Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:07 27.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Педагогика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Само едно бих те попитал.....нови [re: Opo]  
Автор abettor (миуо мишуенце)
Публикувано12.05.03 20:55



.....и спирам, защото за мен ти спамваш темата.....
Какво би казал Учителят ти махараджи, за тези ти приказки, а Оро, мамин златен?
Олигофренче?
Ти ясно ли си със степените на олигофренията мамин златен, "пълен селянин"?
Или ако това те затруднява пак ще ти повторя простичкия си въпрос - какво е "празен селянин"?
Да, за разлика от спама ти наречен "компютърни престъпления", който може да се прочете във всеки клуб, други смислени отговори от теб няма.


Сън ли бе всичко....или пък истина.....хубаво с тебе ми беше!


Тема Re: Норвегия.....нови [re: abettor]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано12.05.03 20:58



".....и всички скандинавски държави имат много либерална политика за прием на емигранти.
Приемат всякакви, защото там заради войните и студовете са се получили смесени бракове.
Не виждам нищо лошо и Орчо да приемат, още повече че там има много добра социална политика.....към инвалидите "


Леле какъв "специалист" по либералната политика на скандинавските държави.........мале милаааааааааа "Специалист по всичко" е тоя пръдльо - тъп като .....модератора на клуб "Право" Аууууууу

От къде събра тая информация бе кърлеж? Навлек-пубер.....комплексар???

Скандинавия има в момента НАЙ-РЕСТРИКТИВНАТА ПОЛИТИКА ЗА ЕМИГРАНТИ В ЕВРОПА-СВЕТА!!!
А батко ти/чичо/дядо Оро живее тук от....24 год вече......Ядец!!!! Ха-ха-хаааааааааааа какъв инфантилен подигравач....абетор.....

Псевдо-мод, псевдо-адвокат, и истински навлек-комплексар!!!
Що е то?



Тема Скандинавия не съществува .......нови [re: Opo]  
Автор abettor (миуо мишуенце)
Публикувано12.05.03 21:02



.....като държавно понятие. Има различни страни, които са в Скандинавия.
Информацията я събрах от миналото лято, когато бях в Стокхолм и се срещнах с кмета на Стокхолм и две депутатки от парламента им.
А ти си живей по кръчмите. Лошо няма. Само дето лошо пиянство имаш.

Вероятно и на теб кмета на Осло ти е обяснил нещата?


Сън ли бе всичко....или пък истина.....хубаво с тебе ми беше!


Тема Re: Само едно бих те попитал.....нови [re: abettor]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано12.05.03 21:13



.....и спирам, защото за мен ти спамваш темата.....

Какво е "спам" или не ЗА ТЕБЕ лично - това си остава ТВОЙ ЛИЧЕН ПРОБЛЕМ и не е меродавно мнение, според което всички на света трябва да се съобразяват !!! Анадъм??? Ferstehen Sie? You get it? Понял ? Je si razumel?
Kan du forsa det ?......

Или ако това те затруднява пак ще ти повторя простичкия си въпрос - какво е "празен селянин"?
Оро е роден на пъпа на София в аристократично семейство!!! Единствените му контакти със селяни /като тебе/ времето доказа, че има за цел ОБУЧЕНИЕ И КУЛТИВИРАНЕ НА ПРОСТОТИЯТА ИМ от Оро.....в нещо по-висше......

Какво би казал Учителят ти махараджи, за тези ти приказки, а Оро, мамин златен?
"Всяка жаба да си знае гьола!" Не си пъхай пръста във всяка дупка.......може да ти бъде отхапан.........

А вър пикай сега и легай да спиш !!!



Тема Ми как да спя спокойно......нови [re: Opo]  
Автор abettor (миуо мишуенце)
Публикувано12.05.03 21:16



....като не видях отговор.
Оро бил роден на пъпа на София.
Пъпа не знам къде е, но вероятно е бившия мавзолей.
Аз съм роден в "Майчин дом" но живея на пъпа на София - до Халите.
Но и едното и другото не дава отговор на въпроса - кое според Оро е пълен и кое е празен селянин?
Анадъм??? Ferstehen Sie? You get it? Понял ? Je si razumel?

Сън ли бе всичко....или пък истина.....хубаво с тебе ми беше!


Тема Re: За ОвчиС и останалитенови [re: Opo]  
Автор LeoS (чистак нов)
Публикувано12.05.03 22:28



идиот.
Верно ли могат да бъдат бъгвани ?!
Баси световните компове, дето се на тебе ти се падат :)))))))


Моя комп си е най-обикновен - селски :))))
Ама ни се бъгва, ни му се изчерпват връзките :))
На сичкото отгоре, мое си изпържа и яйца на него, ако ми се прище :)))


Апа на лаптопчето, дето пиша от него в момента, мога да си направя и "Бьоф Строганов" :))))


< ... обожавам българската закуска - сирене, домат и малка гроздова ... >


Тема Re: За ОвчиС и останалитенови [re: LeoS]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано12.05.03 23:26



"Баси световните компове, дето се на тебе ти се падат "
Комповете както и всичко друго на света НЕ СЕ "падат" /от небето/ а се купуват по 2 начина /най-вече/
1. С честен труд
2.С мафиотски сделки /може и без пари/


"Моя комп си е най-обикновен - селски :))))
Ама ни се бъгва, ни му се изчерпват връзките :)) "

На селянина и глъвътъ му и мисленето му и компа му - все селски. Кой му требе да бъгва некой дет нема никой у глъвътъ? Бъгват ги теа дет са по-умне от идеотите, зъщот - зъ тува имено!



Тема Re: Ми как да спя спокойно......нови [re: abettor]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано12.05.03 23:35



"Но и едното и другото не дава отговор на въпроса - кое според Оро е пълен и кое е празен селянин?"

Ето ти отговорта:

Празен селянин е този, които си знае че е тъп и необразован и се държи скромно. Пълен селянин е този, който макар че е тъп и необразован и задръстен като празния селянин - освен това е пълен с амбиции да командва всички /вкл. и тези които го превъзхождат във всичко!!!/ Напр. ОвчиС и твоя милост от халите /нема да говорим от кое село се примъкна мамка ти и баща ти до Сф./ дето си ходил да се срещаш с кмета на Стокхолм....Ха-ха-хааааааааааааа Като се събуди беше ли се напикал в гащите.....Ха-ха-хаааа.



Тема Браво Орчо, браво златен....нови [re: Opo]  
Автор abettor (миуо мишуенце)
Публикувано13.05.03 06:36



.....след двудневни напъни успя да дадеш дефиниция за "пълните и празните" селяни.
Лошо отношение имаш ти към селото, лошооооо.

Както и да е, доволен съм. И махараджи вероятно е доволен от теб. Разби ни всички тук.
Ето ти сега малко по-труден въпрос - как може човек да е и "гнида" и "въшка" едновременно?
Мисли Оро, мисли световни гражданино.


Сън ли бе всичко....или пък истина.....хубаво с тебе ми беше!


Тема Хей, МУЛЕ, сърдит съм ти! Бива ли таквиз неща?нови [re: Opo]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано13.05.03 11:14



Що се занимаваш само с мод-и и админ-и? Ас, кат проз юзър мога ли да та еба в гъзеца или не ми е разрешено? Ако е забранена ще се задоволя само в устата да ти го туря. Да ти е сладко!

Абе, МУЛЕ, не се ли умори вече? Или така си си загубил акъла, дето никога не си го имал, та чак в небесата си фръкнал...


Пфууу, помниш ли как се появи в дир.бг през ноември 1999. Тогава се казвах гого. Брееей голям зор беше да те научим да пишеш с големи и малки букви и да слагаш точките и запетайките където им е мястото. Специално заради теб Иван Иванов направи клуб "Медицинска".

Забележителен напредък имаш. Шарено си започнал да пишеш. Болд знаеш вече какно е. Тц, тц, тц...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.