Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:24 11.05.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: О , да!нови [re: БoянlYl]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано07.07.10 12:19



Той вече каза: АНТИДЕПРЕСАНТИ!
Едно време пробваше с християнски молитви и клетви , ама не му помогна та реши и започнал с антидепресанти в комбинация с 2PAC и друга мазна негърска "музика".



Тема Re: Пътятнови [re: БoянlYl]  
Автор xenox (елфът савин)
Публикувано07.07.10 12:20



деца още не прая не защото проблема е в парите а в овека до тебе

не се и съмнявам!



Щото съм се нагледъл на разни съкатлъци хора как си вземат разни боклуци дето ги правят на луди

проблема май е обратен - то коя ли би те взела?

и после как ще възпитаваш дете в такава среда. Какво телевизията и улицата ли да ги възпитава

ти не се смяташ достатъчно силен, за да възпиташ едно дете, пък ми обясняваш някакви фантасмагории за след края на света колко велик ще бъдеш и какви щели да бъдат децата ти.

хайде поне не се издавай.

ние деградираме, защото качествените хора, какъвто не се съмнявам, че си - бягат от тука, не щат да гласуват, не щат да си плащат данъците и като цяло не вярват, че от България може да излезе нещо.

вече е ясно защо вярваш в прераждането - просто ти е удобно. в тоя живот ще се осерем, нищо не зависи от нас, но ще се преродим в някой, дето ще е на по-добър хал. съответно - ще идем някъде, дето е по-добре. философия на бягството. философия на слаби хора.



Тема Re: О , да!нови [re: БoянlYl]  
Автор xenox (елфът савин)
Публикувано07.07.10 12:22



друга силна страна на циганите - рядко пият, почти няма наркотици. поне в селата - иначе в градовете съм чувал страшни работи.



Тема Re: О , да!нови [re: xenox]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано07.07.10 12:24



антидепресантите помагат на всякакви откачалки, но с тебе ще се озорят. трябва някаква комбинация да ти измислим.


На тебе помагат ли ти





Тема Re: Пътятнови [re: xenox]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано07.07.10 12:26



бягат където им е подредено и изметено. ти явно планираш да постъпиш по същия начин.

Ако сега си герой защото си тук то след време ще ти харесват -ако не ан теб то на децата ти - лайната , циганите , дупките по улиците, липсата на тротоари във "морската столица" Варна !



Тема Re: О , да!нови [re: xenox]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано07.07.10 12:28



Не вземат наркотици ли


Аз съм виждал доста мангалчета да дишат лепило и бронз
А пък и съм чувал че някой от местните манго тартори освен с проституцията се занимават и с хероин. Абе да ти кажа мангалите друсат не по малко от деградиращите българи
И другото важно нещо докторе антидепресантите и те са вид дрога
А мен не ме мисли аз спортувам активно никва дрога и то с различни спортове се занимавам



Тема Re: О , да!нови [re: xenox]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано07.07.10 12:30



А в Иран още по-рядко пият. Да не ти говоря за Саудитска Арабия!!



Тема Re: Пътятнови [re: xenox]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано07.07.10 12:34



СПРЕТНАТ българин !! Ти с твойте 50 килограма за спретнат ли се имаш!!


Ти си мърша, която май не прави разлика между наци-скинар и футБолен фен !



Тема безмозъчен лидернови [re: xenox]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано07.07.10 12:37



Ей тва е проблема. Някой като уме да плямпа и да оргазнизра му се дава право да дава и акъл и да съди дори! За тва , пич, едно време са хвърчели глави на разни "лидерчета", а сега ги чакаме да им изтече мандата и да се угоят достатъчно.



Тема Re: Пътятнови [re: xenox]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано07.07.10 12:38



Ами спасявай я ! Прави деца! Възпитавай! Колко деца си направил? !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.