Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:08 02.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: ти ттова..нови [re: Kиpo]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (Quaestor N.R.)
Публикувано29.10.10 19:13



ами, ами.. само си разсъждавам на глас.





Тема Re: Как се казва истината?нови [re: briti9]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано30.01.12 00:18



предпочитам истината, колкото и да боли...
силно се надявам един ден да мога да се нарека не само майка, но и приятел на детето си, защото знам колко е важно...
предполагам и че не е лесно да се изгради такова приятелство, защото трябва да уцелиш златната среда между разглезването и властването...
не можеш да бъдеш нито само главнокомандващ, нито само приятел - и в двата случая ще те намрази, защото преди всичко си родител и като такъв то очаква много повече от теб - трябва да си 2 в 1, понякога 3 в 1, кой знае... понякога сигурно и 10!

но едно е най-важното - винаги да си там за детето си!не бих искала да имам дете, което да се притеснява, страхува или срамува от мен... дано един ден да мога да се усмихна и да си кажа, че съм успяла да изградя силна връзка с детето си, основана на доверие, приятелство и любов! такава, каквато според мен всички родители би трябвало да се стремят да имат с децата си, ако е вярно онова, което твърдят - че искат да имат щастливи деца! е да, ама щастието в едно семейство се създава, а не пада от небето!



Тема да не бъда лош пророк,нови [re: DaCat]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано30.01.12 00:23



ама си мисля, че самия факт, че се допитва тук дали да сподели с майка си говори достатъчно за това колко е "лесно" да се споделя с майка му... дано само не е като някои майки, които сякаш само чакат прекрасното им дете да се провали (в техните очи, разбира се), че на мига да се откажат от него... щото има майки и майки... той/тя си я знае най-добре, така че ми се струва, че ние няма как да помогнеме много, какъвто и съвет да дадеме, решението си е в неговите/нейните ръце, колкото и да е трудно... мога единствено да пожелая късмет и успех, и смело напред, най-важното е да откриеш себе си и да бъдеш щастлив и ако някой родител не може да го разбере, то тогава не заслужава да бъде наричан такъв...



Тема Re: Как се казва истината?нови [re: nevazmojna_sum]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано30.01.12 00:28



даа, казват, че една връзка не може да съществува без доверие
и са прави! чудно ми е, обаче как заспиват родителите, които след толкова години не са успяли да изградят връзка със собствените си деца... а всъщност те дали осъзнават, че имат деца?!...


п.п.
коментара не е към теб, да не помислиш
разбрах, че си от свестните родители и ти се радвам,
просто малко задълбах в разсъждения...





Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.