Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:12 01.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Педагогика
Всички теми * *Кратък преглед

Тема Naj-nepopuljarenijat klub....majнови  
Автор Lyvigo (непознат )
Публикувано21.03.01 13:18



Mnogo interesno zashto e taka.
Kato nachalo shte zapochna s temata za decata s narushenija-trjabva li da budat izolirani v specialni uchilishta i zavedenija ili e po-dobre da se socializirat,poseshtavajki masovite?



Тема Сеганови [re: Lyvigo]  
Автор Jennifer (ентусиаст)
Публикувано23.03.01 19:44



най-напред за клуба. Надникни и в "Педагози" - същата плачевна картинка. Аз имам своето обяснение за тази ниска активност, но това е друга тема.

За децата. Какви нарушения имаш предвид - здравословни проблеми ли или деца с лошо поведение?

Ако е за здравословни проблеми, зависи какви са те. Ако например детето е глухо, но в ниска степен, по-добре е да ходи в нормално у-ще. Вярно, че ще е в позицията на догонващо, но му се отразява добре. Познавам такова дете. Отличничка в елитно училище, учи езици, а е глуха. Ако беше в специализирано у-ще, мисля че щеше да върне назад.

***



Тема Re: Naj-nepopuljarenijat klub....maj [re: Lyvigo]  
Авторfroid (Нерегистриран)
Публикувано01.04.01 23:29



Defirinzirano obucenie.a?



Тема Re: Naj-nepopuljarenijat klub....majнови [re: Lyvigo]  
Авторggghhhjjj (Нерегистриран)
Публикувано05.04.01 14:32



Mislia che vaprosati e dosta obsht i niama obsht otgovor. Hubavo e da se podhodi po diferencirano kam problema, kato se tarsiat po-individualni reshenia.
Za da sam po-iasen kakvo tochno imam predvid sh dobavia che vaprosa ti za men specialno stoi kato vapros "Dali belite figuri v shaha imat predimstvo pred chernite"

S uvajenie ggghhhjjj



Тема Re: Naj-nepopuljarenijat klub....majнови [re: Lyvigo]  
Автор nanana (непознат)
Публикувано09.04.01 23:16



jsno zashto e nai-nepopulqrniat klub,a za decata-ve4e ima takava integracia na bolni deca ot "KARIN DOM "v edna detska gradina vav varna.bolnite deca se chuvstvat strahotno-povqrvai mi.




Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.