Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:45 30.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Педагогика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | (покажи всички)
Тема Re: Защо не оставите човека на мира?нови [re: Skywalker™]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано24.10.03 09:01



Мисля в клуб "Педагогика" бяха посъбрани известна част от постингите на Бат Оро, ако имаш време почети, но без да прескачаш.
Нямам намерение да те убеждавам в каквото и да е, може аз да не съм прав, може и много други да не са прави, затова сам трябва да стигнеш до правилните според теб заключения.



Тема Re: Защо не оставите човека на мира?нови [re: Skywalker™]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 22:10



Освен гнидички-навлеци и кърлежи, които се лепват за някоя личност, за да станат и те популярни покрай тях има и нормални хора в Дир-а.
Ето виж:

Тема Оро - това е вече класика! [re: Opo]
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано 24.10.03 21:45

"Каквото и да ти пишат дребосъците от клубовете - ти си пич отвсякъде. Бъди себе си и да не ти пука - сам виждаш колко хора те харесват. Това е в манталитета на българите - да оплюват нещо, което е привлекателно и стои над тях отвсякъде.
Понеже повече от две години съм те чел - не и често, де - ама да си знаеш, че си култова фигура - виж колко хора писаха по темата ти. Желая ти успех и щастие, Оро! И понеже си икона (един от малцината) в ДИР.БГ - радвам се, че не си обърнал гръб на България и отделяш много време на българите чрез ДИР"(ника).






Тема Въх...нови [re: Opo]  
Автор abettor (Ковалски)
Публикувано25.10.03 07:32



..."И понеже си икона"
Според мен си малко грозноват за икона, но за месия ставаш.
Икона - ха, ха, ха.
Интересно дали иконата или иконописецът са по-откачени?!



Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Видяхнови [re: lmBlack]  
Автор Skywalker™ (The Seventh One)
Публикувано26.10.03 01:21



Ама нищо не разбрах! Къде е писал той, къде са го имитирали. Лудница!

Но ако найстина е болен човека, не ви прави чест да го преследвате така!

I am he the bornless one
The fallen angel watching you




Тема Re: Видяхнови [re: Skywalker™]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано27.10.03 15:04



Ако успееш ти да го убедиш да иде на преглед при психиатър ще получиш специални благодарности от доста хора .
Аз опитах, но не успях и единственото което ми остана, е да му обръщам внимание, та да не се смахне съвсем стареца .



Тема Re: Видях навлеци-гниди-кърлежи...нови [re: lmBlack]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано29.10.03 00:05



Тема Re: За мъжките курветини........ [re: lmBlack]
Автор Opo (Нерегистриран)
Публикувано 18.09.03 23:29

Мъжете наричат някои жени "курви".......не защото имат нещо против да полегнат с някоя от тях....а заради манталитета им. Заради липсата на морал.
А Оро казва:
"Във всеки мъж живее една курвичка - гадна, подла, злобна и без морал и етика"
Да изпитваш каквото и да било удоволствие от това че си в състояние да ядосаш или вбесиш някого е присъщо на малките деца - те си отмъщават по този начин на родителите за терора и налаганите ограничения. Защото са беззащитни. Също малоумните - те пък защото не могат да намерят по-интелигентен начин за забавление......
Когато тук във виртуалния свят кажеш на един нормален човек с достойнство и самоуважение: "Не ме интересува твоята личност. Не ме занимавай със себе си повече!" - той разбира от раз и те оставя. Когато кажеш същото на един селянин от варненските села или от друга област / става дума за Черния и Абетор - хайдуката/ нищо не достига в затъпялата им
от простотии тиква и се юрват да те преследват като хрътки, като кърлежи, като гниди....пишейки идиотщини след идиотщини. Като пубери с неизживяно детство.....Оро им гледа сеира и изпитва..................състрадание...Много са зле....ама много......




Тема С ТАКИВА ПОСТИНГИ ДАЛЕЧ НЕ СИ НЯМА И ДА СТИГНЕШ...нови [re: Opo]  
Автор Skywalker™ (The Seventh One)
Публикувано30.10.03 00:49



БАТКА КАТО ВИЖДАШ, ЧЕ НЯМА ОТЪРВАНЕ, КАКВО ХУЯ МИ СЕ ЗАНИМАВАШ?

СМЕНЯШ НИКА И КЛУБОВЕТЕ И СИ ПИШЕШ!



Тема Re: Да бе честно играло - не би чудо видяло......нови [re: Skywalker™]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано30.10.03 02:52



Въпроса не е в това да пишеш......
А за какво ще пишеш!!!

Аз си правя експеримент да видя до къде може да стигне падението на някои хора.....и за съжаление те колят и бесят в Дир-а.......в момента....



Тема Re: С ТАКИВА ПОСТИНГИ ДАЛЕЧ НЕ СИ НЯМА И ДА СТИГНЕнови [re: Skywalker™]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано30.10.03 10:17



Как ли не се е кръщавал, брояч, справедливост, разум, възмутен, реализиран, гражданин, потребител, но все си личи Бат Оро, нащо норвежко злато



Тема Re: Да бе честно играло - не би чудо видяло......нови [re: Opo]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано30.10.03 10:21



Предложих ти да бутнеш някое и друго евро на администрацията, приятелю Оро, ама ти - не, та не .




Страници по тази тема: << 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.