Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:31 26.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Педагогика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Лозанов /Сугестология, десугестология/  
Автор S.P.Q.R. (V.S.O.P.)
Публикувано20.11.02 00:27



Работя в чужбина, като преподавам език по модифицирания от американците метод на д-р Лозанов. Сигурно сте чували: сугестологията е леко изменена и се нарича Superlearning. Иска ми се да знам как се приема в България тази методика и дали още се счита за шарлатанство.

На незапознатите искам да обясня, че не става дума за методите, които в България са най-познати чроз фирмата Relaxa.

Д.Г.Д.М.В.Р.


Тема Re: Лозанов /Сугестология, десугестология/нови [re: S.P.Q.R.]  
Автор tulsa (нане)
Публикувано30.11.02 17:18




Опитайте да се свържете с сина на Лозанов.
Това е линк към неговата страница.Може би той знае , какво е станало с идеите на баща му.
Спомням си как ходихме с Боян Лозанов преди 30 години в лабораторията на баща му.Жалко, че майка ми не се съгласи с предложението на доктор Лозанов да се обучавам по методиката му.Т
я, като учителка от "старата школа" не беше много съгласна сина и да се превръща в "опитно зайче"....
Понякога изглежда трябва да рискуваш с новото, защото никой не знае предварително от "кой храст ще изскочи заека"..


aberratio a molestiis

Тема Re: Лозанов /Сугестология, десугестология/нови [re: tulsa]  
Авторsasho (Нерегистриран)
Публикувано14.06.05 13:53



И аз живо се интересувам от тези курсове, дори миналата година ходих в училището на внучката му и си направих тест за определяне на нивото.И тя има страница но сега не работи, в момента искам да запиша курса но единствено откривам един такав център на Ангел Кънчев на телефона на който ми отговарят че эвъня на Витошка !!!! от там ме прехварляха от отдел на отдел и в крайна сметка никаква информация не получих.
Тази страница също не работи: www.lozanov.dir.bg



Тема Re: Лозанов /Сугестология, десугестология/нови [re: sasho]  
Автор Aglaya (непознат)
Публикувано22.07.05 16:59



Специално аз като учих един от държавните си изпити четох че м-ката на Лозанов се използва в ранното чуждоезиково обучение и че е най-вече за деца с "ограничени умствени възможности"....



Тема да попитам в тази връзканови [re: S.P.Q.R.]  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано24.07.05 21:01



И аз искам да се запиша в тези курсове, но не живея в София.Случайно да знате дали се организират същите курсове извън София?Търсих информация из Интернет, но не открих.Благодаря.



Тема Re: Лозанов /Сугестология, десугестология/нови [re: sasho]  
АвторKypcиcт (Нерегистриран)
Публикувано15.11.05 22:53



сайта на школата на внучката на професора е www.sug.dir.bg



Тема Това е сайта на проф. Лозановнови [re: S.P.Q.R.]  
АвторБoян Лoзaнoв (Нерегистриран)
Публикувано10.02.06 19:32



file://localhost/D:/MY_INTERNET/make_sites/daddy/index.html

В него има актуална информация и за оторизираните преподаватели в България.

Относно внучката му - тя не работи под негов контрол и не се знае какво прави.



Тема Re: Това е сайта на проф. Лозановнови [re: Бoян Лoзaнoв]  
Автор**** (Нерегистриран)
Публикувано25.03.06 10:08







Тема Не, това е сайта на Ина Лозанова, а тя...нови [re: ****]  
АвторБoян Лoзaнoв (Нерегистриран)
Публикувано28.03.06 21:52



...въобще не работи под контрола на проф. Лозанов и не е обучена от него. Тя даже не знае за сформираната от него асоциация в София на 25 и 26 март 2006 г.

Вече показах оригиналния сайт на проф. Лозанов.



Тема Re: Това е сайта на проф. Лозановнови [re: ****]  
АвторБoян Лoзaнoв (Нерегистриран)
Публикувано28.03.06 21:58








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.