Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:57 17.05.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Хайде пак за кандидат-гимназистите  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано21.08.07 09:03



Работата е там, че На-мама-малкото-златно е 7-ми клас и трябва да му избера курсове. По времето на На-мама-голямото-златно курсовете в немската бяха о.к. и свършиха работа, но сега някои казват, че нивото било паднало. За математиката съм избрала СМГ, но за българския се чудя. Пари за частни уроци не искам да давам по една или друга причина, а за школа "Иванови" не ща да чувам по друга причина

, та дайте идея за български, че яко закъснях.

Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.

Тема Re: Хайде пак за кандидат-гимназиститенови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор MonaMonsano (непознат)
Публикувано21.08.07 22:27



Преди малко писах по твойта тема в друг клуб, та сега да споделя и в тая



Имам мноооого лоши впечатления от курсовете в СМГ преди година, когато там ходеше малката ми дъщеря. Детето е с много силно развито математическо мислене и определено е силна в тази област. Обаче.. оказа се, че във въпросните курсове даскала, който преподаваше, обръщаше внимание единствено на децата, които са от СМГ-то. Нали знаеш, че там се учи от 5-ти клас. А на другите никакво внимание - който разбрал, разбрал. Ходихме там 3 месеца без никакъв смисъл, след това преминахме на частен учител, та наваксахме каквото не беше разбрано.

Резултатът - издържани отлично изпити, детето прието в елитно училище.

Та мисълта ми е, да не считаш курса в СМГ за гаранция за справяне с изпита по математика.

Успех!



Тема Re: Хайде пак за кандидат-гимназиститенови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
АвторT-Rex (Нерегистриран)
Публикувано22.08.07 10:26



Само по препоръки а) на близки и колеги И б) на хора от бранша, т.е. даскали - школа "Веди" и за български, и за математика.
Записахме се, пък ще видим какво ще излезе.



Тема Re: Хайде пак за кандидат-гимназиститенови [re: T-Rex]  
Авторttt (Нерегистриран)
Публикувано22.08.07 18:49



Ние сме доволни от курсовете в НПМГ. Почнахме април без идея за математика, но синът ми се увлече и кандидатства там с тази специалност и го приеха.



Тема Re: Хайде пак за кандидат-гимназиститенови [re: ttt]  
Автор sensitive ()
Публикувано24.08.07 09:25



И аз ти препоръчвам школа Веди, имат страхотна организация и са в час с всичко.Успех!





Тема Да, ама не може да отиде на началния тестнови [re: sensitive]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано24.08.07 09:31



щото до 22 септември няма да сме в България.

Ще питам дали може без тест.

Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.

Тема Re: Хайде пак за кандидат-гимназиститенови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано25.08.07 19:57



Ми аз моя в 7 клас го бях записала на 2 места: курсовете в ТУ за изпитите в ТУЕС по математика и във школа "Магнет" (

). От ТУ той самият не беше никак доволен - почти нищо не им обяснявали, малко формална работа... но от беше във възторг, а и резултата беше неочаквано добър :)
Миналата година пратих там и племеника си (умно, ама доста мързеливичко хлапе) и също бяхме много доволни.
Имат и курсове по български... поговори с преподавателите там, това с нищо не те ангажира. Мен ме грабнаха с вниманието, което се обръща персонално на всяко дете, на характера и особеностите му.



Тема Ще им се обадя и на тяхнови [re: Hell]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано26.08.07 00:04



Благодаря!



Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.

Тема Re: kakvo te pritesnjava v shokalata na Ivanoviнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Авторsladko-kisel (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 09:38



Здравей!

Искам да те помоля да споделиш какво те притеснява в школата на Иванови? Аз съм чувала за тях от "Осанна!" до "Разпни го!".

Много ще ми помогне и твоето мнение, защото мисля детето ми да се обучава при тях.



Тема Re: kakvo te pritesnjava v shokalata na Ivanoviнови [re: sladko-kisel]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано27.08.07 12:19



Според мен там прекаляват с дисциплината. Направили са го като казарма. Плащат се глоби, ако си без домашно и други подобни. Децата са стресирани. И това всичкото, за да докажат колко са велики. Може на някого да му харесва, но моето дете в месомелачка няма да го забия.

Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.



Тема Обаче и цените им си ги биванови [re: Hell]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано27.08.07 12:21



Те са си като за частни уроци- 10 лв. на час. Май ще предпочета да ги спестя тези пари, пък ако не влезе детето, ще ги дам после за езикови курсове. Иначе наистина звучи добре начина на преподаване, както ми го обясниха.



Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.

Тема моля за още малко информациянови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Авторsladko-kisel (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 16:30



Мисля детето ми да учи там, а не да посещава школата, успоредно с учебните занятия в държавно училище.

Имаш ли мнение за самото училище? Също ли е високо нивото?



Тема Нямам идея, съжалявамнови [re: sladko-kisel]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано27.08.07 17:38



За курсовете съм чувала от познати и в нета. Имаше специална теме в нета преди, така че пусни търсачка.



Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.

Тема а частните уроци...нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано27.08.07 23:38



на астронимически час ли ги броят или на учебен по 45 мин? Щото при Магнет доколкото си спомням бяха на астрономически...

Ама ти си преценяваш де :)
Моят искаше 2 училища и нищо друго (т.е. ако не го бяха приели, просто щеше да загуби всякакъв интерес към училището) и за това ми беше важно да е добре подготвен. А и в дипломата имаше 5-ци по БЕЛ и математика, та си беше критично.



Тема Re: а частните уроци...нови [re: Hell]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано28.08.07 08:42



Честно казано не обърнах внимание на какъв час.

Ако имах възможност, щях да я запиша, но в комплект с немския на батко и просто ми идват малко отгоре. Зависи от детето, да. Батко и и с курсовете в немската се оправи, ама той много четеше, а това диване само пред огледалото седи. Отплеснах се.

Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.

Тема Re: а частните уроци...нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
АвторMima (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 12:04



Моя син ходеше в "Образователни технологии" миналата година при г-жа Мария Божанова и изкара 5.625 на съчинението-разсъждение, неговия приятел тази година пак там - на теста по български 5.82, просто страхотен преподавател е.
Това е сайтът им:
http://www.edutech.bg/



Тема Re: Хайде пак за кандидат-гимназиститенови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
АвторMилeвa (Нерегистриран)
Публикувано20.09.07 23:03



Кое е по-разумно? Струва ли си да давам пари за курсове, които са 1:1 с училищната организация на учебния процес? Това се стремя да избегна.
Могат ли 20 деца в групата да възприемат еднакво преподавания материал? От друга страна високата цена в малките групи дали е оправдана от резултатите?



Тема Re: Хайде пак за кандидат-гимназиститенови [re: Mилeвa]  
АвторMima (Нерегистриран)
Публикувано21.09.07 13:12



Курсовете, който посещаваше сина ми бяха ококо 450 лв. на предмет и групата беше 0т 8 човека, определено си струваше.



Тема Айде, денови [re: Mилeвa]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано21.09.07 18:44



И аз това се чудя. За сина ми се оказа разумно. Той ходи на курсовете в немската. За щерката- знам ли. Тя не е чак толкова ученолюбива. Така или иначе, вече я записах във Веди. Догодина ще споделя резултата.

Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.



Тема Re: Айде, денови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Авторblcok4o (Нерегистриран)
Публикувано29.04.08 01:53



Дъщеря ми беше на курсове в немската мога да кажа че учителката по български език е велика личност.По математика ходеше също там но добре че детето е на ти с този предмет.Приеха я в първите 3 училища по рейтинг ,но тя влезна в класическата с отделни изпити.



Тема Re: Хайде пак за кандидат-гимназиститенови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор kiki6za4 (непознат )
Публикувано26.10.09 14:58



Здравейте,
И аз имам дете кандидат гимназистче и съм в същата дилема само че аз вече се опарих. Попаднах на още една школа като тази на набезизвестните Иванови. Школата се казва МАГНЕТ. Намира се в една дупка в Лозенец. Децата учат по 3 астрономически часа без почивка и отгоре на всичкото веднага след като платиш им обясняват как ще ги изгонят защото не заслужават да се работи с тях.
Така че моя съвет е първо проучете къде си пращате детето нека посети 2 - 3 урока и тогава плащайте



Тема Re: Хайде пак за кандидат-гимназиститенови [re: kiki6za4]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано07.11.09 20:16



Тази тема дори съм я забравила. Щерката в крайна сметка беше във Веди. Вече и забравих оценката, ама беше май малко над 5,70 по български. Виж, математиката и беше по зле- 4,80 и нещо, но то не е заради курса на СМГ, а заради нейното нежелание да я учи.

Най обичам да чета, ама не мога.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.