Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:08 27.04.24 
Спорт
   >> Парапланеризъм
*Кратък преглед

Тема Magazin za paraplaneri?!нови  
АвторSKYRANGER (Нерегистриран)
Публикувано04.09.04 16:44



Ima li w Bylgariq nqkakyw magazin za paraplaneri ili oficialno predstawitelstwo na golemite firmi proizwoditelki, otkydeto 4owek moje da si kupi nowa ekipirowka i s garanciq?!



Тема Re: Magazin za paraplaneri?!нови [re: SKYRANGER]  
Авторv (Нерегистриран)
Публикувано05.09.04 18:43



ima. www.paragliging-bulgaria.com i 6te razbere6



Тема Re: Magazin za paraplaneri?!нови [re: v]  
Автор SKYRANGER (LORD)
Публикувано07.09.04 14:22



Изчел съм целия сайт! Единственото което се доближава там до търсеното от мен са "полезни връзки" където се препраща до различни световни производители. Аз питам за нещо намиращо се на територията на БГ.!


Baby ........the night is on FIRE!


Тема Re: Magazin za paraplaneri?!нови [re: SKYRANGER]  
АвторFred (Нерегистриран)
Публикувано07.09.04 15:00



za nova ekipirovka se oburni kum klub Delta Sky, te sa vnositeli na povecheto golemi firmi proizvoditelki na ekipirovka za paraplanerizum za Bulgaria. Eto tuk ima koordinati:
www.sky-jet.com



Тема Re: Magazin za paraplaneri?!нови [re: Fred]  
Автор SKYRANGER (LORD)
Публикувано07.09.04 17:54



Mda neshto takowa iskah da razbera ima li w Bg. Interesno mi e zashtoto imam rodnina koito raboti w NOVA, i s nego mojem da naprawim edna kombina - da stana dilar na paraplaneri NOVA i se 4udeh ima li smisyl, pazar, konkurenciq. Kakto go smqtah az imaiki predwid otstypkata koqto shte polu4a ot NOVA, dori i sled nadcenkata koqto shte si sloja shte izliza po-ewtino 4owek da si kupi glidera ot men wmesto da si go pory4wa direktno ot NOVA . Wie kakwo mislite po wyprosa, dali shte imam klienti? Struwa li si da opitam?


Baby ........the night is on FIRE!

Редактирано от SKYRANGER на 07.09.04 17:56.



Тема Re: Magazin za paraplaneri?! [re: SKYRANGER]  
АвторFred (Нерегистриран)
Публикувано09.09.04 10:42



zavisi..dali shte prodavash celia asortiment. Suvet - govori s niakoi koito e ot tozi biznes. Kazah ti v prednia si posting kum koi. Pone za suvet, horata tam sa ot godini v tozi bizness i sa mnogo najasno s pazara na planeri tuk v bg-to.
Tova vse pak beshe suvet. Pomisli vurhu nego vse pak. (Ako iskash)


ostavam ti i mail-a si. Ako iskash mi pishi tam, mojem da pogovorim po-obshirno i da ti dam poveche info.
flayer_para@abv.bg


Fred



Тема Re: Magazin za paraplaneri?!нови [re: Fred]  
АвторSKYRANGER (Нерегистриран)
Публикувано10.09.04 16:50



Blagodarq za syweta, e-maila ti shte go izpolzwam :))) 10x





*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.