Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:34 24.05.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Пътятнови [re: xenox]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано08.07.10 09:12



успокоявай се, Бояне - то тук жени няма, но там, във вълшебната страна на север ще се намери някоя и за тебе.

Като ще се ебаваме на тема жения я по добре ти кажи защо канибала ще получи алкохолно натравяне от черния дроб на жена ти, току виж се оказало че говорим за едно и също нещо


Сподели не се притеснявай мога да ти разкажа някоя друга семейна драма на мои познати току виж се оказало е има защо да съм ерген
Даже знам много семейни дето седят повее на сухо от мен както нямам сериозна приятелка
Виж сега това да имаш семейни проблеми не е срамно просто не е много здравословна среда за психиката на едно дете

веднъж преглеждах едно пациентче от Москва. майка му - синеока и руса рускиня, на бащата явно е бил по-тъмен, защото момчето беше с черна коза и кафеви очи. та той имал страшни проблеми и два пъти е бил бит от русите си и синеоки съученици с мото "Русия на руснаците".

ти самия не си много рус и синеок, нали? ако тая работа с кармата е вярна, със сигурност ще попаднеш на такива типове след катаклизма, там на север. за да изкупиш омразата си към кого ли не. ще се превърнеш в някакво тъмничко уонаби в света на русите и синеоките. и тогава ще видиш какво е да си циганин в България.


Ще те светна едно две неща за мъжката психологияза това как ги виждат нещата руснаците и така на татък

Първо аз наистина мога да ям бой от скинари руснаци, макар че не всички руснаци са руси и синеоки дори сред техните скинари
Но скинарите са си най нисшото ниво на национализма незнам защо всички го приемат като емблема както и да е те са полезни мога да ги уважавам дори за това че ще се опитат да ме набият защото си пазят земята
Но от мене да знаеш ако си мъж и се биеш пичовската дори да те набият е възможно да те уважават защото в мъжките среди се цени издържливоста и смелоста
Второ аз ако отивам към русия или някоя от рускоговорящите републики ще си направя контакт с някви националисти
Те не мразят Българите особено украинците и беларусите, даже поляците и чехите много ни уважават
Да не говорим че аз съм безкрайно ценен кадър като им разказвам за какво иде реч тук
Тия хора е нормално да се вълнуват от това как ни съсипват тук защото споделят сходни съдби с нашата
Да не говорим е пък русите са като българите на маса по чашка и вече сме братушки до гроб
И да ти кажа по добре е да съм претопен от такива от колкото от турци и цигани



Тема Re: Пътятнови [re: xenox]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано08.07.10 09:32



За гласуването си има кратка история


1989г идва демокрацията комунистите се разделят на две комунисти и седесари
1997 Народа за последно гласува масово за червените
Тогава сорос направи преврат в България и България вее беше все по малко самостоятелна държава
На власт дойдоха сините дребни партиици на които се паднала честа да разиграят демокрацията
Те съответно разпрокрадоха държавата и я разпродадоха на търгове
През тая година някой от най пеелившите русенски заводи бяха изкупени от евреи и фалирани. В същност все още има един два еврейски завода и да ти кажа страшни работодатели са по бетер от нашите ако има как да та на... и да си платиш за това ще го направят
Съответно отвратени хората почнаха да се оглеждат за кого да гласуват и сини и ервени са омаскарени
За това кукловодите докараха царя и народа беше отново излъган
На следващите избори народа наистина вече не гласуваше масово.
За сметка на изкукалите пенсинери, турците и циганите които докараха тройната коалиция на власт
След тройната коалиция трябваше нов месия Бойко бившата охрана на тодор живков или волен редактора на вестник демокрация човек защитник на малцинствата много добър приятел на един евреин кукловод в сдс
Така естно да ти кажа срам ме е да си призная но гласувах с надеждата че всичко ще е по добре от колкото ДПС да е пак на власт. Гласувах и с надеждата че волен наистина си вярва, уви не
Тук пичс гласуване не става докато не затракат калашници и не се пролее кръв на депутати няма да се оправят нещата

За раждането хъм какво да ти кажа знаеш ли колко млади жени познавам дето не искат да раждат те чакат да си поживеят да станат на 30 и тогава Проблема е че познавам много жени дето вече са на 30 и са взели да погрознават и съответно те се усещат е трябва съвсем като са им изчезнали кандидатите и тогава първо няма кой а пък ако има вече са с разни проблеми по яйчници и така на татък.
Не че и при мъжете сигурно не е така ама за това може да сподели някоя девойка и за всичко това хъм не знам кое точно е приината аз си мисля че е телевизията изобщо всякаквите промивки и моди които ни вкараха в последните години.
И все пак напоследък повечко жени раждат дай боже да им е дошъл акъла в главата че наистина ще изчезнем, лошото е каква среда ще растът тия деца и как ще се възпитават



Тема Re: Пътятнови [re: БoянlYl]  
Автор Okтoпoдa Пoл (елфът савин)
Публикувано08.07.10 09:34



ами жена ми може да надпие 100 килограмов мъж. носи на пиене. дразни ме, че пуши, но без някакви затруднения спря и двата порока заради детето. иначе е страшно здрава и до сега е боледувала 1-2 пъти (за 7-8 години).
това, което пречи на плановете ми за мащабна фимилия, обаче, е кариерата - кардиологията изисква много време и борба.
но проблемите са за това, за да се разрешават и да те правят по-силен. като искаш да направиш нещо - решение винаги се намира.

русите са като българите на маса по чашка

та така за алкохола - на маса и чашка всички сме тигри. после като видиш къде живееш и вдигаш ръце и казваш - там на север само мен чакат, боб хвърлят кога ще пристигна...

по добре е да съм претопен от такива от колкото от турци и цигани

и за мен е по-добре, да. онези са част от християнската култура, даже повечето са православни, но знам че нямаш това предвид. както и да е - не мисля да се претопявам.

Те не мразят Българите особено украинците и беларусите, даже поляците и чехите

и турците - и те много ни обичат, за тях сме "комшу, комшу".

-ако отиде един негър или циганин и ги набие русите скинари и се окаже много добър боец, дали ще го зауважават? пък може. значи за да си изкупиш кармата като бонус пред това да си втора ръка човек в света на русите и синеоките ще е сред тях да има чернилки, дето ги уважават повече от теб. щото, нали, не си супермен - от теб има по-силни хора на този свят.



Тема Re: Пътятнови [re: БoянlYl]  
Автор Okтoпoдa Пoл (елфът савин)
Публикувано08.07.10 09:39



както каза един приятел, фен на атака - това е отдавнашна стратегия на евреите да обезверят един народ. и като ти гледам и на тебе мисленето - успели са. как може никой да не вижда никаква надежда тук?!



Тема Re: Пътятнови [re: Okтoпoдa Пoл]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано08.07.10 09:47



Надежда има ако гадовете се избият ама системата е такава че няма как, дори да го направиш народа който уж спасяваш ще те убие с камъни и ще те заклейми като луд





Тема Re: Пътятнови [re: БoянlYl]  
Автор Okтoпoдa Пoл (елфът савин)
Публикувано08.07.10 09:52



по твоята логика трябва да стана грък - хем са чернокоси и кафявооки, хем са православни.

ама рускините са по-красиви. тарикат!





Тема Re: Пътятнови [re: Okтoпoдa Пoл]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано08.07.10 10:08



та така за алкохола - на маса и чашка всички сме тигри. после като видиш къде живееш и вдигаш ръце и казваш - там на север само мен чакат, боб хвърлят кога ще пристигна...
Реално никъде не ме чакат, ама има места където ще се чуствам сред нормални хора. Няма да има ориенталска музика и култура от всякъде няма цигани има бели хора с които се разбираш някак си



и за мен е по-добре, да. онези са част от християнската култура, даже повечето са православни, но знам че нямаш това предвид. както и да е - не мисля да се претопявам.
Има и доста езичници освен православни те са ми хептен в кръвната група
Принципно и аз не мисля да се претопявам ама като гледам ти си кандидат мангасарян пък се пишеш за българин хайде хайде то в един момент както е тръгнало циганин и българин ще са синоним ако ще деградираме толкова, по добре да съм аст от хора с които имам кръвно родство макар и далечно

и турците - и те много ни обичат, за тях сме "комшу, комшу".
С турците се обичай ти

ако отиде един негър или циганин и ги набие русите скинари и се окаже много добър боец, дали ще го зауважават?
Абе и кавказец да е няма да го уважават ама аз съм българин ние сме си свои

пък може. значи за да си изкупиш кармата като бонус пред това да си втора ръка човек в света на русите и синеоките ще е сред тях да има чернилки, дето ги уважават повече от теб. щото, нали, не си супермен - от теб има по-силни хора на този свят.
То и тука българина е втора ръка човек сред цигани и турци, русите ще ме приемат по като свой

А не ми стана ясно жената след като е спряла алкохола защо канибала ще получи алкохолно натравяне то това не се ли изчиства с времето



Тема Re: Пътятнови [re: БoянlYl]  
Автор Okтoпoдa Пoл (елфът савин)
Публикувано08.07.10 10:17



циганин и българин вече са синоними на запад. щото обратно циганина отива там и вика гордо, че е българин, а българина се срамува от рода си и се прави на чужденец. само че на мен не ми дреме кво мислят на запад.

а тук пропагандата е за славянска тор и арийско-българско превъзходство над славяните. дали пък няма да проникне и на север? и като отидеш оня да си кажат - ти ли, пиле, ще ни се правиш на важен? дали сте ни азбуката, а? вие сте ни цивилизовали, а?! я ела тука да чистиш улиците! да видиш кво е да си мангал!



ти какво сега за жена ми питаш - спря алкохола и цигарите преди да забременее и ги почна след като спря да кърми.



Тема Re: Пътятнови [re: Okтoпoдa Пoл]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано08.07.10 11:50



циганин и българин вече са синоними на запад. щото обратно циганина отива там и вика гордо, че е българин, а българина се срамува от рода си и се прави на чужденец.
Да ти като знам че цигани преди мене са се правили на Българи и мен ще ме е срам да кажа че съм българин


Имах един познат музикант ходил някъде по скандинавието та той разправя като казал че е българин никой не му повярвал просто

а тук пропагандата е за славянска тор и арийско-българско превъзходство над славяните.
Вярно е наистина славяните се опитват да се изкарат по големи дегенерати от колкото са били и едва ли не че е нямало такива, но аз не съм превърженик на тая идея не съм и привърженик и на морето от славяни. Спор няма имало е някви и Българина има някаква славянска кръв
Но прабългарското превъзходство определено си е факт, просто няма място за сравнение

и като отидеш оня да си кажат - ти ли, пиле, ще ни се правиш на важен? дали сте ни азбуката, а? вие сте ни цивилизовали, а?! я ела тука да чистиш улиците! да видиш кво е да си мангал!
Мангала пич не го прави само това че мургав и е работи кофти професия прави го целия му наин на мислене и начин на живот дори и истач да бъда за известно време аз ще си остана пи, наетен, грамотен, няма да стана по прост а в друга държава винаги се почва от нулата.
Вярно в България съм си у дома си дори ниско платен ама при положение е дори и българите предпоитат да са мангали вее не виждам какво да правя
Пък и какво ти е запукало аз съм мръсен расист, няма да се махна от тук заради циганите и турците, докато има свестни Българи в родината има надежда ама като ви слушам тука повечето чак ме хваща гнус че сме съплеменици


ти какво сега за жена ми питаш - спря алкохола и цигарите преди да забременее и ги почна след като спря да кърми.
Аха значи все пак не всичко е гладко май ме разбираш защо не се женя
Само един въпрос ти като я свали тя пияна ли беше да не би да сте си казали и двамата че сте си последния влак един за друг



Тема Re: Пътятнови [re: xenox]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано08.07.10 11:56



Тцъ, не са ми еднакви циганите!!


Има си цигани, мангали , бангладешци(бенгали), и други индуски народи.. но виж роми няма




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.