Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:27 23.05.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Пътятнови [re: xenox]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано08.07.10 11:59



Айдееееееееееее пак се изживяваш като Господ!





Тема Re: Пътятнови [re: Okтoпoдa Пoл]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано08.07.10 12:01



Та ти си грък, пардон елин!





Тема Re: Пътятнови [re: Okтoпoдa Пoл]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано08.07.10 12:09



Имам чувството,че си се оженил насила?!



Тема Re: Пътятнови [re: БoянlYl]  
Автор Okтoпoдa Пoл (елфът савин)
Публикувано08.07.10 12:41



едва ли русите и синеоките ще признаят прабългарско превъзходство, но ти си знаеш.

проблема на расистите е, че има и кадърни цигани - образовани, работещи, начетени - даже повече от теб. и страдат заради общия знаменател под който ги поставяме всички и чистото пренебрежение заради по-тъмния цвят на кожата. от там и се озлобяват срещу всички българи, пак под общ знаменател.
ще ми е интересно как би се справил ти с подобно положение, когато те считат за подчовек и измет, без да им дреме що за човек си...

видях жена ми пред университета и се влюбих от пръв поглед. после я видях още 1-2 пъти за една година. но нямаше как да се запозная с нея, защото никой не я познаваше и не я знаеше що за човек е. но тогава се покръстих, дойде ми един кураж, спрях я на стълбите на общежитието и и казах, че я обичам.
оказа се, че има сериозен приятел и нещата няма да станат. точно след кръщенето бяха двете ми най-гадни седмици в жгивота, но в крйна сметка тя скъса с него и остана с мен. оказа се, че е прекрасен човек и вече 8 години сме заедно. а това, чуе обича да си пийва не е правило проблеми. даже напротив - винаги е приятно да седнеш на по чашка с човека, с който живееш.

така доволен ли си? как е при тебе? нали имаше разни приятелки, дето се разболявали, когато те няма. като те зрязаха умряха ли?





Тема Re: Пътятнови [re: Okтoпoдa Пoл]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано08.07.10 13:11



Пием, пеем буйни песни
и зъбим се на тирана;
механите са нам тесни -
крещим: "Хайде на Балкана!"


Иначе познавам лекарка с 2 специалности - интернист и кардиолог, и 2 деца... Така че не е невъзможно.





Тема Re: Пътятнови [re: Okтoпoдa Пoл]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано08.07.10 13:11



едва ли русите и синеоките ще признаят прабългарско превъзходство, но ти си знаеш.
Все ми е тая дали ще го признаят изобщо няма и да се ровя в миналото


Бъдещето е по интересно и ще закъсае всички хора в най скоро време
Предпочитам бъдещето да ми е сред по нормални хора от цигани, турци и дегенерати
А тука само като чета мнението на разни "българи" и ми се повръща



проблема на расистите е, че има и кадърни цигани - образовани, работещи, начетени - даже повече от теб.
Има някви единици и проблема не е в тях а в масата други
Проблема на либерално мислещите е че едва ли не заради единиците са готови да прецакат собствения си народ
Ами хеноксе гледай си тука умните и хубави цигани какво си се замислил за мен аз или ще избягам от тук или ще остана тук до край ама на дегенерат и мангали басма няма да цепя квото ги чака едните това и другите

ще ми е интересно как би се справил ти с подобно положение, когато те считат за подчовек и измет, без да им дреме що за човек си...


Питаш ме ако бях циганин ли Щях да се върна в индия и да го нямам тоя проблем
А със други европейци също се съмнявам да го имам тоя проблем защото дори да бъда прокуден от тук от тягосната идея е Българина става дегенерат където и да отида ще намеря местни националисти и ще си бъда част от местната общност

а това, чуе обича да си пийва не е правило проблеми. даже напротив - винаги е приятно да седнеш на по чашка с човека, с който живееш.

Е значи няма страшно канибалите няма да полуат алкохолно натравяне от ерния и дроб тъкмо се притесних де ще ви пласирам при анархията

нали имаше разни приятелки, дето се разболявали, когато те няма. като те зрязаха умряха ли?
Точно тая все още ме споменава дори последния път озадачила един приятел психолог защото ми направила някаква страшна реклама и той ми се удеше какво съм и направил толкова е бивша говори по този наин за мене
То в същност по интересно е че съм чувал че ми е правила реклами пред доста жени
Ама скъсахме и си остава назад в историята защото мразя лъжата и лицемерието



Тема Re: Пътятнови [re: Roxy]  
Автор Okтoпoдa Пoл (елфът савин)
Публикувано08.07.10 18:41



2 са малко. ние за две имаме пълен консенсус. за третото е въпроса.



Тема Re: Пътятнови [re: БoянlYl]  
Автор Okтoпoдa Пoл (елфът савин)
Публикувано08.07.10 18:52



като не позволяваме на повечето цигани да стават свестни си създаваме проблем на самите себе си. най-малкото те имат по едно-две деца, за разлика от по-простите.

въпроса ти ако беше циганин не стои. щеше да си викнал, че си презрян мангал, но няма и да си чувал за Индия.
по-страшно е да те направят "циганин" при русите и синеоките, на които възлагаш такива надежди. тогава, викаш, ще дигнеш чукалата и обратно при нас, където ти е мястото. ако мине - мине. даже няма да се наложи да те търсим.



сега се сещам и за една съученичка, дето русата и синеока руска баба не одобрявала баща и, тъй като бил твърде тъмен. а той си е съвсем арийски-персийски българин.
абе гадно нещо е расизма.
аз не цепя басма не на тъмните и мургави, а на простаците и идиотите. тука включвам и расистите от всички цветове.

бивша говори по този наин за мене
сигурно си много добър в секса. а иначе що не върви - няма достойни за тебе?



Тема Re: Пътятнови [re: Okтoпoдa Пoл]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано08.07.10 20:07



като не позволяваме на повечето цигани да стават свестни си създаваме проблем на самите себе си. най-малкото те имат по едно-две деца, за разлика от по-простите.

Кой не им позволява да станат свестни


45 г насила ги правиха хора дойде свободата и пак си станаха мръсни мангали
Знаеш ли неможеш да направиш някого насила човек той или си е такъв или не е
Като сме били под турско и са ни подтискали да не би някой да ни е защитавал правата и насила да ни е довел до възраждането
Сами сме си го постигнали това може да сме били тъпкани подтискани с избивана аристокрация и интелигенция но в крайна сметка сме били хора и сме се запазили такива през вековете
Накрая тая държава ще останат само мангали и луди оптимисти да ги интегрират макар че по вероятно е мангалите да ви интегрират защото обществото ни става все по мангалско и то не само заради циганите

въпроса ти ако беше циганин не стои. щеше да си викнал, че си презрян мангал, но няма и да си чувал за Индия.
Ами значи трябва да запознаем циганите с индия да ги подтикваме назад към корените им
Те ще са щасливи там и ние ще сме щасливи тук че сме направили нещо добро за тях

по-страшно е да те направят "циганин" при русите и синеоките, на които възлагаш такива надежди. тогава, викаш, ще дигнеш чукалата и обратно при нас, където ти е мястото. ако мине - мине. даже няма да се наложи да те търсим.
По страшно е да ме превърнат циганин в собствената ми родина
Пич не е важно какво работиш, един човек може да върши и нещо презряно но да е с характер и дори в бедност да отгледа и да възпита хора
А ти само може да се надяваш че някъде ще гледат на мене като на циганин


аз не цепя басма не на тъмните и мургави, а на простаците и идиотите. тука включвам и расистите от всички цветове.

Все тая на кого цепиш басма въпроса е кой ще ти го нацепи накрая като останеш сам с мургавите

сигурно си много добър в секса. а иначе що не върви - няма достойни за тебе?
Сигурно за някоя съм бил много добър по вкус и цвет тавариши нет
Не че няма достойна явно просто не съм попаднал на нея нали знаеш в любовта всеки търси допълнението си
А пък и както казах аз мога да ти разказвам доста истории за семейни съкатлъци Не е важно за едно дете дали в семейството му ще има пари или не важното е в какво семейство ще расте за това бракуването за мен не е прост процес



Тема Re: Пътятнови [re: БoянlYl]  
Автор Okтoпoдa Пoл (елфът савин)
Публикувано08.07.10 20:46



след хиляди години мизерия 45 години дали стигат? а резултатите не са лоши. прости и необразовани са предимно младите цигани, до 20 години, дето са образовани през "демокрацията". сред по-възрастните има голям процент качествени хора - шлосери, механици, шофьори, земеделски производители. но те на каква дискриминация са подложени не и истина. малко хора им се радват.
те, обаче, имат по 1-2 деца и намаляват прогресивно. "лошия вид" цигани се множат.
е, поне в познатите ми села.

само може да се надяваш че някъде ще гледат на мене като на циганин

е, ти се надяваш да ме ядат канибали...



за семейни сакатлъци и аз мога да ти разказвам истории колкото искаш. даже сред православни хора, където иначе са по-редки. и за болни и умрели деца, и за лекарски грешки. за умрели от глад също. живота е гаден, на детето могат да се случат хиляди проивни неща, които да те скапят психически, жена ти може да избяга с негър, но най-неправилното нещо е да си мислиш, че заради това няма смисъл да се жениш и създаваш деца.

още по-неправилно е да си мислиш, че още не си готов - няма готови хора. учи се с практиката.

прав си за парите. не са нещо лошо, но хората масово не умеят да ги използват и да им се радват.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.