Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:09 12.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Педагогика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Е....нови [re: Opo]  
Автор abettor (почти бракуван)
Публикувано20.09.03 13:36



...и?


Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Re: Б/ч/д...нови [re: abettor]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано20.09.03 14:06



Та и аз така, скъпо ми нещастно северно човече, не те преследвам... Правя ти компания и то на най-подходящото място. В този клуб, където ти искаш да ставаш модератор и да възцариш нов световен ред. "... във виртуалния свят нормалните хора виждат едно жалко човече, с мания за величие, но с комплекси, че не е никога не е разбрано. Виждат един имигрант - невъзвращенец, който иска да ни учи на демокрация. Виждат човек, който има проблеми с разбирането на българския език, но който се опитва да учи другите на български. Виждат човек с ограничен речников запас, който парадира че е полиглот. Виждат човек, който си говори сам, говори си в трето лице и пише с различни никове. Виждат човек, който "не псува", но всъщност хората около него са гниди, селяни и т.н.
С една дума - виждат Оро.
И когато хората видят такова едно човече им става жално. И му съчувстват. Защото, ако оставят това човече да си говори само то съвсем ще се смахне. А то, човечето, е забавно и не е хубаво да бъде оставено на собствените си самотни и шизофренни мисли.
Разбра ли сега, Орчо, б/ч/д, защо те "преследват" хората? Защо те "трият"? Защо те "репресират"? Защо си имаш персонален "хакер"?
Защото те обичат и не искат да си умреш самотен! "

Всичко написано от теб е ТОВА КОЕТО ТИ ВИЖДАШ.....ТОВА КОЕТО СЕ ВЪРТИ В ТВОЯ ПРИМИТИВЕН И ЗАДРЪСТЕН МОЗЪК ЕДИНСТВЕНО ! Ти не можеш да знаеш нито какво виждат, нито какво мислят хората, нито да говориш от "тяхно" име. Ясно ли ти е това положение?
Естествено - не. И там започват всичките ти проблеми. Езика и терминологията ти ми напомня най-мрачните години на комунистическа демагогия и мракобесие....."Имигрант-невъзвращенец" Уффф че смърди на комунизъм!!!
"Невъзвращенец", "предател" "отреченец" и др. "бисери" които лансира ком. пропагандата, за да тероризира хората бе НАРУШЕНИЕ НА ДЕКЛАРАЦИЯТА ЗА ЧОВЕШКИТЕ ПРАВА ОТ ХЕЛЗИНКИ, ПОДПИСАНА ВЕДНАГА СЛЕД СССР ОТ БГ. В която се казваше ясно и категорично, че всеки може да си намери работа по света и да отиде, където пожелае и дори се засели там. Но тези права бяха единствено за отрочетата на висшите партийни среди. Те заминаваха и следваха в най-престижните университети по света НА ДЪРЖАВНИ /да се разбира на гърба на данъкоплатеца/ РАЗНОСКИ, ПРАВЕХА СИ ФИРМИ, ЗАСЕЛВАХА СЕ ПО СВЕТА И СИ ПЪТУВАХА НАПРЕД-НАЗАД БЕЗ НИКАКВИ ПРОБЛЕМИ И БЕЗ ДА ГИ НАРИЧАТ И ПЛЮЯТ КАТО "НЕВЪЗВРАЩЕНЦИ". Та много си задръстен другарче....много си старомоден. И не можеш да скриеш произхода си и убежденията си. Не от Оро! Говоренето в 1 лице мн.число, което практикуваш е още едно доказателство за думите ми. "Ние" - дава сигурност и основание за арогантност. "Ние-правоимащите", "Ние, които командваме" "Ние....ние.....ние" Илюзия за "мнозинство" - манипулация и измама. А всъщност какво - една мижитурка-комплексар бореща се за власт......

Та и аз така, скъпо ми нещастно северно човече, не те преследвам... Правя ти компания и то на най-подходящото място. В този клуб, където ти искаш да ставаш модератор и да възцариш нов световен ред.
Ти преследваш Оро навсякъде, където пише и ТОВА Е ФАКТ, КОЙТО НЕ МОЖЕШ ДА ОТРЕЧЕШ И МАНИПУЛИРАШ. Бидейки дребна риба-нищожество и човешка отрепка за Оро ти не представляваш 0 интерес. Не си интересен ! Скучен и тъп като галош! Но ти не можеш да намериш капка воля и достойнство и да спреш да пълзиш като гнида подир Оро и да бълваш простотии. Себеуважение ти липсва тикво айдукатска. Достойнство. Звучиш точно като един пубер на 15 год. който търси "тръпката на конфликта".
Оро няма желание "да възцарява нов световен ред" НО ОРО ЗНАЕ ПРЕДЕЛНО ЯСНО КАКВО Е ИСТИНСКА ДЕМОКРАЦИЯ И НА КАКВО СЕ ДЪРЖИ И КАК ФУНКЦИОНИРА НА ПРАКТИКА И МОЖЕ ДА СЕ ОПИТА ДА ГО ПОКАЖЕ В НОВИЯ КЛУБ !

Ти си нямаш и хабер от "Демокрация" и не е чудно това.От къде ще си имаш. Когато се опитваш да си правиш ташак с Оро не забравяй че:
1.Оро може да ти бъде баща!
2.Ти не можеш да си мериш к..а с Оро защото нямаш нито годините му, нито ЖО-то му, нито ерудицията му, нито .......нищо!
3.Си един прощъпулник, който има много да учи тепърва в живота и най-добре да си седне на гъза и вместо да ръкомаха и раздава присъди - да се смири и се огледа - като индивид, а не като "НИЕ".


ЧухМЕ и видяхМЕ колко ти е акъла. Нема нужда да се повтаряш пак и пак!
Намери си друго занимание. Напр. - що не си поиграеш с пишката най-добре.....вместо с думи и обвинения и обобщения......




Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Opo]  
Авторoтpoвeн (Нерегистриран)
Публикувано20.09.03 14:49



УХ чЕ Е шАРЕНИчКО ТУУКАААА!Как да не се поизсереш на такаква шарениика?
На какво ще ме научи "великият учител"?"Мира на земята"аууу.

Съгласен съм орото да си има клуб и да си му е Негов, и да е и Модератор.Като си направите клубчето да си направите шевство с "шантав клуб".

отровен параноик кинплексар

Само си направете клубчето и аз ще съм при вас!Хи хи!



Тема Re: Б/ч/д...нови [re: Opo]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано20.09.03 14:57



Невъзвращенец е много гадна дума. Аз предлагам да се замени с опълченец.

                  


Тема Re: За името на новия клуб........нови [re: lmBlack]  
Авторoтpoвeн (Нерегистриран)
Публикувано20.09.03 15:05



Аа-а?
Туука маай нещоо се подиграват с бате,чичо,тате,дядо орчо?Ама не се подигравайе с мозъка,ЖО,полиглота,околосветския пътешественик.И той е българин,не той е тъп Българин!

отровен от "десете хиляди неща"



Тема Re: За името на новия клуб........нови [re: oтpoвeн]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано20.09.03 15:31



Ами нали това вика човекът - да се направи специален клуб, а не да се подиграват тука.

                  


Тема Б/ч/д...нови [re: Opo]  
Автор abettor (почти бракуван)
Публикувано20.09.03 15:39



... нормално е комунисти да ти се привиждат .
Нали от тях си избягал?
Тикво, радвам се че въпреки , че представлявам 0 интерес за теб си ми посветил такъв дълъг и шарен постинг. Но аз наистина нямам време в момента, за да анализирам пространните ти писания и затова те оставям на Жо-то ти и жените ти.
И да си играеш... със...знаеш какво!

Само отново пропусна да обясниш разликата между юрист и юридическо лице, но това е, защото от годините изкуфяваш!



Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Re: Б/ч/д...нови [re: abettor]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано20.09.03 15:58



Виждам , че разбираш как стоят действително нещата. Ние приятелите на Оро няма да го оставим да умре самотен, защото знаем , че има нужда от нас .



Тема Re:По-добре не....нови [re: kakata]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано20.09.03 16:01



Може някой злословен език да я изопачи в "Гарга Оро" и върви после обяснявай , че нямаш сестра .



Тема Re: За името на новия клуб........ [re: oтpoвeн]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано20.09.03 16:04



Аз лично не му се подигравам, само му обръщам внимание и му помагам да си направи клуб по свой образ и подобие .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.