Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:21 04.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Педагогика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Като една от последните фази....нови [re: Opo]  
Автор abettor (миуо мишуенце)
Публикувано15.05.03 15:30



....сифилисът удря в главата. Човек оглупява и не може да контролира движенията си, мислите си и писанията си.
Ако някой е спал с 900 жени за три години, то вероятността да е хванал сифилис (при другите налични психически симптоми) е доста голяма.
Без коментар оставам два простички факта.
1. Почти единодушни са психолозите, че човек, който парадира с непрестанните си полови контакти и сменя жените като ностни кърпички има сериозни сексуални проблеми. Друг е въпросът дали жените са реални и дали той ги сменя или те го изхвърлят .
2. Класификациите за идиот на ДИР-а си идват спонтанно. Хората изразяват мнения. Може и да са лумпени. Дядо Оро, като слезе от 901-то си жена може да направи кратък списък на лумпените, които го "преследват" и на възвишените души, които го разбират.
Би било интересно!


Сън ли бе всичко....или пък истина.....хубаво с тебе ми беше!


Тема Ааа, ор4о, ти жив ли си още?нови [re: Opo]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано15.05.03 17:05



Цял ден те чакам и вече си мислех, че си се удавил в собствените си лайна.

Ти що се съриш, бе, веселяк? Ми, недей чек с такава злоба да приемаш факта, че в класацията за топ-идиот си на второ място. Недей да плачеш, а се стегни мъжки и се постарай малко повече, разнообрази си репертоара.

Освен с психясали теми, започни да сереш по всички теми из всички клубове. И от време-навреме пускай темата си за компютърните престъпления из целия дир.

Ако слушкаш и не мрънкаш чак толкова миризливо, ще ти кажа как най-лесно става номера с един замах да се изсереш в абсолютно ВСИЧКИ клубове.

Тъй де, много хора не те знаят! Ей говна? До скоро не знаех, че имаш много сериозен конкурент и сега много ме е яд, че не мога да му го набутам в устата, както на теб. Ако конкурента ти се беше изсрал както трябва - щях да го знам. От мъка, довечера ще си легна с чорапите.



Тема Ор4о, оправи си математиката, защотонови [re: Opo]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано15.05.03 17:48



ме е страх, че ще развалиш имиджа на българския мъж пред света с твоите хвалби! Аз, като националноотговорна личност, се чувствам длъжен да ти преподам безплатно първия урок по

Висша аритметика на ебача

позната в научните среди като

Алгебра на Лобачевски и Питагор


Значи, годината има 365 дни. Делим 365 на 300 и получаваме 1,4826. Кофти число, затова му праскаме един троен сферичен интегра по метода на Риман в осмичната бройна система и след закръгление по третата теорема на Сендов получаваме

1,5

Такааа, сега 1,5 го разлагаме по теорията на Евклид, умножаваме по двадесет и две седми получаваме

0,5 + 0,5 + 0,5

което ще рече три половинки.

Според шестата лема на Махабхарата и Кама Сутра: Една чекия е половин ебане, но две чекии не са цяло ебане. Стигаме до извода, че след три години по триста пъти по три чекии, човек изкуфява, защото мозъка му е изтекъл през задника.

Учебният час е на привършване, имаш думата за въпроси и отговори. Ще ти обърна много голямо внимание искрено и лично.



Тема Re: Абе, ша та еба в устата миризлива!нови [re: Opo]  
Автор LeoS (чистак нов)
Публикувано15.05.03 18:28



Понеже си ми намерил единствена правописна грешка (немажш), рекох да ти я върна, колкото да не съм капо :)))))
това е само едно от десетките специалитети на Оро
това е само един от десетките специалитети на Оро
(корекцията е в синьо :)))
Да ти обяснявам ли какво означават термините "неволно" и "неграмотно" ?
Айде нема нужда ... и без тва нема да зацепиш !

При всички изброени качества и опитности на Оро - НОРМАЛНИЯ ЧОВЕК не би открил нищо за подигравка и заебаване. Напротив!
дъра-бъра два чадъра ...
Ако още не си разбрал, че да кажеш нещо публично за себе си 2-3 пъти в продължение на 3-4 години е признак на добро възпитание (с цел да не си абсолютен анонимник), а да го повториш над 100 пъти на тримесечие е признак на генерално сбъркан егоцентризъм (с цел да не те вземат за това, което си в същност, а не за какъвто се мислиш че си) - то аз наистина съм прав.
Ти си завършил фазата "херметически затворен кютук".
Честито още веднъж !


Всеко младо момче, изчукало все още 3-4 жени в зората на своя полов живот и не обелвайки дума за това, е 300 пъти ПО-МЪЖ от тебе Оро, с твойте бройки на курвите, които са се прежалили да ти слушат сумтенето !!! Понеже прекрасно знам, че пак нема да зацепиш, ше ти кажа що. Щото истинския мъж, не се хвали със завоеванията си публично, а ги крие ! А знаеш ли защо ги крие ? Разбира се, че не знаеш ... Защото уважава жените !
Ако и тва не зацепваш - виж последните две изречения от параграфа в лилавичко.

Вземи си сега сичките бройки от 5 континента и бавно и полека си ги натикай една по една дълбоко в собствения си, спаружен гъз ! Аз кротичко ше си легна до гъза на жена ми, за който говориш под път и над път ... защото винаги съм твърдял, че тя е единствена.

Специално се постарах да нашарам черджето тоя път, та белким най-после схванеш какво ти приказвам от 3 години, откакто цъфна росен-росен по тия места ... хем си знам, че ПАК е залудо. Познай защо го правя. Ше познаеш - таратанци !

< ... обожавам българската закуска - сирене, домат и малка гроздова ... >


Тема Re: Глутница бездомни кучета....нови [re: Opo]  
Автор LeoS (чистак нов)
Публикувано15.05.03 18:42



Ама ти пишеш ли други, освен ИНТЕЛИГЕНТНИ теми ?!?!
Басси - само две били ...

Моли се обаче, хакерчето да не забележи, че си набутал Лъчо в "глутницата от пръчове, зомбита, заебвачи и мутанти", че тогава вече работата ти е спукана окончателно и безвъзвратно. Ше ти разпори задника по всички шевове :)))) Тоя път и аз нема да мога да те отърва - вервай ми !!!

< ... обожавам българската закуска - сирене, домат и малка гроздова ... >


Тема Re: абе нахалник!нови [re: Opo]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано15.05.03 21:07



Естествено, че съм аз! А ти къф си, а? Борец за първото място. Ама мулето и чоли са взели преднина, макар и не чак толкова голяма, че да не ги надминеш.



Тема Пак медал!!!нови [re: Opo]  
Автор Air Force (an air of pride)
Публикувано16.05.03 00:29



И пак тиквен :)))))


I love you to death, and I'm willing to prove it.

Тема Форсич,нови [re: Air Force]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано16.05.03 00:34



де се дяна и ти бе? Бех почнал да си мисла, че некоя те е оженила за себе си и не те пуска да хойкаш!



Тема Не, бре...нови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор Air Force (an air of pride)
Публикувано16.05.03 00:37



...просто вече имам работа с нет :)))

А наздраве!!! Пия Schweppes grapefruit :))))))))


I love you to death, and I'm willing to prove it.

Тема Re: Не, бре...нови [re: Air Force]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано16.05.03 01:12



Водка, естествено!

А аз в идните 2-3 месеца ще съм далеч от нета и компютрите като цяло. Издрахтимуикефамайна




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.