Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:33 06.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: А работното време?нови [re: userkata]  
Автор lady Marian (defender)
Публикувано07.09.05 11:29



Сори за невежеството, но коя е вашата градина?

Освен това се чудех, знам, че голяма част от частните заведения имат собствен транспорт, ако стои до по-късно, аз ли трявба да го взема? Сигурно звучат тъпо въпросите ми, но наистина ми се иска да знам подробности.

С нокти и зъби до край своята чест отстоявай!
Не остарявай, Любов, моля те, не остарявай!


Тема Re:нови [re: Иви]  
Автор Mиa (седмият елен)
Публикувано07.09.05 14:12



mislq che ne. Tova sa 2 jeni, majka i dusterq. Ednata e vuzpitatelka, drugata detegledachka ( i 2te sa uchili za tova) i sa se napravili samostoqtelni t.e. chastnici.
Decata sa ot 1 do 3 godini,max 8 deca v grupata, gradinata e v samostoqtelna sgrada i mislq che nqma t.nar. veriga-detski-gradini-Kueschelnest, tuj kato 2te go pravqt chastno, no moga da pitam.
Tam se plasta pochasovo, 3,- eur za chas 1,- eur za hranata i nqkakva uj taksa 1,- eur, rabotqt ot 7.30 do 17 chasa

p.p. a az ne sum v Bulgariq, no ako stava duma za standarta na takiva gradini, to mislq che e sustiqt kato v Germaniq,



Тема Re: А работното време?нови [re: lady Marian]  
Автор userkata (юзерка)
Публикувано07.09.05 18:50



казах нашата имах предвид, че вероятно всички частни градини предлагат тази услуга. и да, ще трябва сама да си я взимаш, защото вероятно буса ще тръгва по-рано. :-)


борис 10.06.2001
виктор 10.02.2003

Тема Re: Веда,Увекинд,Дойче шуленови [re: Иви]  
АвторKiki (Нерегистриран)
Публикувано21.07.06 14:34



И двете ми деца са в Увекинд.
Мисля че това е най-добрата препоръка



Тема Re: Здравейнови [re: Иви]  
АвторKiki (Нерегистриран)
Публикувано21.07.06 14:39



Здравейте,
случайно попаднах в този сайт, търсейки последните снимки от зеленото училище на големия ми син.
И двете ми деца учат в Увекинд.
За три години големият вече кара сърф от сините училища и ски от зимните.
В нашето семейство никой не говори немски, освен двамата ни сина, които учат в Увекинд. Без никаква помощ от наша страна.
Препоръчвам Ви го



Тема Re: Здравейнови [re: Kiki]  
АвторЛekcи (Нерегистриран)
Публикувано26.07.06 10:45



Kiki, дъжеря ми посещава детската градина на Увекинд и също съм много доволна. Имам желание тя да продължи и в училището. Ще се радвам да установим контакт

lilipet@abv.bg
Поздрви и лек ден



Тема Re: Веда,Увекинд,Дойче шуленови [re: Бинe]  
Авторeeeeeeeee (Нерегистриран)
Публикувано22.01.07 15:25



А какво ще кажете за Ерих Кестнер? Тази година е модерно.Насочила съм се на там.Май няма места



Тема Re: Веда,Увекинд,Дойче шуленови [re: eeeeeeeee]  
Авторззз (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 13:54



Добро е





Тема Re: Веда,Увекинд,Дойче шуленови [re: ззз]  
Авторeeeeeee (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 14:34



Таксата не ме притеснява, те са горе-долу еднакви. Интересува ме сградата, условията, какви са учителките. Да не са някои пенсионерки/роднини. В кварталната средната възраст на учителките е около 50 год. За Веда чух някои не дотам добри отзиви.



Тема Re: Веда,Увекинд,Дойче шуленови [re: eeeeeee]  
АвторBивa (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 14:47



Дъщеря ми беше в Кестнер после във Веда. Абе, и на двете места бива.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.