Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:13 28.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Педагогика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: За!нови [re: Oro!]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано15.09.03 23:09



Чувствам се длъжен да подкрепя моя добър приятел Бате Оро за създаването на клуб "Нивото на Оро". Този виден юзер на дира заслужава да се създаде клуб носещ неговото име. Като един от доаените на клубовете в Дир.бг той е носител на ценни идей, теми и постинги, изтъкани от съвършенство на багри, мъдри мисли и особено ценни изразни средтсва .
Гласувам за теб Бате Оро, две ръце и един крак( ако вдигна другия ще падна, иначе и с него щях да гласувам ), но за теб приятелю Оро какво ли не бих направил ! Подкрепям те изцяло !
Ох! Ето на, паднах от стола !



Тема И с трите си крака....нови [re: lmBlack]  
Автор abettor (почти бракуван)
Публикувано16.09.03 09:12



... да гласуваш "гнидички" като теб няма да бъдат допускани в новия клуб. Ти какво? Мислиш, че сме забравили как фрустрираше б/ч/д Оро докато беше мод в психото?
А сега на приятел се правиш.
Само с едно съм напълно съгласен с теб - темите на Оро са изтъкани от багри.



Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Гласувам ЗА + новите минови [re: Oro!]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано16.09.03 10:23



бикини Ла Перла, надявам се това да се брои за два гласа.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Oro!]  
Автор _lilith_ (Себедарителка)
Публикувано16.09.03 10:49



Аз съм "за" новия клуб, който предлагаш. Надявам се да не се превърне в една обща говорилня, каквато е съдбата на клубовете тук. Имаш подкрепата ми.

ИСТИНАТА ПРЕДИ ВСИЧКО!!!!!!


Тема Re: .Нов клуб.нови [re: _lilith_]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано16.09.03 12:00



Всичко още е на нивото "идея" но определено в новия клуб ще се лансират по-задълбочени теми с всеобщочовешко значение във всички области на живота.
Клуба не трябва да се превръща в квартална кръчма за празен чат и убиване на време / по най-садистичен начин.....ха ха ха/ Мисля си дали "Оазис" не е подходящо име за такъв клуб? Един клуб за почивка и разтоварване от светския стрес и проблеми. С по-духовно съдържание.....и отношения на ниво.
Ще видим...

Нека поне му дадат право на живот до Нова година....



Тема А защонови [re: Opo]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано16.09.03 12:03



А защо ти е нов клуб за да докажеш, че може да съществува интелигентно общуване? Няма ли да е по-добре да си модератор на вече съществуващ? Ако си модератор има два клуба видими само за модератори, администратори естествено и хакери по "състоянието на нещата". Та там може да си обсъждаш и коментираш по-общи и етични проблеми, въпреки, че "за прехвалени ягоди с голяма кошница не се ходи"




Тема За!нови [re: Oro!]  
Автор Цap Изpoд ((XVIII))
Публикувано16.09.03 12:14



Идеята не е глупава. Подкрепям те.
Жалко, че няма да мога да участвам в новия ти клуб :(. Трябва да си сменя ника, което накърнява чуството ми за свобода (това са рисковете на един такъв клуб) и освен това съм привърженик на "свободния" начин на изразяване.



Тема О' Азиснови [re: Opo]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано16.09.03 13:32



страхотно име...........няма що, като на чалга клуб.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Oro!]  
Автор Aлeдap (демон)
Публикувано16.09.03 13:50



Аз съм против. Ти ли ще си мярката за възпитание? Ти си сектант.

Оформяне на висша класа, ВИП, бля-бля, хайл модератора и т.н.

Aledar~


Тема Той не знае.....нови [re: Ginger.]  
Автор abettor (почти бракуван)
Публикувано16.09.03 21:25



.... той не е в България....
... той чалга не слуша....
... Азис не познава....
.... българска не говорил...



Вече имам една сбъдната мечта...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.