Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:09 10.05.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Как се казва истината?  
Автор briti9 (непознат )
Публикувано10.01.10 16:01



Как се казва истината?
Когато е трудно.....
Родители, какво предпочитате ? Детето ви да ви сподели, че има връзка с човек от своя пол, че е е щастливо..... или да ви лъже къде излиза и какво прави и да се заблуждавате....?
Казват, че истината боляла...., но лъжата не лекувала.
Не говорим за някой тийнейджър с объркана сексуалност, а за човек на 29, който крие истината от майка си и я залъгва всеки ден, а всъщност така желае да не лъже, така желае да бъде себе си и да сподели щастието си, но не знае дали не би станало по-лошо ако бъде честен...., дали няма да развали завинаги отношенията с майка си.....





Тема Re: Как се казва истината?нови [re: briti9]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано10.01.10 19:53



Сто пъти истината пред лъжата. Каквато и да е истината.
В края на краищата, детето се обича напълно и безусловно, нали? И е важно то да е щастливо, а не какво казват съседите.
Тук не говоря за престъпление, естествено.

Before you attempt to beat the odds, be sure you can survive the odds beating you.


Тема Re: Как се казва истината?нови [re: DaCat]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (Quaestor N.R.)
Публикувано10.01.10 21:38



Абе в нашето общество такива неща определено не трябва да се споделят на родител, защото последният ще те погледне все едно си убил човек.



Тема Re: Как се казва истината?нови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано11.01.10 09:09



Не всички родители мислят по този начин и слава богу. Има и по-разкрепостени хора. Дано да може да сподели момчето и да му олекне.
29 години са си сериозна възраст, явно човекът вече е определен.

Before you attempt to beat the odds, be sure you can survive the odds beating you.


Тема Re: Как се казва истината?нови [re: briti9]  
Автор SerenityKnight v 48O (Винаги Щастлив)
Публикувано21.01.10 23:26



Аз съм за Истината, истината и истината.

В началото може да се посърдят, но после им минава. А също така осъзнавам, че те не са идеални и коментирам 'греховете' им като истински приятел.



Помощта ми винаги е безусловна към родителите.



Тема Re: Как се казва истината?нови [re: briti9]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано04.03.10 00:58



По-добре да е болен от неизлечима болест отколкото да е хомосексуалист.

Само химиците ще оцелеят след ядрен удaр


Тема Re: Как се казва истината?нови [re: bluefan]  
Автор blaga_n (Hamster God)
Публикувано11.06.10 08:40



Аз ако мам син педал се отричам от него XD


ニヨニヨ


Тема Re: Как се казва истината? [re: briti9]  
Автор nevazmojna_sum (непозната)
Публикувано11.06.10 22:18



Имам синове и знам, че ако някой ден някой от тях ми каже такова нещо, ще е голям шок за мен.
Все пак предпочитам да знам истината и то от него, а не да я научавам от други хора. Това ще означава, че няма доверие помежду ни.



Тема Re: Как се казва истината?нови [re: briti9]  
Автор inmaterial (далечна)
Публикувано23.10.10 13:36



Теоретично всички сме много широко скроени хора...ама когато става въпрос за децата ни.........Дали???
Всеки ще каже, че иска да знае истината, но само който я е научил ще знае дали може да я понесе...личните ми наблюдения определено не са в полза на понасянето и приемането...



Тема ти ттова..нови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано27.10.10 12:51



от личен опит ли?



Атеистите са готови да приемат маймуноподобието, вярвайки в Дарвиновата теория за видовете.


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.