Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:26 11.05.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Да открием сезона!нови [re: Kossoman]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано09.06.10 12:16



Въобще в онзи райно понамирисва ама напоследък много е замирисало в София на антибългаризъм!



Тема Re: Да открием сезона!нови [re: mistri]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано09.06.10 12:20



Ми питал съм археолози -Погребението на Калоян не е менте.
Нито камъните в Плиска са менте.
...Реставрацията може да е менте но със сигурност ти си Менте- българин !



Тема Re: Да открием сезона!нови [re: БoянlYl]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано09.06.10 12:28



Е, те нали намериха гроба на Кубрат някъде на север близо до Киев тоест извън "научно" доказаното прабългарско номадско землище между Волга , Дон и Казвказ.


Според мастити учени бил с крадени вещи и бил скалъпен набързо докато бягали (накъде??)от хазарите.
Казвам ти- не спори с антихора!!
Знаеш ли в Гърция подобни опоненти оспорващи гръцката история какво би им се случило?!!



Тема Re: Да открием сезона!нови [re: Kossoman]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано09.06.10 12:36



как е римското име на Плиска?!





Тема Re: Да открием сезона!нови [re: БoянlYl]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано09.06.10 12:40



Абе .. остави тия неща . Не можеш ги обори. Тези факти работят за тяхната теза,че е имало някви прабългари и те били номади-тюрки и че са се удавили в Словенското море.
Че колко са верни техните историко-археологически д-ва можеш да питаш генетиците.





Тема Re: Да открием сезона!нови [re: БoянlYl]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано09.06.10 12:44



И като му омръзнало го пратил там където е мястото на всеки християнин!





Тема Re: Да открием сезона!нови [re: Бaxpaм]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано09.06.10 12:53



Абе това не е Българин човека се издаде на няколко места и показа какъв е


Нали щеше да те води в някво село с дегенерати и на мен ми беше чудно какво е то
На няколко пъти е показвал мнението си за власите и българите, ама влах не е щото такова животно нема а и е много тъп най вероятно циганин копанар от мамалигария
А да изказванията му че то без химия нищо не ставало ме накараха да се запитам що за мутант е това същество, ловяло риба с мрежи значи има и река където да бракониерства, после каза че е виждало АЕЦ от близо. Обяснявами тука за махалите как се редели да могат хората да си вързват магаретата, не му пукало ако добруджа стане турска и то някак си естествено дойде що за човек е и къде живе
Това е копанар живеещ в някой катун край козлудуй просто няма как да го объркаш



Тема Re: Да открием сезона!нови [re: Бaxpaм]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано09.06.10 12:58



Ко и обясняваш, на нея и дай да ти говори за лихви и банковото дело на братята тамплиери



Като се срине тая система точно икономистите на дъното на хранителната верига ще видят най много линч

Все тая е дали ще го направят националисти или озверялата тълпа



Тема Re: Да открием сезона!нови [re: БoянlYl]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано09.06.10 12:58



Аз съм ходил в Козлодуй за тържествена заря-проверка, минавал съм през Кнежа и Бяла Слатина и да ти кажа , освен алкохолици и цигани други хора не видях. Много е тъжно в оня край.





Тема Re: Да открием сезона!нови [re: Бaxpaм]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано09.06.10 13:03



Почвам да му съуствам нищо хенокса каза че ще помага на циганите с каквото може само трябва да ги свържем






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.