Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:13 25.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Педагогика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема "Живата вода" и наглостта..на слепеца  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано21.05.03 03:37



Темата бе изтрита заедно с други теми на Оро и Пасажер по поръчка на др. мулетарОФФ, мангизлиев - това е точно в неговия стил и методи! Добре ето я отново и ще я пускам колкото си искам , колкото и да я трият!!!

Казано е: "За да пиеш вода от извора - трябва да се наведеш под него, чучура." Това всеки го знае и няма никаква мистерия. Защо е така? Защото на света съществува т.н. земно притегляне. Защото действува Законът на земното притегляне!!! Точка! Никакви коментарии и интерпретации. Без този Закон всичко по земята щеше да се разхвърчи само за миг в космоса и реките и океаните и ....всичко и....цялата земя щеше да се разпадне на атомите си и ...бъде разпиляна някъде в "небитието". Но слава Богу Законът съществува. “Добър закон” казват умните. А глупака казва: - Глупости! Няма такъв закон! Значи - съществува ама....не за всички. Има хора, които не обичат думата Закон нито Ред, нито Закономерност. Напр. др. мулетарОФФ - посткомунистическа отрепка, мангизлия и поп-проповедник на собствена секта - анархисти и безбожници. Тоя брадат пръч се изправя като др. Собственик пред Извора с Жива вода и почва да нарежда: “- Хм, кой си ти бе? Извор бил па тоя шматкин....Къде пише, че си извор бе смотльо? Нема извори. Да вярваш, че има Извор на Жива Вода - това не значи, че има такъв извор. Аз съм изворът на всички води и....тук се слуша моята дума! Ясно ли ти е? Хората вярват в извори, защото са жадни за вода. Шматки такива! Аз нямам нужда от никакви води. Аз имам пари.Аз смуча енергия директно от балъците, които ме четат. Я изчезвай в дън земя откъдето си се пъкнал. Извор бил той.”
А изворът си течал ли течал и минавали жадни пътници и се навеждали и
който пийнел веднаж от този Извор - никога не ожаднявал повече. Защото това е един такъв Вълшебен Извор, който може да задоволи всяка човешка жажда и глад. Да изпълни човека с Радост и да прогони страховете и мрака от него. Да го изпълни със Светлина отвътре....Но както всички други закони в Природата и тук важал един Закон: За да пиеш от Изворът на Жива Вода трябва да се наведеш под Извора. Трябва да станеш като дете. Да си искрен и чист. Трябва да оставиш настрана всички други мисли и амбиции. Да пристъпиш като дете - без свои идеи и предварителни настройки.....Иначе....не става!

Много хора идвали и си отивали без да пият от този Извор. Защото идвали задръстени с всевъзможни мисли и тълкувания и погрешни представи. Те били чели за този Извор и имали своя картина за него. Но при всяко обсъждане и тълкувание на Извора - те се отдалечавали от него....Защото Изворът не може да се достигне с интелекта. Само със Сърцето.
От този извор се пие не с ума а със сърцето.
И хора, като тоя мутант ни муле ни човек, който задръства този клуб вече от години със своите идиотщини НИТО ДОРИ Е ПОМИРИСАЛ ТОЗИ ИЗВОР. Той го отрича ! Това е истинската причина поради която умът му трескаво препуска и не му дава мир нито миг! Защото, който е пил от този Извор - се успокоява и притихва....не плямпа повече врели некипели....Намира жадувания МИР. Не му идва и на ум да тълкува месии и пророци повече....Защото този Извор е Извор и на Мъдростта. Онази мъдрост, която не може да се изкаже с думи и опише. Трябва да се изпита....




Тема Re: "Живата вода" и наглостта..на слепецанови [re: Opo]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано21.05.03 03:40



Още Христос е казал:
"Където ти е умът - там ти е сърцето!"
и също:
"По-скоро камила ще мине през иглено ухо отколкото богаташ /като мулетарОФ/ в рая!"



Тема Re: "Живата вода" и наглостта..на слепецанови [re: Opo]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано23.05.03 01:08







Тема Re: "Живата вода" и наглостта..на слепецанови [re: .]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано27.05.03 04:13







Тема Re: "Живата вода" и наглостта..на слепецанови [re: Opo]  
Авторoтroвopът (Нерегистриран)
Публикувано30.05.03 04:57



Много точно!



Тема Re: "Живата вода" и наглостта..на слепецанови [re: Opo]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано02.06.03 23:47








Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.