Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:56 17.05.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Училище "Света София"?нови [re: J]  
Автормaйka (Нерегистриран)
Публикувано27.10.05 11:10



Все пак някой знае ли подробности за предучилищната група в Света София.



Тема Re: Училище "Света София"?нови [re: tanya.d]  
АвторCoфия (Нерегистриран)
Публикувано27.10.05 12:23



Разкажете ми нещо за това училище



Тема Re: Училище "Света София"?нови [re: Coфия]  
Авторtanya.d (Нерегистриран)
Публикувано01.11.05 20:06



Детето ми е там предучилищна. От начало не бях много ориентирана, той още по-малко, но постепенно нещата се изясниха. Вече пишат цифри и букви /не знам защо печатни, но и в детската беше така/, решават задачки с по-голямо, по-малко и равно, всеки ден учат английски. Искаха ни ракета за тенис, имат също танци и ... какво още да напиша? Провеждат се някакви състезания, нещо като тестове и на отбора победител дават награди /книжка, например/. Оценяват ги с някакви звезди в различни цветове, а на две седмици ми изпращат "клюкарка"- в нея всеки преподавател си пише впечетленията. Всеки учител си има приемно време, можеш да им звъниш и по телефона за информация. Храната е доста разнообразна, имат закуска, плодова закуска, обяд и след обедна закуска. Транспорта е абсолютна точен, до минута! Скоро ще имаме родителска среща, която е индивидуална и тогава ще мога да дам по-конкретна информация. Още е рано да се каже каквото и да било, но засега нещата вървят добре.



Тема Re: Училище "Света София"?нови [re: tanya.d]  
АвторCoфия (Нерегистриран)
Публикувано04.11.05 17:10



Много ти благодаря за информацията. Дано наистина дето ти да се чувства добре там. Ще чакам още новини след родителската среща.
Ще ми разкажеш нещо повече за самия изпит за влизане в предучилищната група. Кога се провеждат? Има ли тестове или само наблюдават децата? А, и още нещо - да не питам директно, но по-висока ли е таксата от ЕСПА. Там май е около 2600 евро на година (може би без екстрите). Знаеш ли на колко вноски е? В нашата детска има няколко варианта - месечно, тримесечно и май годишно. Чао и благодаря



Тема Re: Училище "Света София"?нови [re: Coфия]  
Авторtanya.d (Нерегистриран)
Публикувано13.11.05 17:52



Така... Мина ни родителската среща. Нещата вече са ми много по-ясни. Оказа се, че на празно съм се притеснявала - детето се чувства чудесно в училище, има си нови приятели, започва да свиква с новите порядки.
Разговаря се по отделно с всеки преподавател, с психолога също. Натоварват ги доста, но го правят по такъв начин, че на децата им е интересно. Всеки ден учат английски, системата е много забавна, очарована съм!
Храната - много разнообразна, има салатен бар с 6-7 салати, таратор и супа, едно постно и едно месно ядене, десерти.
Най-много ме впечатли психоложката - работи много сериозно с децата, даже предстои някакъв тест, по отделно с всяко дете, който продължава около 2 часа.
С две думи:доволна съм, ще видим по нататък.



Тема Re: Училище "Света София"?нови [re: tanya.d]  
АвторCoфия (Нерегистриран)
Публикувано14.11.05 17:21



Много ти благодаря. Наистина това е много ценна информация за мен. Ако събераш още информация, моля те, пиши. Отново благодаря.



Тема Re: Училище "Света София"?нови [re: tanya.d]  
Авторnov (Нерегистриран)
Публикувано24.11.05 16:49



Imate li nova info



Тема Re: Училище "Света София"?нови [re: tanya.d]  
Авторoste info (Нерегистриран)
Публикувано25.11.05 16:27



Moge li pove4e info za tova u4iliste



Тема Re: Училище "Света София"?нови [re: tanya.d]  
Авторtati (Нерегистриран)
Публикувано30.11.05 11:40



daite oste info za St Sofia



Тема Re: Училище "Света София"?нови [re: tati]  
Авторaни (Нерегистриран)
Публикувано08.09.06 17:31



Здравейте,
прочетох мненията ви с интерес. Детето ми тръгва сега в това училище в предучилищна. Можете ли да ми разкажете още нещо интересно?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.