Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:14 10.06.24 
Спорт
   >> Парапланеризъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема aerobatika.bihte li me naso4iliнови  
Авторmiro (Нерегистриран)
Публикувано28.08.03 16:30



zdraveite,
mnogo haresvam paraplanerizma i figurnoto letene i bih iskal da znam ot kade moje da se 4erpi dostoverna informaciq za izpalnenieto im,kakto i videomaterial.

blagodarq predvaritelno



Тема Don'tнови [re: miro]  
АвторGunter Raal (Нерегистриран)
Публикувано09.09.03 14:34



try it at home.
Ima video filmi, no ako mislish taka da nauchish figurite, nedei



Тема Re: Don'tнови [re: Gunter Raal]  
Авторmiro (Нерегистриран)
Публикувано10.09.03 20:10



bihte li mi kazal na4ina ,po koito moga da nau4a ne6to ,bez da izpadam vav xtremni situacii,molq



Тема Re: aerobatika.bihte li me naso4iliнови [re: miro]  
Авторhmmm (Нерегистриран)
Публикувано10.09.03 20:37



не се сърди, че питам, но ти освен харесва парапланеризма, практикуваш ли го? извинявай , не искам да те засегна , но ако не, май като руския цар искаш ама не може така



Тема Re: aerobatika.bihte li me naso4iliнови [re: hmmm]  
Авторmiro (Нерегистриран)
Публикувано11.09.03 14:25



ne ,ne se zasqgam ,za6toto vijdam 4e naistina iska6 da znae6 i nqma notka na prismeh vav posta ti.
Dobre ,6te se razkriq-praktikuvam paraplanerizam ot skoro,izkaral sam kurs pri edinot nai dobrite(ako nqkoi se interesuva 6te mu go poso4a v e-mail)
Razpitvam po tozi na4in,samo za6toto ne iskam da karam pilotite s pove4e staj da me smqtat za nqkoi naduvko,koito o6te ne znae kakvo e polet ,a iska da se "pravi na interesen"
Paraplanerizma za men e sredstvo s koeto zamestvam neosa6testvenata si me4ta-suzuki GSXR 750 (iskam da kaja 4e ne mojah da imam tova ne6to ,a sam sviknal s opredelena doza adrenalin.i v slu4ai 4e ne polu4avam tazi doji4ka sam edin takav bezrazli4en ,spokoen i t.n ,a az ne iskam da sam takav.

6te se radav mako mi poso4ite verniq pat kam tova moe na4inanie i obe6tavam 4e po nikakv na4in nqma da posramvam paraplanerizma ,ili da navli4am negativni otzivi kam nego

blagodarq za vnimanieto vse pak



Тема Re: aerobatika.bihte li me naso4iliнови [re: miro]  
Автор Psychoiho (kozirog)
Публикувано11.09.03 18:09



ti si ebasi cheshita
hem iskash adrenalin hem ne iskash extremni situacii
a puk kato zritel moga da otbeleja che aerobatika bez extremii niama

p.s. e az puk sum uchil pri nai dobria :)
you bring light in...

Редактирано от Psychoiho на 11.09.03 18:09.



Тема Ya kajiнови [re: miro]  
АвторGunter Raal (Нерегистриран)
Публикувано12.09.03 16:38



koi te e uchil na letene?
i otkude si, za da ti kaja koi da pitash za figuri



Тема Re: Ya kajiнови [re: Gunter Raal]  
Авторmiro (Нерегистриран)
Публикувано12.09.03 17:17



Niki Yotov be6e moi instruktor .Ot kade sam e bez zna4enie.Ako ima6e koi da pitam naokolo 6tqh da go napravq .Leti se na sopot -tova e vajnoto ,no kakto si i misleh edva li moga da sre6tna podkrepa,pone za sega taka mi se struva .Pone ne se iznenadvam.
Vse pak vi pojelavam bezavariini poleti .

P.S. za Psihoiho:ne znam dali sam 4e6it,no vie mladi momko(mislq DH style),vie bihte li iskal da karate 20-kilogramovoto si kolelo bez spira4ki ,pri polojenie ,4e ot bazata nadolu se razviva mnogo blagopriqtna skorost.Ne se sardi za direktniq otgovor,no sam zadal temata si pravilno i ne smqtam 4e podleji na obsajdane-ako nqkoi moje da mi pomogne -6te sam mu blagodaren,ako ne zdrave da e ,no ne mi trqbvat mneniqta na horata



Тема Re: Ya kaji [re: miro]  
Автор Psychoiho (kozirog)
Публикувано12.09.03 17:34



baza ima samo pri leteneto ;)

you bring light in...


Тема Доктора пита:нови [re: miro]  
Автор DVD ()
Публикувано13.09.03 02:10



- Какво се случи че така се натрошихте?
- Ами, едни хора в Интернет ми обясняваха как се правят фигури и аз реших да ги пробвам...
- Кои са тези хора?
- Не знам - анонимни са!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.