Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:26 24.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Педагогика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Само така си мислиш...нови [re: Opo]  
Автор White rose in the heart (жизнерадостна:))
Публикувано23.09.03 21:54




...че ще поминеш без мен
Та кой ще ти краси новия клуб, ако свия обидено листенца с капчици роса
Я ме виж каква съм хубавица
http://www.webshots.com/g/66/495-sh/21101.html
току виж си размислил

Съвършенно спокойна съм

Винаги вярвай и винаги имай мечти:)


Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Pyмянa]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано23.09.03 22:48



Ми сега кво е ако не "Под летвата на Оро" ..........В новия клуб ще бъдат поканени "скачачи" а не "пълзачи" т.е. хора със спортен хъс, а не гниди.....и др. пълзящи......



Тема Re: Как съм могъл да се заблудянови [re: White rose in the he]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано23.09.03 22:59



Ти наистина си красива...
А аз бях останал с впечатление, че изглеждаш


Как съм могъл да се заблудя.......



Тема Re: .Нов клуб.нови [re: LeoS]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано23.09.03 23:11



ОвчиС открих, че думата "навлек" има .....магическа сила.
Щом я напиша и цяла глутница навлеци почват да прииждат от къде ли не...
Та Абе-тор ли не дойде, та Черния гагаузин от варнеските села ли, ПУТкин от свищовско, отровен - първокласна гнида някъде от далечното минало и сега и ти врачанския тъпигьоз дето проповядва мъдростите на дедо си-овчаря, които ги е научил от чардата при паша......и дето съсипа "Психоанализа" пък и всички клубове - поради силен недостиг на интелектуален багаж......

Ето кво:
На б/ч/д Оро му е ясно какво се опитва да направи и как ще го постигне. Това ще бъде един експеримент и още не зная кое име на клуба ще е най-подходящо. Ще се гласува . Ясен ми е регламента. помощници няма да ми трябват. Ако човек не може да помогне сам на себе си - как ще помага на друг....В коя папка....ще мисля.
Хей, мислене пада тука а не дрънкане на ангро.....и тъй ще е тя...
Следват разяснения.



Тема Re: Как съм могъл да се заблудянови [re: Opo]  
Автор White rose in the heart (жизнерадостна:))
Публикувано23.09.03 23:21



Може и така да изглеждам
Но важното е, че Душата ми е красива
Моли се да не ме видиш наживо.....
Ще ме сънуваш всяка нощ

Винаги вярвай и винаги имай мечти:)


Тема Re: Как съм могъл да се заблудянови [re: White rose in the he]  
Автор Oro! (бългarin)
Публикувано24.09.03 00:00



А ти не само ще ме сънуваш нощем, но и ще ме бленуващ по цял ден......ха-ха-хааа

"Разменяй а не отменяй становища!" "Глупостта е сляпа за своята глупост!"Оро


Тема Re: .Нов клуб.нови [re: LeoS]  
Автор Oro! (бългarin)
Публикувано24.09.03 02:49



Обобщения и разяснения

Доста неща се изписаха от хора с различни схващания и някои от хора с хронични схващания при мисловните процеси и…..ето ще се опитам да направя някакво обобщение и дам допълнителни разяснения по моята идея. Казах “моята идея” нали? Тя не е необходимо да стане и ваша. “Въпрос на вкус и личен избор!” си казала котката и продължила да си ближе….гъза.
Та по същество:
Ако човек се напъне да бъде пределно лаконичен и ясен /като мен в момента/ какво ще напише? Ето това:
В клубовете влизат всякакви хора, които макар и да не искат и да не си признават все пак могат да се причислят към следните категории:
ь/ Четящи без да пишат
ъ/ Четящи и пишещи
ю/ Пишещи без да четат /тип Муле и мн.др./

Четящите / от категория Ь/ не са обект на внимание и разискване тук. Никой не ги знае и те не се натискат да бъдат узнати.
Категория Ъ и Ю т.е. на пишещите е обект на нашето внимание!
Значи пишат! Какво пишат? Тук се оформят следните категории отново:
э/ Мислещи пишещи – те се разделят на 3 подраздела:
э1/ които пишат за да споделят някое преживяване, схващане, мисли и разменят опит с другите – те са добронамерени и искренни пишещи
э2/ които при писането използуват за мислене други органи освен главния мозък и просто редят букви в несвързани думи и изречения пълни с граматични грешки – ей тъй да минава времето. Те са безобидни юзъри без особени амбиции и цели.
э3/ тези, които влизат единствено и само с една мисъл в главата: Ще се гавря с всеки, с всичко и ще предизвиквам паника и хаос. Тези последните са верни на девиза:
“Каквото и да кажеш/напишеш ще го оспорвам, оплюя, подиграя и отрека!”
Тяхният език е най-често брутален, вулгарен, циничен и изпъстрен с попържни. Те демонстрират пълно отсъствие на възпитание, морал и не признават никакви етични норми на поведение и общуване с хората. Те са от категорията “навлеци-гниди” както ги наричам, защото най-често
се лепват за някого и започват да го преследват с фанатизъм и нестихващо ожесточение във всеки клуб, където се появи нещо от “жертвата” това безсъмнено са най-отвратния тип юзъри, които по своята дейност можем да наречем “терористи” в нета.

Една от първите ми задачи като евентуален мод на новия клуб ще е ДА ПРЕКЪСНА ДОСТЪПА НА ТЕЗИ ИНДИВИДИ ДО КЛУБА. Няма да е лесно – но нито е невъзможно.
“Златното правило” на Оро, което бе трито неистово от кого ли не и в кой ли не клуб гласи:

“Изказвай мнение само по мнението на другия – а не относно неговата личност. Говори по написаното, а не за автора му! Защото в момента в който изпишеш всевъзможни епитети и осъждания ти не правиш нищо друго освен това, че представяш ….себе си – своето ниво , своето отношение пречупено през призмата на твоето лично виждане. И то не е необходимо да има допирни точки с “адресанта” когото не познаваш.”
Всеки опит да се създава отрицателен имидж на когото и да било, чрез оплюване и правене на инсинуации – ще се трие без жал. В новия клуб идеята е да се създаде атмосфера на форум-дискусии и размяна на мнения без обиди, нападки и заяждания. При една спокойна атмосфера без стрес и опасения за внезапна атака от някой навлек-терорист.
Трябва да цари една позитивна атмосфера и настроение. Едно общуване м/у човеци а не м/у озверена сган…..


Ще направя ясен регламент за участие, който вие може да допълвате с ваши предложения и заедно да стигнем до един наистина рационален и ясен регламент на който да мога да се базирам при всяко триене на навлеци и терористи. Никой няма да бъде трит без да получи съответното предупреждение и да му се посочи, коя точка от регламента е нарушил. На доказалите нежелание да спазват регламента….след 5 нарушения ще им се отнема достъпа до клуба или ще бъдат трити без предупреждение.

Клуба ще е без определена тематика, но поради наличието на вече създадени клубове за флиртове и псевдо-любовни обяснение тип “ПУТкин-Марина” и “ГАДсби-арте” – пошли сериали….не ще виреят тук. За предпочитане ще бъдат теми с общочовешки характер и с по-задълбочено съдържание. Защото ако тези клубове са за разтоварване от ежедневния стрес и тревоги:
“Нима интелекта е едно от нещата от които трябва да се разтоварваме…..защото ни тежи?”

Поздрави от б/ч/д Оро



"Разменяй а не отменяй становища!" "Глупостта е сляпа за своята глупост!"Оро


Тема Re: .Нов клуб. [re: Oro!]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано24.09.03 03:19



Ti naistina si lud. Kakvo "zlatno pravilo" citirash neprekusnato kogato vsichkite ti postingi sa pulni sus selqni,gnidi i navleci?



Тема Re: .Нов клуб. [re: Oro!]  
Авторbiserite na Oro (Нерегистриран)
Публикувано24.09.03 03:26



Ако човек се напъне да бъде пределно лаконичен и ясен /като мен в момента/ какво ще напише?
=========================================================
ю/ Пишещи без да четат /тип Муле и мн.др./
=========================================================
Четящите / от категория Ь/ не са обект на внимание и разискване тук. Никой не ги знае и те не се натискат да бъдат узнати.
=========================================================
Една от първите ми задачи като евентуален мод на новия клуб ще е ДА ПРЕКЪСНА ДОСТЪПА НА ТЕЗИ ИНДИВИДИ ДО КЛУБА. Няма да е лесно – но нито е невъзможно.
=========================================================
Всеки опит да се създава отрицателен имидж на когото и да било, чрез оплюване и правене на инсинуации – ще се трие без жал.
=========================================================
При една спокойна атмосфера без стрес и опасения за внезапна атака от някой навлек-терорист. Трябва да цари една позитивна атмосфера и настроение. Едно общуване м/у човеци а не м/у озверена сган…..
==========================================================
На доказалите нежелание да спазват регламента….след 5 нарушения ще им се отнема достъпа до клуба или ще бъдат трити без предупреждение.
==========================================================
Защото ако тези клубове са за разтоварване от ежедневния стрес и тревоги:
==========================================================
Поздрави от б/ч/д Оро
==========================================================
Глупостта е сляпа



Тема Re: .Нов клуб. [re: Oro!]  
Авторot klub Mule (Нерегистриран)
Публикувано24.09.03 08:27



aвтор
zumung
(сссссс)
23.09.03 23:33
Re: да... отговарям [re: Opo]



ти ли дребно човеченце ще определяш кой е просветлен и кой не?

ти ли гнидо жалка ще казваш какво е присъщо за просветлените?

четох една тема в предложенията за нови клубове, в които всички се бъзикат с теб и почти ми беше станало жал, но вероятно точно това заслужаваш, защото си една злобна фъшкия - по голям лъжец от теб по клубовете не съм виждал. и коментарът ти е точно лъжеца вика "вижте лъжеца".

не смей да ме заговаряш повече




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.