Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:04 28.04.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Oste vednaz za sdruzenie Schiller  
Автор Az_i_ti (непознат)
Публикувано05.04.07 14:41



Molja roditeli na deza, koito utchat v 55-to u-ste s nemski da mi dadat malko razjasnenie otnosno kandidatstvaneto za obutchenie tam. Parvo se podava molba do sdruzenieto za tchlenstvo? V ustava na sdruzenieto ne e upomenata zifrata na tchlenskija vnos? tja kak se opredelja i varira li mnogo? Drugi njakakvi taksi plastat li se v utcilisteto?

Predvaritelno blagodarja za informazijata.



Тема Re: Oste vednaz za sdruzenie Schillerнови [re: Az_i_ti]  
Автор Alexis_Mih (минаващ)
Публикувано26.05.07 22:44



Malko kasno se vklu4vam, no se nadqvam da buda ot polza! moqta du6terq zavur6va 7-mi klas v 55-to i ot mnogo godini u4i nemski (o6te ot detskata gradina)-ne znam za vas, no nie kato cqlo nikak ne sme dovolni Vqrno e, 4e ne proqst pari postoqnno (kakto e po drugite u4ili6ta), no otkakto tq e tam ve4no se vdigat taksite-bqha 76 lv., posle 85 lv., a se ga ot 3 meseca sa 100 lv.! Osven tova nemskiq koito u4at i u4itelite sa pod vsqkakva kritika-az ako sam na va6e mqsto 6te pratq deteto na 4astni uroci ili v Alians-decata na moi priqteli naprednaha mnogo po-burzo ot moeto, pri uslovie, 4e to e edno ot nai budnite deca vav vipuska!bProsto ne6tata sa malko razmiti-u4ebniq plan sa6to , u4itelite sqka6 sa hvanati ot gorata ii t.k. e platen ezika vsi4ki imat otli4ni ocenki/koito, vqrvaite mi, ne se realni! Pomislete pak, no az sajelqvam za mnogoto pari, koito sam dala, a nasre6ta ni6to!! V momenta deteto mi hodi na 4astni uroci i tam se ustanovqvat ogromni propuski-ina4e decata ima serifikati cql kup!!!!



Тема Re: Oste vednaz za sdruzenie Schillerнови [re: Alexis_Mih]  
Автор Az_i_ti (непознат)
Публикувано30.05.07 12:22



Mnogo Vi blagodarja za informazijata. Znaete li adresa na Aliansa? ste se radvam mnogo ako ima i njakakav Internet-adres?



Тема Re: Oste vednaz za sdruzenie Schillerнови [re: Az_i_ti]  
Авторивa (Нерегистриран)
Публикувано30.05.07 20:56



На ул.Оборище срещу худ. академия.За малки деца е добре ,но за по-големи сами ще се убедите ,че групата не трябва да надвишава 5 деца.Там минимума е 14 ,но достигат 20 в някои дни.Работят с 4-5 деца които седят отпред.Говоря за немски след 4години +1предучилищна узряхме ,че от частен учител по-добро няма!!Те нямат време да проверят домашните,а за друго какво да говорим..Има една музикална госпожа тя е уникум,обича тези които правят подаръци.Другите са унижавани.Но сами трябва да решите!Само следете изкъсо какво се учи и помагайте за домашните,ако не вие то учител.Наши познати ходят на англ.там и си имат учител за домашни-нещата са добре при тях.



Тема Re: Oste vednaz za sdruzenie Schillerнови [re: ивa]  
Автор Az_i_ti (непознат)
Публикувано31.05.07 12:21



Imate li predstava kade drugade v Sofia ima u-sta ot 1 kl. s prepodavane na nemski , a sasto i nivoto da e dobro?



Тема Re: Oste vednaz za sdruzenie Schillerнови [re: Az_i_ti]  
АвторOля (Нерегистриран)
Публикувано02.06.07 16:54



Частно или държавно?
държавно - 20-то
частни - Е. Кестнер, Увекинд, Веда Д. Шуле



Тема Re: Oste vednaz za sdruzenie Schillerнови [re: Alexis_Mih]  
Автор kopche (добро)
Публикувано03.07.07 20:39



Много интерсно мнение, наистина.... То трябва да има и такива, де..

Тука мога да се съглася само с един момент> таксата от 100 лв.
Всичко друго е много субективно казано.
За инфо, синът ми звърши предучилищната подготовка към Сдружението и сега ще бъде 1-ви клас в 55-то пак при тях.
За подготовката им по немски-нямат равни!
Само суперлативи мога да говоря!!
Кой- каквото ще да си говори.
Самата аз, уча немски от 5-клас, работя с немски в момента и може да се каже, че имам доста добра представа за езика. Моята оценка за постиженията на децата за тази предучилищна година е 6 по 6-то балната система.


Имайте в предвид, че синът ми дойде в Шилер, след като беше учил английски 2-3 години в детската градина... Т.е съвсем от кота 0.
Аз имах повече забележки към самата детска градина, относно подготовката на децат за 1-ви клас, като цяло, ама това е друг разговор....



Тема 30 ОДЗ и Фондация Шилернови [re: kopche]  
Автор chernooko (Лора и Йоан)
Публикувано17.08.07 14:36



Здравейте,
Дъщеря ми, която е на 4 години е записана към фондация Шилер и от септември месец тръгва на детска градина в групата на Шилер към 30 ОДЗ в Дианабад.
Ще ми е полезна всякаква информация за подготовката на децата към фондация Шилер в тази детска градина-от какво сте доволни или не, информация за самото 30 ОДЗ (ние живеем в друг квартал, доста отдалечен от Дианабад и нямам изобщо никакви впечатления за градината, а и информацията в нета за нея е доста оскъдна!).
Предварително ви благодаря





Тема Re: 30 ОДЗ и Фондация Шилернови [re: chernooko]  
Автор kopche (добро)
Публикувано22.08.07 13:53



chernooko, виждам че задаваш въпроса си към мен, но аз не знам нищо за това 30-ОДЗ в Дианабад.


Синът ми посещаваше предучилищната група към Сдружението в кв. Изток- 133-та, 'Зорница' мисля, че се казваше ЦДГ-то.
Ако има от нещо да съм недоволна от си от ДГ и самите учителки в градината и това няма нищо общо със Сдружението и преподавателите, които идваха за обучението по немски език.
Просто, подготовката, като цяло, на децата в тази градина е слаба, от гледна точка на предучилищна подготовка. Никакво занимаване, редовно ги няма като отиваш да си взмеш дететот вечер, едната госпожа - вечно намусена и недоволна от живота.... Ей такива неща.


Редактирано от kopche на 22.08.07 13:54.



Тема Re: 30 ОДЗ и Фондация Шилернови [re: kopche]  
Автор chernooko (Лора и Йоан)
Публикувано23.08.07 13:46



Kopche, благодаря ти за отговора :)))
Сдружение Шилер работи и с двете детски градини, но ние не знам защо избрахме 30 ОДЗ....сега страшно много се притеснявам, че нямам никаква информация за самата детска градина.
Kopche, много ще съм ти благодарна ако в тази тема или в друга продължаваш да ни информираш за това доволна ли си или не, от обучението на момченцето ти вече в първи клас към фондацията.Живот и здраве ние вървим по вашите стъпки и ще си ми много полезна с цялата информация, която даваш за Шилер.
Обръщам се също и към Стефан Астраг.-(мисля , че така беше ника на един татко , чиято дъщеричка също учеше в 55 у-ще към фондацията)-моля ако все още четете този клуб да ни разкаже доволен ли е от обучението, което дъщеричката му получава там


Поздрави!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.