Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:22 22.05.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Не му отваряй очите за мрежата и др. нещанови [re: Pибka]  
Автор danii (търсеща)
Публикувано07.08.02 10:06



Да ти е жив и здрав мъжа !

Ама гледай да не го ограмотяваш много, че ако прочете какви ги обсъждаме тука ще вземе да ти обяви бойкот и току виж решил да я кара като повечето други мъже .....


Bye the way ти ходиш ли на срещите, които разбирам си организират варненки от време на време?



Тема Re: Ще дойде ли този светъл ден,нови [re: Smile.]  
Авторval (Нерегистриран)
Публикувано07.08.02 10:54



interesnoto e che popadam na takava tema tochno dnes
vchera obiasniavah na vsichkite si poznati che nai-goliamata mi mechta v momenta e da spia 8 chasa bez prekusvane:(
poniakoga zavijdam na horata koito imat roditeli na blizo i mogat da im dadat deteto za 1 den pone...



Тема Re: я кажи защонови [re: Pибka]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано07.08.02 21:55



Ами има една поговорка "ситият на гладния вяра няма". И при нас е така. Просто съпругът ми не е на моето място, свободен е от повечето домакински задължения, да не кажа от всички, и не може да ми влезе в положението. На всичкото отгоре аз шетам много бързо и имам много уреди за всичко, та отстрани изглежда, че нямам проблеми с шетането. Да, ама не е така!

По въпроса за жената, нали ти писах, че бях намерила, той смята, че щяла да ни обере, как щяла да влиза вкъщи когато нас ни нямало - ей такива работи.
Омръзнало ми е вече да се разправяме на тази тема.
Такива работи!




Тема Не мога да разбера българския манталитет!нови [re: Scarlet]  
Автор danii (търсеща)
Публикувано08.08.02 12:02



Аз ги слушах подобни приказки не от съпруга ми (слава богу той реагира адекватно), но от всички мои роднини и познати, когато оставих сина ми на 6 м. в къщи с абсолютно непозната за мен жена. Буквално намерена с обява във весник .............
Ако знаете, какви изумителни предположения и пророкувания чух ?!? и то от нормални и смея да твърдя определено интелегентни хора.
Как щяла да ни обере, как щяла да ми осакати детето, как щяла да го малтретира и да си "клати краката" по цял ден.....

Тази жена ми гледа детето цели 2 години, докато той тръгна на детски ясли и да ви кажа сега ужасно много липсва на цялото ми семейство. Беше прекрасна, беше чудесна ! Гледаше го, като писано яйце, то не бяха приказки, песнички, стихотворения, безкрайни игри - неща, за които на мен като работеща майка все не ми остава достатъчно време.

Понякога се чудя на български манталитет ? Не казвам, че всички хора са добри. За съжеление има твърде много неприятни инциденти около нас.

Това, което не проумявам обаче е, защо българите са толкова негативно настроени и първо започват да мислят за лошите неща ?!



Тема Re: Не мога да разбера българския манталитет!нови [re: danii]  
Авторpaбoтeщa (Нерегистриран)
Публикувано08.08.02 12:46



Българина е завислив и беден човек, за това са и тези мнения за осакатяване тем подобни глупости я от завис я от злиба защо еди ко си може аз не.



Тема Re: Ще дойде ли този светъл ден,нови [re: kopche]  
Автормaйka (Нерегистриран)
Публикувано08.08.02 12:54



Абе ти да не си живяла в нас, а това с яскените болести как ти понася, защото аз вече искам да скоча през балкона или поне да избягам при следващата кашлица или температура и то какви по 2 седмици силен период и още толкова затихващ после пак... и пак..



Тема Re: Ще дойде ли този светъл ден,нови [re: мaйka]  
Автор kopche (заинтригувана)
Публикувано08.08.02 14:09



Не, не със сигурност си живея у нас.
А това с градинските болести ми писна ужасно. А и на шефа ми- юни месец съм била 12 дена на работа- е, няма кой да ме търпи.
Ама сега нали няма градина. Ще видим септември к’во ни готви.
Колко сте големи?




Тема Re: Не мога да разбера българския манталитет!нови [re: danii]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано08.08.02 14:53



И аз не мога да разбера този начин на мислене.

Когато дъщеря ми беше по-малка имахме бавачка, беше голям компромис от страна на мъжа ми, и то само защото жената живееше точно срещу нас. Много бяхме доволни от нея.

Сега за чистенето - същата работа. Нарочно исках да ангажирам някоя по-възрастна жена, живееща наблизо. От една страна да я познаваме, от друга страна да и е близо, а и да я подпомогнем. Толкова съвестна жена бях намерила, то тяхното поколение е свикнало на много труд и не съм се съмнявала изобщо в нея, но нищо не стана.

Впрочем ние със съпруга ми сме противоположни по начин на мислене в това отношение. За хубаво или за лошо. Понякога това помага, понякога пречи.
Иначе е сладур:)))



Тема Re: Ще дойде ли този светъл ден,нови [re: kopche]  
Автормaйka (Нерегистриран)
Публикувано08.08.02 15:06



На 2г. 8м. сега е периода на неспирното "как" и то допълнително ме влудява, освен това съм си родила мъжко момиче буйна и неуморна на всичко отгоре болна ама е страшно готина не защото е моя просто е така всичко си струва искам да кажа само и за едно гушкане.



Тема Re: Не мога да разбера българския манталитет!нови [re: Scarlet]  
Автор danii (търсеща)
Публикувано08.08.02 15:09



Eх мъже !
С тях ядове, без тях още повече
Ами защо не му изиграеш една сценка ? Това зависи дали е от хората, които подлежат на "деликатно" манипулиране
Не може ли да се случи нещо такова, че да имаш належаща и не търпяща отлагане и отказ нужда от помощ в домакинските задължения?
Тогава вземаш помагачката и като види, че за 1-2 седмици всичко е наред може и да "омекне".




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.