Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:30 18.05.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: имаше един филмнови [re: Kaлoмaин]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано08.05.09 11:37



И има едно съвсем хумано приложение, бомбандирайки с него да уграничиш цели популации на противника заразявайки почвата на противника и причинявайки масово рак


В това няма нищо конспиративно, сърцевината на това дълбоко хумано произведение на науката е да се отървем от ядрените си отпадъци и да наложим демокрацията и мира навсякъде
Така е абсолютно съм съгласен с теб



Тема Re: имаше един филмнови [re: Kaлoмaин]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано08.05.09 11:39



Да науката има свери на действие и тя определено се влияе от спонсорите си чудно ли ти се вижда че някой може да произвежда вируси с определена цел или да прави бомби с обеднен уран



Ако ти посоча едно какво ще стане



Тема Re: имаше един филмнови [re: БoянlYl]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано08.05.09 11:39



И това ми казва човекът, който не пропуска да ме клъвне на лична основа.

Да ми обяснява, че съм тъпа, сляпа, глупава ... и да кичи зад тези епитети намигащи емотикони.



Тема Re: имаше един филмнови [re: БoянlYl]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано08.05.09 11:40



Ако беше така едва ли щяха да правят от него защитни брони.





Тема Re: имаше един филмнови [re: БoянlYl]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано08.05.09 11:42



Сега науката ли е виновна, Бояне?

Браво, моето момче! Така е - винаги уцелваш къде е проблема.



Тема Re: имаше един филмнови [re: Бaxpaм]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано08.05.09 11:44



Чета достатъчно противоречащи си теории за да не се подвеждам да защитавам никоя на живот и смърт.





Тема Re: имаше един филмнови [re: Roxy]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано08.05.09 11:44



Да говорим с цифри на колко милиона население колко е болно и с какъв начин на живот е


Сигурно има и разни случайни жертви, гриповете също дадоха две такива и двете от турция
изобщо за спин има твърде малко информация, но е адски интересно ако имаше подробни статистики какъв тип хора удря, най масовите групи до момента са 3



Тема Re: имаше един филмнови [re: Kaлoмaин]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано08.05.09 11:47



Типично женска логика


Сигурно цигарите като са вредни не се продават
А има ли статистика колко от тия танкисти в последствие се разболяват от рак
Мисля че ти сама ми посочи като физичка една от причините за масовия рак в българия АЕЦ и обеднения уран при сърбите
Там също мрът масово в момента



Тема Re: имаше един филмнови [re: БoянlYl]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано08.05.09 11:49



О, определено има заболявяемост сред тях. Просто е стабилен аргумент, че не може да се мери като активност с това, което се приема като рискова доза. А това, че няма безрискова доза, си е друг въпрос.



Тема Re: имаше един филмнови [re: Kaлoмaин]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано08.05.09 11:52



Науката не вирее без пари, всяко нещо трябва да си оправдае средствата вложени в него в такъв свят живеем


Най тъпия пример който мога да ти дам е че всички революциони открития които имаме днес първо са били ползвани от воени и разузнавания, интернета,гсм цифровите фотоапарати, компютрите и какво ли не се е ползвало още 70г в армията и разузнаването

Същото се отнася и до революционите открития в областа на генетиката
Или ти си мислиш че след овцата доли вече никой не прави експерименти с клониране
Бедната наивница това дава път за много власт




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.