Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:54 26.04.24 
Спорт
   >> Парапланеризъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Втори опит  
Автормeчтaтeлka (Нерегистриран)
Публикувано12.09.02 01:42



Здрасти на всички!!!
Имам въпрос, който не е съвсем от сферата на парапланеризма, по-скоро от тази на авиацията, но от клуб "Авиация" ми препоръчаха и вас да питам. Интересувам се от курсове по пилотаж на самолет, хеликоптер или някаква друга летателна машина. Ако имате информация за нещо подобно, което се провежда в София или около нея, ще се радвам ако я споделите с мен!!



Тема Re: Втори опитнови [re: мeчтaтeлka]  
Автор Tanuco (весел)
Публикувано12.09.02 22:30



Хмм...не съм посещавал клуб "Авиация" но е странно, че не могат да те упътят.Аз не съм от този клуб, но ще си позволя да ти дам информацията, която имам, а именно:
Курсове за обучение на пилоти за лекомоторен самолет(тип "Чесна") се провеждат на летище Долна Баня.Там е единственото място(засега).Училището е частно, лицензирано, доколкото знам наскоро обновиха част от авиопарка си.Ако проявяваш сериозен интерес мога да се поразтърся и да ти намеря контакти с хора от училището.



Тема Re: Втори опитнови [re: Tanuco]  
Автормeчтaтeлka (Нерегистриран)
Публикувано13.09.02 00:49



Това, което казваш звучи изключително приятно!!!
Интересът ми е сериозен. Ако ровенето не е ужааасно надълбоко и не е изключително трудно за теб, бих те помолила за някакъв e-mail или телефон, чрез който да се свържа с тях и да искам подробности.
Всъщност, в "Авиация" споменаха за Долна Баня обаче беше малко между другото и май не му обърнах много внимание



Тема Re: Втори опит - uspeshenнови [re: мeчтaтeлka]  
АвторGunter Raal (Нерегистриран)
Публикувано13.09.02 05:31



Az cheta i aviacia, no poneje tam te zasipaha s predlojenia, reshih da si traya:-)
v momenta sum v USA, tuka ima kursove za vsichki i vsichko - stiga da imash kinti "with right colour" kakto obichat da kazvat yankite. Mislia che cifrata e ot 5000 nagore, kato tova vkluchva okolo 20 chasa simulator, 10 chasa na mashina i nazemno obuchenie. problema za usa e che shte ti struva dosta da si platish i prestoya tuka. ako iskash moga da ti pratia linkove.
Za dolna bania nai-lesno e da otidesh dotam i da gi vidish s ochite si, ako ne namerish koordinati.
Az specialno sum paraplanerist, moga da ti kaja che letia dosta poveche ot vsichki BG-piloti vuv VVS - kazvam go ne kato hvalba, a kato konstatacia, paraplanerizma e nai-evtinia (no vse oshte bezbojno skup) nachin da poletish. A e prekrasen sport - letene v chist vid. Ne moje da se sravniava sus samolet, no v niakoi otnoshenia e po hubavo, makar che i az mechtaia za samolet (MIG-29 po-specialno)
vij www.paragliding.dir.bg ako te interesuva neshto po vuprosa, tam imam i e-mail ako imash vuprosi.
uspeh



Тема Re: Втори опит - uspeshenнови [re: Gunter Raal]  
Автормeчтaтeлka (Нерегистриран)
Публикувано13.09.02 12:33



Звучиш позитивно обнадеждаващ. Със сигурност продължавам и в най-скоро време ще ти пиша, за да си поприказваме и да обсъдим подробности!!!!! Поздрави от България!



Тема Re: Втори опит - uspeshenнови [re: мeчтaтeлka]  
Автор Tanuco (весел)
Публикувано13.09.02 22:37



shte prowerq i shte ti pisha wyw foruma...



Тема Re: Втори опит - uspeshenнови [re: Tanuco]  
Автормeчтaтeлka (Нерегистриран)
Публикувано15.09.02 13:17



OK. Мерси!!!



Тема Re: Втори опит - uspeshenнови [re: мeчтaтeлka]  
АвторBMW_POWER (Нерегистриран)
Публикувано25.09.02 11:17



Има авиационно училище в София и Варна. С Сф курсовете са около 10 000 долара, а във Варна - около 6 000 долара. В БГ ще се научиш да летиш, но няма да ти дадат лиценз ... Най-добрите варианти са: Италия, Германия, САЩ.



Тема Re: Втори опит - uspeshenнови [re: BMW_POWER]  
Автормeчтaтeлka (Нерегистриран)
Публикувано29.09.02 00:59



Ами, аз само искам да летя, май не ми трябва чак толкова лиценз. Не ми се емигрира заради него.



Тема Re: Втори опит - uspeshenнови [re: BMW_POWER]  
Авторreno4 (Нерегистриран)
Публикувано27.11.06 13:53



http://www.airportdb99.com/index.htm




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.