Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:58 21.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Педагогика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Re: Стига, бе....нови [re: lmBlack]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано27.09.03 17:44



Не се слагай с нас, ниско ти е нивото
Няма място за мижитурки в нашия нов клуб

^Не е важен факта, а отношението ни към него!^


Тема Re: Връзкар...нови [re: abettor]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано27.09.03 17:50



Няма как, такъв е живота. Краля на Норвегия е приятел на Оро и вече е изпратил парите за подкупа.
Просто няма връщане назад-ниско ти е и на теб нивото, къде се слагаш гнидо

^Не е важен факта, а отношението ни към него!^


Тема Re: Връзкар...нови [re: ПЪTниk]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано27.09.03 18:05



Ги, естествено в качеството на типичен навлек се зае.... с темата, ама все пак ме накара да се замисля. Кой би бил достоен да пише в този клуб?



Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Opo]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано27.09.03 18:11



Оро, приятелю, дръж се аз съм с теб. Не се оставай на тези кърлежи .
Фуклата ми каза че от дира внимателно те наблюдават как интелитентно се отбраняваш от гадните нападки и вече са решили че ставаш за модератор. Дръж още малко в същия дух, скоро ще им трием гадните мнения та тези навлеци, приятелю.
Малейй как те преследват само, виж калко посещения има предложението ти.
Прав си че само чакат да напишеш нещо и да се лепнят тия гниди да изпъкнат уж че те са голямата работа-гнидите му с гниди.
Блек ми се подмазва като разбра че ще съм помощник модератор и ще ти бъда заместник. ЛеоС е напълнил личната ми поща с въпроси дали ще може да стане мой заместник и ти да имаш двама заместника де.
Ще взема да публикувам тук в клуба всичките бележки да видят хората наистина какво става тук.
Кога ще предложиш новия клуб, намисли ли ?
Защото вчера имах разговор с фуклата и Г-н Перчемлиев от стая №16 на дира и те ми казаха че всичко е уредено след като съм платил но трябва не само да си намислиш да предложиш , както си написал нов клуб , а наистина да го предложиш, за да имат законови основания да открият новия ти клуб.
Цяла нощ говорихме с фуклата за теб и за новия клуб. Заведох я в една дискотека и танцувах цяла нощ с нея, а така не ми се искаше. Всичко това го направих заради старото ни приятелство. Фуклата ми каза, че си и много симпатичен, виждала те е на живо когато сте били с Псито в София.
Дори ми каза, че ако не била задължена към дира, щяла да дойде да говори с теб в Норвегия. Може двамата с нея да дойдем, но трябва да се обадиш на краля и кралицата да изчистят двора.
Много поздрави имаш и от Г-н Перчемлиев и разбрах че оня ЛеоС бил дал по голям подкуп от мен, голям мръсник ти казвам, но фуклата ми обеща че ще се справи с него и ще му види сметката.

Не мога да ти пиша повече защото май ми подслушват телефона, но скоро ще си имаме нов клуб.
Бъди жив и здрав, приятелю.

^Не е важен факта, а отношението ни към него!^


Тема Re: Връзкар...нови [re: kakata]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано27.09.03 18:17



Ти сега както съпруга на Оро ли мислиш?
Ти си влюбена в Оро и затова си заблудена, сляпа си за някои неща.
Разбира се , че аз съм достоен да бъда заместник модератор в новия Оров клуб.
Аз също съм влюбен в теб , но си давам сметка, че Оро е на възраст и се надявам все някога да станеш моя, а и да ме уредиш заместник на Оро.
Ако размислиш и решиш че може и приживе да му изневериш, то аз съм готов и физически и финансово, обещавам ти най - прекрасните мигове от живота ти.
Вие вече правихте ли секс с Оро?

^Не е важен факта, а отношението ни към него!^


Тема Обзор молянови [re: Oro!]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано27.09.03 19:42



Някой да направи обзор на написаното до момента, щото загубих нишката. Скоро тази тема ще стане най-популярната в настоящия клуб за всички времена - ако не вярвате погледнете в архива и сортирайте подходящо.




Тема Re: Обзор молянови [re: ДъpвeнФилocoф]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано27.09.03 21:31



1. Отговорните за създаване на нови клубове отдавна трябваше да вземат становище.....
2. Колкото до навлеците, които се изтрепаха да пишат през глава всевъзможни глупости - това е обяснимо ! Защото много добре усещат, че в новия клуб подобна бълвоч НЯМА ДА ПРОНИКНЕ !!!



Тема Re: Обзор молянови [re: Opo]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано27.09.03 22:09



Хм. Ясно.
А за това какво ще представлява новия клуб, ако въобще някой го направи. Ти май не четеш какво ти писах по-горе. Мноооооооого по нагоре. Сега съм те хванал натясно и ще питам пак. Как мислиш да го направиш при наличието на мутрите-администратори и г-н хакера, който те тормози? Да не си станал и ти хакер? Или на администраторите им е поникнало повече от два пръста чело?

Или всъщност ти се забавляваш с реакциите на останалите?


Редактирано от ДъpвeнФилocoф на 27.09.03 22:10.



Тема Re: Връзка.нови [re: ПЪTниk]  
Автор oтpoвeн (сватбар)
Публикувано27.09.03 22:20



Ауу,какъв любовен триъгълник се появи в моя биснееес!!!
Пътниче,приятелю,колко даваш,да е..ме ма..ата на орото?
Да говориш на тая курва за цветя,морето,небето,южния пасифик,луната при пълнолуние!
Така ще ти се върже!
Те жените обичат да им е пълно между краката и богата душата!
Не се пита "правихте ли секс",ами "жертвахте ли вашите тела в името на Любовта".
Докога да те уча!

"каката" обича "оро"!
Ще има сватба,ако "оро" обича "каката"


Тема Re: Връзка. [re: oтpoвeн]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано27.09.03 22:30



Отрови клуба ве човек...о за човек си ти? Тук се говорят важни неща ти за секс и крака.
Ако искаш да знаещ Оро няма физическо тяло-той е напълно духовен.
И престани да тровиш живота на хората тук.
Ти демократ ли си или роялист?

^Не е важен факта, а отношението ни към него!^



Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.