Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:40 05.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Удряли ли сте някога детето си?нови [re: Дeлфин]  
Автор Virgo (зодия Virgo)
Публикувано07.02.03 18:26



Незнам, обаче определено помага.
Таткото също отначало беше против строгия тон, но снощи след половин часово мъркане ми каза "Абе жена, моля те, скарай му се да млъкне"
И аз незнам дали не става случайно, но определено действа.
Иначе си се гушкаме и целуваме постоянно, пея й песнички (макар че пея ужасно и се притеснявам да не я плаша), даже един път разказвах и приказка (но на нея май и е все едно)...

Да дариш живот - това е най-голямото щастие за една жена


Тема Re: Удряли ли сте някога детето си?нови [re: Virgo]  
Автор Дeлфин (бивша Лолита)
Публикувано07.02.03 19:43



На Ева пък като и повиша тон( слувало се е няколко пъти), тя ми се ухилва до уши и аз се размазвам! Явно е решила, че е своего рода забавление!



Тема Re: Удряли ли сте някога детето си?нови [re: helen]  
Автор Дaмaтa в 3eлeнo (Mary Jane)
Публикувано07.02.03 20:32



е да, логично е че има...

Листото с пет лъча е символ на живота.


Тема Re: Удряли ли сте някога детето си?нови [re: Дeлфин]  
Автор oтвopeнa ()
Публикувано09.02.03 22:18



Ей това мисля и аз, господине!

И от опита с моето дете, което "глезех" безсрамно, то се превърна в най-самоуверената и щастлива 4-годишна! Никога не плачеше като бебе, не изпитваше зависимост от мене, и ходеше у всеки. Обожава да общува с хора и не е срамежлива, даже като тръгнем на разходка по улицата, поздравява всеки! Плаче като я прибирам от градината, а не като я карам! Като отивам на работа ми казва чао с усмивка на лицето!

Потупвам я, не отричам, но това няма нищо общо с "глезенето"... Сега наскоро взе да проявява признаци на разсъждение и шамарите са рядкост. Вече разбира какво и казвам.

От 4 месеца е далече от мене-временно, говорим по телефона и не преставам да и повтарям колко я обичам, не само сега, дори когато беше тука, обичам те са най-употребяваните думи от нас двете !!!

Вярно, че откак проходи не е от най-тихите деца, има много енергия, но мисля, че това е присъщо за повечето малки деца, стремежа да опознаят света! Родителите имат задачата да наблюдават това да стане БЕЗОПАСНО, доколкото е възможно без инциденти.

I was crying because I had no shoes
until I saw someone who had no legs...


Тема Re: Удряли ли сте някога детето си?нови [re: oтвopeнa]  
Автор Дeлфин (бивша Лолита)
Публикувано10.02.03 14:42



Моля, моля! Какъв господин, аз съм майка кърмачка!

Редактирано от Дeлфин на 10.02.03 14:43.



Тема Re: Удряли ли сте някога детето си?нови [re: Дeлфин]  
Автор oтвopeнa ()
Публикувано10.02.03 15:01



Ох, колко се изложих...

Съжалявам, госпожо, много..., за грешката...
Извинявам се!

I was crying because I had no shoes
until I saw someone who had no legs...


Тема Re: Удряли ли сте някога детето си?нови [re: Дeлфин]  
Авторval (Нерегистриран)
Публикувано11.02.03 15:43



a sluchvalo li vi se e da triabva da se skarate, zashtoto deteto pravi neshto nepozvoleno ili opasno. I v sushtoto vreme da ne mojete da sprete da se smeete zashtoto tova koeto pravi e smeshno?
Az v takiva sluchai si izvrushtam glavata i chakam da mi mine i da stana "seriozna"




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.