Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:39 28.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Педагогика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: "Нивото на Оро"нови [re: ayyyyyyyy]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано20.09.03 16:14



Не че се оправдавам , но от вълнение ръцете ми се разтрепераха и съм натиснал съседни бутони приятелю Оро , а "неиво" съм писал защото съм си мислел за "невероятно високо ниво" .



Тема Re: Б/ч/д...нови [re: abettor]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано20.09.03 16:18



Не се притесявай! Аз съм сигурен , че Бате Оро ще бъде така добър да повтори постинга си няколко пъти, за да можеш да го анализираш в цялост .



Тема Re: Конструктивно предложениенови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Авторmoderator (Нерегистриран)
Публикувано20.09.03 16:20



eeee filosofa si kaza darvenata duma xaxaxa



Тема Re: За да...нови [re: Opo]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано20.09.03 16:21



Естествено , Бате Оро ! Винаги можеш да разчиташ на множество приятели като мен, които ще те подкрепим с присъствието и вота си за теб в новия клуб .



Тема Знаех си аз, че ...нови [re: moderator]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано20.09.03 16:48



... ще ме харесаш [ах, що няма картинка с целувка]
Ма не съм ли прав, кажи ми???


Редактирано от ДъpвeнФилocoф на 20.09.03 16:49.



Тема Re: За да...нови [re: lmBlack]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано20.09.03 22:12



"....."Когато тук във виртуалния свят кажеш на един нормален човек с достойнство и самоуважение: "Не ме интересува твоята личност. Не ме занимавай със себе си повече!" - той разбира от раз и те оставя. Когато кажеш същото на един селянин от варненските села или от друга област / става дума за Черния и Абетор - хайдуката/ нищо не достига в затъпялата им
от простотии тиква и се юрват да те преследват като хрътки, като кърлежи, като гниди....пишейки идиотщини след идиотщини. Като пубери с неизживяно детство.....Оро им гледа сеира и изпитва..................състрадание...Много са зле....ама много......"


Не можеш да се спреш, нали? Словестна диария - тип квартална клюкарка....



Тема Re: За навлеците........нови [re: kakata]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано20.09.03 22:29



Ако ми одобрят клуба ще въведа за пръв път една нова мярка: Санкциониране на юзерите тип "НАВЛЕК" . Това е най-досадната, най-отвратната, най-патологичната категория в клубовете.
Ето типичните им "качества" и прояви:
Прочитат някъде нещо нормално или сериозно или пък нещо отвъд капацитета на собствения им умствен багаж и като не могат да го проумеят започват са се хилят като идиоти и да се "гаврят" с автора на темата/постинга. В живота един тип като тези ако го игнорираш.....1-2 до 5 пъти и загрява, че не е желан за събеседник и отминава. Но тук започва едно гнило преследване - постинг, след постинг, обиди след обиди, подигравки след подигравки......докато те принудят да се хванеш "на хорото" и заиграеш
безумната патологична игра на БЕЗСПИРНО НАДПРИКАЗВАНЕ.....

Мирясване няма! Това преследване може да продължи с месеци и години....Оро е преследван от няколко такива гниди /те всичките се събраха в тази тема и сега/ от дълго време. Затова в новия клуб ще има специална точка
в регламента, че ще се трият всички дейности тип "навлек" още в зародиш и
без изключение. Защото едно от демократичните права на всеки юзър е също и правото на избор - С КОГО ДА ОБЩУВА. Определено не по принуда и изнуда, както правят навлеците.....


Има една категория българи, които и в живота и тук живеят по принципа: "Каквото и да кажеш ще го оспоря, подиграя и отхвърля!".....
Но в евентуалния нов клуб тази практика не ще просъществува...... Обещавам го на всички!!!



Тема Re: За навлеците........нови [re: Opo]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано20.09.03 22:48



Да бе, ужасни са просто. Нали виждам как по сто пъти им повтаряш, и то шарено им повтаряш, но те не та не.
Има един Пътник, познаваш ли го? Той е най-досаден.

                  

Редактирано от kakata на 20.09.03 22:49.



Тема Re: За навлеците........нови [re: kakata]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано20.09.03 23:17



И такива "лигльовци" гащи вързват и се мислят за мъже - за срам на мъжкото съсловие. А все дърти пръчове са.....

Ако прескочиш в "Психоанализа-та" ще ги срещнеш всичките на куп в същата тема. И ГАДсби и Отровен и ПУТкин и Черния и.....кой ли не.....Готови за диспансера.....



Тема Re: За навлеците........ [re: Opo]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано20.09.03 23:25



Сериозно ли са дърти?
Аз мислех, че са студенти.

                  

Редактирано от kakata на 20.09.03 23:32.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.