Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:37 29.06.24 
Градове
   >> Пазарджик
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Какъв е тоя интерес към апартаменти, имоти?  
АвторП3 (Нерегистриран)
Публикувано24.06.05 23:58



Прави ми впечатление, че в много от темите се говори за апартаменти, жилища, цени и т.н. На какво се дължи това само не мога да разбера?



Тема Re: Какъв е тоя интерес към апартаменти, имоти?нови [re: П3]  
Авторoбekтивeн (Нерегистриран)
Публикувано25.06.05 06:46



Цената на имотите непрекъснато расте.Сега е последния им шанс да си купят жилище.Освен ако:
-1000-2000 пазарджиклии наведнъж решат да си продават имотите
-но няма желаещи за тях
-територията на България нарастне
-софиянци и чужденци престанат да търсят имоти тук
-пазарджиклиите в чужбина решат да не се връщат
-сводници и други такива вложат печалбата си другаде
-има война,бедствие
-младите престанат да се женят
-и много други



Тема Re: Какъв е тоя интерес към апартаменти, имоти?нови [re: oбekтивeн]  
АвторП3 (Нерегистриран)
Публикувано25.06.05 23:24



Ахааа, но явно хората стават и по-мобилни и се местят от едно жилище в друго. Виж по-долу темите, пита се и за наеми, и за квартири.

Междувпрочем, наистина ли е толкова оживен пазарът на имотите в Пазарджик, купуват ли софиянци и чужденци къщи в района?

П.С. Честито на националистите, в парламента са ВМРО и Атака. Да живей България



Тема Re: Какъв е тоя интерес към апартаменти, имоти?нови [re: П3]  
Авторoбekтивeн (Нерегистриран)
Публикувано26.06.05 09:01



Моя позната работеща в банка ми каза,че всеки месец дават по няколко жилищни кредита,а софиянци идваха на оглед в една съседска къща.Ако не вярваш на това погледай рекламите за ипотеки/които масово промиват мозъците на tv-зрителите/ и виж в някой сайт цените на имотите тук и в София.Ще ти стане ясно.



Тема Re: Какъв е тоя интерес към апартаменти, имоти?нови [re: oбekтивeн]  
АвторП3 (Нерегистриран)
Публикувано26.06.05 17:23



Мен обаче ме интересува как според теб се развива градът, има ли инвестиции, какви са ностроенията сред хората, какви са демографските тенденции, има ли кяр Пазарджик от разположението си между София и Пловдив?



Тема Re: Какъв е тоя интерес към апартаменти, имоти?нови [re: П3]  
Авторoбekтивeн (Нерегистриран)
Публикувано27.06.05 08:29



Ти май не си от Пазарджик.Безработни в града са само циганите и ултрамързеливите.Разгледай града-виж колко е оживен,мащабите на строителството,магазините кафетата,младите.Ако имаш база за сравнение/например които и да е град в Сев.България/сам ще разбереш.Пазарджик е супер!Не е лудница като София,но не е и мъртвило.Освен това Пловдив е на 30 мин.,ако желаеш нещо "по-така".Единствения минус са може би циганите.



Тема Re: Какъв е тоя интерес към апартаменти, имоти?нови [re: oбekтивeн]  
АвторП3 (Нерегистриран)
Публикувано27.06.05 16:18



От Пазарджик съм, но баща ми е военен и съм живял другаде в България още от много малък. Аз роднини там почти нямам останали, всички са в Пловдив, София и Гърция и затова съм ходил едва няколко пъти, и то отдавна. Затова те питам що за град е Пазарджик и как са нещата там, евентуално след време да купим къща, но след време. Аз много се радвам щом Пазарджик върви напред, трябват работни места, за да остават младите хора там и да се раждат българчета.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.