Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:45 23.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Педагогика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: За ОвчиС и останалитенови [re: Opo]  
Автор LeoS (чистак нов)
Публикувано13.05.03 12:53



Ясно, де - що се нервиш ?
Я да обобщиме сега ...

Твоя световен комп е купуван по т.1 - демек, с честен труд (колко е честно да принуждаваш хората да ти пущат у шапката по некоя стотинка от съжаление - друга тема и нема да я зачекваме сега). И затва забива на секи лев крак, та се кине. На сичкото отгоре може и да се бъгва дистанционно - кеф ти от беге, кеф ти извън беге. Освен тва се нерви, като обръщаш бавно пържолите (тех с честен труд ли ги купуваш или ти ги събират по чиниите у хотела, дето свириш ?) и му се изчерпват връзките.

Мойте селски компове (май са некъде към 12-13 бройки) и лаптопи (тия със сигурност са само три) са придобити от мафиотски сделки по т.2 (не са без пари - нема се обиждаме, сега). И затва пият, пеят и танцуват като изпущени. Мани друго, ами не могат и да се бъгват дистанционно. Що така - нема ти кажа, както вика мулето :)) А ако на некой комп случайно му се изчерпат връзките - направо го метам през прозореца ! Обаче те си знаят и си траят - кой е луд сам да си докарва метане от прозорец, освен некой бегеец, забегнал на майната си :)))

От което следва какво ?
Ами следва, че Оро е умен, а Леос прост - кво друго мое да следва ...

Така добре ли е ?
Не съм турил жълта боя, ама нищо ...


< ... обожавам българската закуска - сирене, домат и малка гроздова ... >


Тема Re: Хей, глупак Бива ли таквиз неща?нови [re: ASSASSlN]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано13.05.03 14:21



Груйчо, не съм МУЛЕ и явно ме бъркаш с някого.....С правописа съм бил винаги
в отлични отношения и никакви клубове "Медицинска" не ми говорят нищо.
Бъркаш ме с някого и за това си толкова освирепен.
Но явно това не е единствената ти грешка......няма да ти правя психоанализа сега . Живей си и се мъчи с тая глупава гаванка. Живота ще те научи....мърдане няма....



Тема Re: За ОвчиС и останалитенови [re: LeoS]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано13.05.03 14:30



Всяко нещо си има формула.
Напр. Н20 = вода. Каквото и да и прибавяш, както и да я оцветяваш - това си е основната формула. Водата не може да се напъне и да надмине себе си и формулата си и да стане напр. ракия. Не става.

Формулата ОвчиС = тъп врачански селянин ! Каквото и да измислиш - все тая.


Оро - лаборатория за анализ на формули !
Що е то?




Тема Re: Тикво дървена адвокатска....нови [re: abettor]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано13.05.03 14:46



ЗАЩО ИЗТРИ ТЕМАТА "КОМПЮТЪРНИ ПРЕСТЪПЛЕНИЯ" от клуб "Право" бе тикво дървена наричайки я "спам"??? И след това написа същия текст в същия клуб ??? КАК МОЖЕ ЕДИН ПРОЕКТОЗАКОН ДА СЕ НАРЕЧЕ "СПАМ" ?????
20 пъти те питах вече !!! Или това е демонстация на твоята пълна ЮРИДИЧЕСКА НЕАДЕКВАТНОСТ-НЕКОМПЕТЕНТНОСТ, безотговорност и поведение на ДИКТАТОР - "Ще правя каквото си искам! Имам власт!"

На какъв език да ти го кажа, за да стигне до размътената ти главица?

ТИ ОТГОВОРИ ТУК И СЕГА !!!


ПИСНА МИ ДА ОБУЧАВАМ БАВНО РАЗВИВАЩИ СЕ ИНФАНТИЛИ....НА ВЪЗРАСТ.....





Тема Re: За ОвчиС и останалитенови [re: Opo]  
Автор LeoS (чистак нов)
Публикувано13.05.03 15:26



Ти ше кажеш, че не става :)))
Тва да не ти е Осло, да не могат от една вода ракия да направат !
Ние тука у беге и от жълто паве може ракия да извадиме като слънце :)
Питай Цар Киро !


Оро - формуляр.
Що е то ?


< ... обожавам българската закуска - сирене, домат и малка гроздова ... >


Тема Re: За ОвчиС и останалитенови [re: Opo]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано13.05.03 15:44



Оро, ти ме заинтригува. В какво се изразяваше "хакерското поведение" на трите ти жени. Това ли беше основанието за развод?



Тема Как да не си МУЛЕ, бе, дрисък!нови [re: Opo]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано13.05.03 16:00



Смърдиш точно като него, значи си ти! Му-ха-хааа. Психясал тип психоанализа щял да ми прави!. Я, си заври една метла отзад и като вещица хвръквай към луната.

Най-добре ще е да престанеш да се заяждаш с мен, щото тия дни нещо съм се разгонил и ще ти се случи случка.

Редактирано от ASSASSlN на 13.05.03 16:06.



Тема Ама, ти си бил и химикнови [re: Opo]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано13.05.03 16:23



Баси глупостта дето си я изтърсил. Аууу, що не отидеш в клуб "Химия" и там да си изсереш познанията за формулата на водата?

Ми, тъй, де! Само там още не си смърдял. Върви да ги развеселиш.

Му-ха-хааа! "Лобулатория" се пише, бе, неграмотник!



Тема Re: Как да не си МУЛЕ, бе, дрисък!нови [re: ASSASSlN]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано13.05.03 18:14



Абе пръдльо, вие всички сте се смахнали бе! Няма ли един нормален поне м/у вас.
1. Аз си пускам една тема за "Компютърните престъпления" За да могат пуберите, които се канят да станат кракери да схванат от сега че ТОВА Е НАКАЗУЕМО!
2. Един адвокат и при това "мод" който би трябвало поради професията си да е поддържник на законите и реда навсякъде .....и в своя клуб изтрива темата като я нарича "спам" и се юрва като истински пубер-комплексар да се заяжда и дразни Оро по другите клубове
3. Твоя милост, който нито съм чувал нито виждал нито имам нещо общо
реагира като попарен на темата ми и ме напада все едно че съм му изял десерта.....
4. Бившият "мод" на 100 клуба ОвчиС и той пристига и той почва да бълва простотии против Оро....

Абе вие наистина сте напълно изкукуригали бре......Като държани на въже сте.....Като малоумните от една лудница......И то все хора на възраст.... Ауууууууу


" Най-добре ще е да престанеш да се заяждаш с мен....."
Кой те познава теб бре, кой с кого се заяжда навлек.......побъркан.



Тема г-н Оронови [re: Opo]  
АвторEднa_бълrapka (Нерегистриран)
Публикувано13.05.03 21:48



Извинете, а кой е Овчис?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.