАНЕ НА НЕЩАТА мнение" - това важи и в двете посоки, но не съм те забелязвала да го правиш.

"Оро може да го прави. Ти не." - с какво си("сте") повече от мен? От който и да е? С какво ти си висш? С какво аз съм нисша?

Оро, отдавна за клубовете си поредната откачалка. А аз си губя времето да се разправям с болен човек.

P.S. Аз съм от най-старите клубари, поне не ми продавай краставици...


Aledar~

Редактирано от Aлeдap на 17.09.03 14:03.



Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Oro!]  
Автор Kpъr ()
Публикувано17.09.03 19:53



това не сваля ли прекалено ниско летвата??

вместо 400 клуба - само един за културно говорене, останалите за псувни?

по-добре си е иначе (както е, или поне на теория е, за практиката има доста още да се работи, за това съм ЗА)



Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Kpъr]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 02:12



Що за логика?
Ако някой пожелае да си направи кафене с чисти покривки - това означава ли автоматично, че всички останали кафенета трябва да имат мръсни покривки......

Това ще бъде един клуб с ударение специално в/у начина на общуване м/у юзърите.



Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Aлeдap]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 02:24



Оро, отдавна за клубовете си поредната откачалка. А аз си губя времето да се разправям с болен човек.
""Пиши своето мнение по едно мнение а не за автора му. Пиши по писаното а не за писателя. Защото не знаеш какъв човек имаш насреща и всеки опит да му лепнеш една присъда - ХАРАКТЕРИЗИРА ЕДИНСТВЕНО ТЕБ И ТВОЕТО НИВО НА СЪЗНАНИЕ. И можеш да станеш за смях пред целия свят."

Явно си много далеч от това ниво на разбиране на нещата.

"Не ми е ясно също така защо се обръщаш към себе си в трето лице. Ти "ние" ли си?"
И в граматиката си се объркала. Припомням наученото в прогимназията:
Аз - първо лице единствено число.
Ти - второ лице ед. число.
Той, тя, то -трето лице ед. число
Ние - първо лице ед.число
и т.н.

"Оро" е ник - виртуална личност. Нормално е да говоря за него в 3 лице ед. число - Той. Но "Той" не е "Ние" !!!!
Аз си спомням разговори с ника Аледар - дали е мъж или жена зад този ник не съм се интересувал.......



Тема Всъщност...нови [re: Aлeдap]  
Автор eлия ()
Публикувано18.09.03 04:43



Привилигеровани и "аристократични" класи в дира - както ги наричащ - отдавна има. При това с ВИП класа. Така че клуба на Оро няма да е прецедент. Защо да не го направят, щом тук по принцип се правят аристократични клубове.
С това не казвам нито да, нито не за клуба на Оро... само казвам, че тези аргументи, които си посочила, не ми се струват валидни. Такъв клуб има и той не се протестира. Ако може за едни, не е ли нормално да може за други.

Редактирано от eлия на 18.09.03 04:45.



Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Aлeдap]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 10:01



Оро не е поредната откачка.
Оро е идиото нумеро уно.
Тръгнал клуб да прави и модератор да става.
хахаха



Тема Re: Всъщност...нови [re: eлия]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 10:03



Оро си има свой аристократичен клуб.
Казва се педагогика.



Тема Re: Всъщност...нови [re: eлия]  
Автор Aлeдap (демон)
Публикувано18.09.03 10:03



Това ми припомня за една статия, която четох вчера в един от ежедневниците. В нея се описваше идеята за нов клип на някоя си българска група - клипът щял да бъде за двама млади аристократи, борещи се (момент да намеря вестника) "да здържат своята сексуална агресия един към друг" (правопис запазен). Та в тази връзка се замислих, какво е това чудо "български млад аристократ" и дали действието на клипа ще се развива в наши дни. И дали вече по вестниците започнаха да наричат децата на новобогаташите "аристократи".
Не знам кои клубове наричаш привилегировани - тези, които изискват само регистрирани юзъри? Или другата черешка в коктейла - клубовете Хидън и Администрация? А има и "лични" клубове... които няма да назовавам. Нито едно от трите не смятам за ВИП-вариант.
Това, че част от юзърите са се качили на главата на администрацията и дърпат конците, е факт. Може би не бива да се превръща в практика. Може би също така не бива да се отварят така хаотично нови клубове. Може би е излишен модераторският произвол. Може би...
Тънкостта тук е, че в случая просто гласувам срещу това да се създаде клуб, който по възникване е "привилегирован". При това клуб, който ще се модерира от човек, който дори не може да си контролира цветовете на буквичките, да не говорим за изказванията. Човек, на когото повечето стари юзъри се смеят, а някои от новите направо мразят. Разбира се, отначало ще се мернем всички от любопитство, а първи ще се мернат тези, които не могат да го понасят като личност. Това са и хора с добри познания по php:))). Оттук започва кръговрат от спамови постинги, модераторски заплахи, призоваване на админи да раздадат справедливост като висша инстанция, Оро ще бъде изхвърлен или пак ще му свият паролата(което само по себе си не е трудно), клубът запада и нататък ти е ясно. Пишещите в този клуб ще са привлечени от възможността да напсуват Оро:))). Самата идея за клуб, в който да няма заяждания, е провалена, защото всеки спор, всяко несъгласие, може да се приеме за заяждане. Как се определя границата? Между спор, шега, заяждане, несъгласие с чуждо мнение? А вече има клубове, в които не се псува "сериозно" - ако щеш, в 20-30, 40-50, Споделено и т.н. И това го правят хората, а не регламентите. Тук е проблемът - в писаните регламенти и в личността на Оро. Делението на хората не води до нищо... нито се постига нещо добро, когато и така съществуващите различия между нас като хора умишлено се задълбочават. Низвергнатите се бунтуват, аристократите са обезглавявани и тъй... Надявам се, че ми разбра мисълта, нещо много се оплитам в глупостите си...

П.С. Моля Оро да не ми отговаря на този постинг, защото не ми се спори с радио.

Aledar~


Тема Re: Всъщност...нови [re: Aлeдap]  
Авторнe e Opo (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 12:29



Какво наричаш "привилегирован" и "аристократически" ? В момента кои са привилегировани и аристократи, които налагат тона за общуване? Това са
комплексари /и то не винаги в тънката възраст/ които си влизат и серат във всеки клуб, псуват, ругаят и нападат. Това са хакерчета научили как да разбиват пароли и да трият, които ръкомахат, дават команди, клонират и се разполагат като истински привилегировани аристократи. А ти не си ли от "привилегированите" с тежките присъди, които раздаде над Оро, който никога не те е осъдил за нищо. Нито е осъдил когото и да било за глупоста му. Само при нападение се е защитавал.

Светът се е побъркал толкова, че дори предложението за едно нормално общуване м/у хората без обиди и ругатни и осъждания звучи като .......заплаха???!!! или опит за създаване на "аристокрация" Ха-ха-хааа
Всеки се е родил аристократ - т.е. нормален. Побъркването се появява по-късно. И дира бе "аристократичен" в началото.....после се опорочи.




Тема Re: И с трите си крака....нови [re: abettor]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано18.09.03 13:24



И аз се притеснявам , че няма да ме пусне в клуба си, но тази жертва мога да я направя .
Не само за багрите съм прав и в останалото мога да те убедя, но нямам много време да подбера всички изразни средства използвани от Бате Оро .
Съвсем бегъл поглед мога да дам по памет , примерно с: врачански селянин, хлебарка като циганите, гнида , свищовски чикиджия, зелник, кърлеж ... и това са само чст от съществителните , а представяш ли си какво мога да извадя от прилагателните ... .
Как да не му се възхитиш !



Тема А моите притеснения са...нови [re: lmBlack]  
Автор abettor (почти бракуван)
Публикувано18.09.03 21:30



... че в привилегирования си клуб Оро съвсем ще почне да си говори сам и тогава няма да има никаква надежда за лечение на безсмъртното му "жо" .


Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Oro!]  
Автор Пcи (неуловима)
Публикувано18.09.03 22:09



Напълно подкрепям това предложение : ))

Това отдавна трябваше да стане : ))

Браво за идеята, приятелю : ))

Зная защо има толкова много дървари. В тази дейност те незабавно виждат резултатите.


Тема Re: А моите притеснения са...нови [re: abettor]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано18.09.03 22:56



И аз се притеснявам да не си говори сам ... затова възнамерявам да му правя компания .
Приятел в нужда не се оставя ! Нека се опита да спре приятелството ми .



Тема Re: За мъжките курветини........нови [re: lmBlack]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 23:29



Мъжете наричат някои жени "курви".......не защото имат нещо против да полегнат с някоя от тях....а заради манталитета им. Заради липсата на морал.
А Оро казва:
"Във всеки мъж живее една курвичка - гадна, подла, злобна и без морал и етика"
Да изпитваш каквото и да било удоволствие от това че си в състояние да ядосаш или вбесиш някого е присъщо на малките деца - те си отмъщават по този начин на родителите за терора и налаганите ограничения. Защото са беззащитни. Също малоумните - те пък защото не могат да намерят по-интелигентен начин за забавление......
Когато тук във виртуалния свят кажеш на един нормален човек с достойнство и самоуважение: "Не ме интересува твоята личност. Не ме занимавай със себе си повече!" - той разбира от раз и те оставя. Когато кажеш същото на един селянин от варненските села или от друга област / става дума за Черния и Абетор - хайдуката/ нищо не достига в затъпялата им
от простотии тиква и се юрват да те преследват като хрътки, като кърлежи, като гниди....пишейки идиотщини след идиотщини. Като пубери с неизживяно детство.....Оро им гледа сеира и изпитва..................състрадание...Много са зле....ама много......




Тема Re: За мъжките курветини........нови [re: Opo]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано19.09.03 00:11



Ама аз ядосвам ли те, Бате Оро ? Извинявай, аз без да искам таковата ...... само ти обръщам внимание
Освен това, Бате Оро , ние сме граждани на република България, не сме селяни на република България
Едно нещо ме успокоява, че ни съчувстваш . Много мило от твоя страна, свеж тип си ти само дето постоянно се опитваш да го отричаш .
Това за пубертета трябва да е от хормонален дисбаланс... ти как мислиш ?



Тема Re: За името на новия клуб........нови [re: Opo]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 00:37



Струва ми се, че името Спирка "Почивка" ще е подходящо име на клуба.
Защото хората наистина имат нужда от едно място, където да влезнат и си починат от всички простотии и стрес в живота и в нета......Да разменят мнения и общуват по един нормален и културен начин.



Тема Re: "Нивото на Оро"нови [re: Oro!]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано19.09.03 01:23



Уважаеми юзери!
Защо държа твърдо за име на новия клуб "Нивото на Оро" ?
Защото това е едно особено ниво и не всеки може да достигне до него. При положение , че един от най-забележителните сред нас , а именно Бате Оро ще е модератор на клуба и ще има грижата да подравнява участниците по своето неиво, няма място за съмнение , че всяка една неизтрита тема или постинг ще отговаря на името на клуба безусловно и категорично.
Всички правила за взаимоотношенията между участниците ще са толкова ясни , прости и разбираеми само в две думи: "Нивото на Оро".
Какво повече може да се каже? Нима има други думи, които да изразяват по-ясно идеята, съдържанието, тона и стила на писане в този бъдещ клуб?
Моля ви, шризовавам ви към задълбочен размисъл! Нека погледнем нещата в перспектива!
Да си призная ...част от желанието ми да подкрепя този нов клуб се дължи на очакването, че моя добър приятел Бате Оро ще се ангажира да редактира всеки постинг и тема в задължителните за "стила Оро" цветове и "откачащи" понички
Така ме радва този забележителен потребител!
Нямам думи да изразя умилението си към него ... ако се създаде клуб "Нивото на Оро" обещавам да рева от радост!
П.П. Сега само се смея, но после ... ще бъде толкова приятно да си общуваме с Бате Оро в този клуб... Ех !



Тема Ех, б/ч/д........нови [re: Opo]  
Автор abettor (почти бракуван)
Публикувано19.09.03 07:58



...Орчо!
Знаех си аз, че в поведението ти има нещо фройдистко.
...малките деца - те си отмъщават по този начин на родителите за терора и налаганите ограничения.
Колко ли трябва да те е шляпкал и наказвал татко ти, за да пораснеш такъв голям, умен и красив . Значи и от терора имало полза...
И стига с тези селяни, гниди, кърлежи. Знам, че имаш сериозни проблеми с българския език, пък и възпитанието (нивото) ти е спряло докъм петата година, така че ще ти предложа още някои хубави думички за твоя речник:
- хлебарка;
- скакауец (внимавай с "л-то");
- плазмодий;
- глист;
- пиявица.
Като научиш тези ще минем и на по-хард варианти .
Между другото, научи ли какво е "юридическо" лице или и там имаш нужда от подсказване?


А сега сериозно! Абсолютно подкрепям идеята за клуба, но само ако в заглавието му фигурира името на Оро. "Нивото на Оро" е едно добро и скромно предложение, но също така трябва да се помисли върху "Изолаторът на Оро", "Оро и неговите гнидички" и "Соната за цигулка и Оро".


Вече имам една сбъдната мечта...

Тема За да...нови [re: Oro!]  
Автор White rose in the heart (жизнерадостна:))
Публикувано19.09.03 09:08



...прецениш обективно дадена ситуация, коректно е да изслушаш всички мнения, т.е. и "двете страни", особено ако нямаш много впечатления...
И така попаднах на това:
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Cat=122&Board=pedagogika&Number=1940121241&page=0&view=collapsed&sb=5&part=
където прочетох:
"Този безвъзвратно неизлечим маняк-мутант НЕ САМО СЕ Е ВЖИВЯЛ В РОЛЯТА НА ЕДНОЛИЧЕН СОБСТВЕНИК НА КЛУБА, НО И НЕ ДАВА НА НИКОГО ДА ПУСНЕ НИ ТЕМА, НИ ПОСТИНГ БЕЗ ДА ПОЧНЕ ДА СИПЕ ХУЛИ И ПОДИГРАВКИ И ВСЯКАКВИ КУРВЕНСКИ ИНСИНУАЦИИ - ДА ГО ОТКАЖЕ ДА ПИШЕ ИЗОБЩО.
Аз от години наблюдавам този извъргнат психар. Не е имало случай някой да пусне своя тема - без др. Муле да сложи моментално капак. Да го оплюе, подиграе и ...
Робе, самия факт, че изпитваш необходимост на твоята възраст да се "гъбаркаш" и заебаваш с всекиго и всичко на света ГОВОРИ ЗА ЕДНО ДЪЛБОКО ПСИХИЧНО НАРУШЕНИЕ НА ФУНКЦИИТЕ НА ГЛАВНИЯ ТИ МОЗЪК !!!
Неистовия бяс да се хващаш за всяка чужда дума, да я изопачаваш, подиграваш и отричаш ГОВОРИ ЗА ЕДНО ТЕЖКО НЕИЗЖИВЯНО ДЕТСТВО ОСТАВИЛО НЕИЗЛЕЧИМИ СЛЕДИ В СЪЗНАНИЕТО ТИ. Факта, че си постигнал забогатяване без да те спира ни морал, нито избор на методи ГОВОРИ ЗА ТОВА КОЛКО ЖАЛЪК, СЛАБ И БЕЗПОМОЩЕН СИ ТИ КАТО ЧОВЕК. Но парите не ти донесоха очакваното и окупира този клуб за да покажеш някакво интелектуално надмощие над бройлерчетата. ТАКОВА НАДМОЩИЕ НЕ СЕ ПОЛУЧИ - ТИ СИ СПЕЧЕЛИ ЕДИНСТВЕНО СЛАВАТА НА МАЛОУМНИК-ШУТ.

Говоря ти от години:
Опитай се да се станеш мъж! Стига плямпа и слага капак на всяка тема и постинг на другите! Мъжете са сдържани и си държат повече езика зад зъбите. ТИ НАДМИНА ВСИЧКИ МАХЛЕНСКИ КЛЮКАРКИ ПО ПЛЕЩЕНЕ НА ИДИОТЩИНИ. Имай малко самоуважение, за да те уважават и другите. В момента си като една пачавра - без морал, без срам, без задръжки.....истинска курветина.

Започни да практикуваш МЪЛЧАНИЕ И НЕПИСАНЕ В ТОЗИ КЛУБ. Това ще те спаси от явна гибел.

Помни че: КАКВОТО И ДА НАПИШЕШ НЕ Е НИЩО ПОВЕЧЕ ОТ ЕДНА ДИАРИЯ, КОЯТО БОЛНИЯ ТИ МОЗЪК Е ИЗДРИСКАЛ. НИЩО ПОВЕЧЕ."

Честно казано, потресена съм...
Дори МУЛЕ-то да заслужава нещичко от написаното, нима този е начина да бъде вразумено?!!!!!
Много съжалявам, но за някой, който се самопредлага за модератор, би следвало да се изразява по начин съвсем различен и отдалеченен на космическо разстояние от този който ти използваш...
Докажи, че си Личност достойна за модератор и ще гласувам за теб...
Но засега предлагам :
БЪДЕЩИЯТ МОДЕРАТОР ДА СЕ ИЗБЕРЕ ОТ ЮЗЪРИТЕ!!!
ИНАЧЕ ИДЕЯТА ЗА НОВИЯ КЛУБ Е ДОБРА.
ЗА ИМЕТО ВЕЧЕ ПИСАХ - ДА Е РАЗЛИЧНО ОТ НИВОТО НА ОРО /да ме прощаваш Блек/

Винаги вярвай и винаги имай мечти:)


Тема Re: "Нивото на Оро"нови [re: lmBlack]  
Автор White rose in the heart (жизнерадостна:))
Публикувано19.09.03 09:19



Извини ме, но съм против "нивото на Оро", както му отговорих лично на него, а и за личността на модератора съм се изказала по-горе.
Нека името на клуба и модератора да се изберат чрез предложения и гласуване от юзърите.
Особено след като прочетох посочената в "Педагогика" тема на някой си "лъч", който се оказа Оро, за фондации, филантропи, радетели за всеобщото благо и пр., от които винаги ме побиват тръпки, знаейки истинската им същност и всичко това, което кара Чувството ми за СВОБОДА да се Бунтува и отхвърля безусловно всякакви опити за зарибяване и бъркане в Душите, а и Дълбоко в джобовете на простосмъртните
Та така...

Винаги вярвай и винаги имай мечти:)


Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Oro!]  
Авторmoderator (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 12:32



zazazazazaza



Тема Конструктивно предложениенови [re: Oro!]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано19.09.03 15:45



Защо не ваправиш форум другаде? Трудно е да даваш съвети против алкохолизма насред кръчма.

Има безплатен софтуер за поддържане форуми, проучи къде може да ги инсталираш безплатно или срещу подходящо за теб заплащане, инсталирай и действай. От собственик по-висока длъжност няма и ще ти е лесно да докажеш тази или онази идея.

Ще създадеш място в което демократичните принципи ще се спазват по начина по който ти ги виждаш и чувстваш. Защото от теб и само от теб ще зависи.




Тема Re: За да...нови [re: White rose in the he]  
АвторlmBlack (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 17:22



Всели нов клуб трябва да е уникален по отношение на останалите.
Ако новия клуб не се нарича "Нивото на Оро" и Бате Оро не е модератор, с какво ще е по-различен от повечето клубове, в които модераторът е избран и са на общочовешка тематика ?
Нека този клуб бъде експеримент ! Уверявам те, че ще събере много "почитатели" , с прекрасно и неизчерпаемо чувство за хумор !



Тема Re: За името на новия клуб........нови [re: Opo]  
АвторlmBlack (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 17:28



Не е ли по-добре клуба да се нарича Спирака "Оро", а ще се подтразбира "почивка"?
Без твоя ник няма да е толкова ясна доминиращата роля на твоята творческа мисъл, продулкт на богатоя ти Жизнен Опит (ЖО).
Между другото, как е Живия Учител (ЖУ) ? Радва ли се на крепко здраве и реализация?



Тема Re: За името на новия клуб........нови [re: lmBlack]  
Авторayyyy (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 21:10



...."Спирака "Оро", а ще се подтразбира "почивка"?"
Ауууууууууууу - селянин тъп!
....." продулкт на богатоя ..."
Ауууууу че неграмотен простак!



Тема Re: "Нивото на Оро"нови [re: lmBlack]  
Авторayyyyyyyy (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 21:13



..." своето неиво, "
Ауууу тъп селянин!
".... шризовавам ви "
Неграмотен простак!




Тема Re: За името на новия клуб........нови [re: lmBlack]  
Авторayyyyyyyyy (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 21:16



"..... Спирака "Оро", а ще се подтразбира "почивка"? "
ауууууу какъв тъп селянин !
".... Спирака "Оро", а ще се подтразбира "почивка"? "
ауууууууууу каква неграмотна тиква!



Тема аууу........нови [re: ayyyyyyyyy]  
Автор abettor (почти бракуван)
Публикувано19.09.03 22:15



.....какво високо ниво демонстрираш, анонимни ми б/ч/д!


Модератор на клуб иска да става, нов ред, нов регламент за дискусии и прочие тинтири-минтири.
Като говорим за неграмотници обясни разликата между юридическо лице и юрист, тикво?!



Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Re: Абе-тор /овнешка-смрадлива/нови [re: abettor]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано20.09.03 03:04



....."Когато тук във виртуалния свят кажеш на един нормален човек с достойнство и самоуважение: "Не ме интересува твоята личност. Не ме занимавай със себе си повече!" - той разбира от раз и те оставя. Когато кажеш същото на един селянин от варненските села или от друга област / става дума за Черния и Абетор - хайдуката/ нищо не достига в затъпялата им
от простотии тиква и се юрват да те преследват като хрътки, като кърлежи, като гниди....пишейки идиотщини след идиотщини. Като пубери с неизживяно детство.....Оро им гледа сеира и изпитва..................състрадание...Много са зле....ама много......"




Тема Re: За да...нови [re: White rose in the he]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано20.09.03 03:10



Заставам с двата крака зад всяка казана от мен дума по отношение на Муле. И ми се струва, че съм бил прекалено мек с тоя психопат който не от дни и месеци а вече от години тъпче клуба на Беинса със собствените идиотщини и човек не може 1 дума да напише там.....!!! То бива бива ама.....такава гавра не бива.


"Докажи, че си Личност достойна за модератор и ще гласувам за теб... "
Все си мисля, че и без тебе ще помина......Успокой се!



Тема Re: E... сега...нови [re: eлия]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано20.09.03 03:43



Много добре си описала цялата сган. От самото начало в дир-а се наместиха и го окупираха номенклатурни посткомутанти и тяхните отрочета и понеже не им достигаше интелект създадоха една мафия на "шуробаджанаци" базирана на старите методи от "диктатурата на пролетариата"....
Тоя Цветан Цветков не зная що за птица е, но докато бе на власт тук в клубовете не бе в състояние да напише нито едно изречение без поне 3-4 правописни грешки.Многократно го коригирах и добичето си пишеше както си знае.....Този другия
"баш тартор-бабаит", който го направиха модератор на 100 клуба и се наричаше сам ЛеоС - аз го наричах ОвчиС, защото този селянин от врачанските села мислеше като селянин и час по час цитираше "мъдростите" на дядо си - овчаря, които е измъдрил докато пасял овцете....Този тъпак го спуснаха да бъде мод и в клуб "Психоанализа" и он като си нямаше и хабер от тая дума и кво значи - превърна клуба в селска кръчма за чат и простотии. Този клуб и до сега за това се използува поради "усилията" на последвалите "мод-и" Черния и Ариела. Черния, който сега не губи време а дращи нон-стоп в тази моя тема и се лигави, сам се обяви за "лаик" в областта на Психоанализата и психотерапията и НЕ НАПИСА НИТО ЕДНА ТЕМА ......нито една дума по тематиката. Вместо това триеше като обсебен от бяс всяка дума на Оро и всяка тема А ТЕ ВСИЧКИТЕ БЯХА ЕДИНСТВЕНИТЕ ИМАЩИ НЕЩО ОБЩО С КЛУБА.
Тоя гагаузин слагаше банове и блокираше достъпа на Оро до клуба с месеци и години......
Това бе нареждането "от горе" както изглежда. ОвчиС, когото подигравах и мафия. В тази мафия определено някаква роля има и другия навлек-гнида-пиявица, който ме преследва където се появя, да ме апострофира и трие безвъзмездно. Др. адвокат-хайдукат Абетор. И този селянин е много устат и самонадеян. Комплексар жалък. Толкова е тъп, че не може да направи разлика м/у спам и закон. Три като луд темата ми в клуб "Право" - "Закон за компютърни престъпления!" публикуван в Държавен вестник и влязал в сила. Той го наричаше "спам"

Та......такива хора са окупирали и дърпат конците в Дир-а за собствен кеф
и с чувство за недосегаемост. Някои от тази мафия вилнеят из клубовете като хакери-кракери и никой не ги докосва дори - макар че това е престъпление.....Трият, клонират, дават команди на най-долен вулгарен език и т.н. олигофренщини. Но дали ще е така вечно? Не вярвам !!! Демокрацията нахлува макар и бавно и в БГ........
Ако ми дадат да направя този клуб ще демонстрирам на всички ЧЕ Е ВЪЗМОЖНО ДА СЕ НАПРАВИ ЕДИН КЛУБ НА ДЕМОКРАТИЧНИ НАЧАЛА - БЕЗ ПРИВИЛЕГИИ, БЕЗ ИЗВРАЩЕНИЯ, БЕЗ ПРОСТОТИИ И КОМПЛЕКСАРЩИНИ И ШУРОБАДЖАНАЩИНА. Демокрация и ред!




Тема Орчоооо......нови [re: Opo]  
Автор abettor (почти бракуван)
Публикувано20.09.03 09:30



....аз ти обясних разликата между закон и спам, както и ти обясних, че "закон за компютърните престъпления" няма.
Преди да нахлуе демокрацията в България , се надявам ти да обясниш демократично разликата между "юрист" и "юридическо лице"!

Айде, тикво норвежка, напъни се!


Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Б/ч/д...нови [re: Opo]  
Автор abettor (почти бракуван)
Публикувано20.09.03 09:44



... във виртуалния свят нормалните хора виждат едно жалко човече, с мания за величие, но с комплекси, че не е никога не е разбрано. Виждат един имигрант - невъзвращенец, който иска да ни учи на демокрация. Виждат човек, който има проблеми с разбирането на българския език, но който се опитва да учи другите на български. Виждат човек с ограничен речников запас, който парадира че е полиглот. Виждат човек, който си говори сам, говори си в трето лице и пише с различни никове. Виждат човек, който "не псува", но всъщност хората около него са гниди, селяни и т.н.
С една дума - виждат Оро.
И когато хората видят такова едно човече им става жално. И му съчувстват. Защото, ако оставят това човече да си говори само то съвсем ще се смахне. А то, човечето, е забавно и не е хубаво да бъде оставено на собствените си самотни и шизофренни мисли.
Разбра ли сега, Орчо, б/ч/д, защо те "преследват" хората? Защо те "трият"? Защо те "репресират"? Защо си имаш персонален "хакер"?
Защото те обичат и не искат да си умреш самотен!
Та и аз така, скъпо ми нещастно северно човече, не те преследвам... Правя ти компания и то на най-подходящото място. В този клуб, където ти искаш да ставаш модератор и да възцариш нов световен ред.
Ако утре се изцепиш в някой клуб, че искаш да караш самолет, то и там ще ти правя компания. Ако решиш да нахраниш всички гладни на света и там ще ти правя компания.
Защото ти имаш нужда от компания. В противен случай в главата ти започват да се въртят разни идеи, които стават опасни за мнозина. А това не е хубаво. Тогава от безобидно изкуфяло старче може да се превърнеш във виртуален психопат.
Всички, които те обичат, няма да позволят това.
С любов - твоя тор-на гнид-ич-ка!



Вече имам една сбъдната мечта...

Тема А не може ли да се казва:нови [re: lmBlack]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано20.09.03 13:02



Гара Оро?

                  


Тема Re: Б/ч/д...нови [re: abettor]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано20.09.03 13:28



Наказателен кодекс на република България
“ГЛАВА ІХ А
КОМПЮТЪРНИ ПРЕСТЪПЛЕНИЯ / Държавен вестник бр.92 от 2002г/
Чл. 319а (1) Който осъществи нерегламентиран достъп до ресурсите на компютър, копира или използва компютърни данни, без разрешение, когато се изисква такова се наказва с глоба до три хиляди лева.
(2) Ако деянието по алинея е извършено от две или повече лица, сговорили се предварително за извършване на такова деяние, наказанието е лишаване от свобода до една година или глоба до три хиляди лева.
(3) Ако деянието по ал. 1 е извършено повторно, наказанието е лишаване от свобода до три години или глоба до пет хиляди лева.
(4) Ако деянията по предходните алинея са извършени по отношение на сведения, представляваща държавна тайна, наказанието е от една до три години лишаване от свобода, ако не подлежи на по-тежко наказание.
(5) Ако от деянието по ал. 4 са настъпили тежки последици, наказанието е от една до осем години.
Чл. 319б (1) Който без разрешение на лицето, което администрира или ползва компютър, добави, промени, изтрие или унищожи компютърна програма или данни, в немаловажни случаи, се наказва с лишаване от свобода до една година или глоба до две хиляди лева.
(2) Ако с деянието по предходната алинея са причинени значителни вреди или са настъпили други тежки последици, наказанието е лишаване от свобода до две години и глоба до три хиляди лева.
(3) Ако деянието по ал. 1 е извършено с цел имотна облага, наказанието е лишаване от свобода от една до три години и глоба до пет хиляди лева.
Чл. 319в (1) Който извърши деяние по предходния член по отношение на данни, които се дават по силата на закон, по електронен път или на магнитен носител, се наказва с лишаване от свобода до две години и с глоба до три хиляди лева.
(2) Ако деянието по предходната алинея е с цел да се осуети изпълнение на задължение, наказанието е лишаване от свобода до три години и с глоба до пет хиляди лева.
Чл. 319г (1) Който въведе компютърен вирус в компютър или информационна мрежа, се наказва с глоба до три хиляди лева.
(2) Ако от деянието по предходната алинея са настъпили значителни вреди или е извършено повторно наказанието с лишаване от свобода до три години и глоба до хиляди лева.
Чл. 319д (1) Който разпространи компютърни или системни пароли и от това последва разкриване на лични данни или държавна тайна, се наказва с лишаване от свобода до една година.
(2) За деяния по предходната алинея, извършено с користна цел, или ако с него са причинени значителни вреди, наказанието е лишаване от свобода до три години.
Чл. 319е. Доставящ информационни услуги, който наруши разпоредбите на чл. 6, ал. 3, т. 5 от Закона за електронния документ и електронния подпис, се наказва с глоба до пет хиляди лева, ако не подлежи на по-тежко наказание.”



Тема Е....нови [re: Opo]  
Автор abettor (почти бракуван)
Публикувано20.09.03 13:36



...и?


Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Re: Б/ч/д...нови [re: abettor]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано20.09.03 14:06



Та и аз така, скъпо ми нещастно северно човече, не те преследвам... Правя ти компания и то на най-подходящото място. В този клуб, където ти искаш да ставаш модератор и да възцариш нов световен ред. "... във виртуалния свят нормалните хора виждат едно жалко човече, с мания за величие, но с комплекси, че не е никога не е разбрано. Виждат един имигрант - невъзвращенец, който иска да ни учи на демокрация. Виждат човек, който има проблеми с разбирането на българския език, но който се опитва да учи другите на български. Виждат човек с ограничен речников запас, който парадира че е полиглот. Виждат човек, който си говори сам, говори си в трето лице и пише с различни никове. Виждат човек, който "не псува", но всъщност хората около него са гниди, селяни и т.н.
С една дума - виждат Оро.
И когато хората видят такова едно човече им става жално. И му съчувстват. Защото, ако оставят това човече да си говори само то съвсем ще се смахне. А то, човечето, е забавно и не е хубаво да бъде оставено на собствените си самотни и шизофренни мисли.
Разбра ли сега, Орчо, б/ч/д, защо те "преследват" хората? Защо те "трият"? Защо те "репресират"? Защо си имаш персонален "хакер"?
Защото те обичат и не искат да си умреш самотен! "

Всичко написано от теб е ТОВА КОЕТО ТИ ВИЖДАШ.....ТОВА КОЕТО СЕ ВЪРТИ В ТВОЯ ПРИМИТИВЕН И ЗАДРЪСТЕН МОЗЪК ЕДИНСТВЕНО ! Ти не можеш да знаеш нито какво виждат, нито какво мислят хората, нито да говориш от "тяхно" име. Ясно ли ти е това положение?
Естествено - не. И там започват всичките ти проблеми. Езика и терминологията ти ми напомня най-мрачните години на комунистическа демагогия и мракобесие....."Имигрант-невъзвращенец" Уффф че смърди на комунизъм!!!
"Невъзвращенец", "предател" "отреченец" и др. "бисери" които лансира ком. пропагандата, за да тероризира хората бе НАРУШЕНИЕ НА ДЕКЛАРАЦИЯТА ЗА ЧОВЕШКИТЕ ПРАВА ОТ ХЕЛЗИНКИ, ПОДПИСАНА ВЕДНАГА СЛЕД СССР ОТ БГ. В която се казваше ясно и категорично, че всеки може да си намери работа по света и да отиде, където пожелае и дори се засели там. Но тези права бяха единствено за отрочетата на висшите партийни среди. Те заминаваха и следваха в най-престижните университети по света НА ДЪРЖАВНИ /да се разбира на гърба на данъкоплатеца/ РАЗНОСКИ, ПРАВЕХА СИ ФИРМИ, ЗАСЕЛВАХА СЕ ПО СВЕТА И СИ ПЪТУВАХА НАПРЕД-НАЗАД БЕЗ НИКАКВИ ПРОБЛЕМИ И БЕЗ ДА ГИ НАРИЧАТ И ПЛЮЯТ КАТО "НЕВЪЗВРАЩЕНЦИ". Та много си задръстен другарче....много си старомоден. И не можеш да скриеш произхода си и убежденията си. Не от Оро! Говоренето в 1 лице мн.число, което практикуваш е още едно доказателство за думите ми. "Ние" - дава сигурност и основание за арогантност. "Ние-правоимащите", "Ние, които командваме" "Ние....ние.....ние" Илюзия за "мнозинство" - манипулация и измама. А всъщност какво - една мижитурка-комплексар бореща се за власт......

Та и аз така, скъпо ми нещастно северно човече, не те преследвам... Правя ти компания и то на най-подходящото място. В този клуб, където ти искаш да ставаш модератор и да възцариш нов световен ред.
Ти преследваш Оро навсякъде, където пише и ТОВА Е ФАКТ, КОЙТО НЕ МОЖЕШ ДА ОТРЕЧЕШ И МАНИПУЛИРАШ. Бидейки дребна риба-нищожество и човешка отрепка за Оро ти не представляваш 0 интерес. Не си интересен ! Скучен и тъп като галош! Но ти не можеш да намериш капка воля и достойнство и да спреш да пълзиш като гнида подир Оро и да бълваш простотии. Себеуважение ти липсва тикво айдукатска. Достойнство. Звучиш точно като един пубер на 15 год. който търси "тръпката на конфликта".
Оро няма желание "да възцарява нов световен ред" НО ОРО ЗНАЕ ПРЕДЕЛНО ЯСНО КАКВО Е ИСТИНСКА ДЕМОКРАЦИЯ И НА КАКВО СЕ ДЪРЖИ И КАК ФУНКЦИОНИРА НА ПРАКТИКА И МОЖЕ ДА СЕ ОПИТА ДА ГО ПОКАЖЕ В НОВИЯ КЛУБ !

Ти си нямаш и хабер от "Демокрация" и не е чудно това.От къде ще си имаш. Когато се опитваш да си правиш ташак с Оро не забравяй че:
1.Оро може да ти бъде баща!
2.Ти не можеш да си мериш к..а с Оро защото нямаш нито годините му, нито ЖО-то му, нито ерудицията му, нито .......нищо!
3.Си един прощъпулник, който има много да учи тепърва в живота и най-добре да си седне на гъза и вместо да ръкомаха и раздава присъди - да се смири и се огледа - като индивид, а не като "НИЕ".


ЧухМЕ и видяхМЕ колко ти е акъла. Нема нужда да се повтаряш пак и пак!
Намери си друго занимание. Напр. - що не си поиграеш с пишката най-добре.....вместо с думи и обвинения и обобщения......




Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Opo]  
Авторoтpoвeн (Нерегистриран)
Публикувано20.09.03 14:49



УХ чЕ Е шАРЕНИчКО ТУУКАААА!Как да не се поизсереш на такаква шарениика?
На какво ще ме научи "великият учител"?"Мира на земята"аууу.

Съгласен съм орото да си има клуб и да си му е Негов, и да е и Модератор.Като си направите клубчето да си направите шевство с "шантав клуб".

отровен параноик кинплексар

Само си направете клубчето и аз ще съм при вас!Хи хи!



Тема Re: Б/ч/д...нови [re: Opo]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано20.09.03 14:57



Невъзвращенец е много гадна дума. Аз предлагам да се замени с опълченец.

                  


Тема Re: За името на новия клуб........нови [re: lmBlack]  
Авторoтpoвeн (Нерегистриран)
Публикувано20.09.03 15:05



Аа-а?
Туука маай нещоо се подиграват с бате,чичо,тате,дядо орчо?Ама не се подигравайе с мозъка,ЖО,полиглота,околосветския пътешественик.И той е българин,не той е тъп Българин!

отровен от "десете хиляди неща"



Тема Re: За името на новия клуб........нови [re: oтpoвeн]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано20.09.03 15:31



Ами нали това вика човекът - да се направи специален клуб, а не да се подиграват тука.

                  


Тема Б/ч/д...нови [re: Opo]  
Автор abettor (почти бракуван)
Публикувано20.09.03 15:39



... нормално е комунисти да ти се привиждат .
Нали от тях си избягал?
Тикво, радвам се че въпреки , че представлявам 0 интерес за теб си ми посветил такъв дълъг и шарен постинг. Но аз наистина нямам време в момента, за да анализирам пространните ти писания и затова те оставям на Жо-то ти и жените ти.
И да си играеш... със...знаеш какво!

Само отново пропусна да обясниш разликата между юрист и юридическо лице, но това е, защото от годините изкуфяваш!



Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Re: Б/ч/д...нови [re: abettor]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано20.09.03 15:58



Виждам , че разбираш как стоят действително нещата. Ние приятелите на Оро няма да го оставим да умре самотен, защото знаем , че има нужда от нас .



Тема Re:По-добре не....нови [re: kakata]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано20.09.03 16:01



Може някой злословен език да я изопачи в "Гарга Оро" и върви после обяснявай , че нямаш сестра .



Тема Re: За името на новия клуб........нови [re: oтpoвeн]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано20.09.03 16:04



Аз лично не му се подигравам, само му обръщам внимание и му помагам да си направи клуб по свой образ и подобие .



Тема Re: "Нивото на Оро"нови [re: ayyyyyyyy]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано20.09.03 16:14



Не че се оправдавам , но от вълнение ръцете ми се разтрепераха и съм натиснал съседни бутони приятелю Оро , а "неиво" съм писал защото съм си мислел за "невероятно високо ниво" .



Тема Re: Б/ч/д...нови [re: abettor]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано20.09.03 16:18



Не се притесявай! Аз съм сигурен , че Бате Оро ще бъде така добър да повтори постинга си няколко пъти, за да можеш да го анализираш в цялост .



Тема Re: Конструктивно предложениенови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Авторmoderator (Нерегистриран)
Публикувано20.09.03 16:20



eeee filosofa si kaza darvenata duma xaxaxa



Тема Re: За да...нови [re: Opo]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано20.09.03 16:21



Естествено , Бате Оро ! Винаги можеш да разчиташ на множество приятели като мен, които ще те подкрепим с присъствието и вота си за теб в новия клуб .



Тема Знаех си аз, че ...нови [re: moderator]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано20.09.03 16:48



... ще ме харесаш [ах, що няма картинка с целувка]
Ма не съм ли прав, кажи ми???


Редактирано от ДъpвeнФилocoф на 20.09.03 16:49.



Тема Re: За да...нови [re: lmBlack]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано20.09.03 22:12



"....."Когато тук във виртуалния свят кажеш на един нормален човек с достойнство и самоуважение: "Не ме интересува твоята личност. Не ме занимавай със себе си повече!" - той разбира от раз и те оставя. Когато кажеш същото на един селянин от варненските села или от друга област / става дума за Черния и Абетор - хайдуката/ нищо не достига в затъпялата им
от простотии тиква и се юрват да те преследват като хрътки, като кърлежи, като гниди....пишейки идиотщини след идиотщини. Като пубери с неизживяно детство.....Оро им гледа сеира и изпитва..................състрадание...Много са зле....ама много......"


Не можеш да се спреш, нали? Словестна диария - тип квартална клюкарка....



Тема Re: За навлеците........нови [re: kakata]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано20.09.03 22:29



Ако ми одобрят клуба ще въведа за пръв път една нова мярка: Санкциониране на юзерите тип "НАВЛЕК" . Това е най-досадната, най-отвратната, най-патологичната категория в клубовете.
Ето типичните им "качества" и прояви:
Прочитат някъде нещо нормално или сериозно или пък нещо отвъд капацитета на собствения им умствен багаж и като не могат да го проумеят започват са се хилят като идиоти и да се "гаврят" с автора на темата/постинга. В живота един тип като тези ако го игнорираш.....1-2 до 5 пъти и загрява, че не е желан за събеседник и отминава. Но тук започва едно гнило преследване - постинг, след постинг, обиди след обиди, подигравки след подигравки......докато те принудят да се хванеш "на хорото" и заиграеш
безумната патологична игра на БЕЗСПИРНО НАДПРИКАЗВАНЕ.....

Мирясване няма! Това преследване може да продължи с месеци и години....Оро е преследван от няколко такива гниди /те всичките се събраха в тази тема и сега/ от дълго време. Затова в новия клуб ще има специална точка
в регламента, че ще се трият всички дейности тип "навлек" още в зародиш и
без изключение. Защото едно от демократичните права на всеки юзър е също и правото на избор - С КОГО ДА ОБЩУВА. Определено не по принуда и изнуда, както правят навлеците.....


Има една категория българи, които и в живота и тук живеят по принципа: "Каквото и да кажеш ще го оспоря, подиграя и отхвърля!".....
Но в евентуалния нов клуб тази практика не ще просъществува...... Обещавам го на всички!!!



Тема Re: За навлеците........нови [re: Opo]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано20.09.03 22:48



Да бе, ужасни са просто. Нали виждам как по сто пъти им повтаряш, и то шарено им повтаряш, но те не та не.
Има един Пътник, познаваш ли го? Той е най-досаден.

                  

Редактирано от kakata на 20.09.03 22:49.



Тема Re: За навлеците........нови [re: kakata]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано20.09.03 23:17



И такива "лигльовци" гащи вързват и се мислят за мъже - за срам на мъжкото съсловие. А все дърти пръчове са.....

Ако прескочиш в "Психоанализа-та" ще ги срещнеш всичките на куп в същата тема. И ГАДсби и Отровен и ПУТкин и Черния и.....кой ли не.....Готови за диспансера.....



Тема Re: За навлеците........нови [re: Opo]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано20.09.03 23:25



Сериозно ли са дърти?
Аз мислех, че са студенти.

                  

Редактирано от kakata на 20.09.03 23:32.



Тема Re: За навлеците........нови [re: kakata]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано21.09.03 01:03



ПУТкин и ГАДсби са около 50. Черния над 30. Абе-тор - ти го познаваш, но студент не е....



Тема Re: За красивите неща........нови [re: Opo]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано21.09.03 01:32



Хороскоп за Неделя 21.09

За деня 21.09
Красивите неща в живота носят наслада за душата и очите. Когато се стремим към своето щастие трябва да се научим и да можем да усещаме този зов на душата, в противен случай ще се превърнем в жалки подобия на хора.




Тема Re: За навлеците........нови [re: kakata]  
Автор oтpoвeн (цар на глупаци)
Публикувано21.09.03 13:31



Аз съм най-досадният!
Ако орото продължава да се мотка в клубовете думата досада ще бъде слаба за да се опише отношението ми към мъдреца оро!

отровен от "десете хиляди неща"



Тема Re: За навлеците........нови [re: Opo]  
Автор oтpoвeн (цар на глупаци)
Публикувано21.09.03 13:36



Ха да видим ще ми поснаят ли годинкитеее??
Нещо си ме позабравил,аа-ааа?
Ще си спомниш,аз те знам.Ауу,само да натрупам малко жизнен опиит!...



Тема Re: За навлеците........нови [re: oтpoвeн]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано21.09.03 14:14



И ти ли не си студент?

                  


Тема Re: За навлеците...и летвите....нови [re: kakata]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано21.09.03 15:08



Винаги съм казвал, че "Без правила - няма игра!" Но някои прощъпулници никога не порасват, за да схванат дълбокия смисъл на това. Един вид "пълен гипс" или "тотално зъдръстване на механизмите и връзките с главния мозък"
което се характеризира с инфантилни мисли, думи и дела / тук изявите са в писменна форма/
Напр. хората са измислили най-различни спортове, за да се забавляват съпоставяйки физическите си качества и умения. Днес това е една невероятна индустрия в света. Първенства....първенства.....първенства и състезания. Малки, големи и....световни и олимпийски. Ухааааа, голяма игра е това. И всичко това не би просъществувало и един ден ако нямаше строги и ясни правила! Гледаш - един скача - а 5 души съдии го наблюдават да не направи някое нарушение на правилата....
А тук във виртуалния свят? Има ли или няма правила ????
Уж има - ама няма...... И затова е настъпила пълна анархия и никой не се кефи повече .....освен нарушителите на правилата....То пък един кеф ??? Не че не се опитват отново и отново да нарушават всяко правило, всякаква етика, всичко постигнато в хилядолетната еволюция на човека - но нещо не се получава.....Това с кефа де.
Един нагледен пример:



Хей тая летва е сложена за прескачане, а не за пълзене под нея. Умението и целта на играта е да скочиш по-високо а не да минеш ниско.....Защото тогава всички ще ти видят "срамотиите"
Навлеците "отровен" "Черния" "Абе-тор" и др. се скъсаха да пълзят "под летвата" като инфантилни олигльофрени и кво..........




Тема Орчо......нови [re: Opo]  
Автор abettor (почти бракуван)
Публикувано21.09.03 16:14



.....я си признай, дядо!
Възбужда ли те......"летвата"?


Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Старче, старче.....нови [re: Opo]  
Автор abettor (почти бракуван)
Публикувано21.09.03 16:17



....ти наистина ли мислиш, че някога ще можеш да изтриеш нещо друго.....освен пишонката си? А ако тя е навлек - ми трий си я!



Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Re: За навлеците........нови [re: Opo]  
Автор Moни (непознат )
Публикувано21.09.03 17:55



Бройте ме и мен ЗА!



Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Oro!]  
Автор agartha (изгубена)
Публикувано21.09.03 23:48



гласувам! крайно време е да има и такъв клуб. Омръзна ми като си дам мнението по някаква тема и насреща ми - отрицателно отношение, най-общо казано.

~Така Трябва.~


Тема Re: .Нов клуб.нови [re: agartha]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано22.09.03 00:51



Виж, това патологично положение не се получи за ден-два.
То е логичен резултат от:
1. Ниското интелектуално ниво на "собствениците" и админите, а по-късно и тяхните "шуробаджанаци" - водераторите.
2. Тотално криворазбраната демокрация и смесването на това понятие с анарахия и слободия.
3. Пълната липса на ясен регламент и стриктното му спазване.
4. Отсъствието на каквото и да било чувство за отговорност пред юзърите от страна на "собствениците" на дира и "шуробаджанаците" им и установяване на "Диктатура на простака!"


Оро от години вече се бори срещу пошлоста, простотиите, цинизмите, осъжданията и явлението "навлек-гнида" но досега никой не го подкрепи и бе сам войн с/у една зомбясана тълпа да безумства нон-стоп. Оро бе преследван, трит, клониран от месеци и години вече....и всеки ден му забраняват достъпа до Дира.....неуспешно....

Но Гласът на Здравия Разум ще надделее!!! Всеки да си знае гьола! Уродливото, гнилото, болното, проклетото, заядливото и т.н. - вън от клубовете!!!



Тема Re: Орчо......нови [re: abettor]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано22.09.03 13:51



Ако аз съм "дядо" - тогава ти си внук и следва да се държиш като такъв, а не да се келешиш и заебаваш с "дядо си"! На село не са ли те учили на тия неща.....
И стига пълзя под летвата путьо.....



Тема В България...нови [re: Opo]  
Автор abettor (почти бракуван)
Публикувано22.09.03 16:19



... казваме "дядо" на всички изкуфели старци, които ги гони деменцията и се възбуждат от порно картинки.
Няма роднинска връзка.
Разбра ли, дядо?


Вече имам една сбъдната мечта...

Тема За "воденаторите"....нови [re: Opo]  
Автор abettor (почти бракуван)
Публикувано22.09.03 18:15



... не знам. Това вероятно е на северен диалект .
Но все повече разбирам, защо на Оро му викат "радиото".


Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Opo]  
Автор agartha (изгубена)
Публикувано22.09.03 19:35



Наистина вярна логика. За съжаление положението в клубовете напълно отговаря на положението извън виртуалния свят - в нашето ежедневие. С единствената разлика, че поне няма как да те набият за това, че си даваш мнението и то е по-различно от тяхното. А кой каза, че у нас има свобода на словото?

~Така Трябва.~


Тема Re: За навлеците........нови [re: kakata]  
Авторoтpoвeн (Нерегистриран)
Публикувано22.09.03 21:07



Ъкъаа,не съм цудент.
Какво ми предлагаш да запиша.



Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Opo]  
Авторoтpoвeн (Нерегистриран)
Публикувано22.09.03 21:13



Абе забранява ти се....я питай майка си какви работи и се разрешават.
Много ми харесва това ,навлек-гнида,,нали и за мене става въпрос.

Цуни се по трътката.



Тема Re: .Нов клуб.нови [re: oтpoвeн]  
Автор agartha (изгубена)
Публикувано22.09.03 23:06



мдааа отново същото. но ти сам се обиди. напълно безсмислено според мен

~Така Трябва.~


Тема Re: .Нов клуб.нови [re: agartha]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано23.09.03 12:44



"За съжаление положението в клубовете напълно отговаря на положението извън виртуалния свят - в нашето ежедневие...."

Ако в живота и ежедневието човек трябва да се бори постоянно ....за оцеляването си, за кариера, за пари, за жени/мъже /в смисъл любовници/ЗАЩО ТРЯБВА ТАЗИ БОРБА ДА СЕ ПРЕМЕСТВА И ТУК ВЪВ ВИРТУАЛА - КЪДЕТО ПО НИКОЙ НАЧИН НЕ МОЖЕШ ДА СПЕЧЕЛИШ НЕЩО ОТ ТЕЗИ НЕЩА.....НИТО СЪЩЕСТВУВАНИЕТО ТИ Е ЗАСТРАШЕНО..... Защо вместо разтоварване от житейските схватки и борби - да се трупа нова негативна енергия в излишни заяждания и конфликти ??? В това е въпроса ми към всички !!! И вярвам, четова положение може да се промени. С общи усилия и правилно разбиране. Погледни само в тази тема що народ се извървя отново и отново да сее боклук и негативност.....



Тема Re: В България...нови [re: abettor]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано23.09.03 13:17



"В България казваме "дядо" на всички изкуфели старци, които ги гони деменцията и се възбуждат от порно картинки.

Чуки, /умалително от ЧУКУНДУР/ пак си изпусна "душата".....
От бая време ти говоря да започнеш да прилагаш към себе си - 1 лице единствено число т.е. АЗ а не както си свикнал - НИЕ. Защото всяка мисъл, която мине през пъпеша ти, всяка дума изречена или написана тук - СА ТВОИ
ЛИЧНО И НЕ ОТРАЗЯВАТ НЯКАКВО ИЛЮЗИОРНО МНОЗИНСТВО. Всеки мисли и действува РАЗЛИЧНО и никой не те е главил за ПРЕДСТАВИТЕЛ НА КОЛЕКТИВНОТО МИСЛЕНЕ !!! Това бе практика при комунизма - чиято рожба си ти самия. Понятието "дядо" в БГ има в съзнанието на децата едно много положително значение. Дядото е мъдрия, добрия, този, когото всички питат и слушат мнението му с уважение.
Сега внимавай добре:
1. Българският на Оро, както словесно така и правописно е на много високо литературно ниво въпреки, че Оро живее от 24 год. постоянно навън !!! За съжаление родния български на много младежи и по-възрастни, които никога не са напущали БГ е в незавидно отчаяно състояние. Те говорят и пишат на "развален български".... Това забелязах и всред някои водещи на програми в БТВ....Въпрос на интелект! Оро може да допусне случайна грешка тук и там - това не е фатално и не е повод неграмотници като тебе да се гаврят с това! В думата "модератори" съм сгрешил първата буква и написал "водератори" /а не "воденатори" както ти неграмотника си прочел..../
2. Правописните грешки, които са случайни не са фатални.

Много по-фатални са мисловните грешки - или т.н. "сбъркано мислене".
Вие г-нчо Абе-тор /овча/ Айдукатов, който полагате огромни усилия и прахосвате и време и енергия да създавате отрицателен имидж на Оро и да триете това, което не разбирате в няколко клуба - нелегално, тихомълком и по курвенски.....Вие, който доказахте че:
а/ Не сте наясно относно понятието "спам" и като модератор в клуб "Право" изтрихте един закон /този за Компютърните Престъпления......защото и вие ги вършите..../ наричайки го "спам" сега демонстрирате ново невежество и то твърде арогантно:
б/ Не сте наясно с понятието "порно" също.........Аууууу. Няма да ви давам наготово дефиницията /защото има такава/ - сам ще потърсите и я намерите като адвокат-хайдукат.......Но снимка на голо тяло, дори вкл. половите органи НЕ Е ПОРНО !!!


Значи нова демонстрация на простотии и продължаване на дейността "навлек" въпреки всичко, което написах по този въпрос и то МНО-ГО-КРАТ-НО. "Ти му говориш - оно си рупа....."

Я една задачка с повишена трудност изискваща познание по английски:

"Лойър" - е българското произношение за "адвокат"
"Лайър" - е българското произношение за.......лъжец.
Само в една гласна е разликата. А как се пишат др. айдукат тези думички на английски?



Тема Re: За навлеците........нови [re: Opo]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано23.09.03 14:03



Прав си, Бате Оро! Тези ужасни "НАВЛЕЦИ" както ти удачно ги нарече, пишат тема след тема, постинг след постинг, без дори да забелязват, че се повтарят, но това е от ограниченото им болно мислене ... като един изкукал старец се повтарят тези гадове .
Освен това се мислят за много интересни, но ние с теб знаем, че никой не им обръща внимание на тези "кърлежи", "кръвопийци" и "гниди" .
Всеки интелигентен човек ги игнорира от години, но те са толкова досадни и нагли , че спиране нямат. Аз отново това го отдавам на сериозните им психични проблеми и им съчувствам. Нали така , Бате Оро ?



Тема Re: В България...нови [re: Opo]  
Автор LeoS (стар член)
Публикувано23.09.03 14:38



За дядото и порното - ясно :))
Я кажи обаче, каква е разликата между юрист и юридическо лице ?


<... ако от първия път не успееш, значи скачането с парашут не е за теб ...>


Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Oro!]  
Автор LeoS (стар член)
Публикувано23.09.03 14:47



Е като си намислил да предлагаш клуб - предлагай - кво само се чешаш ?
Кажи как ше се казва най-после, в коя папка да е, кой ше може да влиза и кой да излиза от тоя клуб, ако ти требва помощник да дебне некоя гнида да не се промъкне и да ... тууу, забраих думата ... айде да не омаже пейзажа примерно - такива работи ...
Обаче, ако клуба ти НЕ се казва "Летвата на Оро" - нема да гласувам за него !


<... ако от първия път не успееш, значи скачането с парашут не е за теб ...>


Тема Re: .Нов клуб.нови [re: LeoS]  
Автор Pyмянa (lady)
Публикувано23.09.03 15:45



Не е ли по удачно:

Под летвата на Оро?



Тема Re: За навлеците........нови [re: oтpoвeн]  
Автор Pyмянa (lady)
Публикувано23.09.03 15:46



Едва ли ще ти трябва допълнително образование, достатъчно е да четеш в бъдещия клуб на Оро.



Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Pyмянa]  
Автор LeoS (стар член)
Публикувано23.09.03 15:51



Всички промъкнали се ПОД летвата ще бъдат трити - ти тва не го ли разбра ?
Само който прескочи летвата, само той ще е достоен да попива от мъдростите.


<... ако от първия път не успееш, значи скачането с парашут не е за теб ...>


Тема Re: За навлеците........нови [re: lmBlack]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано23.09.03 15:54



Такова животно "НИЕ" не съществува. Ти си ТИ - аз съм АЗ и досега не съм забелязал никакви допирни точки в нивото на мислене с теб.

Всяка жаба да си знае гьола!
Когато ти говорех и давах съвети и градивна критика как да се оформи клуб "Психоанализа" като един чудесен клуб отговарящ на името си - ТИ МЕ ТРИЕШЕ КАТО ОБЗЕТ ОТ БЯС, БЕЗ МИСЪЛ, БЕЗ УМОРА И БЕЗСПИРНО. ТИ МИ ЗАБРАНИ ДОСТЪПА ДО КЛУБА ЗА МЕСЕЦИ. И какво постигна с това - ДНЕС КЛУБА Е ЕДНА СЕЛСКА ДОЛНА КРЪЧМА ЗА ЧЕСАНЕ НА ЕЗИЦИ И ПИСАНЕ НА ПРОСТОТИИ.....Стой си там и си пиши там и се радвай на произведението си. Ти го направи това!!!
Защото си ТЪП, ИНАТ И КОМПЛЕКСАР.


Какво ми се лигавиш сега? "Бате Оро"....бате Оро......Айде чиба от тази тема и всичко, което пиша, където и да било. Навлек с навлеците..... безочлив и нагъл.....без достойнство и срам.



Тема Re: .Нов клуб.нови [re: LeoS]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано23.09.03 16:14



Преди да бъде изтрит, ще бъде надлежно филмиран, класиран, прошноруван и ще му се сложи номер. В този клуб трябва да има ред, порядък, регламент, кодекс, правилник и подредба. Ай бегай да тренираш, ами не си губи времето.

И що ме излъга, че си студент?



Тема Re: .Нов клуб.нови [re: kakata]  
Автор LeoS (стар член)
Публикувано23.09.03 16:41



Е как ще съм те излъгал ?!
Записах задочно оровистика в Осло като трето висше, бре !
Подготвям се за допускане в клуб "Летвата на Оро" - ти кво си мислиш ...
Е, скъпичко ми излизат посещенията на очните занятия, ама растежа изисква жертви.

<... ако от първия път не успееш, значи скачането с парашут не е за теб ...>


Тема ОК...нови [re: lmBlack]  
Автор White rose in the heart (жизнерадостна:))
Публикувано23.09.03 21:37



...убеди ме, може би по-добре знаешкак стоят нещата в клубовете.
Да видим какво ще произлезе...

Винаги вярвай и винаги имай мечти:)


Тема Само така си мислиш...нови [re: Opo]  
Автор White rose in the heart (жизнерадостна:))
Публикувано23.09.03 21:54




...че ще поминеш без мен
Та кой ще ти краси новия клуб, ако свия обидено листенца с капчици роса
Я ме виж каква съм хубавица
http://www.webshots.com/g/66/495-sh/21101.html
току виж си размислил

Съвършенно спокойна съм

Винаги вярвай и винаги имай мечти:)


Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Pyмянa]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано23.09.03 22:48



Ми сега кво е ако не "Под летвата на Оро" ..........В новия клуб ще бъдат поканени "скачачи" а не "пълзачи" т.е. хора със спортен хъс, а не гниди.....и др. пълзящи......



Тема Re: Как съм могъл да се заблудянови [re: White rose in the he]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано23.09.03 22:59



Ти наистина си красива...
А аз бях останал с впечатление, че изглеждаш


Как съм могъл да се заблудя.......



Тема Re: .Нов клуб.нови [re: LeoS]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано23.09.03 23:11



ОвчиС открих, че думата "навлек" има .....магическа сила.
Щом я напиша и цяла глутница навлеци почват да прииждат от къде ли не...
Та Абе-тор ли не дойде, та Черния гагаузин от варнеските села ли, ПУТкин от свищовско, отровен - първокласна гнида някъде от далечното минало и сега и ти врачанския тъпигьоз дето проповядва мъдростите на дедо си-овчаря, които ги е научил от чардата при паша......и дето съсипа "Психоанализа" пък и всички клубове - поради силен недостиг на интелектуален багаж......

Ето кво:
На б/ч/д Оро му е ясно какво се опитва да направи и как ще го постигне. Това ще бъде един експеримент и още не зная кое име на клуба ще е най-подходящо. Ще се гласува . Ясен ми е регламента. помощници няма да ми трябват. Ако човек не може да помогне сам на себе си - как ще помага на друг....В коя папка....ще мисля.
Хей, мислене пада тука а не дрънкане на ангро.....и тъй ще е тя...
Следват разяснения.



Тема Re: Как съм могъл да се заблудянови [re: Opo]  
Автор White rose in the heart (жизнерадостна:))
Публикувано23.09.03 23:21



Може и така да изглеждам
Но важното е, че Душата ми е красива
Моли се да не ме видиш наживо.....
Ще ме сънуваш всяка нощ

Винаги вярвай и винаги имай мечти:)


Тема Re: Как съм могъл да се заблудянови [re: White rose in the he]  
Автор Oro! (бългarin)
Публикувано24.09.03 00:00



А ти не само ще ме сънуваш нощем, но и ще ме бленуващ по цял ден......ха-ха-хааа

"Разменяй а не отменяй становища!" "Глупостта е сляпа за своята глупост!"Оро


Тема Re: .Нов клуб.нови [re: LeoS]  
Автор Oro! (бългarin)
Публикувано24.09.03 02:49



Обобщения и разяснения

Доста неща се изписаха от хора с различни схващания и някои от хора с хронични схващания при мисловните процеси и…..ето ще се опитам да направя някакво обобщение и дам допълнителни разяснения по моята идея. Казах “моята идея” нали? Тя не е необходимо да стане и ваша. “Въпрос на вкус и личен избор!” си казала котката и продължила да си ближе….гъза.
Та по същество:
Ако човек се напъне да бъде пределно лаконичен и ясен /като мен в момента/ какво ще напише? Ето това:
В клубовете влизат всякакви хора, които макар и да не искат и да не си признават все пак могат да се причислят към следните категории:
ь/ Четящи без да пишат
ъ/ Четящи и пишещи
ю/ Пишещи без да четат /тип Муле и мн.др./

Четящите / от категория Ь/ не са обект на внимание и разискване тук. Никой не ги знае и те не се натискат да бъдат узнати.
Категория Ъ и Ю т.е. на пишещите е обект на нашето внимание!
Значи пишат! Какво пишат? Тук се оформят следните категории отново:
э/ Мислещи пишещи – те се разделят на 3 подраздела:
э1/ които пишат за да споделят някое преживяване, схващане, мисли и разменят опит с другите – те са добронамерени и искренни пишещи
э2/ които при писането използуват за мислене други органи освен главния мозък и просто редят букви в несвързани думи и изречения пълни с граматични грешки – ей тъй да минава времето. Те са безобидни юзъри без особени амбиции и цели.
э3/ тези, които влизат единствено и само с една мисъл в главата: Ще се гавря с всеки, с всичко и ще предизвиквам паника и хаос. Тези последните са верни на девиза:
“Каквото и да кажеш/напишеш ще го оспорвам, оплюя, подиграя и отрека!”
Тяхният език е най-често брутален, вулгарен, циничен и изпъстрен с попържни. Те демонстрират пълно отсъствие на възпитание, морал и не признават никакви етични норми на поведение и общуване с хората. Те са от категорията “навлеци-гниди” както ги наричам, защото най-често
се лепват за някого и започват да го преследват с фанатизъм и нестихващо ожесточение във всеки клуб, където се появи нещо от “жертвата” това безсъмнено са най-отвратния тип юзъри, които по своята дейност можем да наречем “терористи” в нета.

Една от първите ми задачи като евентуален мод на новия клуб ще е ДА ПРЕКЪСНА ДОСТЪПА НА ТЕЗИ ИНДИВИДИ ДО КЛУБА. Няма да е лесно – но нито е невъзможно.
“Златното правило” на Оро, което бе трито неистово от кого ли не и в кой ли не клуб гласи:

“Изказвай мнение само по мнението на другия – а не относно неговата личност. Говори по написаното, а не за автора му! Защото в момента в който изпишеш всевъзможни епитети и осъждания ти не правиш нищо друго освен това, че представяш ….себе си – своето ниво , своето отношение пречупено през призмата на твоето лично виждане. И то не е необходимо да има допирни точки с “адресанта” когото не познаваш.”
Всеки опит да се създава отрицателен имидж на когото и да било, чрез оплюване и правене на инсинуации – ще се трие без жал. В новия клуб идеята е да се създаде атмосфера на форум-дискусии и размяна на мнения без обиди, нападки и заяждания. При една спокойна атмосфера без стрес и опасения за внезапна атака от някой навлек-терорист.
Трябва да цари една позитивна атмосфера и настроение. Едно общуване м/у човеци а не м/у озверена сган…..


Ще направя ясен регламент за участие, който вие може да допълвате с ваши предложения и заедно да стигнем до един наистина рационален и ясен регламент на който да мога да се базирам при всяко триене на навлеци и терористи. Никой няма да бъде трит без да получи съответното предупреждение и да му се посочи, коя точка от регламента е нарушил. На доказалите нежелание да спазват регламента….след 5 нарушения ще им се отнема достъпа до клуба или ще бъдат трити без предупреждение.

Клуба ще е без определена тематика, но поради наличието на вече създадени клубове за флиртове и псевдо-любовни обяснение тип “ПУТкин-Марина” и “ГАДсби-арте” – пошли сериали….не ще виреят тук. За предпочитане ще бъдат теми с общочовешки характер и с по-задълбочено съдържание. Защото ако тези клубове са за разтоварване от ежедневния стрес и тревоги:
“Нима интелекта е едно от нещата от които трябва да се разтоварваме…..защото ни тежи?”

Поздрави от б/ч/д Оро



"Разменяй а не отменяй становища!" "Глупостта е сляпа за своята глупост!"Оро


Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Oro!]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано24.09.03 03:19



Ti naistina si lud. Kakvo "zlatno pravilo" citirash neprekusnato kogato vsichkite ti postingi sa pulni sus selqni,gnidi i navleci?



Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Oro!]  
Авторbiserite na Oro (Нерегистриран)
Публикувано24.09.03 03:26



Ако човек се напъне да бъде пределно лаконичен и ясен /като мен в момента/ какво ще напише?
=========================================================
ю/ Пишещи без да четат /тип Муле и мн.др./
=========================================================
Четящите / от категория Ь/ не са обект на внимание и разискване тук. Никой не ги знае и те не се натискат да бъдат узнати.
=========================================================
Една от първите ми задачи като евентуален мод на новия клуб ще е ДА ПРЕКЪСНА ДОСТЪПА НА ТЕЗИ ИНДИВИДИ ДО КЛУБА. Няма да е лесно – но нито е невъзможно.
=========================================================
Всеки опит да се създава отрицателен имидж на когото и да било, чрез оплюване и правене на инсинуации – ще се трие без жал.
=========================================================
При една спокойна атмосфера без стрес и опасения за внезапна атака от някой навлек-терорист. Трябва да цари една позитивна атмосфера и настроение. Едно общуване м/у човеци а не м/у озверена сган…..
==========================================================
На доказалите нежелание да спазват регламента….след 5 нарушения ще им се отнема достъпа до клуба или ще бъдат трити без предупреждение.
==========================================================
Защото ако тези клубове са за разтоварване от ежедневния стрес и тревоги:
==========================================================
Поздрави от б/ч/д Оро
==========================================================
Глупостта е сляпа



Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Oro!]  
Авторot klub Mule (Нерегистриран)
Публикувано24.09.03 08:27



aвтор
zumung
(сссссс)
23.09.03 23:33
Re: да... отговарям [re: Opo]



ти ли дребно човеченце ще определяш кой е просветлен и кой не?

ти ли гнидо жалка ще казваш какво е присъщо за просветлените?

четох една тема в предложенията за нови клубове, в които всички се бъзикат с теб и почти ми беше станало жал, но вероятно точно това заслужаваш, защото си една злобна фъшкия - по голям лъжец от теб по клубовете не съм виждал. и коментарът ти е точно лъжеца вика "вижте лъжеца".

не смей да ме заговаряш повече



Тема А, не...нови [re: Oro!]  
Автор White rose in the heart (жизнерадостна:))
Публикувано24.09.03 09:04



... докато не познавам истинската същност на когото и да било, никакво бленуване не се предвижда.
Само "две хубави очи" не стигат
Виж "душата на дете" си е друго нещо

Винаги вярвай и винаги имай мечти:)


Тема Re: .Нов клуб.нови [re: .]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано24.09.03 10:46



" Kakvo "zlatno pravilo" citirash neprekusnato kogato vsichkite ti postingi sa pulni sus selqni,gnidi i navleci?"
Използуваните епитети са именно за тези КОИТО НЕ ПРИЗНАВАТ ЗЛАТНОТО ПРАВИЛО! Какъв ти е проблема? "Да би мирно седяло - не би чудо видяло!"



Тема Re: .Нов клуб.нови [re: ot klub Mule]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано24.09.03 11:02



Г-нчо ти написа един постинг в Беинса за "мисията на Муле" без да си имаш никакъв хабер от понятие що е "мисия", "мисионер" и др. положения относно духовната еволюция на човека.
Оро спазвайки "Златното правило" си каза мнението за твоето мнение без да засяга личноста ти и без лични обиди и осъждания. Това, което написа Оро не са негови измислици а факти, които са оцелели съда на времето. Основни положения, които всеки поел по пътя на духовната си еволюция би трябвало да познава. Елементарни положения и закономерности описани в множество книги и писания от най-дълбока древност. Ако личности като др. Муле решават, че всичко това са глупости - това си е негов проблем и...............евентуално на такива като тебе - ако си му фен.
Ти се вбеси и не само че нападна личноста Оро - за когото си нямаш и хабер от понятие кой е и какъв е, но реши да разпространиш своята ярост и в други клубове. Т.е. и тук.

Написаното от теб характеризира единствено твоята личност, твоето виждане на нещата и твоето ниво на развитие - а не личноста на Оро.



Тема Re: .Нов клуб.нови [re: biserite na Oro]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано24.09.03 11:06



Интересно къде видя "бисери" ?
Това са най-обикновени нормални положения за едно разумно нормално общуване м/у нормални хора.



Тема Re: А, не...нови [re: White rose in the he]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано24.09.03 11:09



Тъй наречената "истинска същност" на един човек е.......невидима за очите. Тя се изплъзва от погледа постоянно. Но тя е видима за Сърцето! Не става дума за онзи мускул, който помпа кръв до всяка клетка на тялото.....



Тема Виж това...нови [re: Opo]  
Автор White rose in the heart (жизнерадостна:))
Публикувано24.09.03 16:29



...го зная много добре...
Както е казал Екзюпери през устата на Малкият принц :
"Най-същественото е невидимо за очите"
А сърцето, то чувства, страда, обича, иначе няма да е истински живо.....

Винаги вярвай и винаги имай мечти:)


Тема Re: Проект за регламент в новия клубнови [re: White rose in the he]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано24.09.03 22:45



Проекто-регламент
за новия клуб

1. Мисли позитивно! Упражнявай самонаблюдение – не е казано, че всичко, което мине през главата ти трябва да се появи на мониторите на хората по света!
2. Не прави на другите това, което мразиш да ти правят! Прави на другите това, което обичаш да ти правят./ Тук не са включени садо-мазохистите и от тоя сорт./
3. Пиши единствено, когато наистина имаш какво да кажеш, питаш или споделиш и обсъдиш! А не винаги, когато ти е тъпо и скучно. Ако си кисел/а или ядосан/а иди и се накрещи на един мач или направи екскурзия в планината. Уважавай читателите!
4. Изказвай мнения само по мнения, а никога за автора им. Пиши за написаното, а не за написалият го. Защото, когато се заловиш да съдиш
един непознат човек и категоризираш един автор – единственото, което ще се получи на практика е да се изложиш пред света със своето собствено виждане, личност и крайно субективно отношение и начин на мислене. Какъв е на практика автора – си остава загадка за теб.
5. Никога не се залепвай за някого и не го преследвай според идеята:
“Каквото и да кажеш ще го нападна, подиграя, оборя и отхвърля!” Нито
си захващай да създаваш негативен имидж на когото и да било оплювайки го систематически. Не ставай кърлеж-пиявица !
6. Никога не забравяй, че виртуалното пространство не може да се обсебва и става собственост! То принадлежи на всички. Изявявай се и остави и другите да се изявяват. Не им пречи по никой начин!
7. Бъди оригинален, бъди себе си, но винаги показвай най-доброто а не най-лошото в теб. Нета е място за разтоварване, но нима интелекта е нещо от което трябва да се разтоварваме, защото ни тежи ?

Предлагам точки 8,9,10 да предложите вие. Бъдете добронамерени а не ....навлеци досадни!



Тема Re: За навлеците........нови [re: Opo]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано24.09.03 23:18



Но аз бях и този , който ти махна бан-а
А какво правиш ти ?
Бате Оро , ти си непоправим... предполагам го знаеш , аз това съм го осъзнал и единственото което ми остава е да ти обръщам внимание
Помисли за себе си, обърни погледа си, престани да гледаш другите и се вгледай в себе си .
Извисяването във всяко едно измерение преминава първо през теб, а после през другите. Ако ти не се "извисиш" никога няма да създадеш "извисен" клуб.
Ако ти не си нещо повече, просто няма да успееш да събереш хора, които са нещо повече.
Какво мислиш е да си модератор на клуб?Опиши ми , моля :-)!



Тема Re: За навлеците........нови [re: lmBlack]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 03:01



Ако стане този клуб ще постъпя към теб точно както ти към мен.
Ще ти забраня всякакъв достъп за 1 година и после ще ти махна бана! Започвай от сега да ми благодариш........



Тема Показа ли си....нови [re: Opo]  
Автор abettor (почти бракуван)
Публикувано25.09.03 09:02



....дребната душичка?
Значи мечтата ти е да слагаш едногодишни банове?
На мен колко бан ще ми сложиш, модераторе?



Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Ти не си ли разбрал...нови [re: .]  
Автор abettor (почти бракуван)
Публикувано25.09.03 09:04



...че "златното" правило на дядката важи само за тези, които безпрекословно се съгласяват с шашмите му? А някой е възразил, а е станал гнида! И то пожизнено....



Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Re: Показа ли си....простотиятанови [re: abettor]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 11:41



Всеки трябва рано или късно да опита сам от попарата, която е дробил за другите......
Я разкажи за своята "едра душичка" нещо? Колко теми и постинги изтри тихо мълком, без никакво обяснение и без да ти мигне окото досега в разни клубове - по най-курвенски начин като "правоимащ" наричайки себе си "НИЕ".....???!!!

Обясни също как е възможно един закон за Компютърните престъпления пуснат в най-точния за това клуб "Право" да бъде трит от един адвокат-айдукат - като "спам" и каква е дефиницията за думата "порно" !!! Муа-ха-ха какъв тъп селянин.........

Ти си "баннат" по рождение .....от главния ти мозък - нямаш достъп там! Ха-ха-хаааа айдукат словоблуден!



Тема За страдащия от...нови [re: Opo]  
Автор abettor (почти бракуван)
Публикувано25.09.03 14:57



... старческо слабоумие, полова немощ и мания за модераторство дядо ще повторя (всъщност по- Nтя):
1. Трил съм те само в клуб "право" - един път... Втори път не ми се наложи, защото ти си разкара спамърския задник в други клубове.

2. Закон за компютърните престъпления няма и няма да има (освен в главата на Оро).
3. Оро е толкова проЗд, че не знае разликата между юрист и юридическо лице и бърка двете понятия.
4. Оро не може да стане модератор, защото е глупав, луд и си пада по детска порнография.

Нещо неясно, старче?


Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Re: .Нов клуб.-OOT MODERATORAнови [re: Opo]  
АвторARE DE ORO (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 15:29



ZASTO SE BAVI KLUBA ? ZSTO NE GO OTKRIVAYE NBRE?



Тема Re: За навлеците........нови [re: Opo]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано25.09.03 21:37



Наивни(да не използвам по-силна дума) ми Бате Оро, мен не можеж да ме спреш да пиша в клубчето ти, дори ако искам мога всяка седмица да ти отнемам модераторските права и да те оставям без байраче, ревнал пред админите - просто така , за забавление, а ако имам време може да се потрудя, за да разбера как да ползвам аз правомощията ти .
Помисли дали ти дали да не започнеш отсега да ми благодариш.

П.П. Като заговорихме за правопис "отсега" се пише слято



Тема Re: За страдащия от...нови [re: abettor]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 21:38



Малчо, повече чети по-малко тракай по клавишите!

Наруши точка 4, 5 6 от моя проекто - регламент и ако беше в новия клуб - щеше да изхвърчиш не защото имам мания за модераторство - А ЗАЩОТО СЕ ОПИТВАШ ДА ОТНЕМЕШ ДЕМОКРАТИЧНИТЕ ПРАВА НА НЯКОГО ДА СЕ ИЗЯВЯВА В ДИРА !!! Защото си ОЛИЦЕТВОРЕНИЕ НА "НАВЛЕК" - категория описана пределно ясно от мене в тази тема.!!!!



Тема Re: За навлеците........нови [re: lmBlack]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 21:48



"...мен не можеж (можеШ !!!)да ме спреш да пиша в клубчето"

Аааааааа сега си дойдохме на думата. Сега се показа кой си всъщност - ЕДИН ХАКЕР-КРАКЕР-ФАКЪР- КОМПЛЕКСАР !!! Добре, че се разкри колко струваш без маска. Точно колкото съм те оценил когато стана "мод" преди около 2 год.! Безгрешна интуиция!!!

Докато в БГ има такива като тебе - няма да се оправи нищо.



Тема Re: Проект за регламент в новия клубнови [re: Opo]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано25.09.03 21:52



И откога ще започнеш да спазваш регламента си, ако не е тайна ?



Тема Re: За навлеците........нови [re: Opo]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано25.09.03 21:56



Нямам толкова излишно свободно време, за да хакерствам, но по няколко пъти на месец мога да ти обръщам внимание, не е голяма жертва , а и нали си приятел , за теб може .



Тема Re: За навлеците........нови [re: lmBlack]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 22:25



Знаеш ли каква е разликата м/у един готвач и един убиец?
И двамата си служат с нож. Но докато единия го ползва умело и сръчно за да приготви страхотни вкуснотии на които всички да се зарадват - другия отива и отнема един живот.

Доста хора/ някои дори са в прогимназията още/ са натрупали компютърна грамотност достатъчна, за да се заврат в който и да било сайт и да кракнат пароли и осерат всичко и да пуснат вируси и извършат поражения.....Но не го правят! Само по-елементарните глави и комплексарите го правят.......защото са мижитурки в живота.....и не могат да се реализират на живо.



Тема Re: Проект за регламент в новия клубнови [re: lmBlack]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано25.09.03 23:49



Оро никъде не е казал, че прави клуб, за да спазва регламента, а за да създаде такъв.
Чети внимателно, моля те.



Тема Re: Проект за регламент в новия клубнови [re: kakata]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 01:31



Благодаря ти от сърце! Най-после 2 свестни думи!
На този навлек Черния от варненските села, когато го направиха "мод" / ОвчиС го натрапи/ му предлагах преди около 2 год подобен регламент за клуб "Психоанализа...." и естествено наблегнах на това че "теми, които не са за този клуб ще се трият" - което стоеше в Информация за клуба. По това време Оро бе нападнат от глутница навлеци-кърлежи като ПУТкин и др. и трябваше да се защитава....прилагайки тяхните методи към тях. Този пикльо Черния, макар че не прие моите предложения за регламент заяви, че.......ЩЕ ГИ ПРИЛАГА КЪМ МЕН САМИЯ. И започна да ме трие като обезумял и.....накрая ми затвори всякакъв достъп до клуба....за повече от година.
Но нито веднаж не изтри или санкционира наглите навлеци и циничния им език, които се бяха лепнали за мен......защото пишех сериозни теми свързани директно с психоанализата...... Когато в клуба нахълта хакер и клонира и писа от ника на Оро всякакви цинизми - този същия лигльо вместо да го трие си обедини усилията с него, за да съсипят Оро и го изличат напълно от клуба и....в последствие от Дир-а. И това ми ти било "мод"
Днес клуб "Психоанализа и психотерапия" е една развалина - селска кръчма за дрънкане на глупости, нямащи нищо общо с тематиката на тоя клуб. И Черния не изпитва никакви угризения или вина, че ИМЕННО ТОЙ НАПРАВИ ДА СЕ СТИГНЕ ДО ТУК ???! Вместо това отново се е лепнал за Оро - защото е тъп и нагъл навлек. И ме заплашва отново....с курвенските си задкулисни номера....и хакеро-кракерска дейност.....Истинска гнида !!!!



Тема Знаеш ли колко се разстроих....нови [re: Opo]  
Автор abettor (почти бракуван)
Публикувано26.09.03 08:08



.... че съм нарушил т. 4,5 и 6 от ТВОЯ проекто - регламент? Цяла нощ плаках.
Обещавам да си ги препиша по 100 пъти всяка и отсега да нарушавам само т. 1, 2 и 3 .
Може ли тогава да влизам в ТВОЯ клуб, а, дядо?


Егати лудото копеле си!



Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Не му подавай пръст, де...нови [re: kakata]  
Автор abettor (почти бракуван)
Публикувано26.09.03 08:10



...той е ампутиран от чувство за хумор и усет за ирония .
Я как го отнесе в цветно горкят "ПУТкин", който въобще още не е от "навлеците" в тази тема.



Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Re: Чети запъртъко, за тебе е....нови [re: abettor]  
Автор Oro! (бългarin)
Публикувано26.09.03 12:47



"3. Пиши единствено, когато наистина имаш какво да кажеш, питаш или споделиш и обсъдиш! А не винаги, когато ти е тъпо и скучно. Ако си кисел/а или ядосан/а иди и се накрещи на един мач или направи екскурзия в планината. Уважавай читателите!
4. Изказвай мнения само по мнения, а никога за автора им. Пиши за написаното, а не за написалият го. Защото, когато се заловиш да съдиш
един непознат човек и категоризираш един автор – единственото, което ще се получи на практика е да се изложиш пред света със своето собствено виждане, личност и крайно субективно отношение и начин на мислене. Какъв е на практика автора – си остава загадка за теб.
5. Никога не се залепвай за някого и не го преследвай според идеята:
“Каквото и да кажеш ще го нападна, подиграя, оборя и отхвърля!” Нито
си захващай да създаваш негат"


"Разменяй а не отменяй становища!" "Глупостта е сляпа за своята глупост!"Оро


Тема Re: Проект за регламент в новия клубнови [re: Opo]  
Автор Oro! (бългarin)
Публикувано26.09.03 13:03



Явно е, че предложението за клуб от нов тип се оказа доста интересно за мнозина. Не съм броил, колко юзъри проявиха позитивно отношение и готовност за сътрудничество както в този клуб така и в други, където анонсирах, но може би е узряло времето тези от които зависи отварянето на един такъв клуб да се съберат, прочетат и обсъдят и решат да дадат ли "зелена улица" на това начинание. Може да бъде един пробен период от 3 мес. до Нова година.
Добавих сам точка 8 в проекто-регламента. Още 2 точки може да добавите вие.


Проекто-регламент
за новия клуб
1. Мисли позитивно! Упражнявай самонаблюдение – не е казано, че всичко, което мине през главата ти трябва да се появи на мониторите на хората по света!
2. Не прави на другите това, което мразиш да ти правят! Прави на другите това, което обичаш да ти правят./ Тук не са включени садо-мазохистите и от тоя сорт./
3. Пиши единствено, когато наистина имаш какво да кажеш, питаш или споделиш и обсъдиш! А не винаги, когато ти е тъпо и скучно. Ако си кисел/а или ядосан/а иди и се накрещи на един мач или направи екскурзия в планината. Уважавай читателите!
4. Изказвай мнения само по мнения, а никога за автора им. Пиши за написаното, а не за написалият го. Защото, когато се заловиш да съдиш
един непознат човек и категоризираш един автор – единственото, което ще се получи на практика е да се изложиш пред света със своето собствено виждане, личност и крайно субективно отношение и начин на мислене. Какъв е на практика автора – си остава загадка за теб.
5. Никога не се залепвай за някого и не го преследвай според идеята:
“Каквото и да кажеш ще го нападна, подиграя, оборя и отхвърля!” Нито
си захващай да създаваш негативен имидж на когото и да било оплювайки го систематически. Не ставай кърлеж-пиявица !
6. Никога не забравяй, че виртуалното пространство не може да се обсебва и става собственост! То принадлежи на всички. Изявявай се и остави и другите да се изявяват. Не им пречи по никой начин!
7. Бъди оригинален, бъди себе си, но винаги показвай най-доброто а не най-лошото в теб. Нета е място за разтоварване, но нима интелекта е нещо от което трябва да се разтоварваме, защото ни тежи ?
8. Когато ти хрумне да започнеш ожесточен спор с някого и видиш, че той/тя
нямат същото желание, вместо да го атакуваш и провокираш и предизвикваш и вбесяваш за да ти отговори на всяка цена ПОМНИ, че едно от демократичните права на всеки юзър е да избира с кого иска да разговаря или не.


Клубът може да се нарече " Оазис" и да бъде в раздел "Общества".

"Разменяй а не отменяй становища!" "Глупостта е сляпа за своята глупост!"Оро


Тема Re: Проект за регламент в новия клубнови [re: Opo]  
Автор LeoS (стар член)
Публикувано26.09.03 13:37



8. Гледай право напред ! И като съзреш портрета на махараджата Прем Рават, закачен на стената в клуб "Летвата на Оро" не плюй по него, а се замисли - има ли друга техника от Жив Учител с която може да погледнеш навътре в себе си ?
9. Никога не допускай в чистото и свято място, наречено "Летвата на Оро" онзи посткомутант, перач на комунистически пари и абсолютна гнида - другаря Муле ! Ако случайно забележиш изказване на др.Муле, бъди оригинален, бъди себе си и предупреди с лична бележка модератора Оро, за да се пресекат попълзновенията на самообявилият се за месия чикиджия.
10. Никога не забравяй, че ти си призван да създаваш позитивен, а не негативен имидж на това прекрасно място - "Летвата на Оро". Всеки опит за понижаване на имиджа на клуба и/или неговия основател и доайен - б/ч/д Оро - ще бъде строго санкциониран от модератора, чрез триете, банване и други модераторски техники, докато ти дойде акъла в тимберицата и се загледаш в себе си !
Да ме утепаш, по-добронамерено не мога да си дам предложенията !

<... ако от първия път не успееш, значи скачането с парашут не е за теб ...>


Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Opo]  
Автор LeoS (стар член)
Публикувано26.09.03 13:41



ОвчиС открих, че думата "навлек" има .....магическа сила.
Ами ти си по откритията, кво се чудиш !

... и сега и ти врачанския тъпигьоз дето проповядва мъдростите на дедо си-овчаря, които ги е научил от чардата при паша......и дето съсипа "Психоанализа" пък и всички клубове - поради силен недостиг на интелектуален багаж......
Аз отдавна съм разбрал, че никой не може да е на нивото ти, б/ч/д Оро !
Сички се мушкаме под летвата, само ти префърчаш над нея като пеперудка.

На б/ч/д Оро му е ясно какво се опитва да направи и как ще го постигне.
Ами аз, ако не мислех същото - изобщо немаше да се обаждам, бе !
Най-добронамерено се опитвам да ти помогна, а ти ми викаш тъпигьоз ...

Това ще бъде един експеримент и още не зная кое име на клуба ще е най-подходящо.
Ами кой да знае, бе Оро ?!?!?! Ми щом и ти не знаеш, направо се отчайвам вече ...

Ще се гласува . Ясен ми е регламента.
Точно така ! Без регламент си за никъде, да не говориме за членовете и членките на бъдещия експериментален клуб с твърд регламент, при строго спазване на златните правила.

помощници няма да ми трябват.
Извинявай, че ти го предложих.
Не съобразих, че ти сам си колкото всички модератори в тоя дир накуп !

В коя папка....ще мисля.
Хей, мислене пада тука а не дрънкане на ангро.....и тъй ще е тя...

Радвам се, че най-после си решил да мислиш.

Следват разяснения.
Всички тръпнеме в очакване !

<... ако от първия път не успееш, значи скачането с парашут не е за теб ...>


Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Oro!]  
Автор LeoS (стар член)
Публикувано26.09.03 13:45



Хмм ... това трябва да са разясненията ...
Ще ме извиниш, но толкова задълбочено и в целия блясък на безбрежната ти мисъл си ги разяснил кратичко, при това с твоите невероятно ясни оцветявания (за подчертаване на особено важните пасажи), че ще ми требват най-малко три дена да ги разуча, асимилирам и запомня за вечни времена, докато Нета ни раздели. Не знам дали си в час и знаеш (което направо не го допускам - точно ти да не си в час), но аз съм със "силен недостиг на интелектуален багаж" и си ми требва време.
Честно казано, разбрах само тва :
“Въпрос на вкус и личен избор!” си казала котката и продължила да си ближе гъза.
Ама тва е, щото знам от дедо ми овчаря, кво е гъз.

Непременно ще се включа допълнително.
... следва ...

<... ако от първия път не успееш, значи скачането с парашут не е за теб ...>


Тема Първо да те поздравя, старче...нови [re: Oro!]  
Автор abettor (почти бракуван)
Публикувано26.09.03 16:20



...за думата "запъртък"!
Това е нова дума, с която ти разнообразяваш скучното ежедневие на гниди, селяни и навлеци.
Но искам да ти се скарам малко. Чета, чета и стигам до т. 5. А тя завършва...."...Нито
си захващай да създаваш негат" - край на цитата. Негат? НЕГАТ? Аха да се разстроя за невежеството ми относно тази нова дума и... И се сетих да видя оригиналните писания на твоят гений. Та от тях видях, че леко ти е трепнала ръката (вероятно от старческа немощ) при копи-пействането на пространните ти мъдрости. И т. 5 останала орязана. Мъдростта останала орязана.
Дядо, Оро, Учителю! Не допускай повече такива пропуски, че някой ще си помисли как от безсмислено спамване даже не си четеш писанията.
А това не е вярно. Ти си велик! Ти си бъдещия модератор на клуб "Тиквата на Оро". И всички сме с теб!




Вече имам една сбъдната мечта...

Тема За всички е интересно предложението....нови [re: Oro!]  
Автор abettor (почти бракуван)
Публикувано26.09.03 16:27



... не за мнозина.
Но за наименованието "О,Азис" не съм съгласен.
В момента се конкурират "Нивото на Оро","Летвата на Оро" и "Тиквата на Оро". Нека демократичните юзери (навлеците да си траят) да кажат какво предпочитат?

Между другото, предлагам се за втори модератор. Стар юзер съм, имам опит в модерирането, а и с Оро се разбираме добре.



Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Re: Проект за регламент в новия клубнови [re: LeoS]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано26.09.03 18:55



Пункт 9 ми допада. :)



Тема Re: .Нов клуб.нови [re: LeoS]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано26.09.03 18:56



Не разбрах с този Стендалов постинг разменяш или отменяш становища?



Тема Re: За навлеците........нови [re: Opo]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано26.09.03 21:20



С това не мога да не се съглася .
Но е добре да знеш , че мога да ти клъцна вратлето, а най-лесно е, когато жертвата си вирне прекалено носа



Тема Re: Чети и вникни в съдържанието !!!...нови [re: abettor]  
Автор Oro! (бългarin)
Публикувано26.09.03 21:29



5. Никога не се залепвай за някого и не го преследвай според идеята:
“Каквото и да кажеш ще го нападна, подиграя, оборя и отхвърля!” Нито
си захващай да създаваш негативен имидж на когото и да било оплювайки го систематически. Не ставай кърлеж-пиявица !


Твоят най-голям проблем е, че бидейки истински навлек-кърлеж с манталитет на неуловим правоимащ хакер ДОРИ ЗА МИГ НЕ МОЖЕШ ДА СИ ПРЕДСТАВИШ ЧЕ НЯКОЙ МОЖЕ ДА ТИ ПОПРЕЧИ С КАКВОТО И ДА БИЛО ДА БЪДЕШ 100% ПРОСТАК!

"Разменяй а не отменяй становища!" "Глупостта е сляпа за своята глупост!"Оро


Тема Re: Проект за регламент в новия клубнови [re: Opo]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано26.09.03 21:30



Бате Оро, приятелю! Ми аз не съм видял от теб някога да си спазвал така наречените ти проекто правила, че да знам как си започнал да отговаря с "техните методи". По това време динозаври още имаше ли ?



Тема Re: За навлеците........нови [re: lmBlack]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано26.09.03 21:37



И ся какво, летвата ли ще режеш?



Тема Браво, дядка....нови [re: Oro!]  
Автор abettor (почти бракуван)
Публикувано26.09.03 21:37



... вече не ти трепери ръката .
Сега остава да ми обясниш (за да вникна) разликата между "юрист" и "юридическо лице" и обещавам да те оставям сам да си вникваш в проблемите!



Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Re: .Нов клуб.нови [re: LeoS]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 21:39



ОвчиС голям запек те е подгонил щом не можа да се изходиш от веднаж а трябваше на пресекулки 3 пъти. Нищо, важното е да ти е олекнало щото при това системно преяждане на .......забравих името на оня буламач, с който дедо ти те е отгледал.....положението е доста задръстено.....
Абе защо забелязвам силно сходство м/у теб и оня Абе-тор по говорене на глупости ? Да не си ти бре чапкънино ?



Тема Re: За всички е интересно предложението....нови [re: abettor]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано26.09.03 21:41



Аз потвърждавам вота си за "Нивото на Оро" и модератора да е един , а именно Бате Оро. Той единствен заслужава да си сърба попаркатаааа.
Как чакам след толкова много ако, да има и папоооо !



Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Opo]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано26.09.03 21:44



Неее! Не са един и същ, единият е млад, атлетичен и хубав, а другият не толкова млад, но също атлетичен и хубав. Та в известен смисъл, наистина си приличат.




Тема Re: Проект за регламент в новия клубнови [re: LeoS]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 21:44



Да ме утепаш, по-добронамерено не мога да си дам предложенията !

Ти си толкова утепан /по рождение/ че повече нема накъде!



Тема Re: За навлеците........нови [re: kakata]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано26.09.03 21:45



Не бе каке! Просто се дивя как човек вместо да вдига летвата се закопава по-дълбоко .



Тема Re: За всички е интересно предложението....нови [re: lmBlack]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано26.09.03 21:45



Ами и аз откога тръпна и чакам, ама нещо се закучи.



Тема Re: Не му подавай пръст, де...нови [re: abettor]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано26.09.03 21:47



Ееееееех ! Какво разбираме ние с теб от норвежки хумор ...



Тема Re: За всички е интересно предложението....нови [re: kakata]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано26.09.03 22:01



Кое се закучи ?! Закопаването ли ? Според мен откакто съм из клубовете не е спряло !



Тема Re: За всички е интересно предложението....нови [re: lmBlack]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано26.09.03 22:05



Dp icм по-отдавна и даже съм от началото на клуб Психоанализа, та какво знаеш ти.
Сега най-важното обаче е, да се открие този клуб. Виж колко сме, а те все се бавят.



Тема Дедооо....нови [re: Opo]  
Автор abettor (почти бракуван)
Публикувано26.09.03 22:05



... видя се, че си си сложил изкуственото чене, поне си сложи и лещите....

И ти ми напомняш на Муле, ама той е по-красив от теб.


Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Oro!]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано26.09.03 22:06



Здравей приятелю,
Включвам се в предизборната ти програма и гласувам за идеята ти.
"Нивото на Оро" -идеално.
Имам само дребни забележки, надявам се да не си расист или да делиш хората по разни показатели и така да има място и за мен в клуба ти. Та забележката ми е да оставиш мъничко местенце за такива като мен, нали ме нарече от нивото си чикиджия, та едно местенце да си правя чикии в новия ти клуб.
Това не са кой знае какви разлчия между нас и ти ако не си правил чикия никога къф ще си мъж тогава и къде ти е мъдростта?
Все пак за да те изберем за модератор трябва да докажеш че можеш и те бива да се справяш.
Кажи тук пред всички ти правил ли си чикии или не си?
Тази тема е много сериозна и за нея е необходимо нивото но Оро?
Сега да ме виждаш че съм чикиджия и да се правиш че няма такава тема все едно да ме пратиш в газовата камера на концлагера в нивото на Оро.
Ти клуб ли ще правиш или концлагер?
Както и да е, значи аз те познавам добре, стар приятел съм ти и ако имам власт веднага бих ти разрешил да отвориш твоя клуб.
Значи, шоуто ще бъде пълно, ще има посещаемост, а това е и в интерес на дира и за нас. Е ще има и попържни дори всичко ще има, но нали това е хубавото да има от всичко.

Госпожице Фукла, уважаема госпожице, аз като един твой верен фен и обикновен дългогодишен посетител на клубовете Ви умолявам на колене да съдействате на моя приятел Оро да си открие клуб с име "Нивото на Оро", моля Ви, на колене Ви моля?

Оро, приятелю по закона за обмена на енергиите аз много обичам фуклата и тя няма да може да ми откаже тази голяма услуга. Тя фуклата понеже не ме обича а енергиите трябва да се уравновесят и без да иска ще ми направи тази услуга, а пък аз още повече ще я обичам и така тя не може да се оправи с мен никога. Тези неща Оро, приятелю ти ги казвам, не да се научиш ти да ги ползваш срещу мен, а да запомниш Кой и Какво е направил за теб, а ти си помисли за онова местенце дето си говорихме преди малко.
Да живее Оро, великият викинг, приятеля на кралицата на Норвегия, човека с най голямото ЖО / дами ЖО не е това което си мислите/

Ето аз дадох своя глас и отношението си ЗА "Нивото на Оро"

^Не е важен факта, а отношението ни към него!^


Тема Стига, бе....нови [re: lmBlack]  
Автор abettor (почти бракуван)
Публикувано26.09.03 22:07



....нека да му помагам в модерирането!
Той е активен само нощем, денем е цигу-мигу.
Я си представи , ако точно през деня се появи мутанта-навлек?



Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Re: За всички е интересно предложението....нови [re: kakata]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано26.09.03 22:08



Цууунккк..аз дойдох тук заради теб, но излъгах Оро и фуклата че уж да гласувам съм дошъл.
Цуууунккк..

^Не е важен факта, а отношението ни към него!^


Тема Re: За всички е интересно предложението....нови [re: ПЪTниk]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано26.09.03 22:10



Маршшшшш
Лигоч такъв.



Тема Те го и него.....нови [re: ПЪTниk]  
Автор abettor (почти бракуван)
Публикувано26.09.03 22:12



.... гнидата ПУТкин се появи.

Бан, здрав бан за теб!
Баси - всички навлеци в тази тема!!!



Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Re: Стига, бе....нови [re: abettor]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано26.09.03 22:33



Прес деня, докато Бате Оро цигулира, "мутантите навлеци" не сме ли заети също?



Тема Re: За всички е интересно предложението....нови [re: kakata]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано26.09.03 22:46



Няма да те дам на Оро, мъко моя ти
Песен от мъката си ще напиша Оро да ти я свири има да ти свириииии....

^Не е важен факта, а отношението ни към него!^


Тема Re: Те го и него.....нови [re: abettor]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано26.09.03 22:52



Никой никога не ме е наричал така, не имитирай приятеля ми Оро.
Това е много подло в деня точно преди победата.
Ти си един завистлив човек ей такива нямат място в новия ни клуб НИВОТО НА ОРО ей че няма по високо ниво букви
Там при теб на картинката за Оро ли говорят или за клуба му.
Кажи им да не спорят на тия с чантите, вече съм уредил с фуклата нещата

^Не е важен факта, а отношението ни към него!^


Тема Re: Стига, бе....нови [re: lmBlack]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано26.09.03 22:56



Оро написал, че мисли да предложи нов клуб.
Случайно да знаеш точно кога ще го предложи?
Мисля да гласувам за него?

^Не е важен факта, а отношението ни към него!^


Тема Re: Стига, бе....нови [re: ПЪTниk]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано26.09.03 23:48



ПЪТник, я нахвърли няколко идеи какво ще правим с Бате Оро в новия клуб!
Като един емоционално зрял човек, кажи каква е визията ти за нещата !



Тема Re: .Нов клуб.нови [re: kakata]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано27.09.03 02:25



Нямах предвид външноста а......акъла. Еднакво елементарни и задръстеняци!
Селяни превзели Сф без да пукне една пушка....
И с големи претенции да командват........



Тема Връзкар...нови [re: ПЪTниk]  
Автор abettor (почти бракуван)
Публикувано27.09.03 08:51



...знаех си аз, че в тези клубове има само връзкари и интриганти.
Уредил бил нещата с фуклата!?
Ми дай възможността на нас, простите юзери, демократично да гласуваме за дядо Оровото начинание :)



Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Дядо Оро....нови [re: Opo]  
Автор abettor (почти бракуван)
Публикувано27.09.03 08:54



...очевидно те гони сладка носталгия по времената когато властта се вземаше само с кръв .
Спокойно, старче - светът се развива.
Сега властта се взема само с един компютър.


Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Re: Дядо Оро....нови [re: abettor]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано27.09.03 14:29



Ако някой нормален.....ама напълно нормален землянин / трябва да разбира и да чете български поне малко/ влезне съвсем случайно в тоя клуб и попадне на темата на Оро "Нов клуб" и прочете всичко написано от:
Абе-тор (айдукат и селянин)
ImBlack (and stupid)
отровен (кой го бръсне па тоя )
ПУТкин (познат и като безПътник)
ОвчиС (врачански селянин)

ще си каже: Абе кво им става на тия .........?/няма да му дойде нито един подходящ епитет на ум от преживяния шок.../ От какво са обезумели? Вързани на кол ли са били? Не са ли имали детство, инфантилни игри ? Нима са навлезли в критичната възраст на старческо оглупяване преждевременно? Нима наистина намират някакъв кеф в това да се правят на идиоти - олигльофрени? И други въпроси и.....човека ще почне да гледа







Тема Re: .Нов клуб.нови [re: kakata]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано27.09.03 14:35



Трябва ли да си публикувам отново снимката / истинската!/ за справка на заебалниците...? Вече съм го правил няколко пъти. Но нито един от тях не е готов да го стори и да излезне със собствената си мутра пред света........
Мижитурковци плямпащи като квартални клюкарки ......и много повече от тях.



Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Oro!]  
АвторMODERATOR (Нерегистриран)
Публикувано27.09.03 15:04



ORE KO STANA BRE DE E KLUBA STO SE BAVIAT TEZ ADMINI?



Тема Re: Те го и него.....нови [re: abettor]  
Автор oтpoвeн (сватбар)
Публикувано27.09.03 16:30



Всички навлеци са налице за проверката,благодавение на Мене!
Поканих ги момчетата на купон!
Много тъпо бе нас,нали?
Стига сте му ръкопляскали на Дедото.Като ви е купил тая кутия локум,и като ви разтяга локумоте!Вие като бясни кучета,ще ви изтикат лигите!

"каката" обича "оро".
Ще има сватба,ако "оро" обича "каката"!


Тема Re: Как съм могъл да се заблудянови [re: Oro!]  
Автор oтpoвeн (сватбар)
Публикувано27.09.03 16:35



За целта трябва да ми се одупиш!ха ха ха

"каката" обича "оро".
Ще има сватба,ако "оро" обича "каката"!


Тема Re: Проектнови [re: kakata]  
Автор oтpoвeн (сватбар)
Публикувано27.09.03 16:40



оро си има клуб!
оро си създава регламент за да е удобен регламента за орото!-разбрах!

"каката" обича "оро".
Ще има сватба,ако "оро" обича "каката"!


Тема Re: Стига, бе....нови [re: ПЪTниk]  
Автор oтpoвeн (сватбар)
Публикувано27.09.03 16:44



Клуб!На оро клуба?оро Модератор!и аз!И аз в клуба!Ауууууу...

"каката" обича "оро".
Ще има сватба,ако "оро" обича "каката"!


Тема А нормалните...нови [re: Opo]  
Автор abettor (почти бракуван)
Публикувано27.09.03 17:07



...марсианци какво биха си помислили?
Я пусни и за тях една картинка!
Старче, ти не почиваш ли в събота?



Вече имам една сбъдната мечта...

Редактирано от abettor на 27.09.03 17:15.



Тема Re: Стига, бе....нови [re: lmBlack]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано27.09.03 17:44



Не се слагай с нас ниско ти е нивато
Няма място за мижитурки в нашия нов клуб

^Не е важен факта, а отношението ни към него!^


Тема Re: Стига, бе....нови [re: lmBlack]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано27.09.03 17:44



Не се слагай с нас, ниско ти е нивото
Няма място за мижитурки в нашия нов клуб

^Не е важен факта, а отношението ни към него!^


Тема Re: Връзкар...нови [re: abettor]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано27.09.03 17:50



Няма как, такъв е живота. Краля на Норвегия е приятел на Оро и вече е изпратил парите за подкупа.
Просто няма връщане назад-ниско ти е и на теб нивото, къде се слагаш гнидо

^Не е важен факта, а отношението ни към него!^


Тема Re: Връзкар...нови [re: ПЪTниk]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано27.09.03 18:05



Ги, естествено в качеството на типичен навлек се зае.... с темата, ама все пак ме накара да се замисля. Кой би бил достоен да пише в този клуб?



Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Opo]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано27.09.03 18:11



Оро, приятелю, дръж се аз съм с теб. Не се оставай на тези кърлежи .
Фуклата ми каза че от дира внимателно те наблюдават как интелитентно се отбраняваш от гадните нападки и вече са решили че ставаш за модератор. Дръж още малко в същия дух, скоро ще им трием гадните мнения та тези навлеци, приятелю.
Малейй как те преследват само, виж калко посещения има предложението ти.
Прав си че само чакат да напишеш нещо и да се лепнят тия гниди да изпъкнат уж че те са голямата работа-гнидите му с гниди.
Блек ми се подмазва като разбра че ще съм помощник модератор и ще ти бъда заместник. ЛеоС е напълнил личната ми поща с въпроси дали ще може да стане мой заместник и ти да имаш двама заместника де.
Ще взема да публикувам тук в клуба всичките бележки да видят хората наистина какво става тук.
Кога ще предложиш новия клуб, намисли ли ?
Защото вчера имах разговор с фуклата и Г-н Перчемлиев от стая №16 на дира и те ми казаха че всичко е уредено след като съм платил но трябва не само да си намислиш да предложиш , както си написал нов клуб , а наистина да го предложиш, за да имат законови основания да открият новия ти клуб.
Цяла нощ говорихме с фуклата за теб и за новия клуб. Заведох я в една дискотека и танцувах цяла нощ с нея, а така не ми се искаше. Всичко това го направих заради старото ни приятелство. Фуклата ми каза, че си и много симпатичен, виждала те е на живо когато сте били с Псито в София.
Дори ми каза, че ако не била задължена към дира, щяла да дойде да говори с теб в Норвегия. Може двамата с нея да дойдем, но трябва да се обадиш на краля и кралицата да изчистят двора.
Много поздрави имаш и от Г-н Перчемлиев и разбрах че оня ЛеоС бил дал по голям подкуп от мен, голям мръсник ти казвам, но фуклата ми обеща че ще се справи с него и ще му види сметката.

Не мога да ти пиша повече защото май ми подслушват телефона, но скоро ще си имаме нов клуб.
Бъди жив и здрав, приятелю.

^Не е важен факта, а отношението ни към него!^


Тема Re: Връзкар...нови [re: kakata]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано27.09.03 18:17



Ти сега както съпруга на Оро ли мислиш?
Ти си влюбена в Оро и затова си заблудена, сляпа си за някои неща.
Разбира се , че аз съм достоен да бъда заместник модератор в новия Оров клуб.
Аз също съм влюбен в теб , но си давам сметка, че Оро е на възраст и се надявам все някога да станеш моя, а и да ме уредиш заместник на Оро.
Ако размислиш и решиш че може и приживе да му изневериш, то аз съм готов и физически и финансово, обещавам ти най - прекрасните мигове от живота ти.
Вие вече правихте ли секс с Оро?

^Не е важен факта, а отношението ни към него!^


Тема Обзор молянови [re: Oro!]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано27.09.03 19:42



Някой да направи обзор на написаното до момента, щото загубих нишката. Скоро тази тема ще стане най-популярната в настоящия клуб за всички времена - ако не вярвате погледнете в архива и сортирайте подходящо.




Тема Re: Обзор молянови [re: ДъpвeнФилocoф]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано27.09.03 21:31



1. Отговорните за създаване на нови клубове отдавна трябваше да вземат становище.....
2. Колкото до навлеците, които се изтрепаха да пишат през глава всевъзможни глупости - това е обяснимо ! Защото много добре усещат, че в новия клуб подобна бълвоч НЯМА ДА ПРОНИКНЕ !!!



Тема Re: Обзор молянови [re: Opo]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано27.09.03 22:09



Хм. Ясно.
А за това какво ще представлява новия клуб, ако въобще някой го направи. Ти май не четеш какво ти писах по-горе. Мноооооооого по нагоре. Сега съм те хванал натясно и ще питам пак. Как мислиш да го направиш при наличието на мутрите-администратори и г-н хакера, който те тормози? Да не си станал и ти хакер? Или на администраторите им е поникнало повече от два пръста чело?

Или всъщност ти се забавляваш с реакциите на останалите?


Редактирано от ДъpвeнФилocoф на 27.09.03 22:10.



Тема Re: Връзка.нови [re: ПЪTниk]  
Автор oтpoвeн (сватбар)
Публикувано27.09.03 22:20



Ауу,какъв любовен триъгълник се появи в моя биснееес!!!
Пътниче,приятелю,колко даваш,да е..ме ма..ата на орото?
Да говориш на тая курва за цветя,морето,небето,южния пасифик,луната при пълнолуние!
Така ще ти се върже!
Те жените обичат да им е пълно между краката и богата душата!
Не се пита "правихте ли секс",ами "жертвахте ли вашите тела в името на Любовта".
Докога да те уча!

"каката" обича "оро"!
Ще има сватба,ако "оро" обича "каката"


Тема Re: Връзка.нови [re: oтpoвeн]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано27.09.03 22:30



Отрови клуба ве човек...о за човек си ти? Тук се говорят важни неща ти за секс и крака.
Ако искаш да знаещ Оро няма физическо тяло-той е напълно духовен.
И престани да тровиш живота на хората тук.
Ти демократ ли си или роялист?

^Не е важен факта, а отношението ни към него!^


Тема Re: Обзор молянови [re: Opo]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано27.09.03 22:46



За трети път ти казвам, приятелю...отговорните взеха становище ....всичко каквото им дадох взеха, но те чакат ти да предложиш най- после това което мислиш да предложиш...защото и аз съм си намислил да правя пет шест клуба...от най- ниското, че чак до твоето ниво!
Админите, уважаеми, ако отворите клуб на Оро защото си е намислил да го предложи, да знаете че и аз съм си намислил да предложа още по- готин от неговия клуб.
В моя клуб "Наднивото на ПЪтника" няма да има навлеци, гниди, кърлежи, овчи глави, чикиджии, шушумиги...и сватби няма да правя в клуба. В моя клуб ще има 37 модератора и всяко мнение ще се трие безкомпромисно, но на хората ще им бъде обяснено ...на тез по- простите хора де...това съм си го намислил, да знаете.
А, в моя клуб подобна бълвоч ВЪОБЩЕ няма да може да приникне.
Моля админите преценете сами кой е по- достоен от мен и от Оро за нов клуб.
Това сега си го намислих.

^Не е важен факта, а отношението ни към него!^


Тема Re: Връзка.нови [re: ПЪTниk]  
Автор oтpoвeн (сватбар)
Публикувано27.09.03 22:48



Да бе човек!
оро е Пъълен духльо!Голям въздухар е!Как не го виждат добрите хора?

Аз съм отровикат и отровиялист!
Много ли са хубави краката на тая кака?И дъълги?Сигурно лятото ходи боса,да не и излезят мазоли от обувчиците!
Боса по асвалта се клата
боса аз след оро ще тичам,
аз съм много много сладка
и в чужбина аз отивам


"каката" обича "оро"!
Ще има сватба,ако "оро" обича "каката"


Тема Re: Обзор молянови [re: ПЪTниk]  
Автор oтpoвeн (сватбар)
Публикувано27.09.03 22:53



Браабоооо-ръкопляскания!
Не трябва да има сватби,ще има БРАКОСЪЧИТАНИЯ!

"каката" обича "оро"!
Ще има сватба,ако "оро" обича "каката"


Тема Ти....Ти...ТИ....нови [re: ПЪTниk]  
Автор abettor (почти бракуван)
Публикувано28.09.03 01:58



...си най-достоен!
Ти си БОГ!!!!!
Гласувам за теб.....да, да , дааааааа!!!!



Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Re: Връзка.нови [re: oтpoвeн]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано28.09.03 17:26



Иййиии , каката е страшно парче ти казвам.. миналата седмица у видях в едно нощно заведание с едни типове, ам кат се издокарала, бе ша кажеш че е на 17 године ве човек...Тоз Оро много хитър, ша лапне каката

^Не е важен факта, а отношението ни към него!^


Тема Re: Ти....Ти...ТИ....нови [re: abettor]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано28.09.03 17:29



Благодаря ти..ще ми трябва помощникмодератор за да трие Оро в новия ми клуб, би ли се съгласил

^Не е важен факта, а отношението ни към него!^


Тема Имам опит в тази дейност....нови [re: ПЪTниk]  
Автор abettor (почти бракуван)
Публикувано28.09.03 22:47



....за справка - клуб "Право"



Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Re: Имам опит в тази дейност....нови [re: abettor]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано29.09.03 09:13



Не ми се ходи в Право...много хакери имало там

^Не е важен факта, а отношението ни към него!^


Тема Според Оро....нови [re: ПЪTниk]  
Автор abettor (почти бракуван)
Публикувано29.09.03 09:53



...там имало само "юридически лица" .
Защо ли си мисля, че скоро тук ще се навъдят хакери - гниди и тази достойна тема ще отиде в педагогика (събраните съчинения на др. Оро)



Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Re: Връзка.нови [re: ПЪTниk]  
Авторoтpoвeн (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 19:23



Там където е оро,там да и аз!?-Неееее

Я питай мъдреца оро да ти каже,че опаковката не означава качество!



Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Oro!]  
Автор oтpoвeн (цар на глупаци)
Публикувано29.09.03 19:48



Гласувам за!
Къде ще се забавлявам-в клуба на орото!
Хей,да дадете на човечеца клуб че!

"каката" обича "оро"!
Ще има сватба,ако "оро" обича "каката"


Тема Re: Стига, бе....нови [re: ПЪTниk]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано29.09.03 22:35



Правилно е да се каже " друго ниво"



Тема Re: Обзор молянови [re: Opo]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано29.09.03 22:50



Ади ве ! Ха на бас , че след месец всеки ще си прави к'вот си ще в новия ти клуб !



Тема Ади ве!нови [re: lmBlack]  
Автор abettor (почти бракуван)
Публикувано30.09.03 03:10



А до месеца какво ще правим?



Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Re: Според Оро....нови [re: abettor]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано30.09.03 09:24



Дай да се разберем-единственият ясновидец тук съм аз?

^Не са важни фактите, а отношението ни към тях^


Тема Re: Стига, бе....нови [re: lmBlack]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано30.09.03 09:27



Може и : "Нивилираното ново ниво на Оро" ?
Оро ще бъди нивилировчик

^Не са важни фактите, а отношението ни към тях^


Тема Re: .Нов клуб.нови [re: agartha]  
Автор Kpъr ()
Публикувано30.09.03 12:50



отрицателно значи неприемане...

но пък, не е и казано че можеш или би трябвало да върви твоето мнение с 'всичко'. То ще си намери своя получател, трябва само търпение



Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Opo]  
Автор Kpъr ()
Публикувано30.09.03 12:52



именно, да. така предложена идеята се разбира така.
едва ли може да се направи моментално и идеално предложение, който и да го измисля (ако е сам)



Тема Re: E... сега...нови [re: eлия]  
Автор Kpъr ()
Публикувано30.09.03 12:59



можеш да погледнеш на нещата по начин по който ти харесва.

ако ти харесват кубинките - няма нищо лошо, твое си право.

моя поглед е че:
създават се стотици клубове, където правилата са еднакви - това е липса на разнообразие.
има няколко клуба където има разнообразие - разлика. Странно е после колко много хора откриват дуализма в себе си - хем искат разнообразието и го приветстват по принцип, хем правят всичко възможно да го забранят, осмеят или обидят - това е защото не се осъзнава че всъщност вътрешното желание е всичко да е по единствени и еднакви правила, желание за "ред и дисциплина",които се изразяват най-ярко в липсата на разнообразие



Тема Гнида си ти.....нови [re: ПЪTниk]  
Автор abettor (почти бракуван)
Публикувано30.09.03 20:34



.....гнида и навлек..... и Оро затова те мрази .
Ейййй, опропастихте "летвата" на "човека", еййй........



Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Re: Гнида си ти.....нови [re: abettor]  
Авторrнидoяд (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 00:37



а ти кой си и за какво се бориш плазмодий смрадлив?



Тема Re: Ади ве!нови [re: abettor]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано01.10.03 00:54



Ще образуваме нерви



Тема Re: Към Фукла & coнови [re: lmBlack]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 16:29



Тема За създаването на нови клубове
Автор fukla (своенравна)
Публикувано 11.04.03 10:48

Нови клубове се създават както по предложения на потребители, така и по наша преценка.


Хей, какво става с Вашата Преценка? Стана октомври вече и скоро идва Нова Година. Какво рискувате с този клуб?

От вас се очаква само едно: Да съдействувате при елиминирането на хакери-кракери от Оро и го оставите на мира да организира цялата дейност на едно по-високо и истински демократично ниво. Клубът може да стане модел, който да последват и други - защото в момента положението е....плачевно......Пълна анархия!!!



Тема Re: Към Фукла & coнови [re: Opo]  
Автор abettor (почти бракуван)
Публикувано01.10.03 16:52



Ми явно преценката й е "НЕ"......кво риеш, а? :))



Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Re: Гнида си ти.....нови [re: abettor]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано01.10.03 19:02



Много ме засегна отношението ти към мен, но това няма да се случва в клуба на Оро, да те видя без отношение какво ще правиш тогава.
Той новия клуб да не е открит вече.
Обадете се ей, да не го откриете без мен?

^Какво ще кажеш за новата ми сигнатура?^


Тема Re: Към Фукла & coнови [re: abettor]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано01.10.03 19:05



Днес шефа на генералния щаб на Норвегия е на посещение в България и Оро е зает. Ще свири и ще превежда, следва....
Помоли ме да ви помоля да го извините за момент

^Какво ще кажеш за новата ми сигнатура?^


Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Oro!]  
Автор linkin_lady (lady)
Публикувано01.10.03 19:18



е, пък ЗА, щом трябва......

Най-добрата самозащита е нападението!


Тема На какво ще му...нови [re: ПЪTниk]  
Автор abettor (почти бракуван)
Публикувано01.10.03 20:33



..."свири"?



Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Re: За педеругата мод......нови [re: abettor]  
Авторoтвpaтeн (Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 00:49



Говори винаги и само от свое име шаврантио.....



Тема Орчо...нови [re: oтвpaтeн]  
Автор abettor (почти бракуван)
Публикувано02.10.03 02:28



... какви архаично - екзотични думички знаеш, старче.



Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Re: Орчо...нови [re: abettor]  
Авторвъзмyтeн (Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 03:59



Насра се от спам бе мижитурка завистлива.....С Оро ли си тръгнал да се мериш бре чукундур смрадлив?



Тема Защо не спиш...нови [re: възмyтeн]  
Автор abettor (почти бракуван)
Публикувано02.10.03 04:25



... Орчо?
Да не си станал посред нощ да зяпаш някой порно сайт?
Оооо, не. Извинявай. Станал си да спамваш клуб "Право".
Няма да го бъде, откачалко! Законът бди!


"Не на спамърите, порнографите и откачените цигу-мигута"




Вече имам една сбъдната мечта...

Редактирано от abettor на 02.10.03 04:26.



Тема Re: На какво ще му...нови [re: abettor]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано02.10.03 13:39



Бате Оро е велик кузикант! Не си ли чувала, че владее всички инструменти ? И кожена флейта да му дадеш и на нея ще просвири !
Аз лично не се съмнявам в способностите му !



Тема Re: Към Фукла & coнови [re: Opo]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано02.10.03 13:51



Кажи им го Бате Оро!
Как не ги е срам да не ти дават клуб! Ти ще въведеш ред, вярвам в теб! Всички хлебарки, гниди и кърлежи на сапун! Да видят те! Ще има правила, какви ти правила закон направо и ще бъде заверен при юридическо лице , като нотариус примерно .
Ти ще наложиш модел - демократичен, възпитан, ерудиран, който ще е следствие от твоята висока демократичност, ерудиция, възбитание и обща култура .
Знам ... ти си мислиш, че се смея, но не е така, аз се радвам за теб, защото заедно ще победим разните там комунистически номенклатурчици и народни пиявици!



Тема Re: За педеругата мод......нови [re: oтвpaтeн]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано02.10.03 14:03



Аз така си приказвам в множествено число , защото имам раздвояване на личността . Затова съм ти приятел, чувствам , че имаме нещо общо. Ти коя личност от двете виждаш ?
Тази която мисли правилно, или тази която не прави това, което мисли?



Тема Re: Имам идея !нови [re: ПЪTниk]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано02.10.03 14:20



Да организираме залагания за първите три ника и реда им в бан листа на Бате Оро !



Тема Re: На какво ще му...нови [re: lmBlack]  
Авторyчитeлkaтa ти oт 1 kлac (Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 15:00



"кузикант" "възбитание" ???? Нали ти казвах да се упражняваш в правописа бе чапкънино - видя ли до къде стигна сега.

Абе тая Тор мъжка или женска е бре?



Тема Re: "Порно" ????нови [re: abettor]  
Авторorлeдaлo (Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 21:39



Абе..Торук ти като взимаш душ да не се огледаш случайно в едно огледало, че ще видиш......мръсно порно Аууууууу
Брей че тъп селяк! Спамаджия тип професионален.



Тема Срам ли те е от името ти....нови [re: orлeдaлo]  
Автор abettor (почти бракуван)
Публикувано03.10.03 00:20



.....а, дядка?
Или от ника? Че не си го пишеш?
То не че "Оро" не стана нарицателно за цигу-мигу - има за какво да те е срам.



Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Честно да ти призная....нови [re: lmBlack]  
Автор abettor (почти бракуван)
Публикувано03.10.03 00:22



... наистина си хладнокръвен.
Аз се отегчих от порното му точно след три дни.... и го баннах.
При това дядката ставаше с упорито постоянство точно след три полунощ да порно-спамва :))))



Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Ima li go, nqkyde klubaнови [re: Oro!]  
Автор Skywalker (Jedi Knight)
Публикувано03.10.03 17:18



ili samo prazni prikazki pak



Тема Re: Честно да ти призная....нови [re: abettor]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано03.10.03 22:00



Аз съм хладнокръвен, ама до време . Питай Бат Оро що не ме тачи .
Порно ли е правил ? Да не е било стритиз, като си е разголил душицата ?



Тема Re: Срам ли те е от името ти....нови [re: abettor]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано03.10.03 22:03



Не те ли кефи как готино вие ?



Тема Re: Оро! Приятелю!нови [re: Oro!]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано03.10.03 22:05



Не се предавай ! Венсеремус ! Ще победим бюрократщината!



Тема Re: Ima li go, nqkyde klubaнови [re: Skywalker]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано03.10.03 23:03



Ти от небето ли падаш?
Аз мога само да предложа нов клуб - той става клуб, когато админи и др. там началници решат да му дадат зелена улица и пълномощия на модератора - т.е. аз.
Защо не се обърнеш към шефовете ? С тая светеща сопа можеш да ги стреснеш и събудиш за действия........че скоро ще станат 3,000 видяли темата...а не се вижда ни дума, ни вопъл, ни стон.....



Тема Re: Ima li go, nqkyde klubaнови [re: Opo]  
АвторШyми (Нерегистриран)
Публикувано04.10.03 00:41



Вече изревах!



Тема Re: Защо не спиш...нови [re: abettor]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано05.10.03 00:45



Eй задръстен запъртък,
внимавай като взимаш душ да не се погледнеш в едно огледало - защото това е порно! Мръсно порно в твоя случай, защото дУша за нищо го нямаш селянино....вониш от тука...Нечистоплътен чукундур.
А за спама: - Прочети всеки постинг, който изсра тук в тая тема ! Това е 100% СПАМ !
И не си бъркай в носа като ти говори по-възрастен!!!



Тема Тц, тц,тц...нови [re: Opo]  
Автор abettor (Kovalski)
Публикувано05.10.03 03:42



... Орчо, Орчо...какъв език държиш. Грозен и циничен. Не подобава на бъдещия вдъхновител, модератор и гуру на клуб "Летвата на Оро".
Ако някой, който не те познава те прочете ще си помисли, че си някой пъпчив тинейджър, който е зле възпитан и малко шляпан от баща си.
Но понеже навсякъде тръбиш, че си дядка, диагнозата е ясна - старческа дименция и безсилие на един изкуфял дъртак, който е зле възпитан и малко шляпан от баща си.
И стига с това "селянино" - сто пъти ли трябва да ти се обяснява, че това не е обида, "гражданино"!
Като говорим за граждани та се сетих - ти на кого си гражданин, невъзвращенецо "демократ"?




Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Re: Тц, тц,тц...нови [re: abettor]  
Авторб/ч/д Opo (Нерегистриран)
Публикувано05.10.03 15:11



"... Орчо, Орчо...какъв език държиш. Грозен и циничен. Не подобава на бъдещия вдъхновител, модератор и гуру на клуб "Летвата на Оро".
Ако някой, който не те познава те прочете ще си помисли, че си някой пъпчив тинейджър, който е зле възпитан и малко шляпан от баща си. ......."

Eто какво е казано в Регламента за участие в новия клуб:
3. Пиши единствено, когато наистина имаш какво да кажеш, питаш или споделиш и обсъдиш! А не винаги, когато ти е тъпо и скучно. Ако си кисел/а или ядосан/а иди и се накрещи на един мач или направи екскурзия в планината. Уважавай читателите!
4. Изказвай мнения само по мнения, а никога за автора им. Пиши за написаното, а не за написалият го. Защото, когато се заловиш да съдиш
един непознат човек и категоризираш един автор – единственото, което ще се получи на практика е да се изложиш пред света със своето собствено виждане, личност и крайно субективно отношение и начин на мислене. Какъв е на практика автора – си остава загадка за теб.

"Но понеже навсякъде тръбиш, че си дядка, диагнозата е ясна - старческа дименция и безсилие на един изкуфял дъртак, който е зле възпитан и малко шляпан от баща си. "

Този, който тръби, че съм дядка и т.н.......си ти - наглия запъртък в интерес на истината. И твоята дейност на спамаджия противоречи на регламента тук:

5. Никога не се залепвай за някого и не го преследвай според идеята:
“Каквото и да кажеш ще го нападна, подиграя, оборя и отхвърля!” Нито
си захващай да създаваш негативен имидж на когото и да било оплювайки го систематически. Не ставай кърлеж-пиявица !

.....Нито се захващай да създаваш негативен имидж на когото и да било - оплювайки го систематически- не ставай кърлеж-пиявица!
.....Нито се захващай да създаваш негативен имидж на когото и да било - оплювайки го систематически- не ставай кърлеж-пиявица!
Това схвана ли го зелената ти тиква?
Да го повтарям ли още?
Да го повтарям ли още?

"И стига с това "селянино" - сто пъти ли трябва да ти се обяснява, че това не е обида, "гражданино"!
Като говорим за граждани та се сетих - ти на кого си гражданин, невъзвращенецо "демократ"? "

...."ти на кого си гражданин" ............"ти на кого си гражданин"........"ти на кого си гражданин"........."ти на кого си гражданин"......."ти на кого си гражданин"...

На кого съм гражданин ли? Ало, селянино задръстен:

Един човек не може да стане гражданин на .....някого! Един човек не може да стане гражданин на .....някого! Един човек не може да стане гражданин на .....някого!......
Човек е гражданин на една държава или друга. Няма нужда да си хайдукат, за да ги знаеш тия неща. Те се учат в прогимназията още.....Оро напр. е гражданин на не една - а на 2 държави. Относно понятието "невъзвращенец" ти проведох поредната лекция вече.......ама тъпигьоз като тебе не възприима и не възприима. Оро има търпението да обясни one more time:

Понятията "невъзвращенец", "отреченец" и "предател на родината" бяха изфабрикувани и лансирани от комунистите по времето на "диктатурата на пролетариата" /да се разбира - "на простака" завзел властта/ То бе измислено за да се насажда в главите на хората някакъв фалшиФ патриотизъм и чувство за вина предварително, преди да се решиш да си потърсиш щастието по света. А правото да се пътува, намиране на работа и заселване в друга държава бе ясно и категорично залегнало в Хартата за Човешките Права и свободи от Хелзинки /ако не се лъжа някъде през 60-те - ти къде беше тогава пичлеме - навлек?/ подписан веднага след СССР от БГ. Появи се в Държавен вестник и.....спряха издаването и иззеха вестниците от будките същия ден, за да не узнае народа, че има права.....Но б/ч/д ти Оро бе се снабдил с един екземпляр - та знае!!! По това време, когато не можеше да се снабдиш с изходна виза легално синчетата и дъщеричките на баровците комунисти си пращаха отрочетата да следват в най-престижните университети на Европа и Америка...... на държавни стипендии...../да се разбира - на гърба на данъкоплатците т.е. народа/ Та .....те не бяха "невъзвращенци" и т.н. Те си правеха фирми и оставаха да живеят на запад....легално и "скрито-покрито" от народа.
От това, че ти лично избра без никакъв повод и причина и без да си провокиран с нещо да се лепнеш за Оро и се опитваш да се заебаваш с него,
/което силно не се получава на практика/ лъсна пред света:
Твоята неосведоменост по основни въпроси и положения - като това "що е спам" "що е порно" "що е педофилия" "що е елементарно възпитание" "що е чувство за мярка" и ......."ЩО Е ДЕМОКРАЦИЯ И ДЕМОКРАТИЧНИ ПРИНЦИПИ НА ОБЩУВАНЕ????
Методите ти /да триеш оригинални мнения и ги заменяш със свои, да отнемаш думата на един опонент, да прилагаш манипулиране на хората пласирайки нападки, обвинения и инсинуации-неверни данни за един непознат човек, за да го очерниш..../ те принизиха до нивото на един прощъпулник-пубер-комплексар......но не и адвокат, завършил право.


Живял поне 38 год под комунистическо управление твоето поведение ме връща назад към онова време и за мен няма никакво съмнение, че ти си една жалка издънка от червената номенклатура - посткомутант.

Та не се хаби да си фантазираш, че си в състояние да ядосаш Оро.....Видял съм много по-големи гниди от теб. Ти си просто една заблудена овца-стръвница-комплексарка.....



Тема "Овца-стръвница"...нови [re: б/ч/д Opo]  
Автор abettor (Ковалски)
Публикувано05.10.03 17:31



... е едно интересно животно, което или вирее само в Норвегия, или си го отглеждаш в саксия.

Това, че си роден и живял по време на комунизма си е твой проблем. Вероятно и затова работиш с тогавашните понятия и тяхното тълкуване. Аз под "невъзвращенец" разбирам подобни отрепки като теб, които се опитват да ни учат на "демокрация" от висините на тяхната "реализация" като "оператори на почистващи машини" или "отговорници по музикалния фонд на градската среда". Стоиш си ти в Норвегия, цигу-мигаш през деня, пускаш порно през нощите и единственото ти развлечение в живота е борба за демокрация в БЪЛГАРИЯ. Ти ли се бориш за демокрация, бе, льольо?! За теб демокрацията се свежда до възможността да станеш в четири през нощта и да си пуснеш "срамотиите" в клуб "Право"! Сори, дядка изкуфял. Такава "демокрация" няма да имаш.
Не знам какво е казано в регламента на "новия клуб", защото такъв клуб няма. Регламенти има само в болната ти глава. Включително и самопредлагането ти за модератор, защото "си имал опит, възраст и си знаел как да направиш нещата". Сори, дядка - нито имаш опит (ЖО), нито имаш учител (ЖУ) нито имаш "кин-дза-дза". Имаш социални помощи (скандинавски модел), които ти позволяват да спамиш, порниш и си губиш времето на и без друго загубения ти живот.
Да ти припомня ли смешното ти изказване, в което ми пишеш :" Имам лаптоп, имам сателитна връзка, имам време и ако трябва цяла нощ ще си пускам темата"!
И какво стана сега, откачалко? Цялата си сателитна връзка и лаптоп можеш само да ги ползваш за сваляне на порно картинки. Защо не спамиш повече в клуб "право", а?

В заключение - всички те мразели, хаквали, трили, банвали, неразбирали.... Всички! Включително и трите ти жени, нали?
Ми айде като всички те мразят или се намрази и ти или се опитай да разбереш защо е така!


Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Re: "Овца-стръвница"...нови [re: abettor]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано05.10.03 22:02



Хайде стига джафка по Оро бе мъниче! Ти никога не ще си в състояние да се мериш с него. Зависта и злобата ти ще ти изядат главата.
Тази тема на Оро скоро ще събере 3,000 видяли.....
Защото идеята е велика .....а не заради целия спам който ТИ - мижитурката-комплексар издриска тук !!! Ха-ха-хаааааа овца-стръвница, която джафка ли джафка - що е то?
/ Селянинът абе-Тор айдуката от номенклатурата.....посткомутант-диктатор!!!



Тема Re: "Овца-стръвница"...нови [re: abettor]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано05.10.03 22:07



Не са го оценили колко сладък и забавен е Бат Оро .



Тема Re: "Овца-стръвница"...нови [re: abettor]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано06.10.03 01:48



За теб демокрацията се свежда до възможността да станеш в четири през нощта и да си пуснеш "срамотиите" в клуб "Право"! Сори, дядка изкуфял. Такава "демокрация" няма да имаш.
Темата за

не е никак нова. Тук това "порно" бе видяно от най-отговорните админи и....никой не взе такова становище като теб - задръстения селяндур.....досаден навлек.
Изглежда всички схванаха идеята.....
Та......не Оро а ти тикво зелена стана за смях! "Прекален светец и Богу не е драг" Моралиста той..... на дядо Оро недоносчето изтърсаче с мляко по устата.......

Аз под "невъзвращенец" разбирам подобни отрепки като теб, които се опитват да ни учат на "демокрация" от висините на тяхната "реализация" като "оператори на почистващи машини" или "отговорници по музикалния фонд на градската среда". Стоиш си ти в Норвегия, цигу-мигаш през деня, пускаш порно през нощите и единственото ти развлечение в живота е борба за демокрация в БЪЛГАРИЯ.
Какво Оро е направил за оправяне на гадния имидж за БГ в Норвегия, който оставиха червените ти роднини и мафиоти не ти е дадено да узнаеш. Тук вестниците периодически пишат хвалебствия за музиканта, диригента и педагога Оро. Но ти? Ти си осъден да станеш една мижитурка-писарушка, попивко-папкин, бюрократ. Защото нямаш ни талант, ни интелект, ни фантазия ни нищо повече от една шушумига. Най-великото ти постижение досега е....че са те направили /по партийна линия/ мод. Но се провали и деградира напълно като не оправда това доверие.....Навлек нещастен.



Тема Re: "Овца-стръвница"...нови [re: Opo]  
Автор abettor (Ковалски)
Публикувано06.10.03 04:12



Тема:Среднощно бдение
Автор: Opo
(Нерегистриран)

Много можем да научим от мравките!
Те никога не изпадат в депресии. Ще градят и градят....и ако някой им разрови/разруши мравуняка - пак почват и го построяват отново и пак и пак....
Как ми се иска да съм мравка. Ако не в този, то поне в следващия живот. Оро пуска теми, постинги и.......го трият в неистов фанатичен екстаз в състояние на пълно умопомрачение.....И то повече от година вече....Защо? Защо? Защо? Защо всички ме мразят?
Оро пуска изтритото отново и отново – ето тази вечер ще стоя до сутринта на компютъра докато онзи “айдукат”, господин Абе – Тор заспи. За Оро това е ежедневие - никакви нерви, никакви емоции, аз съм леден и спокоен като леда в чашата ми. Грубо и криминално нарушават човешките ми права,но: "Добре дошли в БГ - страната на неограничените възможности /за нарушаване на законите/ ! Аз затова емигрирах надалеч, надалеч от комунисти, гниди и лицемери.

Ето какво крият гнидичките в своите дупки:

др. Абе - Тор ще седне пред компа и все тъй обзет от налудничавото прихващане ,ако е спал, защото проклетията не го оставя на мира…. ще започне да препуска като хрътка къде е писал Оро и.....ще го изтрие моментално. Той прави това от повече от година неизменно. Горкият кретен !!!! Това, че той ме мрази можете да го видите всички.
Оро пък ще стане както винаги изпълнен с онова вълшебно чувство на Мир и Любов и ще си изпие кафето и подготви работния си ден, който започва чак в 14ч. след обед. Защото Оро няма нужда да работи – тук социалните помощи са добри пари. Оро може и да е профан в своята област, но пак има повече пари от него и повече време за губене от него. После Оро ще прегледа какво е писано в някои клубове и ще напише по нещичко тук-там......ако му е кеф. В заключение ще постне отново порнографската снимка, защото смята, че има право да прави каквото си иска.
Да, това е демокрацията, д-рю гнида!
Не е лесно.....да си ИДИОТ като него.....

Та, живота си тече ли тече.....някой се ражда, някой умира.....някой се чуди защо се е родил и какво да прави с толкова много ЖО, което другите не разбират...друг се чуди защо трябва да умира толкова рано. А аз искам да бъда мравка.



Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Пиши, пиши....нови [re: lmBlack]  
Автор abettor (Ковалски)
Публикувано06.10.03 04:16



...сладурчо смята, че 3000 видели темата.
Дай да го радваме периодично.



Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Re: "Овца-стръвница"...кракер-хайдукатнови [re: abettor]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано06.10.03 13:33



Това, което си пуснал е пълна фалшификация и клониране на един ник, за да сееш инсинуации и оплюване.
Това е абсолютно недопустимо за един мод - на когото не са му дадени права да трие - за да се занимава с курвенска дейност на кракер !!!
Само за тази ти дейност би трябвало да ти свалят пагончето отдавна !!!

А ето и оригиналния текст написан от Оро

Тема: За мравките и хората

Много можем да научим от мравките!
Те никога не изпадат в депресии. Ще градят и градят....и ако някой им разрови/разруши мравуняка - пак почват и го построяват отново и пак и пак....
Оро пуска разумни теми, постинги и.......го трият в неистов фанатичен екстаз в състояние на пълно умопомрачение.....И то повече от година вече....И кво?
Оро пуска изтритото отново и отново - игра на нервички. За Оро то стана вече игра - никакви нерви, макар че е грубо и криминално нарушение на човешките му права и е наказуемо от Закона за компютърни престъпления. Но: "Добре дошли в БГ - страната на неограничените възможности /за нарушаване на законите/ !

Ето какво трие гнидичката от своята миша дупка:

И днес слънцето ще изгрее както винаги и ще настане ден.
Ще залезе както винаги и ще настъпи нощ.
Всеки ще се събуди....с различно настроение /зависи дали се е наспал и.....колко е пил снощи.... и др. фактори също/
Всеки ще се заеме с ежедневните си занимания.....
Жалкия кракер/факър ще сe събуди /ако е спал, защото проклетията не го оставя на мира…./ и ще седне пред компа си. И ще започне да препуска като хрътка и да души от клуб на клуб - къде е писал Оро и.....ще го изтрие моментално. Той прави това от повече от година неизменно. Горкият кретен !!!!
Ако го попитате защо го прави сигурно ще измисли някакъв отговор.....но истината е, че той не печели нито стотинка от това, нито слава, нито жена.
Само си губи времето. И това е защото той самият си вярва че върши нещо полезно.......Що за фанатизъм? Що за съдба? Що за лудост?
Не е лесно.....да си ИДИОТ като него.....
Та, живота си тече ли тече.....някой се ражда, някой умира.....някой се чуди защо се е родил и какво да прави с толкова много живот....друг се чуди защо трябва да умира толкова рано. ………

Оро - трит от психопати - комплексари....."



Фалшифицирането на оригиналния текст, клонирането на никове и подобна курвенска дейност са достатъчно основание да бъде отнето пагончето на "мод" на всеки - дори и да е протеже на ......когото и да било. !!!
А тоя е и хайдукат по професия......Боже пази БГ от такива "прависти".....блюстители на реда и законите.....Ауууууу




Тема А може би истинската тема е...нови [re: Opo]  
Автор abettor (Ковалски)
Публикувано06.10.03 14:06



...

? Тази тема кой ти я е преправил, откачалко?
Открийте сами основната разлика.
Дааааа. Оро пуска мравките за айдукати, за мулета, за хакери. Всеки път различна. Всеки път с голяма претенция.
Сега била му преправяна темата.
Оро - старческа склероза. То какво ли друго може да се очаква от умоблудец и ръкоблудец?!
Оро - старческа склероза. То какво ли друго може да се очаква от човек с никове като "трит и гонен", "репресиран", "депресиран" и прочие, който дори тъпото си никче "ОРО" не може да запомни.


Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Re: Хакер-кракер с пагон...нови [re: abettor]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано07.10.03 01:51



Вдигни си пипалата от Оро и се пръждосвай.....
1.Каква работа имаше в "Беинса" бе безбожнико? Да копираш теми и постинги на Оро, за да ги манипулираш и фалшифицираш като ги пускаш от негово име и по този начин да манипулираш мнението на хората нали?
Жалка гнида! Курвенски методи! Пълно падение и сговнясване!
2.Играта с огъня е опасна дядовото дете-идиотче.....
3.Ако нямаш акъл да измислиш и напишеш една тема седни на ръцете си и спри да щракаш по клавиатурата от злоба и завист. Нека пишат тези, които могат и са четени !!!
4.Тази тема на Оро въпреки целия спам, който издриска наближава 3,000 видяли. Някога да си пуснал една тема видяна поне от 200 ?



Тема Мунчо, Мунчо....нови [re: Opo]  
Автор abettor (Ковалски)
Публикувано07.10.03 05:51



... "Някога да си пуснал една тема видяна поне от 200?"
Пускал съм много теми видени от повече теми. Разликата е, че темите, които пускам са

, а не темите на Оро-идиота.
Спокойно,дядка. Тази тема ще я видят поне "15 000",за да се прочуеш.Нищо, че две трети от "вижданията" ще са твоите лични, беззъби, слюнкопръскащи словоблудствания!

Заради системната си глупост и склонност към педофилия юзерът Оро бе лишен от трите си жени.
Бе лишен и от достъп до няколко клуба.
Бе лишен от нормални общувания.
Хакерът го лиши от ника му.
Господ го лиши от Разума му.
Сам се лиши от Родината му.
Жу-то го лиши от Жо-то му.
Притиснат от подобни лишения на него му остана да клейми "гадините-навлеци" с copy-pastе-ване и да търси забрава от лишенията в чашката.



Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Re: Запъртък-диктатор с пагонче....нови [re: abettor]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано07.10.03 13:48



Казах: - Махни си пипалата и изпълзи по-далеч от Оро гнидо!
Вече си загуби съня.....искаш ли още неща да загубиш? Здравето? Играта с огъня е опасна ! На дядо детенцето-идиотче-бабаит........

Темите "полезни за хората" които пускаш може да пуска всеки бюрократ-архивар. "Бюро справки" му викат. Никаква креативност и фантазия. А какво е полезно и вредно за хората - не ти е дадено да знаеш. Защото си кон с капаци - задръстеняк селянин, който умира да съди и налага еснафските си селяндурски мнения.

Тааа кво беше "порно" ? А "педофилия" ? А "спам" ? Попрочете ли тук-там да се самообразоваш, защото стана за резил с наглата си простотия. Целия ти бабаитлък идва.....от пагончето мухльо. Иначе си кръгла 0 !!!
Навлек-кракер-комплексар и айдукат.....Ха-ха-хааааааааааа голям сеир пада.
Модератор-анархист-диктатор.



Тема Уау....нови [re: Opo]  
Автор abettor (Ковалски)
Публикувано07.10.03 18:56



...да съм си загубел здравето!
Това е почти като заплаха.
Съня не съм си загубил, нито съм загубил каквото и да е, освен уважението на някои хора. Те ми се смеят, че си губя времето с откачени педофили като теб.
Смотаняк!
Надявам се, че ти си добре със здравето .


Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Току що...нови [re: Opo]  
Автор abettor (Ковалски)
Публикувано07.10.03 19:02



...видях, че и в "Споделено" са те заключили .
И там ли модовете са ти криви, бе!?
Комплексирано цигу-мигу!



Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Re: Пиши, пиши....нови [re: abettor]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано08.10.03 00:02



Аз така и правя !
Радвам добрия старец .



Тема Re: А може би истинската тема е...нови [re: abettor]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано08.10.03 01:25





......."Оро - старческа склероза. То какво ли друго може да се очаква от умоблудец и ръкоблудец?!
Оро - старческа склероза. То какво ли друго може да се очаква от човек с никове като "трит и гонен", "репресиран", "депресиран" и прочие, който дори тъпото си никче "ОРО" не може да запомни."

автор: гнидата-навлек, овца-стръвница, хакер-айдукат и......нищожество,
др. абе-Тор/оборска/ "модератор"-интригант....Ха-ха-хаааааааааа !!!

Хайде да те видим и тебе на снимка путьо - виртобабаит....... Аа-аааааа не ти стиска, нали?



Тема 6te победимнови [re: Oro!]  
Автор Michael Schumacher (Шампион)
Публикувано08.10.03 02:21



ще се бием до последна капка кръв



Тема Колко си бил "хубав"...нови [re: Opo]  
Автор abettor (Ковалски)
Публикувано08.10.03 04:33



... на младини, Оро.

Тази ли беше снимката, в която още преди три години се обсъждаше яхтата ти и папагалската ти ризка? Ха, ха, ха. Добре че тогава четох за папагалската ризка, че иначе можеше да си помисля, че си седналия човек на снимката.



Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Re: 6te победимнови [re: Michael Schumacher]  
АвторlmBlack (Нерегистриран)
Публикувано09.10.03 23:39



В духа на бъдещия нов клуб е правилно да се каже: "Ще се бием до пълна реализация"



Тема Re: 6te победимнови [re: lmBlack]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано10.10.03 02:29



"В духа на бъдещия нов клуб е правилно да се каже: "Ще се бием до пълна реализация"


В духа на бъдещия клуб е правилно да се очаква, че навлеци-заебвачи като теб и абе-Тор няма да могат да щракат по клавиатурите си.....в него....



Тема Re: 6te победимнови [re: Michael Schumacher]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано10.10.03 04:24



Оро получава и такива бележки:

"Чета те отдавна, виждам какво пише и цялата пасмина, дето те "преследва".
На твоя страна съм. Но как да ти го кажа "открито и честно, не на бележка"?
Искам някак да ти помогна срещу пасмината, а не знам как...
Обади ми се. И не мисли, че съм една от тях, моля те. "




Тема Ще ги разбиемнови [re: Oro!]  
Автор lron Maiden (Running Free)
Публикувано11.10.03 18:34



When you think that we've used all our chances
And the chance to make everything right
Keep on making the same old mistakes
Makes untipping the balance so easy
When we're living our lives on the edge
Say a prayer on the book of the dead




Тема Re: Ще ги разбиемнови [re: lron Maiden]  
АвторOro (Нерегистриран)
Публикувано12.10.03 03:15



Yes indeed !!!

Човекомуни като този

ще си получат заслуженото за курвенските номера!!!



Тема И какво е "заслуженото"...нови [re: Oro]  
Автор abettor (Ковалски)
Публикувано12.10.03 08:59



...което ме чака, съднико?
Ти към кого така прегреши, че:
- остана без Родина;
- остана без всичките си съпруги;
- пристрасти се към порнография;
- стана посмешището на ДИР-а?

Какво направи ти, дядка, че Господ така те наказа?



Вече имам една сбъдната мечта...


Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Oro!]  
Автор Opo_ (бългаrin)
Публикувано12.10.03 10:38



Ти докога ще си играеш с моя ник гнидо гърбава!?!?!?



"Разменяй а не отменяй становища" "Ментета са много Оро е един" Оро_


Тема Re: 6te победимнови [re: Opo]  
АвторlmBlack (Нерегистриран)
Публикувано12.10.03 12:42



Приятелю Оро, с какво ние навлеците, кърлежите, селяните, чикиджиите, гагаузите, хлебарките, гнидите, циганите, заебвачите и т.н. сме по-лоши от теб, за да не може да пишем в бъдещия клуб "Нивото на Оро" ?
Не сме "реализирани" като теб ли ?



Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Opo_]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано12.10.03 18:57



Това не е написано от Оро а от някой регистрирал се на 8.10.03 Клонирал е профила ми и мотото.....модифицирано.



Тема Re: И какво е "заслуженото"...нови [re: abettor]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано12.10.03 19:19



" И какво е "заслуженото"..."
Заслуженото за пут.а като тебе е ДА ТИ СЕ СВАЛИ ПАГОНЧЕТО МОМЕНТАЛНО И ДА БЪДЕШ ТРИТ ВСЕКИ ПЪТ ЩОМ СЕ ОПИТВАШ ДА ИГРАЕШ КУРВЕНСКИТЕ СИ ИГРИ НА НАВЛЕК-ГНИДА И ХАКЕР-КРАКЕР.
"Ти към кого така прегреши, че:
- остана без Родина; "

Не останах "без родина" тикво задръстена а се сдобих с 2 родини. За Оро целия свят е Родина. Да си чувал думата "Космополит" някога недоносче пръдливо?
"- остана без всичките си съпруги... "
Относно съпругите ми и моите отношения с тях - НЯМАШ НИКАКВО ПОНЯТИЕ И НЕ ТИ Е РАБОТА ДА СЕ БЪРКАШ - пази си тая дето я имаш, че с такова гувно като тебе не е лесно да се живее.....
"пристрасти се към порнография...."
Оро никога дори и като тийнейджър не се е занимавал с порнография - защото НИКОГА НЕ Е ОСТАВАЛ БЕЗ ЖИВИ ЖЕНИ, КОИТО ДА ГО ЖЕЛАЯТ. Това за порнографията е само една от твоите курвенски инсинуации, за да злепоставяш Оро. Порнографията е за такива импотентни педери като тебе - да правят "секс" с картинки и с ръка насаме /че може да не го дигнат на живо с жена и да се изложат като тебе/
Ти не знаеш какво е:
порно
спам
педофилия
космополитизъм
невъзвращенец
и ........маса елементарни неща, които и един прогимназист знае вече.


"стана посмешището на ДИР-а? "
Това ти беше целта като се юрна да преследваш Оро по клубовете като
гладна хлебарка.....за да го "закопаваш" оплюваш и злепоставяш.....Виж колко спам изсра бе путк. само в тази тема?

Колкото повече тракаш по клавишите и тук и навсякъде след Оро - ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ ТИ ЛЪСВА ГОЛИЯ ЗАДНИК НА ПУБЕР-НЕДОРАСЪЛ.....И ставаш за резил!


И защо е всичко това?
От завист и злоба! Защото НИКОГА НЕ МОЖЕШ ДА СЕ МЕРИШ С ЛИЧНОСТТА ОРО ......ПО НИЩО. Много си тъп и много си.....дървен селяк!!!



Тема Орчо...нови [re: Opo]  
Автор abettor (Ковалски)
Публикувано12.10.03 20:41



...някой като ти прочете гущерите, които бълваш, може да си помисли, че си малко ядосан.

Я иди оплакни очички с някоя гола кака, пусни я и ние да я видим, и после може да обсъдим проблемите за "курв*", "навлек-гнида", "хакер-кракер", "тикво задръстена", "недоносче пръдливо", "гувно" , "импотентни педери", "гладна хлебарка", "тъп", "дървен селяк".
Естествено, че не мога да се меря с теб. Само експертите от "Клуб за попържни" могат да ти правят що-годе конкуренция.
Това е нивото на Оро!
Хе, хе!



Вече имам една сбъдната мечта...


Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Oro!]  
Автор Headlighted RabbiT (PuFF)
Публикувано13.10.03 00:11



Подкрепям те!
Принципно подкрепям всяка интелигентна и цивилизована инициатива!!!
;)

... a little vision ......


Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Headlighted RabbiT]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано13.10.03 01:15



Благодаря!
Ако одобрят този клуб ще докажа на практика, че е възможно да съществува и НОРМАЛНО общуване в клубовете. Без извращения и патологични отклонения /като този червей абе-Тор дето ме следва по петите......да сере спам и интриги/
Ако не - Оро не губи нищо. Ще загубят хората.....

Прочети и това:

Моят план:
От анархия - към ред и демокрация!

Два фактора са налице и те трябва да се РЕГЛАМЕНТИРАТ по отношение един към друг. Третият фактор е - Демократично общуване. / Ще обясня и това по-долу/

Фактор №1 - юзъра.
Ето моят регламент:

1. Мисли позитивно! Упражнявай самонаблюдение – не е казано, че всичко, което мине през главата ти трябва да се появи на мониторите на хората по света!
2. Не прави на другите това, което мразиш да ти правят! Прави на другите това, което обичаш да ти правят./ Тук не са включени садо-мазохистите и от тоя сорт./
3. Пиши единствено, когато наистина имаш какво да кажеш, питаш или споделиш и обсъдиш! А не винаги, когато ти е тъпо и скучно. Ако си кисел/а или ядосан/а иди и се накрещи на един мач или направи екскурзия в планината. Уважавай читателите!
4. Изказвай мнения само по мнения, а никога за автора им. Пиши за написаното, а не за написалият го. Защото, когато се заловиш да съдиш
един непознат човек и категоризираш един автор – единственото, което ще се получи на практика е да се изложиш пред света със своето собствено виждане, личност и крайно субективно отношение и начин на мислене. Какъв е на практика автора – си остава загадка за теб.
5. Никога не се залепвай за някого и не го преследвай според идеята:
“Каквото и да кажеш ще го нападна, подиграя, оборя и отхвърля!” Нито
си захващай да създаваш негативен имидж на когото и да било оплювайки го систематически. Не ставай кърлеж-пиявица !
6. Никога не забравяй, че виртуалното пространство не може да се обсебва и става собственост! То принадлежи на всички. Изявявай се и остави и другите да се изявяват. Не им пречи по никой начин!
7. Бъди оригинален, бъди себе си, но винаги показвай най-доброто а не най-лошото в теб. Нета е място за разтоварване, но нима интелекта е нещо от което трябва да се разтоварваме, защото ни тежи ?
8. Когато ти хрумне да започнеш ожесточен спор с някого и видиш, че той/тя нямат същото желание, вместо да го атакуваш и провокираш и предизвикваш и вбесяваш, за да ти отговори на всяка цена ПОМНИ, че едно от демократичните права на всеки юзър е да избира с кого иска да разговаря или не.

/ могат да се прибавят още 2 точки/

След като стане ясно на всички "Какво Да и какво Не" - следва Регламент за модераторите / защото в настоящия момент именно те са, които причиняват хаоса и анархията поради Собствено Интерпретиране на Правата на един мод.../ Те трябва най-вече да се съобразяват с един ясен и точен Регламент. Ясен и Прозрачен за всекиго!!! Никакви задкулисни игрички и шуро-баджаначества.....наследени от времето на Тато.

*************
Юзърът Offline пусна една чудесна анкета за какво трябва да бъде отстраняван
един мод. Аз я промених малко, за да добие следния вид:

Фактор № 2 - модератора

Регламент за дейност:

Какво трябва да не прави един модератор, за да не бъде свален?
1. Да не трие нищо друго освен спам, реклами, обиди, лично инфо, при това само ако е наложително.
2. Преди да изтрие една тема или постинг да ги заключи /от 1 до 3 дни или повече - "жълт картон"/ като обясни коя точка от регламента за участие е нарушена. Едва при систематично и целенасочено нарушаване на този регламент да почне да трие всичко от този юзър или да го банне за определен период от този клуб.
3. Да се бори с явлението: "навлек-кърлеж" /станало твърде популярно/, което означава, че някой юзър се лепва за някого и го преследва единствено, за да се заебава и го вбесява докато се получи конфликт и словесна война.
4. Да не си прави оглушки - а да дава обяснение за действията си -базирани на Регламента.
5. Да не цензурира темите, в които се обсъжда неговата работа, ако са добронамерени и съдържат градивна критика. Да е отворен за дискусия.
6. Да не пише фалшиви мнения от името на друг участник и не се намесва в работата на други клубове като трие, клонира и т.н. тихо-мълком....
7. Да помни и никога да не забравя, че ДА БЪДЕШ МОД Е ДОВЕРИЕ И ЗАДЪЛЖЕНИЕ А НЕ ....."ПРИДОБИВАНЕ НА ЧАСТНА СОБСТВЕНОСТ" - един клуб.
8. Да прилага самонаблюдение и си слага сам спирачки на всякакви комплекси на Диктатор и Неоспорима власт.

/ могат да се прибавят 2 точки и тук/

Аз не зная колко сте админите и кой за какво отговаря, но ако си правите
събрания и обсъждане на дейността - това тук е една добра база на която може да се опре цялата дейност на клубовете на нови демократични релси и дух на общуване.

Що е Демокрация?
За повечето българи днес - това е "тера-инкогнита" . И мнозина го отъждествяват с "Анархия и беззаконие" Не нее! Аз живея от 24 год. в една демократична страна към която се обръща целия свят, за да разрешава възникнали конфликти и сблъсъци където и да било. Тук се дава и Нобелова награда за мир - по собствено настояване на Алберт Нобел приживе. Страната е Норвегия! И всеки българин, който е дошъл тук възкликва: "Абе тия тук са изградили комунизма, за който ни гласяха комунистите!" Защото има Ред и Дисциплина на всяко ниво. Всичко тик-така безупречно /почти...../

Моята лична дефиниция на Демокрация е:
Диктатура на Закона еднакво валидна за всички! Равни права за изява и
САНКЦИОНИРАНЕ НА ТЕЗИ КОИТО СЕ ОПИТВАТ ДА ГИ ОТНЕМАТ НА ДРУГИТЕ.
Това означава силна и неподкупна и некорумпирана държавна власт и на институциите като полиция, правна власт и обслужващия сектор.


Надявам се, че отново бях изчерпателен и че не остана място за недоразумения......





Тема Един твой цитат...нови [re: Opo]  
Автор abettor (Ковалски)
Публикувано13.10.03 05:44



..."Това означава силна и неподкупна и некорумпирана държавна власт и на институциите като полиция, правна власт и обслужващия сектор."

Това изречение не ми е ясно. То е сбъркано и като структура, и като пунктуация - особено в последната му част.
Да речем, че си искал да напишеш:
"Това означава силна и неподкупна, и некорумпирана държавна власт и силни и некорумпирани? [на] институции[те] като полиция, правна власт и обслужващия сектор.

Ама дори така пак няма смисъл!
Първо - защото в България няма "правна власт", а съдебна власт.
И второ - защото само емигрантите, които мият чиниите в Норвегия, могат да си мечтаят за силен и некорумпиран "обслужващ сектор".
Ех, дядка, дядка.
Хубаво си го написал, цветничко, ама да беше си останал да ядеш "гувната" в Норвегия, а?



Вече имам една сбъдната мечта...


Тема Re: Един твой цитат...нови [re: abettor]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано13.10.03 15:45



"Това изречение не ми е ясно."
Да бе само едно изречение........а то - НИЩО НЕ ТИ Е ЯСНО И НЯМАМ НАМЕРЕНИЯ ДА ТЕ СВЕТВАМ ПОВЕЧЕ - ОКАЗА СЕ, ЧЕ СИ НЕВМЕНЯЕМ ЗАДРЪСТЕНЯК-ФАНАТИК И ТЪПАК !

Запомни от ч/б/д Оро ТОВА:

Оро пише за всички с изключение на един юзър: Путк.та абе-Тор!!!
/ прозвището е заслужено заради дейността ти!!!/
Ако престанеш да сереш реплики след всяка моя тема и постинг, ще си спестиш и време и нерви........За Оро ти не представляваш НИКАКЪВ ИНТЕРЕС освен като пример за нарушаване на най-основните задължения и права на един юзър и още повече "мод" . Това е всичко Чуки /галено от чукундур/ загря ли ?!




За какво се бори Оро е ясно за всеки средно интелигентен човек!

А за какво се бориш ти също е ясно:

ДА ПРОДЪЛЖАВА СЪЩЕСТВУВАНЕТО НА АНАРХИЯ И НИКОЙ ДА НЕ МОЖЕ ДА ТИ ДЪРЖИ СМЕТКА ЗА БЕЗЗАКОНИЯТА, КОИТО ВЪРШИШ В КЛУБОВЕТЕ!!!
Това е ясно на всички!!!!




Тема СПОКО, пролича синови [re: Opo]  
Автор Skywalker (Jedi Knight)
Публикувано14.10.03 02:20





Още няма клуб???!?!?!?!?!!?!?!


ЕЙ копелета, адски много ми се пише в тоя клуб








I wanna become a farmer like my uncle was before me


Тема ГОТИН!!!нови [re: abettor]  
Автор Skywalker (Jedi Knight)
Публикувано14.10.03 02:44



И срещу Далай Лама така да бягаш и да го обиждаш, и той ще започне да те псува като брадвар! То на мен дето съм никакъв, какви люти ми ги върти главата. Представям си на Оро какво му е!

I wanna become a farmer like my uncle was before me

Редактирано от Skywalker на 14.10.03 02:48.



Тема Светването си е светване...нови [re: Opo]  
Автор abettor (Ковалски)
Публикувано14.10.03 04:49



... неграмотното писане - неграмотно.
А незнанието на българския език - основен белег на имигранта-демократ Оро.

"гувно"


"юридическо лице"


"правна власт"

"Това означава силна и неподкупна и некорумпирана държавна власт и на институциите като полиция, правна власт и обслужващия сектор"

Това са само част от неграмотните ти писания, смешнико. Стоят като "гащите на Оро", "визитката на Оро" и "нивото на Оро".




Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Оро...нови [re: Skywalker]  
Автор abettor (Ковалски)
Публикувано14.10.03 05:02



... не е Далай Лама.
Оро е изкуфяло старче, което дни наред ставаше посред нощ и пускаше спам и порнография в клуб "Право".
Когато това му бе забранено пусна спам и порно в "София".
Това са факти!
Оро е б/ч/д (Болен Чепат ДИР-ник), който е трит, преследван, клониран и прочие подобни негови мрънкания във всеки клуб, където натрапи продължително болното си присъствие.
Това са факти!
Оро не ме псува само мен като каруцар. Подобно отношение има и към доста още юзери. Общото е, че сме "гниди-навлеци" според собствените му извратени ценностни представи.
Това са факти!
Пред фактите и лазерните мечове са безсилни.



Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Oro!]  
Авторбaщaтa нa Opo (Нерегистриран)
Публикувано14.10.03 12:52



Аз предлагам клубът да се казва Путката на Оро и модератор да бъде майка ти.




Тема Re: Оро...нови [re: abettor]  
Авторлинk (Нерегистриран)
Публикувано14.10.03 23:22



Тема Re: Тоя Тор-психопат е уникален [re: abettor]
Автор Opo (Нерегистриран)
Публикувано 14.10.03 23:06


абе-Тор:
Оро е идиото "нумеро уно". Преди време имаше лека конкуренция с Мулето и д-р Чоли, но с последните си изпълнения Оро излезе с поне един ДИР-ник преди тях.
Оро:
За да дриснеш и тази тор ли стана в 4ч. сутринта посерко смрадлив абе-Тор? Тази завист и проклетия ще ти изядат главата тъпа селска ! Съня си загуби вече, после идва и здравето....жената....

Когато взимаш душ /знам, че ти се случва рядко смрадльо и затова жена ти ти го повтаря постоянно..../ внимавай да не се огледаш в някое огледало случайно - ще видиш - ПОРНО ! Ха-ха-хааааааа
Най-мръсното ПОРНО на света !!! Ха-ха-хаааааа баси тъпото дете-идиотче.......


Ти бъди в живота като Оро сукалче-гнидичка ! Тук в нета е по-лесно да дрискаш без да ти префасонират наглата муцунка, защото си протеже на някого и имаш пагонче...."Изкуфялото старче" си пусна снимката по-горе в тая тема. Айде и ти пусни своята посерко.......Ааааааааааа не смееш.....Путьо !
"Пред фактите и лазерните мечове са безсилни. "




Тема Re: Синко мъри...нови [re: abettor]  
Автормaйkътa нa aбeтop (Нерегистриран)
Публикувано15.10.03 03:38



Въх мъри чадо кви ги вършиш тук бре чъпкънино? Зъ тува ли тъ утгледъх ут пърче свинску мисо? ми кво си съ лепнъл кът конскъ мухъ зъ тоз чиляк Оро бре мискинино? нъл видиш чий по-умен ут теби, и изици знай и живей пу гулемиът свят и убикаля пу свитъ - начи гуляма рабутъ й той. ни мож съ мери с негу. Ас и нъ бъща ти му хортувах дъ си трай амъ и он ни мъ слушаши. Шъ ставъм гулям кумунист и кмет нъ селуту ! И кво станъ-гувно. Сигъ идвам вързвъм дватъ края на село с 2 уфси и 3 кукошки и идно мъгари....Мъ ти излези най-гулямуту мъгари убо да знаиш. Я си трай бе джанъм дъ ни узнайът орътъ чи съм тъ рудилъ на 5 тиъ месец и си истърсачи. Идвам съм тъ утгедълъ бре чъпкънино и идвам тъ упазвъх ут селските мумчитий, чи все ги дразнише и нълиташе нъ бой и все с ръзбитъ мутръ ходиши.Гулям кълпъзанин си ти.И ни ти дуйде ъкълът в тая твойтъ дибела лубеницъ. Ай стигъ приследвъ чувекот, чи пишман станъх ут теби.Изложи нъ в целиъ свят вечи бре мискинино ниеден.



Тема Re: .Нов клуб.нови [re: бaщaтa нa Opo]  
Автортъй (Нерегистриран)
Публикувано15.10.03 03:59



"Аз предлагам клубът да се казва Путката на Оро и модератор да бъде майка ти."
"Путката на Оро " си има име - Абетор.



Тема Орчоооо....нови [re: мaйkътa нa aбeтop]  
Автор abettor (Ковалски)
Публикувано15.10.03 05:51



...срам ли те е да пишеш тези неща с истинския си ник?
Шъ знаиш тузи диълект мноу ти утива.



Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Re: .Нов клуб.нови [re: бaщaтa нa Opo]  
Авторъ (Нерегистриран)
Публикувано15.10.03 23:24



...срам ли те е да пишеш тези неща с истинския си ник?
Шъ знаиш тузи диълект мноу ти утива.



Тема Re: fukla, хади булка!нови [re: Oro!]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано16.10.03 23:36



Пусни гювеч на стареца да се реализира. Направи му клубче "Нивото на Оро", та да миряса, че сън не го хваща горкия
Не разбираш ли какъв хит ще е цялата Орова мъдрост в един клуб ?
Пък Оро знаем колко е щедър и колко добре е платен, сигурен съм ще бутне някое евро благодарност.



Тема Re: fukla, хади булка!нови [re: lmBlack]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано17.10.03 13:50



"Пусни гювеч на стареца да се реализира. Направи му клубче "Нивото на Оро", та да миряса, че сън не го хваща горкия "
Оро не търси никаква реализация тук гнидо-навлек! Ти за какво се бориш? Ти кога ще мирясаш? Виж снимката на "стареца Оро" и се заври в миша дупка! Не да чаткаш по клавиатурата като обезумял......идиотщини...
"Пък Оро знаем колко е щедър и колко добре е платен, сигурен съм ще бутне някое евро благодарност."
Благодарност за какво глупако? Че и пари да бута Оро.......За какво бе тикво?
За това, че ви отварям очите ли? Кой на кого трябва да плаща, а?




Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Oro!]  
Автор sofianka (автор)
Публикувано17.10.03 16:48



Подкрепям създаването на този клуб.
И махнете кърлежа Абетор от темата



Тема Re: fukla, хади булка!нови [re: Opo]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано17.10.03 21:32



Старче, ако не бутнеш кинти на администраторката, няма да имаш клубче, то се е видяло.
Да не си се отказал от реализацията съвсем, Бат Оро?



Тема Re: fukla, хади булка!нови [re: Opo]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано17.10.03 21:38



Ама аз съм те виждал какъв си ми хубавец, даже плакатче съм си направил от снимката ти. И рекламен надпис има: "Ползвайте натурални оцветители на билкова основа от рецептите на Бате Оро"
Като направиш клубчето, се надявам да публикуваш сборник рецепти боя за коса, че и моята взе да побелява нещо в последно време.
Ха така ! Кажи им колко много могат да научат от теб!



Тема Re: .Нов клуб.нови [re: sofianka]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано17.10.03 23:52



Малко статиститка.
Тази тема бе пусната на 15.09 и за един месец събра 3,469 видяли. Естествено това не е равнозначно на броя човеци, а на броя посещения. Като направих разходка назад в Архив до самото създаване на клуба 06.06.00 открих, че само една тема е имала повече видяли. Това е темата-предложение за нов клуб "Средновековна кръгла маса" от 19.03.03 с 5,589 видяли.
Защо този извънреден интерес към създаването на такъв вид клуб? /разбира се изключвам глутницата инфантилни гниди, абе-Тор и Черния...... ПУТкин, отровен и др. се отказаха преждевременно..../ които се лепнаха за мен, за да дрискат и торят и всички да им видят акъла.....кой ли ги чете изобщо..../ Отговорът е прост и естествен: Защото нуждата от един такъв клуб е належаща. Този клуб е НЕОБХОДИМОСТ. Единственият ми въпрос към всички, които проявиха явен интерес и ме подкрепиха поне веднаж е:
Защо сте толкова пасивни? Защо сте ме оставили съвсем сам? Ако виждате че се пишат свинщини от абе-Тор, и Черния защо не реагирате, а си правите пас.....като сеирджии. Докога с тази робска българска психика???!! Да виждаш нередностите и .....да се ошумоляваш, да си траеш....Един човек клуб не прави ей !!! Къде сте вие, които искате да има такъв клуб????

Борбата на Оро за по-интелигентно оформяне на клубовете и по-културно общуване не е от вчера!!! Ето вижте:


и


Но 2 год. вече изминаха и положението става все по-лошо и по-лошо......и нищо не бе направено. Путьовци като абе-Тор вилнеят и се разпореждат както си искат и се държат като че ли клубовете са им бащиния....../ Погледнете го този мутант в клуб "Въпроси и помощ" как се е лепнал за Оро като конска муха и сере ли сере......А тоя е "адвокат"- айдукат и "модератор" на няколко клуба......
Такава ли трябва да е ролята и поведението на един мод ? Клубовете са се вмирисали именно от такива самозвани путьовци, докопали се до правото да трият......и клонират....Защо мълчите а? А другия навлек-пиявица Черния? Това селянче от варненско също бе "мод" за някое време. Съсипа клуб "Психоанализа" и го направи долна кръчма за полуидиоти....влизащи само за чат. Тоя триеше и банваше Оро повече от година - защото Оро го критикуваше за липса на морал и интелект....Сега се е лепнал и тук /вече не е мод/ и ми дава акъл, че трябвало да платя на админите, за да се създаде този клуб ????? По-голяма идиотщина да сте чували напоследък ????

Искам едно нещо да се разбере от всички сега и веднаж за винаги:
На Оро не му трябва никакъв клуб лично !!! Това е една твърде прогресивна идея /за някои глави....трудно смилаема..../ която заслужава едно сериозно и положително отношение. Защото Оро е готов да направи един модел - нов модел, НЕЩО НА КОЕТО НЕ СА СПОСОБНИ НИ АДМИНИ, НИ МОДИ НИ НИКОЙ ДОСЕГА.....и то доброволно и безплатно.....
Ако това се разбере - добре!
Ако не - значи не сте готови още....На Оро му е все едно! Оро не губи нищо. Ама нищичко !




Тема Я вземи се регистрирай, че започва да ми писва на нови [re: Opo]  
Автор Skywalker (Jedi Knight)
Публикувано18.10.03 02:43



хуя!
Хиляда човека имитират, баси луднах се!


Мy friend's got a girlfriend and he hates that BITCH....

Редактирано от Skywalker на 18.10.03 02:49.



Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Opo]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано18.10.03 11:26



Само да вметна, че от тези 3500 пъти на виждане на темата, ти си си я виждал поне 500 пъти. Всеки от т.нар. гниди-кърлежи по 500 докато ти отговаря, така че остават около 500 поглеждания за останалите юзъри съвкупно.

Редактирано от kakata на 18.10.03 14:36.



Тема Re: .Нов клуб.нови [re: kakata]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано18.10.03 12:48



"само да вметна, че от тези 3500 пъти на виждане на темата, ти си си я виждал поне 500 пъти......"
Аз съм я виждал 500 пъти ???!!! Как го изчисли бе??? А може би като ОвчиС ще кажеш, че сам съм си чукал на темата - за да се събират точки......Ауууууууууууу
"......и всеки от т.нар. гниди-кърлежи по 500 докато ти отговаря....
???
.....така ме остават около 500 поглеждания за останалите юзъри съвкупно......
Къде те оставят? Как те оставят? Защо те оставят? Колко те оставят.......Това 500 - магическо число ли е? Май само 10 души са влизали в темата....а?

Въпросът е много по-прост: Ти ЗА ли си или ПРОТИВ един такъв клуб и.......ТОЧКА !



Тема Re: Я вземи се регистрирай, че започва да ми писванови [re: Skywalker]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано18.10.03 12:55



"Я вземи се регистрирай, че започва да ми писва на
хуя!
Хиляда човека имитират, баси луднах се! "


На мое място отдавна щеше да си луднал!!! Всеки опит да пиша с регнат ник среща Забрана за писане.......Никовете ми се клонират и се пише от мое име......и то от страна на "правоимащите" мод-и, админи и програмисти, хакери и....дявол знае кой още....Пълна анархия! Това е положението!
Но в тая тема освен регнатия "Оро_" друг не е писал от мое име.......за сега...




Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Opo]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано18.10.03 14:39



така ме остават , да се чете така че остават .
Значи след тази поправка, смятам става ясно какво съм искала да кажа. А моето ДА за твоя клуб, го изразих още преди 200 мнения.



Тема Аааа, не...нови [re: kakata]  
Автор abettor (Ковалски)
Публикувано18.10.03 15:33



...аз съм топ-гнида и декларирам, че съм я виждал поне 1500 пъти. Понякога, преди закуска се ободрявам с "мъдростите" на кухото старче-педофил и денят ми започва усмихнат.



Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Оркааа....нови [re: Opo]  
Автор abettor (Ковалски)
Публикувано18.10.03 15:39



...признай на момчето, че съвсем си луднал.
Даже си се смахнал.
Дори и в "Психотерапията" не можаха да ти помогнат и те....заключиха!



Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Opo]  
Автор sofianka (автор)
Публикувано18.10.03 16:58



Съгласна съм , че има необходимост от създаването на този клуб, за това и гласувам. А темата нямаше да стане 1000 мнения ако беше игнорирал тези които влезнаха в нея за да се бъзикат и да съсипят предложението ти.
Аз искам такъв клуб, но не искам в него да чета това което стана в тази тема-писнало ми е! А вече имам чувството че ако се направи този клуб ще е именно заради това "шоу" което става тука, чийто отявлени ценители вече са се изказали по темата многократно, ма ти не го съзнававаш туй майче.
Ингорирай и край. Това е най-доброто.



Тема Re: ПО ДАННИ НА НЦИОМнови [re: abettor]  
Авторcтacтиcтиk (Нерегистриран)
Публикувано18.10.03 19:22



ник виждане на тема

Оро 542
абетор 1341
Путкин 923
Черния 352
софиянка 423
___________
общо 3581

Остатък, видян от други юзъри 19.



Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Opo]  
Автор Kpъr (член)
Публикувано18.10.03 19:31



така е, клуб се прави не от един човек, а от повечко



Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Oro!]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано18.10.03 22:51



То се видя, че тоя клуб нема да стане ами ... аре със здраве, приятели ... и сбогом.

Повече няма да пиша в тия клубове.

Ваш: ОРО



Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Opo]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано18.10.03 23:35



"То се видя, че тоя клуб нема да стане ами ... аре със здраве, приятели ... и сбогом.

Повече няма да пиша в тия клубове.

Ваш: ОРО"


Това написа пут.ата абе-Тор от името на Оро. Но това не е нещо ново!
"Мод"-хакер, кракер, навлек-комплексар!!!


Боже пази БГ !
Как да я пази при такава сган без капка морал и достойнство.....и при това с пагон.....



Тема Re: Аааа, не...не си мъж !нови [re: abettor]  
АвторOpo kлoниpaн oт eдин пyтьo (Нерегистриран)
Публикувано18.10.03 23:56



Тема Директно към абе-Тор
Автор Opo (Нерегистриран)
Публикувано 18.10.03 16:50

Ако притежаваш капка доблест и някакво подобие на мъжко достойнство отговори на следните въпроси, без усукване, без изнизване и без типичния ти курвенски стил на поведение:

Кой, кога и как те упълномощи да имаш Най-висшата Привилегия:

а/ да не зачиташ никакви регламенти в Дир-а и никакви общоприети морални и етически норми на поведение?
б/ да се лепваш за един юзър и го следваш по петите и се стараеш да го вбесиш всякак и когато той реагира, за да се защити - да го триеш и банваш наричайки опита му за самозащита "спам" ?
в/ да клонираш чужди никове пишейки от тяхно име свои идиотщини?
г/ да сееш систематически неверни данни и обвинения и обиди с цел да очерниш максимално един ник. Напр. че е педофил, че пуска порно, че е изкуфял старец, че е идиот и т.н. ?
д/ да пишеш от името на Фукла, когато някой е адресирал пределно ясно тема/постинг до нея лично, а не до теб?
е/ да се държиш надменно и диктаторски - все едно, че си Недосегаем и никой не може да ти държи сметка за безчинствата ти?
ж/ да отнемаш демократичното право на един юзър да изказва мнения като го набеждаваш в неща, които нито е писал нито вършил?


Ти се държиш като Генерален директор и Собственик на Дир.бг на който никой копче не може да каже........Но истината е, че си едно гОвно недорасло и смрадливо, което страда от силен акутен недостиг на интелект и ЖО и не е запознат с основни понятия в живота. Един келеш без морал, без задръжки, без култура, без първите 7 год. и напълно задръстен за света около него.
Обзет от завист и злоба и безсилие, че Оро го превъзхожда във всяко отношение и е популярен в клубовете и е постигнал в живота си всичко до което ти дрисльо НИКОГА НЕ ЩЕ СЕ ДОБЕРЕШ !!! Очаква те съдбата на канцеларски плъх-бюрократ правещ нечестни тъмни сделки за дребни пари....
Мижитурко шушумигин!









Тема Re: .Нов клуб.нови [re: sofianka]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано19.10.03 04:03



Колко е лесно да се дава акъл .....отстрана....
"А темата нямаше да стане 1000 мнения ако беше игнорирал тези които влезнаха в нея за да се бъзикат и да съсипят предложението ти. "


Ето резюме от моите наблюдения за последните поне 3 год. в клубове:

1. Някой пуска една сериозна тема /това се е превърнало в "табу" вече/
2. Глутницата "бездомни псета" - т.е. с психическа настройка да се гаврят, заебават и подиграват с всичко сериозно и стойностно надушват клуба и темата и започва невероятно .....сране....това е точната дума. Един през друг се надпреварват кой ще дрисне по-смрадливо и гадно.....
3. Ако ги игнорираш и оставиш да дрискат - те няма да спрат! Гарантирано! Защото имат една мисъл в главите си - Да направят невъзможна всякаква нормална размяна на мнения по сериозната тема и принудят автора да се откаже!
4. Това е едно твърде сериозно патологично положение в клубовете и от всичко най-лошото е - че АДМИНИСТРАЦИЯТА НЕ ДАВА 5 ПАРИ ЗА ТОВА !!!
5. А тук влизат и малки деца и расте една нова генерация на........заебвачи-комплексари........възпитани от днешните навлеци-гниди....

Ако тия навлеци, които влизаха в темата ми да се ебават се бяха замислили поне за миг, че утре тяхните деца ще им излезнат със същите тяхни номера
и ще се видят в чудо как да се справят, /защото "с тяхните камъни по тяхните глави" - те са си го послали сами/.......може би нямаше като хиени да джафкат и вият с/у Оро и го апострофират на всяка дума.....


Но всеки да си носи кармата. Кой на каквото си постеле - на това ще си легне.....

А на б/ч/д Оро му дреме......на....



Тема Защо не оставите човека на мира?нови [re: Oro!]  
Автор Skywalker (Jedi Knight)
Публикувано19.10.03 19:24



Има ли някаква причина така да го ядете, или ей така на купона да става????

Оро, ама и ти си един кавал, защо им се връзваш? Игнорирай ги и това е

Who is your mistress who leads you to the dark secret?


Тема Re: Защо не оставите човека на мира?нови [re: Skywalker]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано19.10.03 20:02



"Оро, ама и ти си един кавал, защо им се връзваш? Игнорирай ги и това е"

"Ето резюме от моите наблюдения за последните поне 3 год. в клубове:

1. Някой пуска една сериозна тема /това се е превърнало в "табу" вече/
2. Глутницата "бездомни псета" - т.е. с психическа настройка да се гаврят, заебават и подиграват с всичко сериозно и стойностно надушват клуба и темата и започва невероятно .....сране....това е точната дума. Един през друг се надпреварват кой ще дрисне по-смрадливо и гадно.....
3. Ако ги игнорираш и оставиш да дрискат - те няма да спрат! Гарантирано! Защото имат една мисъл в главите си - Да направят невъзможна всякаква нормална размяна на мнения по сериозната тема и принудят автора да се откаже!
4. Това е едно твърде сериозно патологично положение в клубовете и от всичко най-лошото е - че АДМИНИСТРАЦИЯТА НЕ ДАВА 5 ПАРИ ЗА ТОВА !!!





Тема Оро!!!нови [re: Opo]  
Автор Skywalker (Jedi Knight)
Публикувано19.10.03 20:53



Ти си знаеш най-добре идеята ти за клуба ми харесва много, но ако ще се превърне в това което тази тема се е превърнала, мерси ще гласувам против!

Who is your mistress who leads you to the dark secret?


Тема Пут*а е на Оро...нови [re: Opo]  
Автор abettor (Ковалски)
Публикувано19.10.03 22:18



...устата.
Това че всеки се ебава с теб, а на теб само абетори ти се привиждат е за лечение, дядка.
Лекувай се.
Глупак!


Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Re: Оро!!!нови [re: Skywalker]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано20.10.03 03:15



Недей забравя, че съм предложил Регламент за участие на юзърите и също Регламент за Задълженията на модератора/нещо уникално в клубовете!!!/

Спазването на тези регламенти от двете страни означава, че навлеци-заебвачи като тоя абе-Тор и компания няма да могат да припарят до клуба и подобни словесни схватки НЯМА ДА СЕ ПОЛУЧАВАТ НА ПРАКТИКА ИЗОБЩО !!! Нали в това е цялата идея !



Тема Re: Защо не оставите човека на мира?нови [re: Skywalker]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано22.10.03 09:17



Ти как мислиш , има ли причнина ? А от колко време познаваш прятеля ми Бате Оро? Като го опознаеш добре, всичко ще разбереш .



Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Opo]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано22.10.03 09:55



Със здраве приятелю Оро .



Тема Re: Защо не оставите човека на мира?нови [re: lmBlack]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 22:35



Ако опознае по-добре б/ч/д Оро положително ще има какво да узнае и да има полза.
Ако опознае теб - ще открие една гнида-комплексар, дребна душица, който
като не може да измисли нещо повече намира за забавно да се лепне за някого /Оро в случая/ и да сере ли сере в темите му своите простотии........



Тема Re: Защо не оставите човека на мира?нови [re: lmBlack]  
Автор Skywalker™ (The Seventh One)
Публикувано23.10.03 01:23



И аз това питам, защото за страничния наблюдател е много грозно търчене след Оро. Сигурен съм , че истината е някъде по средата.

If you die by your own hand as a suicide you shall be damned


Тема Re: Защо не оставите човека на мира?нови [re: Skywalker™]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано24.10.03 09:01



Мисля в клуб "Педагогика" бяха посъбрани известна част от постингите на Бат Оро, ако имаш време почети, но без да прескачаш.
Нямам намерение да те убеждавам в каквото и да е, може аз да не съм прав, може и много други да не са прави, затова сам трябва да стигнеш до правилните според теб заключения.



Тема Re: Защо не оставите човека на мира?нови [re: Skywalker™]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 22:10



Освен гнидички-навлеци и кърлежи, които се лепват за някоя личност, за да станат и те популярни покрай тях има и нормални хора в Дир-а.
Ето виж:

Тема Оро - това е вече класика! [re: Opo]
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано 24.10.03 21:45

"Каквото и да ти пишат дребосъците от клубовете - ти си пич отвсякъде. Бъди себе си и да не ти пука - сам виждаш колко хора те харесват. Това е в манталитета на българите - да оплюват нещо, което е привлекателно и стои над тях отвсякъде.
Понеже повече от две години съм те чел - не и често, де - ама да си знаеш, че си култова фигура - виж колко хора писаха по темата ти. Желая ти успех и щастие, Оро! И понеже си икона (един от малцината) в ДИР.БГ - радвам се, че не си обърнал гръб на България и отделяш много време на българите чрез ДИР"(ника).






Тема Въх...нови [re: Opo]  
Автор abettor (Ковалски)
Публикувано25.10.03 07:32



..."И понеже си икона"
Според мен си малко грозноват за икона, но за месия ставаш.
Икона - ха, ха, ха.
Интересно дали иконата или иконописецът са по-откачени?!



Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Видяхнови [re: lmBlack]  
Автор Skywalker™ (The Seventh One)
Публикувано26.10.03 01:21



Ама нищо не разбрах! Къде е писал той, къде са го имитирали. Лудница!

Но ако найстина е болен човека, не ви прави чест да го преследвате така!

I am he the bornless one
The fallen angel watching you




Тема Re: Видяхнови [re: Skywalker™]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано27.10.03 15:04



Ако успееш ти да го убедиш да иде на преглед при психиатър ще получиш специални благодарности от доста хора .
Аз опитах, но не успях и единственото което ми остана, е да му обръщам внимание, та да не се смахне съвсем стареца .



Тема Re: Видях навлеци-гниди-кърлежи...нови [re: lmBlack]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано29.10.03 00:05



Тема Re: За мъжките курветини........ [re: lmBlack]
Автор Opo (Нерегистриран)
Публикувано 18.09.03 23:29

Мъжете наричат някои жени "курви".......не защото имат нещо против да полегнат с някоя от тях....а заради манталитета им. Заради липсата на морал.
А Оро казва:
"Във всеки мъж живее една курвичка - гадна, подла, злобна и без морал и етика"
Да изпитваш каквото и да било удоволствие от това че си в състояние да ядосаш или вбесиш някого е присъщо на малките деца - те си отмъщават по този начин на родителите за терора и налаганите ограничения. Защото са беззащитни. Също малоумните - те пък защото не могат да намерят по-интелигентен начин за забавление......
Когато тук във виртуалния свят кажеш на един нормален човек с достойнство и самоуважение: "Не ме интересува твоята личност. Не ме занимавай със себе си повече!" - той разбира от раз и те оставя. Когато кажеш същото на един селянин от варненските села или от друга област / става дума за Черния и Абетор - хайдуката/ нищо не достига в затъпялата им
от простотии тиква и се юрват да те преследват като хрътки, като кърлежи, като гниди....пишейки идиотщини след идиотщини. Като пубери с неизживяно детство.....Оро им гледа сеира и изпитва..................състрадание...Много са зле....ама много......




Тема С ТАКИВА ПОСТИНГИ ДАЛЕЧ НЕ СИ НЯМА И ДА СТИГНЕШ...нови [re: Opo]  
Автор Skywalker™ (The Seventh One)
Публикувано30.10.03 00:49



БАТКА КАТО ВИЖДАШ, ЧЕ НЯМА ОТЪРВАНЕ, КАКВО ХУЯ МИ СЕ ЗАНИМАВАШ?

СМЕНЯШ НИКА И КЛУБОВЕТЕ И СИ ПИШЕШ!



Тема Re: Да бе честно играло - не би чудо видяло......нови [re: Skywalker™]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано30.10.03 02:52



Въпроса не е в това да пишеш......
А за какво ще пишеш!!!

Аз си правя експеримент да видя до къде може да стигне падението на някои хора.....и за съжаление те колят и бесят в Дир-а.......в момента....



Тема Re: С ТАКИВА ПОСТИНГИ ДАЛЕЧ НЕ СИ НЯМА И ДА СТИГНЕнови [re: Skywalker™]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано30.10.03 10:17



Как ли не се е кръщавал, брояч, справедливост, разум, възмутен, реализиран, гражданин, потребител, но все си личи Бат Оро, нащо норвежко злато



Тема Re: Да бе честно играло - не би чудо видяло......нови [re: Opo]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано30.10.03 10:21



Предложих ти да бутнеш някое и друго евро на администрацията, приятелю Оро, ама ти - не, та не .



Тема Re: Да бе честно играло - не би чудо видяло......нови [re: lmBlack]  
Авторkaфa (Нерегистриран)
Публикувано30.10.03 22:13



Да ти го бутнат манафите бе досадник!



Тема Re: Да бе честно играло - не би чудо видяло......нови [re: kaфa]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано31.10.03 21:41



На теб също. Дори няколко пъти да ти го бутнат, да не кажеш , че ми се свиди .



Тема Ти като млад стахановец...нови [re: lmBlack]  
Автор abettor (Ковалски)
Публикувано01.11.03 10:41



...дерзаеш ли, дерзаеш да докараме този постинг до 5000 виждания.
Дерзай другарю, дерзай. Ето и аз ще ти дам едно рамо.



Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Re: Ти като млад стахановец...нови [re: abettor]  
Автор~ (Нерегистриран)
Публикувано01.11.03 20:34



...дерзаеш ли, дерзаеш да докараме този постинг до 5000 виждания.
Какъв постинг бе селянин неграмотен-хакер-навлек и гнида .....
Дерзай другарю, дерзай. Ето и аз ще ти дам едно рамо.
А така кажи да се разбере, че и двамата сте "другари" - посткомутантчета
червени и смрадливи гнидички - курвички преоблечени в мъжки дрехи....
Да хванеш единия да удариш другия с него!


Да живее БКП ! Урааааааааааааа!



Тема Ти пък кой си....нови [re: ~]  
Автор abettor (Ковалски)
Публикувано01.11.03 21:06



...и за какво се бориш?
Име нямаш ли си, гнидо?



Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Re: Ти като млад стахановец...нови [re: ~]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано03.11.03 23:30



Не си парав приятелю Оро и майка ти не е била права, а баща ти също.



Тема Re: Ти като млад стахановец...нови [re: lmBlack]  
Автор~ (Нерегистриран)
Публикувано11.11.03 20:08



А ти селянче тъпо колко кокошки имаш?



Тема Повдигаш си темата...нови [re: ~]  
Автор abettor (Ковалски)
Публикувано12.11.03 05:56



...а, Орчо?!
Вдигай, вдигай теми.
Само това ти остана!



Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Re: Повдигаш си темата...нови [re: abettor]  
Автор~ (Нерегистриран)
Публикувано18.11.03 23:56



кво стаа бре, къ съ пъкна тъз фукла дъ и го нафукам у пут.ата зъспала.....



Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Oro!]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано20.11.03 17:26



един ми каза че от идеализъм боли глава.аз мога да ти кажа само едно голямо "ЗА" и да ти купя малко аспирин



Тема Re: .Нов клуб.нови [re: [Matrix]Ghost]  
Авторdoktor (Нерегистриран)
Публикувано20.11.03 18:02



Oro e bolen ne ot idealizum a ot IDIOTIZUM.
Kupi mu ne6to za tova.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.