Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:44 22.05.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Веда,Увекинд,Дойче шуленови [re: Бинe]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано24.01.07 12:20



А за Дойче Шуле има ли някой отзиви?



Тема Re: Веда,Увекинд,Дойче шуленови [re: Lenny]  
АвторBивa (Нерегистриран)
Публикувано25.01.07 08:53



До колкото знам, Кестнер е бивша "част" от Дойче Шуле. Докато дъщеря ми беше в Кестнер, дойдохо 2 деца от Шулето! Е, ако са доволни, нямаше да си преместят децата в Кестнер, нали.



Тема Re: Веда,Увекинд,Дойче шуленови [re: Bивa]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано25.01.07 10:36



Жалко, бях се ориентирала към тях. Близо са ми и преди ми се струваха добри условията / гледано от страни /.





Тема Re: Веда,Увекинд,Дойче шуленови [re: Lenny]  
АвторBивa (Нерегистриран)
Публикувано25.01.07 11:25



Е, не, че е лошо, обаче там от миналата година има някакви неразбории. В Кестнер са готини учителки /проучих/! Обаче факт е, че нямат места. Трябва да се провери през април пак. А във Веда имат адски амбициозна директорка. Не знам това добре ли ще е или зле. Най- добра препоръка може да е мнение на родители, чиито деца са там.



Тема Re: Веда,Увекинд,Дойче шуленови [re: Bивa]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано25.01.07 14:02



ахааа. Аз затова следя с интерес темата, но няма много пишещи чиито деца са там.
Иначе амбициозните директорки са хубаво нещо - стягат персонала, поддържат реда и като цяло следят нещата изкъсо - аз съм за!
В нашата детска градина имаме такава директорка - много съм доволна!



Тема Re: Веда,Увекинд,Дойче шуленови [re: Lenny]  
Авторeeeeeeee (Нерегистриран)
Публикувано25.01.07 14:20



Коя е твоята градина. Страх ме е да не се натреса на някоя коза.За се га съм или за Веда или за Кестнер.



Тема Re: Веда,Увекинд,Дойче шуленови [re: eeeeeeee]  
АвторBивa (Нерегистриран)
Публикувано25.01.07 14:23



Кестнер е добре. Те са на едно място от детската градина до 12 клас.Управителите са интелигентни, амбициозни хора. Ходих до там миналата седмица, но нямат места! Не мога да си обясня!



Тема Re: Веда,Увекинд,Дойче шуленови [re: eeeeeeee]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано26.01.07 10:33



Градината ни е най-обикновена квартална градина в Младост - 56-то ОДЗ. Не може да се мери с частните, като екстри и лукс разбира се. Но както вече писах директорката е супер печена и обстановката е готина.
Страхотно е чисто. Учителките са много сърцати и децата наистина са в страхотна обстановка.
Но за училището имам по-други претенции и ще търся определено частно, защото иначе в нормалните държавни училища спасението на давещите се /учащите/ е оставено само в техните ръце

.
А съвременните родители не сме с толкова свободно време, колкото имаха нашите навремето. Резултатите скоро ще ни изравнят с някои нелюбими ми нации с не особено висок интелект, обожаващи консумацията на Макдоналдс



Тема Re: Веда,Увекинд,Дойче шуленови [re: Lenny]  
Авторeeeeeeee (Нерегистриран)
Публикувано26.01.07 12:33



Хубаво, че в Младост има такава градина, обаче ми е много далече. Кестнер в Люлин ми е по-удобно. Те сигурно имат и транспорт.



Тема Re: Веда,Увекинд,Дойче шуленови [re: eeeeeeee]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано26.01.07 12:48



Имат транспорт, но въпреки това си е далече. Аз точно затова харесах Шулето защото ми е близо, но пък ако отзивите не са добри....
Еййй много е лошо положението с училищата.
Да не говорим че таксата за транспорта е близо 1/3 от таксата за училище, не е много малко все пак.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.