Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:56 25.06.24 
Градове
   >> Пазарджик
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Туризъм  
АвторПeнчo (Нерегистриран)
Публикувано20.07.10 22:39



Има ли курс или група по скално катерене в този град?



Тема ненови [re: Пeнчo]  
Авторпeтифypka (Нерегистриран)
Публикувано27.07.10 20:54



защото нямаме скали за катерене



Тема Re: ненови [re: пeтифypka]  
АвторПeнчo Питaнkoв (Нерегистриран)
Публикувано28.07.10 11:01



Петифуркееееееееееее, размести целия селски форум бе коте :) Тук не се пише, а скоро даже щели да трият село Пазарджик и от географските карти...



Тема Re: ненови [re: Пeнчo Питaнkoв]  
Автор martyrМодератор (m3lk0r)
Публикувано29.07.10 23:54



Пазарджик е град и ще е трудно някой да го изтрие, дори с ядрен взрив, защото има много пазарджиклии извън града и ще се върнем да го построим отново.

Скално катерене няма, защото бесапарските ридове се катерят с обикновени туристически обувки и малкото алпинисти в града не си губят времето там а ходят до Мальовица.

Та какво точно казвахте?

Не, не ме интересува, че знаеш!


Тема Re: ненови [re: martyr]  
АвторПeнчo Питaнkoвckи (Нерегистриран)
Публикувано30.07.10 00:17



Какво точно има останало в това населено място тогава ;)? Кои ще се върнете и какво ще строите? БКП? Тази абревиатура позната ли ти е? Факт е че населеното място е със затихващи функции и много скоро ще се заличи.



Тема Re: ненови [re: Пeнчo Питaнkoвckи]  
Автор martyrМодератор (m3lk0r)
Публикувано02.08.10 12:03



Останали са 60% от пазарджиклии, някога за малко бяхме 100-хиляден град, сега повечето хора са извън страната или в по-голям град, заради по-добрите заплати.

Условията на живот в града се подобряват със всяка изминала година.

Ще се върнем, когато искаме. Не ни трябва да строим нищо, има свободни места за живеене на приемлива цена.

Какво общо има БКП в случая? Да позната ми е, но аз съм член на СДС.

Със затихващи функции е само този форум, защото с времето се обезсмисли и сега седя само аз като куче пазач и още няколко човека, които минават да пуснат по един коментар месечно.

Не, не ме интересува, че знаеш!


Тема Re: ненови [re: martyr]  
АвторOcтaви aз дa знaм (Нерегистриран)
Публикувано02.08.10 18:03



Останали да основно мангали, вече сме 50 на 50. Как разбираш, че условията на живот се подобряват? Коя е базата ти сравнение? Защо винаги говориш в множествено число - "Ще се върнем, когато искаме."? Колко хора представляваш? В предишния пост ми прозвучаха малко като комунистически лозунг малко думите ти, затова попитах :) Наистина форума затихна, като цяло хората в Пз не са активни и затова не само форумът затихва...



Тема Re: ненови [re: Ocтaви aз дa знaм]  
Автор martyrМодератор (m3lk0r)
Публикувано03.08.10 11:01



Представлявам 20-тина човека, които се изнесохме от града преди 10-тина години, защото "нямаше хляб".

Града е много по-чист, много по-подреден и много по-раздвижен от 1997-ма, когато първата криза ни остави със брутна заплата стигаща за кило кренвирши и два хляба.

Не знам на каква физическа възраст си и колко си видял от зверствата на БКП, но мен тази партия ме остави половин сирак с пенсия 60 лева да започна работа още на 16 години, за да имам какво да сложа на масата. Не ме сравнявай с тях.

Циганите са проблем само ако онези надъхани скинари дето се маскираха и биха гейовете в центъра на тортата пред очите на "Нашата полиция" ги провокират и дразнят.

И въобще, я ми поясни за какво говориш с изчезването на града от картата, като се абстрахираш на 100% от този зомбирал форум а говориш с конкретни факти и цифри...

Не, не ме интересува, че знаеш!


Тема Re: ненови [re: martyr]  
Автор kri-si (ъкула)
Публикувано03.08.10 21:53



Пазарджик завинаги!
Обичам го тоя град!!!

Не знаете какво имате и не оценяте родното си място. И, за да няма въпроси като "и какво толкова имаме?" ще кажа:
Имате вишнови дръвчета по улиците, рано сутрин хората не са намусени и не бързат като обезумели. На пролет и лятото мирише на липи, Пазарджик и околията му са много красиви - природа да искаш! Много зеленина! Много от хората са запазили и предават на децата си онзи "комшийски тип" и са сърдечни, вместо да се поздравяват като дипломати, макар и живеейки врата до врата.
Тези неща в Бургас ги нямаме.

Красиво е това, което обичаме

Тема Re: ненови [re: kri-si]  
АвторJamiroq (Нерегистриран)
Публикувано07.08.10 11:31



Prava si kri-si,
100 % sam saglasen s teb. Ostavashe da ima i niakva ikonomika, koiato da ni pozvoli da se zavarnem v rodnia gradec, da rabotim i da si izjiveem jivota tuk, kadeto se rodihme!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.