Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:08 09.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Оф топик конспиранциянови [re: мapдyk]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано08.05.09 00:48



Незнам кой язди нерез





Тема Фрейрнови [re: БoянlYl]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано08.05.09 01:11



Редактирано от мapдyk на 08.05.09 01:12.



Тема Re: имаше един филмнови [re: Roxy]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано08.05.09 01:14



албанците по тая логика ще да са най-болните хора в Европа. За ваше огромно съжаление тва не е вярно.
Рокси вземи се в ръце и стига стоя антирасизъм -не е актуален, не живеем в хипарските 60-те години.



Тема Re: искаш да кажеш,нови [re: Бaxpaм]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано08.05.09 09:07



че земите им не са били владяни от Рим, Византия, частично - и от българите (само за Сърбия на Стефан Душан не знам), и най-накрая - от турците, при което албанците приемат исляма - и не са се смесвали дори и минимално с тях (доброволно или насилствено), нито са асимилирали някакви местни племена?! хех, ами просто е толкова руса тая мисъл, че не мога да я приема, това е. освен това особено планинците са население с доста патриархални традиции и на места поне доскоро важеше законът за кръвната мъст - и искаш да ми кажеш, че при същите тия планинци не се женят братовчеди (ислямът го допуска) заради бъдещето на рода и имуществото му - ами пак няма да ти повярвам... затова вместо да ми философстваш, иди нае*и някоя албанка и може да ти дойде акълът в русата главица.



Тема Re: имаше един филмнови [re: БoянlYl]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано08.05.09 09:12



по-голямата част от населението на Мексико са индианци и метиси; болестта избухва и на места в провинцията - възможно е да е именно сред такова население... нямаш гаранция, че и данъчната служителка не е индианка/метиска или контактувала с такива...

Редактирано от Roxy на 08.05.09 09:20.



Тема Re: Оф топик конспиранциянови [re: БoянlYl]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано08.05.09 09:12



Не е напоследък а винаги. Просто напоследък го забелязваме по-добре благодарение на по-лесното разпространение на информацията.



Ако не вярваш пробвай сега ти е момента да видиш как ще ти действат ваксините
Фармацевтиката е като всеки друг бизнес на тая планета, ако едно нещо е здраво и трайно означава че дълго време няма да пазаруваш.
Ако с една покупка си решиш проблема за 10г това означава че няма да има печалба от теб в следващите 10г
Затова и на пазара днес е пълно със стоки еднодневки
Това се казва пазарна икономика в такъв свят ти за лекаря си клиент не пациент


Майтапиш ли се? Какъв е сега проблемът - че не съм си слагала ваксини ли? Или по принцип си намираш за какво да се заядеш?

Тия ваксини драга трябва да са наистина с омаломощени вируси а не като си биеш ваксината и да почва заразата ти знаеш ли колко смъртни случая ще има ако се правят такива недъгави ваксини против тетанус или бяс за кучета

Сигурно трябва и да се бият винаги на еднакво силни организми, които да реагират винаги по възможно най-добрия начин. Ти наистина ли толкова трудно преживяваш факта, че може би мразиш и обвиняваш някого без причина? Толкова ли си привързан към враговете си?



Тема Re: е как може така -нови [re: БoянlYl]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано08.05.09 09:16



евреите хем да живеят в мизерни гета, хем да са световни богаташи и конспиратори с неизчерпаем талант за трупане на пари?! не ми се връзва, ама хич...





Тема Re: Оф топик конспиранциянови [re: БoянlYl]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано08.05.09 09:18



като са толкова много организациите, то има ли изобщо някой политик или дори обикновен човек, който да не е член или мишена за въздействие от някоя?! че то нормални не останаха... или положението е като в Берлин малко след края на Втората световна - всеки втори е бил нечий агент?!





Тема Re: имаше един филмнови [re: Roxy]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано08.05.09 09:19



За кое точно ми говориш, не те разбрах





Тема Re: Оф топик конспиранциянови [re: БoянlYl]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано08.05.09 09:20



Моля те, слагай запетайки. Така не мога да те разбера.

Що се отнася до манипулируемостта - ами ти при всичките си "знания" не успя да ме убедиш ни най-малко. Очевидно не съм толкова лесно манипулируема, или ти не си никак убедителен.



Абе ако си чела любен каравелов какво казва за евреите сигурно ще се сетиш защо в средновековието са смятали чумата за пренасяна от евреи

Знам, защо са го смятали. И знам, че насочването на мисълта в погрешна посока дава възможност на истинската причина да остане незабелязана. Ти допускаш ли други причини - някакви естествени например - да стоят зад тези чудесии, за които говориш?

Но чумата си е чума, през средновековието евреите може и да са я разпространявали без да искат, а може би хората са се подсещали за тези неща защото отровителството в оная епоха си е бил техен занаят наред с лихварството.
Май знанията ти куцат. Чети повече.

А твоята мания за преследване почва да ми става все по любопитна

И това го казва човек, който вярва в конспирации!?!?! Той вижда в мен мания за преследване? Странно, аз видях в теб само ограничен достъп до информация и вътрешно желание (което обикновено остава неизживяно от детството) за живот във шпионски филм или нещо подобно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.