Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:15 22.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Педагогика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ako njakoi...нови  
Авторedin (Нерегистриран)
Публикувано24.07.03 19:40



iska da otkrie Mirut v sebe si prakticheski neka mi se obadi:
just1oro@yahoo.com




Тема Наш Оро пак се завърна......нови [re: edin]  
АвторAГAPTA (Нерегистриран)
Публикувано24.07.03 21:06



Оро,как беше в Любляна?
Разкажи.......



Тема Re: Наш Оро пак се завърна......нови [re: AГAPTA]  
Авторб/ч/д (Нерегистриран)
Публикувано25.07.03 00:20



Ако наистина те интересува съм готов да се срещнем в най-близките дни.
Пътувам постоянно.



Тема Оро,хубаво,ама........нови [re: б/ч/д]  
АвторAГAPTA (Нерегистриран)
Публикувано25.07.03 09:14



Агарта не е от Софето,ами от морето...



Тема Re: Оро,хубаво,ама........ [re: AГAPTA]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано25.07.03 11:47



Защо не каза по-рано.....бях по цялото море 10 дни....
Е ако все пак имаш интерес и жажда можеш да прескочиш до Сф. Ще ти предложа пренощуване в отделна стая. Можеш да видиш видеозаписи и поговорим.




Тема Оро,ти направо ме трогваш.......нови [re: Opo]  
АвторAГAPTA (Нерегистриран)
Публикувано25.07.03 18:00



Явно много обичаш Прем Рават/така се казва,нали?/.
Виж,аз в момента се чувствам "презаситена" откъм знание.Не че знам много,но ДОСТАТЪЧНО,за да е дошло време да прилагам.И сега се старая точно това-да прилагам.Беинса казва:"С духовната храна да се внимава!Както не е добре да преяждате в стомасите си,така не е добре и да се пренасищате с духовна храна".Нещо такова беше...В смисъл,че многото знания не те ползват!Ползва те само опитността!
Изчела съм доста гурута,но за този-нищо не знам.И понеже си толкова любезен и приятелски настроен-би ми било интересно да науча нещо и за него.А и от любопитство....
Ами аз ще съм на Рила от 15 август до 20.Защо не дойдеш там?
Ако искаш-ще ти кажа как да ме намериш.А за София-имам едно ходене,през септември.Тогава може да се видим,ако не дойдеш на Рила.



Тема Re: Оро,ти направо ме трогваш.......нови [re: AГAPTA]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано27.07.03 10:07



"Беинса казва:"С духовната храна да се внимава!Както не е добре да преяждате в стомасите си,така не е добре и да се пренасищате с духовна храна".Нещо такова беше...В смисъл,че многото знания не те ползват!Ползва те само опитността! "
Значи:
духовна храна
опитност
Какво предлага Прем Рават?
Един ПРАКТИЧЕСКИ МЕТОД чрез който човек може да влезне в себе си и да открие онзи Мир и Радост, които търси отвън и за които говорят и пророци и учители и писания и всички от.....най-дълбока древност.
Никакви философии, никакви догми, никакви теории, никакви учения, религии, секти и т.н. Значи - ЧИСТО ПРАКТИЧЕСКИ !!! Аз вече 22 год. използувам този метод и никога не съм се преситил.

Влизането в контакт с това изживяване е толкова пречистващо, светло и красиво, че човек освен да се наслади нищо друго не може........То е пречистващо - не натоварващо. Защото не е базирано на книги и интелектуална работа.
Колкото до Рила - определено ще отида там преди да си замина обратно там където живея. Но заради въздуха и красотата а не за да срещам когото и да било. Ако имаш в себе си тази жажда да узнаеш повече за СебеПознанието
обади ми се с мейл - живея сам в 2 стаен апартамент в центъра и мога дори да те подслоня за ден-два докато видиш и чуеш думите на моя Учител записани на видео касети и др. написани материали. В БГ съм до 20 август само.
Оро





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.