Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:29 30.04.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Хайде пак за кандидат-гимназиститенови  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано21.08.07 09:03



Работата е там, че На-мама-малкото-златно е 7-ми клас и трябва да му избера курсове. По времето на На-мама-голямото-златно курсовете в немската бяха о.к. и свършиха работа, но сега някои казват, че нивото било паднало. За математиката съм избрала СМГ, но за българския се чудя. Пари за частни уроци не искам да давам по една или друга причина, а за школа "Иванови" не ща да чувам по друга причина

, та дайте идея за български, че яко закъснях.

Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.

Тема Re: Хайде пак за кандидат-гимназиститенови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор MonaMonsano (непознат)
Публикувано21.08.07 22:27



Преди малко писах по твойта тема в друг клуб, та сега да споделя и в тая



Имам мноооого лоши впечатления от курсовете в СМГ преди година, когато там ходеше малката ми дъщеря. Детето е с много силно развито математическо мислене и определено е силна в тази област. Обаче.. оказа се, че във въпросните курсове даскала, който преподаваше, обръщаше внимание единствено на децата, които са от СМГ-то. Нали знаеш, че там се учи от 5-ти клас. А на другите никакво внимание - който разбрал, разбрал. Ходихме там 3 месеца без никакъв смисъл, след това преминахме на частен учител, та наваксахме каквото не беше разбрано.

Резултатът - издържани отлично изпити, детето прието в елитно училище.

Та мисълта ми е, да не считаш курса в СМГ за гаранция за справяне с изпита по математика.

Успех!



Тема Re: Хайде пак за кандидат-гимназиститенови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
АвторT-Rex (Нерегистриран)
Публикувано22.08.07 10:26



Само по препоръки а) на близки и колеги И б) на хора от бранша, т.е. даскали - школа "Веди" и за български, и за математика.
Записахме се, пък ще видим какво ще излезе.



Тема Re: Хайде пак за кандидат-гимназиститенови [re: T-Rex]  
Авторttt (Нерегистриран)
Публикувано22.08.07 18:49



Ние сме доволни от курсовете в НПМГ. Почнахме април без идея за математика, но синът ми се увлече и кандидатства там с тази специалност и го приеха.



Тема Re: Хайде пак за кандидат-гимназистите [re: ttt]  
Автор sensitive ()
Публикувано24.08.07 09:25



И аз ти препоръчвам школа Веди, имат страхотна организация и са в час с всичко.Успех!





Тема Да, ама не може да отиде на началния тестнови [re: sensitive]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано24.08.07 09:31



щото до 22 септември няма да сме в България.

Ще питам дали може без тест.

Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.

Тема Re: Хайде пак за кандидат-гимназиститенови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано25.08.07 19:57



Ми аз моя в 7 клас го бях записала на 2 места: курсовете в ТУ за изпитите в ТУЕС по математика и във школа "Магнет" (

). От ТУ той самият не беше никак доволен - почти нищо не им обяснявали, малко формална работа... но от беше във възторг, а и резултата беше неочаквано добър :)
Миналата година пратих там и племеника си (умно, ама доста мързеливичко хлапе) и също бяхме много доволни.
Имат и курсове по български... поговори с преподавателите там, това с нищо не те ангажира. Мен ме грабнаха с вниманието, което се обръща персонално на всяко дете, на характера и особеностите му.



Тема Ще им се обадя и на тяхнови [re: Hell]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано26.08.07 00:04



Благодаря!



Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.

Тема Re: kakvo te pritesnjava v shokalata na Ivanoviнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Авторsladko-kisel (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 09:38



Здравей!

Искам да те помоля да споделиш какво те притеснява в школата на Иванови? Аз съм чувала за тях от "Осанна!" до "Разпни го!".

Много ще ми помогне и твоето мнение, защото мисля детето ми да се обучава при тях.



Тема Re: kakvo te pritesnjava v shokalata na Ivanoviнови [re: sladko-kisel]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано27.08.07 12:19



Според мен там прекаляват с дисциплината. Направили са го като казарма. Плащат се глоби, ако си без домашно и други подобни. Децата са стресирани. И това всичкото, за да докажат колко са велики. Може на някого да му харесва, но моето дете в месомелачка няма да го забия.

Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.