Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:53 28.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Педагогика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: За навлеците........нови [re: kakata]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано21.09.03 01:03



ПУТкин и ГАДсби са около 50. Черния над 30. Абе-тор - ти го познаваш, но студент не е....



Тема Re: За красивите неща........нови [re: Opo]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано21.09.03 01:32



Хороскоп за Неделя 21.09

За деня 21.09
Красивите неща в живота носят наслада за душата и очите. Когато се стремим към своето щастие трябва да се научим и да можем да усещаме този зов на душата, в противен случай ще се превърнем в жалки подобия на хора.




Тема Re: За навлеците........нови [re: kakata]  
Автор oтpoвeн (цар на глупаци)
Публикувано21.09.03 13:31



Аз съм най-досадният!
Ако орото продължава да се мотка в клубовете думата досада ще бъде слаба за да се опише отношението ми към мъдреца оро!

отровен от "десете хиляди неща"



Тема Re: За навлеците........нови [re: Opo]  
Автор oтpoвeн (цар на глупаци)
Публикувано21.09.03 13:36



Ха да видим ще ми поснаят ли годинкитеее??
Нещо си ме позабравил,аа-ааа?
Ще си спомниш,аз те знам.Ауу,само да натрупам малко жизнен опиит!...



Тема Re: За навлеците........нови [re: oтpoвeн]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано21.09.03 14:14



И ти ли не си студент?

                  


Тема Re: За навлеците...и летвите....нови [re: kakata]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано21.09.03 15:08



Винаги съм казвал, че "Без правила - няма игра!" Но някои прощъпулници никога не порасват, за да схванат дълбокия смисъл на това. Един вид "пълен гипс" или "тотално зъдръстване на механизмите и връзките с главния мозък"
което се характеризира с инфантилни мисли, думи и дела / тук изявите са в писменна форма/
Напр. хората са измислили най-различни спортове, за да се забавляват съпоставяйки физическите си качества и умения. Днес това е една невероятна индустрия в света. Първенства....първенства.....първенства и състезания. Малки, големи и....световни и олимпийски. Ухааааа, голяма игра е това. И всичко това не би просъществувало и един ден ако нямаше строги и ясни правила! Гледаш - един скача - а 5 души съдии го наблюдават да не направи някое нарушение на правилата....
А тук във виртуалния свят? Има ли или няма правила ????
Уж има - ама няма...... И затова е настъпила пълна анархия и никой не се кефи повече .....освен нарушителите на правилата....То пък един кеф ??? Не че не се опитват отново и отново да нарушават всяко правило, всякаква етика, всичко постигнато в хилядолетната еволюция на човека - но нещо не се получава.....Това с кефа де.
Един нагледен пример:



Хей тая летва е сложена за прескачане, а не за пълзене под нея. Умението и целта на играта е да скочиш по-високо а не да минеш ниско.....Защото тогава всички ще ти видят "срамотиите"
Навлеците "отровен" "Черния" "Абе-тор" и др. се скъсаха да пълзят "под летвата" като инфантилни олигльофрени и кво..........




Тема Орчо......нови [re: Opo]  
Автор abettor (почти бракуван)
Публикувано21.09.03 16:14



.....я си признай, дядо!
Възбужда ли те......"летвата"?


Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Старче, старче.....нови [re: Opo]  
Автор abettor (почти бракуван)
Публикувано21.09.03 16:17



....ти наистина ли мислиш, че някога ще можеш да изтриеш нещо друго.....освен пишонката си? А ако тя е навлек - ми трий си я!



Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Re: За навлеците........нови [re: Opo]  
Автор Moни (непознат )
Публикувано21.09.03 17:55



Бройте ме и мен ЗА!



Тема Re: .Нов клуб. [re: Oro!]  
Автор agartha (изгубена)
Публикувано21.09.03 23:48



гласувам! крайно време е да има и такъв клуб. Омръзна ми като си дам мнението по някаква тема и насреща ми - отрицателно отношение, най-общо казано.

~Така Трябва.~



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.