Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:30 12.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: стига с това "Ужасно дете..."нови [re: DarkCat]  
Автор irina ()
Публикувано04.10.04 23:33



Май четеш между редовете

Върни се и прочети какво съм написала...
"....всички деца минават през трудни етапи. Принципно може случаят да не е такъв (само принципно казвам, защото познавам достатъчно добре Андрея и знам, че НЕ Е агресивна). ",
а не съм казала само "....познавам достатъчно добре Андрея и знам, че НЕ Е агресивна" в отговор на твоето мнение.

А за това, че сме на различно мнение, спор няма. В това по принцип няма нищо лошо. Моята реакция беше именно защото ти питаше защо всички успокояваме майката, като явно детето има проблем.
"...Учудвам се, че голяма част от отговорилите твърдят, че всичко си е ок, няма проблеми, детенцето си е прекрасно и детската градина му е виновна. Проблем има, и то сериозен. "....
Ако просто си беше казала мнението, без да критикуваш останалите, нямаше и да реагирам така.
Уважавам мнението на другите, както и бих се радвала и другите да уважават моето.
Иначе съм съгласна с теб - "В крайна сметка майка му ще реши как е най-добре да постъпи. "



Тема няма да критикувамнови [re: irina]  
Автор DarkCat ()
Публикувано05.10.04 11:23



друг път.

все пак малко хора са склонни да кажат каквото си мислят

приятно



Тема Re: няма да критикувамнови [re: DarkCat]  
Автор irina ()
Публикувано05.10.04 23:33



Интересно ми е все пак защо си мислиш така...
Критикувай си, щом ти е кеф.



Тема Re: Ужасно дете...нови [re: saroni]  
Автор V_lady (усмихната)
Публикувано14.10.04 14:30



Като чета какви проблеми имате с лелките в яслите се уверявам, че Вики е голяма късметлийка и аз покрай нея. Както и да е. Нашата госпожица също хапеше и тормозеше децата, защото като плачат я дразнели (това беше мин. год.), но сестрите и лелките намериха подход и тя спря. Разбира се и след моята намеса като родител. След като някой някъде не иска да си върши работата проблемът се отнася до висшестоящите - директор => община и т.н. Явно на тази госпожа не и се работи - няма проблем веднага друг ще заеме нейното място.



Тема Re: Ужасно дете...нови [re: saroni]  
Автор TheGoldenSnitch (в играта)
Публикувано15.10.04 00:55



Какво стана?

>O< <<<<<<<<



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.