Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:12 29.06.24 
Градове
   >> Пазарджик
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема OT PAZARDJIKнови  
АвторVienna (Нерегистриран)
Публикувано30.03.03 20:03



AZ SAM OT PAZARDJIK I MOGA S UDOVOLSTVIE DA KAGA CHE GO MRAZIA V DANN DOSHATA SI TOZI GRAT TAKAVA SELENIA NEMOGESH DA SRESHNESH NIKADE PO SVETA SAMO TAM V PAZARDJIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!
V PAZARDJIK NEMOGESH PARVOTO DA VIDISH EDIN CHOVEK NORMALNO OBLECHEN MAGETE SA SAMO PO ANZUK A JENITE KATO PROSTITUTKITE V PARISH.. VIARVAITE MI NAISTINA IZGLEGDAT TAKA CHUKAT SE ZA PO EDNO KAFE SAS TAPITE ,MUTRI da recheme kato spas zombito kakto go narichat che tpoi si prilicha na zommbi a da ne govory pak za drugite koito mnogo dobre poznavam !!!!!!!!!!!!!!!!!
NE HODETE V PAZARDJIK SHTE SI NAVLECHETE SAM BELI NA GLAVATA ZA PZ TRIABVA EDNA GOLIAMA BOMBA!!!!!!!!!!!



Тема Re: OT PAZARDJIKнови [re: Vienna]  
Авторpz (Нерегистриран)
Публикувано30.03.03 22:41



zashto ti ne se grqmnesh



Тема Re: OT PAZARDJIKнови [re: Vienna]  
Авторggg (Нерегистриран)
Публикувано01.04.03 00:06



za6to pak da e 4ak tolkova lo6 grada ne 4ak tolkova lo6 a 4e ima mnnogo seliani ima i 4e putkite se ebat za po edno kafe s skapannite mutri taka e ama ot kade pe go poznanva6 toia pezivenntim pa4o zombito ga nesi si imala zimanen davanen s nego tva mi e 4udno i kade si sega o6te li v pazardjik



Тема Re: OT PAZARDJIKнови [re: ggg]  
АвторMarita (Нерегистриран)
Публикувано11.04.03 01:09



Abe shto taka be hora?
az ne sum ot PZ ama dosta svestni pichove ot tam poznavam....
puk i seliani navsiakade ima..........i to v govemi kolichestva, taka che.....



Тема Re: OT PAZARDJIKнови [re: Marita]  
Авторmucc (Нерегистриран)
Публикувано13.04.03 02:49



zdraveite az syshto sym ot pazardjik za men grada si e mn gotin zashtoto sym si sviknala tuk!Otnosno selqnite tqh gi ima na vsqkade a momichetata koito si lqgat s pichovete sled pyrvoto kafe tova veche stava duma za konkretni lichnosti ne vsichki sa takiva povqrvaite mi ..... zashtoto poznavam dosta hora vyv grada i znam za kakvo stava duma



Тема Re: OT PAZARDJIKнови [re: mucc]  
Авторggg (Нерегистриран)
Публикувано13.04.03 22:19



da taka si e



Тема Re: OT PAZARDJIKнови [re: ggg]  
Автор aeon (непознат)
Публикувано15.04.03 10:48



Aha...napylno sym syglasen che e tup grad. Ot 3 godini ne jiweq tam i mi e super...



Тема Re: OT PAZARDJIKнови [re: aeon]  
Авторggg (Нерегистриран)
Публикувано16.04.03 23:29



mi kade jivee6



Тема Re: OT PAZARDJIKнови [re: Vienna]  
Авторmutsunka (Нерегистриран)
Публикувано17.04.03 00:04



Съгласна съм напълно. още повече, че скоро ще се омъжвам тук и съм обречена да живея в този град. За анцузите съм съгласна, че е така, макар че напоследък има тенеденция за промяна в по-младото поколение. аз също ходя с анцузи или спортни панталони напоследък. ТА НА СЕЛО ЗА КАКВО ДА СЕ ГЛАСИШ?



Тема Re: OT PAZARDJIKнови [re: Vienna]  
Автор y4eHuk (непознат )
Публикувано11.05.03 04:15



ауе хора защо си правите труда да отговаряте на тези тъпотии на хора който никога не стъпвали в пазарджик




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.