Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:04 28.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Педагогика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Aлeдap]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 10:01



Оро не е поредната откачка.
Оро е идиото нумеро уно.
Тръгнал клуб да прави и модератор да става.
хахаха



Тема Re: Всъщност...нови [re: eлия]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 10:03



Оро си има свой аристократичен клуб.
Казва се педагогика.



Тема Re: Всъщност...нови [re: eлия]  
Автор Aлeдap (демон)
Публикувано18.09.03 10:03



Това ми припомня за една статия, която четох вчера в един от ежедневниците. В нея се описваше идеята за нов клип на някоя си българска група - клипът щял да бъде за двама млади аристократи, борещи се (момент да намеря вестника) "да здържат своята сексуална агресия един към друг" (правопис запазен). Та в тази връзка се замислих, какво е това чудо "български млад аристократ" и дали действието на клипа ще се развива в наши дни. И дали вече по вестниците започнаха да наричат децата на новобогаташите "аристократи".
Не знам кои клубове наричаш привилегировани - тези, които изискват само регистрирани юзъри? Или другата черешка в коктейла - клубовете Хидън и Администрация? А има и "лични" клубове... които няма да назовавам. Нито едно от трите не смятам за ВИП-вариант.
Това, че част от юзърите са се качили на главата на администрацията и дърпат конците, е факт. Може би не бива да се превръща в практика. Може би също така не бива да се отварят така хаотично нови клубове. Може би е излишен модераторският произвол. Може би...
Тънкостта тук е, че в случая просто гласувам срещу това да се създаде клуб, който по възникване е "привилегирован". При това клуб, който ще се модерира от човек, който дори не може да си контролира цветовете на буквичките, да не говорим за изказванията. Човек, на когото повечето стари юзъри се смеят, а някои от новите направо мразят. Разбира се, отначало ще се мернем всички от любопитство, а първи ще се мернат тези, които не могат да го понасят като личност. Това са и хора с добри познания по php:))). Оттук започва кръговрат от спамови постинги, модераторски заплахи, призоваване на админи да раздадат справедливост като висша инстанция, Оро ще бъде изхвърлен или пак ще му свият паролата(което само по себе си не е трудно), клубът запада и нататък ти е ясно. Пишещите в този клуб ще са привлечени от възможността да напсуват Оро:))). Самата идея за клуб, в който да няма заяждания, е провалена, защото всеки спор, всяко несъгласие, може да се приеме за заяждане. Как се определя границата? Между спор, шега, заяждане, несъгласие с чуждо мнение? А вече има клубове, в които не се псува "сериозно" - ако щеш, в 20-30, 40-50, Споделено и т.н. И това го правят хората, а не регламентите. Тук е проблемът - в писаните регламенти и в личността на Оро. Делението на хората не води до нищо... нито се постига нещо добро, когато и така съществуващите различия между нас като хора умишлено се задълбочават. Низвергнатите се бунтуват, аристократите са обезглавявани и тъй... Надявам се, че ми разбра мисълта, нещо много се оплитам в глупостите си...

П.С. Моля Оро да не ми отговаря на този постинг, защото не ми се спори с радио.

Aledar~


Тема Re: Всъщност...нови [re: Aлeдap]  
Авторнe e Opo (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 12:29



Какво наричаш "привилегирован" и "аристократически" ? В момента кои са привилегировани и аристократи, които налагат тона за общуване? Това са
комплексари /и то не винаги в тънката възраст/ които си влизат и серат във всеки клуб, псуват, ругаят и нападат. Това са хакерчета научили как да разбиват пароли и да трият, които ръкомахат, дават команди, клонират и се разполагат като истински привилегировани аристократи. А ти не си ли от "привилегированите" с тежките присъди, които раздаде над Оро, който никога не те е осъдил за нищо. Нито е осъдил когото и да било за глупоста му. Само при нападение се е защитавал.

Светът се е побъркал толкова, че дори предложението за едно нормално общуване м/у хората без обиди и ругатни и осъждания звучи като .......заплаха???!!! или опит за създаване на "аристокрация" Ха-ха-хааа
Всеки се е родил аристократ - т.е. нормален. Побъркването се появява по-късно. И дира бе "аристократичен" в началото.....после се опорочи.




Тема Re: И с трите си крака....нови [re: abettor]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано18.09.03 13:24



И аз се притеснявам , че няма да ме пусне в клуба си, но тази жертва мога да я направя .
Не само за багрите съм прав и в останалото мога да те убедя, но нямам много време да подбера всички изразни средства използвани от Бате Оро .
Съвсем бегъл поглед мога да дам по памет , примерно с: врачански селянин, хлебарка като циганите, гнида , свищовски чикиджия, зелник, кърлеж ... и това са само чст от съществителните , а представяш ли си какво мога да извадя от прилагателните ... .
Как да не му се възхитиш !



Тема А моите притеснения са...нови [re: lmBlack]  
Автор abettor (почти бракуван)
Публикувано18.09.03 21:30



... че в привилегирования си клуб Оро съвсем ще почне да си говори сам и тогава няма да има никаква надежда за лечение на безсмъртното му "жо" .


Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Oro!]  
Автор Пcи (неуловима)
Публикувано18.09.03 22:09



Напълно подкрепям това предложение : ))

Това отдавна трябваше да стане : ))

Браво за идеята, приятелю : ))

Зная защо има толкова много дървари. В тази дейност те незабавно виждат резултатите.


Тема Re: А моите притеснения са...нови [re: abettor]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано18.09.03 22:56



И аз се притеснявам да не си говори сам ... затова възнамерявам да му правя компания .
Приятел в нужда не се оставя ! Нека се опита да спре приятелството ми .



Тема Re: За мъжките курветини........нови [re: lmBlack]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 23:29



Мъжете наричат някои жени "курви".......не защото имат нещо против да полегнат с някоя от тях....а заради манталитета им. Заради липсата на морал.
А Оро казва:
"Във всеки мъж живее една курвичка - гадна, подла, злобна и без морал и етика"
Да изпитваш каквото и да било удоволствие от това че си в състояние да ядосаш или вбесиш някого е присъщо на малките деца - те си отмъщават по този начин на родителите за терора и налаганите ограничения. Защото са беззащитни. Също малоумните - те пък защото не могат да намерят по-интелигентен начин за забавление......
Когато тук във виртуалния свят кажеш на един нормален човек с достойнство и самоуважение: "Не ме интересува твоята личност. Не ме занимавай със себе си повече!" - той разбира от раз и те оставя. Когато кажеш същото на един селянин от варненските села или от друга област / става дума за Черния и Абетор - хайдуката/ нищо не достига в затъпялата им
от простотии тиква и се юрват да те преследват като хрътки, като кърлежи, като гниди....пишейки идиотщини след идиотщини. Като пубери с неизживяно детство.....Оро им гледа сеира и изпитва..................състрадание...Много са зле....ама много......




Тема Re: За мъжките курветини........нови [re: Opo]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано19.09.03 00:11



Ама аз ядосвам ли те, Бате Оро ? Извинявай, аз без да искам таковата ...... само ти обръщам внимание
Освен това, Бате Оро , ние сме граждани на република България, не сме селяни на република България
Едно нещо ме успокоява, че ни съчувстваш . Много мило от твоя страна, свеж тип си ти само дето постоянно се опитваш да го отричаш .
Това за пубертета трябва да е от хормонален дисбаланс... ти как мислиш ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.