Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:45 17.05.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Частни детски градининови [re: Бинe]  
Автор babaToHka (старило-патило)
Публикувано09.02.05 21:21



Разбира се, че ти го връщат За гърнето предполагам, че няма даима проблем. Все пак свържи се с тях, защото може да не приемат дечица. А "Веда" доста дълго се водеше на адрес "Брегалница" и когато се обадих разбрах, че е на Порой и се оказа, че това е детската градина, в която аз съм ходила. Държавната й част де

If you voted Bush, you can't shit here. Your asshole is in Washington


Тема Re: Частни детски градининови [re: Бинe]  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано10.02.05 14:21



Ами и аз говорих с директорката и специално за езика тя ми обясни, че не се преподава примерно 2 часа на ден, а се говори постоянно на немски на децата . Имали квалифицирани учители, които са специализирали в Германия, но и аз искам да чуя мнението на някой родител, чието дете посещава Веда.



Тема Re: Частни детски градининови [re: Лили]  
АвторБинe (Нерегистриран)
Публикувано10.02.05 14:26



А ти, защо си се спряла на Веда, а не примерно на Ерих Кестнер или Дойче шуле?Аз чух и много хубави неща и за тези двете, а впечатленията ми от Ерих Кестнер са много добри-храна, условия, а има и предимство за прием после в първи клас.А в Дойче шуле учителите са немци, но пък на мен ми е безумно далеч, а не знам, дали ще пускам детето от първата година с техен транспорт....Уф!Много труден избор!



Тема Re: Частни детски градининови [re: babaToHka]  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано10.02.05 14:32



След като детенцето ти ползва транспорта на градината как се информираш какво е правила през деня, каква е била храната/ дават ли ти менu за седмицата/ , спала ли е ?Имат ли някакъв спорт в градината?



Тема Re: Частни детски градининови [re: Бинe]  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано10.02.05 14:41



Ами защото ми е близо и няма да се налага да ползвам техния транспорт. А пък ако качеството на обучение и отглеждане на децата е наистина добро ще ми бъде ОК.



Тема Re: Частни детски градининови [re: Лили]  
Автор babaToHka (старило-патило)
Публикувано10.02.05 16:40



Точно размяната на информация ми е проблема. За спорта не знам, не съм се интересувала - за мен е важно да е здрава, да е доволна и да виждам, че се развива добре. Все пак в петък ние си я взимаме и тогава говорим с учителките ако има нещо по-специално.

If you voted Bush, you can't shit here. Your asshole is in Washington


Тема Re: Частни детски градининови [re: babaToHka]  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано10.02.05 17:24



Това означава ли че не знаеш какво яде през всеки един ден от седмицата? На мен това би ми било доста притеснително, тъй като детето ми си е капризно по отношение на храната. Нямат ли практика да дават копие от менuто в началото на седмицата?



Тема Re: Частни детски градининови [re: Лили]  
Автор babaToHka (старило-патило)
Публикувано10.02.05 21:24



Ами ако си го поискаш,сигурно го дават. Нашата яде абсолютно всичко, и вечер ми разказва какво са имали за първо и второ, така че нямам притеснения. А и преди когато имах контакт всеки ден с учителките те само я хвалеха - каква била добричка и спокойна, колко слушала, как хубаво пеела. Сега носи от време на време по някоя плюшена играчка, която и били дали като награда. Аз се бях притеснила, че си ги взима самостоятелно, но когато го споделих с каките, те бяха много потресени от мен, и рекоха, че съвсем целенасочено си ги получавала, 'щото била особено усърдна в пеенето. На мен ли ми го казват - тя се събужда и заспива пеейки, а понякога, когато исвърши репертоара от заучени текстчета претворява случки в песнички.
Пак се увлякох в приказки, ама тия дни все разказвам за детенце, 'щото навършваме в 3, та съм натази вълна

If you voted Bush, you can't shit here. Your asshole is in Washington


Тема Re: Частни детски градининови [re: babaToHka]  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано11.02.05 08:20



Благодаря ти за info-то. Ще взема да се обадя и да отида да видя за какво става въпрос, че то моето момченце е едно инатче / зодия Рак/. Само искам да те питам за транспорта - сутрин в колко ти я вземат и вечер в колко ти я връщат- някакъв график ли имат или..как става?Да не би да чака бусчето навън сутрин, че в тоя студ направо не знам.



Тема Re: Частни детски градининови [re: Лили]  
Автор babaToHka (старило-патило)
Публикувано11.02.05 12:13



Има 2 варианта - директно от вкъщи или от някоя спирка - 3 мисля, че са ги определили, но на нас спирките не са ни удобни. Идват сутрин в 8 и вечер я връщат към 6 без 10. Много рядко закъсняват, и то не повече от 5 минути.

If you voted Bush, you can't shit here. Your asshole is in Washington



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.