Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:54 09.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: имаше един филмнови [re: DarthVader™]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано08.05.09 11:23



Би ли нарекал такова нещо "уранова бомба"? Знаейки каква представа създава това?



Тема Re: имаше един филмнови [re: БoянlYl]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано08.05.09 11:24



Бояне, разбрахме се - ти вярваш в политиката, в извънземните и в масоните, аз - в науката. Няма да споря повече.

Между другото посочи ми къде си допуснал тази възможност да е естествен, и не е ли била затрупана от куп последвали "факти", че това е невероятно, защото е по-вероятно другото? Или пак ми се правиш на обективен?

Редактирано от Kaлoмaин на 08.05.09 11:26.



Тема Re: имаше един филмнови [re: Kossoman]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано08.05.09 11:25



Да хората са правили разлика дори в средновековието между епидемии и единични смъртни случай


Медицината преди 100г е била на ниско ниво и хората със слаба имуна система и при лоши условия са мрели но не масово от разни болести. Днес медицината е на много високо ниво, но е бизнес, определено трябва да се лекува, но и клиента пак да се връща



Тема Re: имаше един филмнови [re: Kaлoмaин]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано08.05.09 11:26



Да някой малоумник може да я вземе за атомна



Но как да наречем бомба която все пак основния и компонент е уран



Тема Re: имаше един филмнови [re: БoянlYl]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано08.05.09 11:27



Ето пак - основният й компонент не е уран.

Браво Бояне!



Тема Re: имаше един филмнови [re: Kaлoмaин]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано08.05.09 11:32



От кога взе да вярваш в науката до скоро вярваше в исус



И аз вярвам в науката тя е доста способна във всяко едно отношение
Могат да се създават вируси да се манипулира общественото мнение и изобщо какво ли не

Между другото посочи ми къде си допуснал тази възможност да е естествен

На доста места съм казал че е малко вероятно да е такъв, което означава че допускам вероятност поне единия от двата птичия или свинския да е естествен Но допускам много малка вероятност за това съм и на друго мнение
Докато ти определено не допускаш вероятноста да е изкуствен имам чуството че не допускаш изобщо да има такива неща в света
А и то едно нещо няма много смисъл да се създава ако не се ползва



Тема Re: имаше един филмнови [re: Бaxpaм]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано08.05.09 11:32



Той е отпадък от атомните електроцентрали.

Редактирано от Kaлoмaин на 08.05.09 11:33.



Тема Re: имаше един филмнови [re: Kaлoмaин]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано08.05.09 11:33



аз - в науката
такава каквато ти я поднасят .......
така например и аз преди близо 25 години вервах че българите сме удавили се прабългари-тюрки в славянско море излезло от блатата на беларус и наводнило половината европа.
Имаше неоспорими научни доказателсва хахаха





Тема Re: имаше един филмнови [re: Kaлoмaин]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано08.05.09 11:34



Ставаш като метлата като стигнеш до задънена улица и издребняваш





Тема Re: имаше един филмнови [re: БoянlYl]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано08.05.09 11:36



Едното не противоречи на другото.

Науката си има сфера на действие, вярата също си има своя. Това изненадва ли те? Или за теб няма разлика?


На доста места съм казал че е малко вероятно да е такъв, което означава че допускам вероятност поне единия от двата птичия или свинския да е естествен Но допускам много малка вероятност за това съм и на друго мнение
Докато ти определено не допускаш вероятноста да е изкуствен имам чуството че не допускаш изобщо да има такива неща в света
А и то едно нещо няма много смисъл да се създава ако не се ползва


Посочи ми едно.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.