Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:40 10.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Пътятнови [re: Okтoпoдa Пoл]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано09.07.10 00:02



след хиляди години мизерия 45 години дали стигат?
Ами който иска да им дава шанс аз нямам намерение да ги чакам да еволюират


Както ти казах Бъдещето на България е за такива като теб и за такива като тях всички останали явно ще се изселят от тук

сред по-възрастните има голям процент качествени хора - шлосери, механици, шофьори, земеделски производители. но те на каква дискриминация са подложени не и истина. малко хора им се радват.
те, обаче, имат по 1-2 деца и намаляват прогресивно. "лошия вид" цигани се множат.
е, поне в познатите ми села.

Ами качествените цигани да си озъптяват събратята ако немогат един ден да изкарат армията и да се приключва с тях днес е убито едно момче от тумба цигани и полицаите само са седяли и са гледали

е, ти се надяваш да ме ядат канибали...

Подобни гладни експерименти са правени в украйна от сталин в русия щом самите руснаци са стигали до канибализъм сещай се какво те чака сред циганите
Докато твоите надежди други националисти да не ме приемат могат да си останат само надежди просто защото представите ти са доста сбъркани Даже при страшните нацисти е имало СС войски от какви ли не националности които не са съвсем европейски, като кавказци, казаци, албанци А и съвремените националистични философии не са толкова крайни, проблем мога да имам със сърби, гърци и румънци защото са ни съседи и по други линии ама не и с хора дето няма какво да делим

но най-неправилното нещо е да си мислиш, че заради това няма смисъл да се жениш и създаваш деца.
Да съм казвал подобно нещо
Просто съм на мнение че това е отговорен акт и ти трябва подходящ човек

още по-неправилно е да си мислиш, че още не си готов - няма готови хора. учи се с практиката.

Това пък съвсем не си го мисля

прав си за парите. не са нещо лошо, но хората масово не умеят да ги използват и да им се радват.
Аз на пари не се радвам, радвам се на изживявания



Тема Re: Пътятнови [re: БoянlYl]  
Автор Okтoпoдa Пoл (елфът савин)
Публикувано09.07.10 08:04



щом самите руснаци са стигали до канибализъм

това само доказва, че като се стиге до големия глад русите и синеоките могат да решат, че черничкото отворено момченце става за пържоли и кайма.

има опасност да изпаднеш в лошо положение - на север самия ти си циганче, при персийците - неверник, на запад - радикален ислям, в африка - негри, на балканите - цигани.


доато мен ме обичат и уважават всички.

Просто съм на мнение че това е отговорен акт и ти трябва подходящ човек

това е също извинение от рода на "първо да завърша", "първо да купя апартамент", макар и малко по-сериозно от "първо да си поживея".
ако не намериш подходящ човек кво прайм?



Тема Re: Пътятнови [re: Okтoпoдa Пoл]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано09.07.10 08:58



това само доказва, че като се стиге до големия глад русите и синеоките могат да решат, че черничкото отворено момченце става за пържоли и кайма.

Канибализъм ще има навсякъде и сред всички разликата ще е само в това колко бързо ще се премине при различните хора към него


Нали знаеш всичко ти е един цензор в главата редно нередно при циганите такова нещо почти не съществува те ще започнат да ядът хора в момента в който завият на умряло от глад
Иначе аз и друг път май съм ти казвал не ме мисли за вълк единак, където и да отида ще си намеря глутница
Ама ти му мисли твоите 20 мангала може и да те пазят на село от слуайни индивиди ама никога няма да успеят да те упазят от по голяма тумба огладнели мангали или сериозно въоръжени мародери каквито ще станат воени, мутри и полицаи

има опасност да изпаднеш в лошо положение - на север самия ти си циганче, при персийците - неверник, на запад - радикален ислям, в африка - негри, на балканите - цигани.
доато мен ме обичат и уважават всички.

Обичат те и те уважават твоите 20 мангала
Всички останали ако им попаднеш само ще те уважават
Бъди спокоен като отида на север или някъде другаде където все още нормалните хора са повече, ще си намеря среда, ти това неможеш да разбереш аз съм социална гадина лесно печеля приятели пък да не говорим че нищо не буди повее симпатии от близко родствен чужденец борещ се за твоята кауза

това е също извинение от рода на "първо да завърша", "първо да купя апартамент", макар и малко по-сериозно от "първо да си поживея".
ако не намериш подходящ човек кво прайм


Ами съжалявам ама не съм като теб отдавна съм открил че не става с първата която ти попадне под ръка
Изобщо и не си и търся извинение по добре сам от колкото с неподходящата жена



Тема Re: Пътятнови [re: БoянlYl]  
Автор Okтoпoдa Пoл (елфът савин)
Публикувано09.07.10 21:28



имам над 2000 души на моя страна. и плюса е това, че те няма да чакат на човекоядство, а ще се организират, за да произвеждат храна. понеже повечето имат опит. нещо, за което банда градски скинари могат само да мечтаят.
и когато произведат някаква храна ще са готови на всичко, за да я опазят. и ще им трябва лидер - хубаво, може да не съм аз. а принципно кмета - бивше ченге, ловджия, як мъжага. аз ще съм си просто лекар. ако ще оцелява популацията поне ще трябва някой да изражда децата, а последната баба, дето бабува е умряла преди 10 години.

ако човекоядството по принцип е неизбежно - а това значи пълен крах на всякакви ресурси, то тогава е просто въпрос на време да изчезнат всички хора без остатък. вкл. и ти. тъй че няма какво да ми дреме толкова кога ще се случи, след като е неизбежно. а дали ще те изядат цигани или блондини или ще останеш накрая и ще изпукаш от глад - все тая.

по добре сам от колкото с неподходящата жена

е да де - ако не я срещнеш? кой ще те гледа на старини? то катаклизма не е съвсем сигурен.



Тема Re: Пътятнови [re: Okтoпoдa Пoл]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано09.07.10 23:42



имам над 2000 души на моя страна. и плюса е това, че те няма да чакат на човекоядство, а ще се организират, за да произвеждат храна. понеже повечето имат опит. нещо, за което банда градски скинари могат само да мечтаят.
Ако под 2000 души имаш предвид цялото население на селото дето си лекар 90% ги отпиши ще хартисат още първата година


Както и да ги организираш пич имате ли храна ще има и кой да ти я вземе просто защото в България има хора дето освен всичко ще са и сериозно въоръжени
Скинарите пич ще са ти най малки проблем изгладнелите тежковъоръжени мутри или излгаднели воени и полицаи също не по зле организирани ще са ти далеч по голям проблем
Ама аз та знам те твойте цигани и те са ганкстери, те ще правят каквото им кажеш защото си умен доктор

ако човекоядството по принцип е неизбежно - а това значи пълен крах на всякакви ресурси, то тогава е просто въпрос на време да изчезнат всички хора без остатък. вкл. и ти. тъй че няма какво да ми дреме толкова кога ще се случи, след като е неизбежно. а дали ще те изядат цигани или блондини или ще останеш накрая и ще изпукаш от глад - все тая.

Ще видим
Ти си стой при циганите и се моли на господ, мен не ме мисли моята съдба си е в моите ръце

е да де - ако не я срещнеш? кой ще те гледа на старини? то катаклизма не е съвсем сигурен.
Ти за това ли си с твоята жена
Ако не беше споменал поне веднъж че си бил влюбен или нещо подобно щях да си кажа че си е баси сметкаджията
Видял си една пияна жена и си решил че ако не е тая няма да има кой да те гледа на старини
Незнам вас християните само такива ли задни мисли ви движат



Тема Re: Пътятнови [re: БoянlYl]  
Автор Okтoпoдa Пoл (елфът савин)
Публикувано10.07.10 00:13



ако ни вземат храната ще я изядат за месец-два. ако ни пазат, докато я произвеждаме и ако сами се научат да я произвеждат ще могат да оцелят. с военни, ченгета и мутри даже лесно бихме се разбрали.

при катаклизъм остава предположението ми, че градовете, с мутрите, полицаите и скинарите ще дадат фира най-рано, а военните бази даже преди тях. селата ще оцелеят. докато дойде катаклизма в тях ще има само: богати българи с вили, руснаци и англичани, малко турци, малко български селяни и огромно мнозинство цигани. полицаи няма да има - в моето село, например, няма. ще има ловна дружинка, 20-тина цигански пистолета. хората от селото се познават, уважават се един друг (особено в турското село) и при катаклизъм няма да гледат първо да се изядат един друг, а да си помагат както могат - най-малкото храната в брканите и по зимниците няма да свърши веднага, а водата идва не само от канализацията, а и от кладенци. ще са уплашени и ще търсят авторитети, дето знаят какво става. примерно - аз.

та шансовете ни за оцеляване са далеч по-добри от тези на който и да било гражданин, който знае, че храната идва от Метро.

тъй че и ти трябва да си намериш руски селяни. предполагам ще има такива, някъде във вълшебната страна на север. градски националисти полза не правят. те освен от мародерство и грабеж по друг начин трудно ще могат да се изхранват, а това са безперспективни начинания в свят, в който и без друга ще е трудно земеделието и скотовъдството.
за да е в твои ръце съдбата трябва да зарежеш спортовете и да хванеш мотиката от сега. хем мускули, хем опит, хем домати и краставици.

щях да си кажа че си е баси сметкаджията

ми кажи го - без друго го мислиш.

но такива са реалностите - българите не правят деца, защото вече не ги виждат като добра инвестиция за бъдещето. не е било така преди 150 години, примерно (социален период, в който циганите още са).
в църквата идва един хърватин (католик си пада малко, но ние си затворихме очите), който каза следното много умно нещо - баща ни има 11 деца, всички ни е изучил, и днес се грижим за него по-добре от всякакви пенсионни фондове и старчески домове.
разликата между дядовците и бабите, дето имат деца и тези дето нямат (или още по-кофти - заминали са в чужбина) наистина е отчайваща. докто бях на нощни дежурства старци са ме молили да им нося елементарен аналгин у дома, защото няма кого да помолят!
така че за пълноценното съществуване на един двойка са нужни деца. и да ги направиш на една жена и да и помогнеш да ги отгледа и възпита е проява на най-висша любов. д я накараш да желае дете от теб - огромно предизвикателство. виж, да я водиш по курорти и да и купуваш БМВ-та не е любов - това е егоизъм и суета.

или за теб любовта е само целувки и разходки край Дунава? а, езичнико, как е любовта при тебе?





Тема Re: Пътятнови [re: Okтoпoдa Пoл]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано10.07.10 00:52



ако ни вземат храната ще я изядат за месец-два. ако ни пазат, докато я произвеждаме и ако сами се научат да я произвеждат ще могат да оцелят. с военни, ченгета и мутри даже лесно бихме се разбрали.

Знаи хората с оръжието, тоест с власта трудно ще ги накараш да произвеждат след като те могат да накарат теб


А за да се разбираш с тях трябва да си от позицията да им налагаш условия иначе те ще те накрат да правиш каквото си поискат
Ама това е ако все пак са разбрани
В другия случай може просто да решът е им дишате въздуха

при катаклизъм остава предположението ми, че градовете, с мутрите, полицаите и скинарите ще дадат фира най-рано, а военните бази даже преди тях
То е градовете ще дадът фира ще го дадът след големи безредици ама точно мутри воени и полицаи няма да изчезнат
Това са все хора работещи с оръжие и създават тесни контакти на доверие в работата си
Това са хора дето ще отселяват заедно на глутници
Естествено е че хранат в града ще свърши и тогава тия хора къде ще търсят храна

В твойто село няма полицаи ама в градовете има големи уастъци и почти всички са заредени и с уръжие за специялни слуай автомати бронежилетки
Какво ще стане ако се изсипят в твоето село дестина души с автомати изгладенли воени от някоя варненска база
Циганите с пистолети ще станат на кайма

Ама то е по интересно твоите мангаля от къде имат пистолети ти знаеш ли колко е скъпо и трудно в България да си изкараш лично оръжие
Абе земеделието да не им е прекритие за някой мръсен бизнес
най-малкото храната в брканите и по зимниците няма да свърши веднага, а водата идва не само от канализацията, а и от кладенци. ще са уплашени и ще търсят авторитети, дето знаят какво става. примерно - аз.

Ти си страхотен водачза мирно време само дето циганите май не те слушат та не знам как ще им наложиш авторитета са си в смутни времена
А пък и като те гледам колко добре си предвидил всичко съм сигурен е ще изкарате много дълго, на тебе никога не ти се мисли най лошото това ще ти помогне много

та шансовете ни за оцеляване са далеч по-добри от тези на който и да било гражданин, който знае, че храната идва от Метро.

Определено ще живеете безпроблемно с месец повее от гражданите

тъй че и ти трябва да си намериш руски селяни. предполагам ще има такива, някъде във вълшебната страна на север. градски националисти полза не правят. те освен от мародерство и грабеж по друг начин трудно ще могат да се изхранват, а това са безперспективни начинания в свят, в който и без друга ще е трудно земеделието и скотовъдството.
за да е в твои ръце съдбата трябва да зарежеш спортовете и да хванеш мотиката от сега. хем мускули, хем опит, хем домати и краставици.

Ти още си вярваш че някой ще те остави да си земеделстваш спокойно насело
Една сутрин просто ще се събудиш от изстрели и това ще бъде края на твоите фантазии
Да аз ще съм мародер в един отиващ си свят до момента в който хората не станат рядкост и наистина няма да има страшно някой да ти се изсипе на земята за да я оплячкоса
А пък знам ли немога да си правя планове за нищо при положение че дори незнам дали тогава няма да съм някъде другаде

но такива са реалностите - българите не правят деца, защото вече не ги виждат като добра инвестиция за бъдещето. не е било така преди 150 години, примерно (социален период, в който циганите още са).

Инвестиции, сметки ужас ти наистина си си намерил средата при циганите на село

така че за пълноценното съществуване на един двойка са нужни деца. и да ги направиш на една жена и да и помогнеш да ги отгледа и възпита е проява на най-висша любов. д я накараш да желае дете от теб - огромно предизвикателство. виж, да я водиш по курорти и да и купуваш БМВ-та не е любов - това е егоизъм и суета.
Спор няма за една двойка са нужни деца, при положение е наистина се обиат един друг
Само неможах да разбера защо да се правят на една жена
Освен това да ти кажа жените искат да правят деца и за да вържат някой мъж не само от любов
Ако и твоята жена си е правила сметки от рода той е доктор ще ми осигури всичко и направо мога да ти кажа че сте се намерили ама лика прилика

или за теб любовта е само целувки и разходки край Дунава? а, езичнико, как е любовта при тебе?
Любовта за мене е преди всичко сигурен гръб, да знаеш че до себе си имаш човек който няма да те предаде и винаги ще те подкрепя
Доста простичко е не съм с някога защото ще има кой да ме гледа след, време не бих и направил дете по тая приина, не бих и се събрал с една жена само защото ми трябва нещо за еб... и да не съм сам.

Жени за забавления винаги се намират даже и за дете могат да ти се навият само за да те вържат без да те обичат
Ама не в това е идеята

Редактирано от БoянlYl на 10.07.10 00:56.



Тема Re: Пътятнови [re: Okтoпoдa Пoл]  
Автор DarthVader™ (power)
Публикувано10.07.10 00:54



аз пък предпочитам да возя мацката с джип и по курорти! Тя също!
Ти как мислиш, да пратиш мацката да стане дива селянка, дали е любов?
Или ти си падаш по тъпичките мацки, за които си селския бог?
Явно разликата е, че едни говорим за образовани и интелигентни жени, а другите предпочитате диви, работливи и прости селянки!


Между другото като се заговорихме за история и урбанизация, мога да ти кажа само няколко неща, които ще ги потвърди всеки един историк:
- В градовете винаги се е живеело по-добре и е имало повече удобства и храна, независимо за кой век става въпрос през цялата н ипозната история!
- Няма значение колко е богато едно село или държава, ако няма мощна въоръженаармия да го пази, никога богатството не се ползва от тези селяни!
всъщност и да имат армия пак не ползват цялото богатство, но значително повеч, отколкото без силова структура!

Силата е нищо без контрол.


Тема Re: Пътятнови [re: БoянlYl]  
Автор Okтoпoдa Пoл (елфът савин)
Публикувано10.07.10 08:21



Ама това е ако все пак са разбрани

ще и направим цитадела на най-високото село, точно над лозовите масиви. ако построят винарната преди ктаклизма работата ще се намали наполовина. и после стой, та гледай.
хората в градовете няма да имат инфо, че сме оцелели, нито че при нас има храна. нито пък ще имат транспорт, за да ни стигнат - бензинът ще свърши бързо без доставки, а селата са далече от по-големите градове. докато ние ще имаме коне. ще приемаме всеки склонен да работи и да пази новосъздаденото общество.
ако провадийската полиция реши да се разправя с нас ще срещне съпротива. но по-вероятно да се избият с циганите от самата провадия, преди да се сетят да идват при нас. без друго са си набрали един на друг.

ти знаеш ли колко е скъпо и трудно в България да си изкараш лично оръжие

за теб може да е трудно - трябва ти медицинско, че не си луд. но с пари всичко се постига. а оръжие се продава навсякъде и е евтино - пистолетите са по 50-100 лева. боеприпасите не са много скъпи също.
но няма смисъл, защото в момента ако гръмнеш циганин, който ти краде къщата ще осъдят теб.

Само неможах да разбера защо да се правят на една жена

защото сама не може да си ги направи, за птичките и пчеличките не са ли ти разказвали като малък?



Любовта за мене е преди всичко сигурен гръб, да знаеш че до себе си имаш човек който няма да те предаде и винаги ще те подкрепя - бих добавил - без значение какво се случи с теб: примерно да обеднееш или погрознееш. но няма как да знаеш човек до теб дали ще постъпи така, можеш само да се надяваш, доверявайки се на досегашния си опит с него и качествата му.

та какво трябва да се случи, за да определиш един човек като такъв?

(разбираш, че определям жена ми точно като такава)



Тема Re: Пътятнови [re: DarthVader™]  
Автор Okтoпoдa Пoл (елфът савин)
Публикувано10.07.10 08:30



Ти как мислиш, да пратиш мацката да стане дива селянка, дали е любов?


скоро се запознах с един тип, дето има три деца на село. жена му е гражданка, но е избягала от удобствата на село, да гледа трите зверчета и да сее картофи. прав е Боян - на такава жена можеш да разчиташ, че няма да те изостави. ако е с тебе заради курортите или джипа - не можеш да си сигурен...

ти си прав за града - това е причината мало и голяма да бяга в София и селата да остават цигански, както в случая с моите села. не защото циганите не могат да идат в града, а защото трудно си намират квартира и работа да я плащат. и са принудени да стоят на село.
в нашите село, освен това често те прецакват с водата, тока ти изгаря телевизора, няма лекари, нито полицаи, а в хляба го карат еднъж седмично.
това, обаче, в един момент става порочна тенденция. за жалост - трудно обратима.

и за силовата структура - това е така. най-хубаво е тя да е съставена от наборна войска, която да чуства държавата и опазването и като лична свещена задача - нещо, което в България бе унищожено.

и сигнатурата ти е супер - излъчване за добре контролирана сила краси всеки мъж.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.