Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:47 28.04.24 
Спорт
   >> Парапланеризъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ламерски въпроснови  
Автор the_bomb (никой)
Публикувано30.07.03 14:37



по БГ-сайтовете за парапланеризъм, на които попаднах, никъде не пише и думичка откъде се сдобива човек с крило и всички останали такъми и колко горе-долу може да му излезе това. значи, нямам си никакво понятие от този спорт и много искам да се запиша на курс. но това не преди да имам идея колко ще ми струва удоволствието да си имам собствена екипировка, та да почвам да пестя отсега, а не после докато събера парици и да забравя какво съм научил на курса.
разбира се, не ми трябва нещо, което е на особено високо ниво, защото на първо време само ще хабя материала но не и екипировка, което ще даде фира бързо и може да ме претрепе.

any suggestions?

I dreamed I was a butterfly dreaming I was a man


Тема Re: ламерски въпроснови [re: the_bomb]  
АвторMist (Нерегистриран)
Публикувано30.07.03 20:07



по принцип за около 1000 лв можеш да се снабдиш с прилична екипировка втора употреба (крило, сбруя, запасен). у нас е практика крилата да се сменят доста начесто, пък и като начинаещ нещо по-старичко (разбира се след начален обучителен период с учебно крило) ще ти свърши чудесна работа за известно време. като задобрееш и решиш, че искаш faster & higher, винаги можеш да шитнеш крилото и да си вземе нещо с по-добри характеристики. обикновено инструкторите се занимават и с тая дейност :)



Тема Re: ламерски въпроснови [re: Mist]  
АвторToп Гън (Нерегистриран)
Публикувано01.08.03 11:18



Не се хвърляй на първото предложение, за да не те гледат после със съжаление. Питай поне няколко човека.



Тема Re: ламерски въпроснови [re: Toп Гън]  
Автор the_bomb (никой)
Публикувано01.08.03 13:50



благодаря и на двамата за отговорите.

ама то, така, само апокрифно ли се продава? няма ли по спортните магазини или нещо подобно? аз поне не съм виждал, но...

I dreamed I was a butterfly dreaming I was a man


Тема ъъъмнови [re: the_bomb]  
АвторMist (Нерегистриран)
Публикувано01.08.03 18:50



приличен нов планер е над 4000 кинта (още по-приличен 6000 и нагоре), дълбоко се съмнявам да искаш да си вземеш такъв като първи собствен :)
по принцип и тук шият планери, но аз не препоръчвам (виж обаче тукашните запасни са много добри, но пък и цената им съответства на качествата ;)
във всеки случай не съм чул тук да има такива работи по магазините (нормално при цените на тия неща :). а ако държиш на нов (и имаш кинти за него естествено :), могат да ти докарат отвън.



Тема Re: ъъъмнови [re: Mist]  
АвторYahoooo (Нерегистриран)
Публикувано13.08.03 10:04



dobre de,sled ksto tolkova lesno se namira oborudvane ,za6to ne moga da si namerq zapasen vtora raka.ili az sam golqm karak,m ne mislq 4e sam ,ili ne6tata sa po slojni otkolkoto izglejdat.

aidiii



Тема Vij tovaнови [re: the_bomb]  
АвторGunter Raal (Нерегистриран)
Публикувано13.08.03 19:06







Тема Re: i tuk :)нови [re: the_bomb]  
Автор Paladin (blanc)
Публикувано21.08.03 22:28



www.vekov.com



Тема Re: ъъъмнови [re: Mist]  
Автор Psychoiho (kozirog)
Публикувано03.09.03 19:59



e nali prilichna ekipirovka cialata beshe 1000 leva (po-gore), sega samo kriloto, 4000 ?????

you bring light in...


Тема Re: ъъъм [re: Psychoiho]  
АвторMist (Нерегистриран)
Публикувано06.09.03 18:24



ами едното е "прилична на старо", другото е "прилична нова"..




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.